Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Θα βγω αυριο να παρω κανενα παντελονι κ εγω..Απλα επειδη βαριεμαι να δοκιμαζω οσο τπτ αλλο δεν ξερω ποσο μεγαλο νουμερο να παρω..σκεφτομαι για 1 νουμερο αρχικα..Εξαλλου σε λιγο καιρο δεν θα με στενευει κ αυτο.. ?

και γω βαριέμαι απίστευτα!!Εγω τα πήρα απο hm!!Νούμερο 38 αλλά ήταν ίσα ισά!!Το φόρεσα 2 μήνες κ τώρα δν μου κάνει!!Σκεφτόμουν αν θέλω τώρα 40 να πάρω 42!!Σίγουρα κ μετά την γέννα χαμένα δν πάνε τα παντελόνια γτ η κοιλιά αμέσως δν επανέρχεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;; Να σας πω σήμερα ... εγώ Σεν τρώω γλυκά και αρτοπαρασκευάσματα με γλουτένη. Πάω να πάρω καφέ το πρωί ( μια δόση έσπρεσσο νερομενος) και βλέπω μια μπουγάτσα . Ε εκείνη την ώρα η μπεμπα άρχισε να με χτυπάει ,,, από υα αριστερά ... τι να πω ;;; Λέει ο άντρας μου σου έλεγε βα την πάρεις για το μπαμπά της ( τρελαίνεται ο μπαμπάς ) 

εχω απίστευτη ενέργεια σε αυτή τη φάση πάντως !!!! Από εκεί που σερβνομουνα τώρα έχω μεγάλη διάθεση . 

Καλησπέρα ομορφιά μου!

Αχ όσο τρελαίνομαι για σφολιατοειδή, προσπαθώ να τα αποφεύγω γιατί μου δημιουργούν παλινδρόμηση (το είχα και πριν την εγκυμοσύνη), αλλά χαλάλι, ένα στο τόσο δε βλάπτει :)

Πόσο όμορφες φάσεις και συναισθήματα!!! Εμένα ο άντρας μου γκρινιάζει που δεν μπορεί να νιώσει ακόμα τα κλωτσιματάκια του μωρού. 

Εγώ ξέρεις τι φοβάμαι; επειδή μέχρι στιγμής δεν άφησα τον εαυτό μου να κουραστεί και είμαι από τον Ιούνιο σε ένα μόνιμο τρέξιμο, ανησυχώ μην βαρύνω ξαφνικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;; Να σας πω σήμερα ... εγώ Σεν τρώω γλυκά και αρτοπαρασκευάσματα με γλουτένη. Πάω να πάρω καφέ το πρωί ( μια δόση έσπρεσσο νερομενος) και βλέπω μια μπουγάτσα . Ε εκείνη την ώρα η μπεμπα άρχισε να με χτυπάει ,,, από υα αριστερά ... τι να πω ;;; Λέει ο άντρας μου σου έλεγε βα την πάρεις για το μπαμπά της ( τρελαίνεται ο μπαμπάς ) 

εχω απίστευτη ενέργεια σε αυτή τη φάση πάντως !!!! Από εκεί που σερβνομουνα τώρα έχω μεγάλη διάθεση . 

ρε τι μπουμπου χαχαχ!!! καλα και εγω με την μπουγατσα ετσι θα εκανα και χειροτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Καλησπέρα ομορφιά μου!

Αχ όσο τρελαίνομαι για σφολιατοειδή, προσπαθώ να τα αποφεύγω γιατί μου δημιουργούν παλινδρόμηση (το είχα και πριν την εγκυμοσύνη), αλλά χαλάλι, ένα στο τόσο δε βλάπτει :)

Πόσο όμορφες φάσεις και συναισθήματα!!! Εμένα ο άντρας μου γκρινιάζει που δεν μπορεί να νιώσει ακόμα τα κλωτσιματάκια του μωρού. 

Εγώ ξέρεις τι φοβάμαι; επειδή μέχρι στιγμής δεν άφησα τον εαυτό μου να κουραστεί και είμαι από τον Ιούνιο σε ένα μόνιμο τρέξιμο, ανησυχώ μην βαρύνω ξαφνικά.

Και μενα τα ίδια ο άντρας μου χαζογκρινιάζει!!λεει αντε πότε θα βγει θα το έχω συνέχεια εγώ αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορρυ κορίτσια αλλά μου είπαν στο γραφείο άντρες ότι τον πρώτο καιρό θα τα έχουν αγκαλιά . Μετά θα φύγουν σιγα σιγα από το κρεβάτι γιατί θα θέλουν να κοιμηθούν χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Σορρυ κορίτσια αλλά μου είπαν στο γραφείο άντρες ότι τον πρώτο καιρό θα τα έχουν αγκαλιά . Μετά θα φύγουν σιγα σιγα από το κρεβάτι γιατί θα θέλουν να κοιμηθούν χαχχαχα

Να σου πω καλύτερα να χουμε κ άπλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marillia είπε:

Και μενα τα ίδια ο άντρας μου χαζογκρινιάζει!!λεει αντε πότε θα βγει θα το έχω συνέχεια εγώ αγκαλιά!!

Και ο δικός μου τα ίδια λέει. Οτι θα το εχει συνέχεια αγκαλιά και εμένα θα μου το δίνει μόνο να τον ταΐζω. Και τα βράδυα αυτός θα ξυπνάει μου είπε. Θα τον ηχογραφήσω να τα ακούει όταν με το καλό γεννηθεί το μωρό και έρθουν τα ζόρια χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2019 at 7:37 ΜΜ, ο/η Annie28 είπε:

Κοριτσια....

Ερωτηση.....εδω μιλαμε ελευθερα. Σεξ κανετε; 

Κορίτσια, εμείς κάνουμε....

Στο πρωτο τριμηνο που δε μας αφηνε κρατηθηκαμε, και οταν μας ειπε οτι μπορουμε πλεον να εχουμε επαφες αρχισαμε ξανα (καλά μη φανταστείτε οτι το κανουμε και καθημερινα).

Τελευταια με επιασα να κομπλαρω με το σωμα μου και σκεφτομαι μηπως δεν ειμαι ποθητη στον ανδρα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επί της ευκαιρίας κορίτσια μου ξέχασα να σας αναφέρω το εξής.

Το ταξίδι που έκανα στο εξωτερικό ήταν σε έκθεση επίπλων και ειδών διακόσμησης,  εσωτερικού σχεδιασμού κτλ

Βρήκα εταιρείες με βρεφικά είδη (διακοσμητικά κυρίως), οπού οι τιμές πώλησης ήταν εξευτελιστικές.

Ενδεικτικά να αναφέρω ότι αυτές οι κουνουπιέρες που πουλάνε πολύ τελευταία και κοστίζουν 90-120 ευρω, στην έκθεση είχαν 25-40 ευρώ.

Σας επισυνάπτω και φωτογραφίες....

Το αρνητικό της υπόθεσης είναι ότι πουλάνε μόνο σε επιχειρήσεις προκειμένου για μεταπώληση είτε με παρέπεπεμψαν σε έλληνες εμπορικούς αντιπροσώπους τους.

098234F1-E501-4F8A-8056-A83B726F4080.jpeg

E3E7F73C-A9A2-43EE-A595-359158A420D0.jpeg

9FCEA6EE-EA2E-4635-B27F-02FBB767DC6C.jpeg

C78D161E-AEE1-4480-824C-5124C6A47348.jpeg

A45BC850-9E27-40E4-B560-CB78A73185FF.jpeg

7A3FA4AA-0F61-4024-85AF-2475C288B004.jpeg

20D8AA80-3A2C-472B-B107-86C9869F1A6A.jpeg

B96E939D-3A0A-4DA2-A1A3-5F3B90CE0A36.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zen_K είπε:

Και ο δικός μου τα ίδια λέει. Οτι θα το εχει συνέχεια αγκαλιά και εμένα θα μου το δίνει μόνο να τον ταΐζω. Και τα βράδυα αυτός θα ξυπνάει μου είπε. Θα τον ηχογραφήσω να τα ακούει όταν με το καλό γεννηθεί το μωρό και έρθουν τα ζόρια χαχαχχα

χαχχαχαχαχ!!Αααα εμένα δν μου είπε να ξυπνάει!!Θα τον ρωτήσω να δω τι θα πεί!!Αλλά του είπα για αρχή θέλω να πλένουμε μαζί το μπανάκι που κάνουν συνήθως το βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

χαχχαχαχαχ!!Αααα εμένα δν μου είπε να ξυπνάει!!Θα τον ρωτήσω να δω τι θα πεί!!Αλλά του είπα για αρχή θέλω να πλένουμε μαζί το μπανάκι που κάνουν συνήθως το βράδυ!!

Μακάρι να μας βοηθάνε έστω και έτσι ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;; Να σας πω σήμερα ... εγώ Σεν τρώω γλυκά και αρτοπαρασκευάσματα με γλουτένη. Πάω να πάρω καφέ το πρωί ( μια δόση έσπρεσσο νερομενος) και βλέπω μια μπουγάτσα . Ε εκείνη την ώρα η μπεμπα άρχισε να με χτυπάει ,,, από υα αριστερά ... τι να πω ;;; Λέει ο άντρας μου σου έλεγε βα την πάρεις για το μπαμπά της ( τρελαίνεται ο μπαμπάς ) 

εχω απίστευτη ενέργεια σε αυτή τη φάση πάντως !!!! Από εκεί που σερβνομουνα τώρα έχω μεγάλη διάθεση . 

Έπρεπε να την πάρεις! Έπρεπε!

Τί ωραία, έτσι, θετική ενεργεια και ανεβασμένη διάθεση! Μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια, εμείς κάνουμε....

Στο πρωτο τριμηνο που δε μας αφηνε κρατηθηκαμε, και οταν μας ειπε οτι μπορουμε πλεον να εχουμε επαφες αρχισαμε ξανα (καλά μη φανταστείτε οτι το κανουμε και καθημερινα).

Τελευταια με επιασα να κομπλαρω με το σωμα μου και σκεφτομαι μηπως δεν ειμαι ποθητη στον ανδρα μου. 

Αυτά είναι! Και πολύ καλά κάνετε. Είστε τυχεροί που θέλετε και οι δυο.

Αγάπη μου όλες κάποια στιγμή το εχουμε σκεφτεί αυτο, μήπως πια δεν τους ελκύουμε. Αλλά δεν ισχυει αυτο. Ακομα κι εγω πχ που ο αντρας μου δεν θελει σεξ τωρα στην εγκυμοσυνη, σκεφτομαι πως οπως και να ειμαι θα του αρεσω. 

Ναι μεν εχω παρει κιλάκια αλλά εχω και πλούσιο στηθος τωρα, μην ξεχνιομαστεεε...χαχαχα.

Όταν σου ρχεται η σμεψη αυτη να την διωχνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Όπως βλέπετε, δεν κοιμάμαι. Έχω αγχωθεί πολύ και θέλω να σας το πω να μου πείτε την γνώμη σας. Πήγα εχθές στον γιατρό για υπέρηχο. Ένιωσα να με πιέζει πολύ ώρες ώρες. Αφού τελειώσαμε τον υπέρηχο κοιλίας, μου είπε αρκετά το πιεσαμε. Μετά έκανα κολπικό υπέρηχο για να μετρήσουμε τον τράχηλο ο οποίος βγήκε 37. Σήμερα έχω λερώσει 3 εσώρουχα. Δεν ξέρω τον λόγο. Βλέπω σταγονιτσες από τσισα ή αμνιακό υγρό; υπάρχει περίπτωση να μου έκανε ζημιά;; κοντεύω να τρελαθώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Όπως βλέπετε, δεν κοιμάμαι. Έχω αγχωθεί πολύ και θέλω να σας το πω να μου πείτε την γνώμη σας. Πήγα εχθές στον γιατρό για υπέρηχο. Ένιωσα να με πιέζει πολύ ώρες ώρες. Αφού τελειώσαμε τον υπέρηχο κοιλίας, μου είπε αρκετά το πιεσαμε. Μετά έκανα κολπικό υπέρηχο για να μετρήσουμε τον τράχηλο ο οποίος βγήκε 37. Σήμερα έχω λερώσει 3 εσώρουχα. Δεν ξέρω τον λόγο. Βλέπω σταγονιτσες από τσισα ή αμνιακό υγρό; υπάρχει περίπτωση να μου έκανε ζημιά;; κοντεύω να τρελαθώ. 

Θα τον πάρεις τηλέφωνο πρωί πρωί . Θα του το πεις . Μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι το τζελ που έκανε τον κολπικο. Εγώ αλλάζω πάντως 2 φορές τη μέρα εσώρουχο κάθε μέρα με τα τσίσα , ιδρώτα . Έχεις πολύ καλό τράχηλο ! Μπράβο σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Όπως βλέπετε, δεν κοιμάμαι. Έχω αγχωθεί πολύ και θέλω να σας το πω να μου πείτε την γνώμη σας. Πήγα εχθές στον γιατρό για υπέρηχο. Ένιωσα να με πιέζει πολύ ώρες ώρες. Αφού τελειώσαμε τον υπέρηχο κοιλίας, μου είπε αρκετά το πιεσαμε. Μετά έκανα κολπικό υπέρηχο για να μετρήσουμε τον τράχηλο ο οποίος βγήκε 37. Σήμερα έχω λερώσει 3 εσώρουχα. Δεν ξέρω τον λόγο. Βλέπω σταγονιτσες από τσισα ή αμνιακό υγρό; υπάρχει περίπτωση να μου έκανε ζημιά;; κοντεύω να τρελαθώ. 

Καλημέρα αγαπημένη μου,

Εαν κάτι έγινε λάθος δε θα είχες και πόνους; (ούτε καν πονάκια).

Και εγώ πιστεύω υπολλείματα του τζελ είναι, ή κολπικά υγρά.

Μίλα με το γιατρό σου σε παρακαλώ να σου φύγει κάθε υποψία.

Περιμένουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Zen_K είπε:

Επί της ευκαιρίας κορίτσια μου ξέχασα να σας αναφέρω το εξής.

Το ταξίδι που έκανα στο εξωτερικό ήταν σε έκθεση επίπλων και ειδών διακόσμησης,  εσωτερικού σχεδιασμού κτλ

Βρήκα εταιρείες με βρεφικά είδη (διακοσμητικά κυρίως), οπού οι τιμές πώλησης ήταν εξευτελιστικές.

Ενδεικτικά να αναφέρω ότι αυτές οι κουνουπιέρες που πουλάνε πολύ τελευταία και κοστίζουν 90-120 ευρω, στην έκθεση είχαν 25-40 ευρώ.

Σας επισυνάπτω και φωτογραφίες....

Το αρνητικό της υπόθεσης είναι ότι πουλάνε μόνο σε επιχειρήσεις προκειμένου για μεταπώληση είτε με παρέπεπεμψαν σε έλληνες εμπορικούς αντιπροσώπους τους.

098234F1-E501-4F8A-8056-A83B726F4080.jpeg

E3E7F73C-A9A2-43EE-A595-359158A420D0.jpeg

9FCEA6EE-EA2E-4635-B27F-02FBB767DC6C.jpeg

C78D161E-AEE1-4480-824C-5124C6A47348.jpeg

A45BC850-9E27-40E4-B560-CB78A73185FF.jpeg

7A3FA4AA-0F61-4024-85AF-2475C288B004.jpeg

20D8AA80-3A2C-472B-B107-86C9869F1A6A.jpeg

B96E939D-3A0A-4DA2-A1A3-5F3B90CE0A36.jpeg

Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Όπως βλέπετε, δεν κοιμάμαι. Έχω αγχωθεί πολύ και θέλω να σας το πω να μου πείτε την γνώμη σας. Πήγα εχθές στον γιατρό για υπέρηχο. Ένιωσα να με πιέζει πολύ ώρες ώρες. Αφού τελειώσαμε τον υπέρηχο κοιλίας, μου είπε αρκετά το πιεσαμε. Μετά έκανα κολπικό υπέρηχο για να μετρήσουμε τον τράχηλο ο οποίος βγήκε 37. Σήμερα έχω λερώσει 3 εσώρουχα. Δεν ξέρω τον λόγο. Βλέπω σταγονιτσες από τσισα ή αμνιακό υγρό; υπάρχει περίπτωση να μου έκανε ζημιά;; κοντεύω να τρελαθώ. 

Αγάπη μου τί ζημιά να σου κάνει; Όχι βέβαια! Οι άνθρωποι αυτοί ξέρουν, δεν κάνουν κακό με μια εξέταση.

Μίλησες με τον γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Αυτά είναι! Και πολύ καλά κάνετε. Είστε τυχεροί που θέλετε και οι δυο.

Αγάπη μου όλες κάποια στιγμή το εχουμε σκεφτεί αυτο, μήπως πια δεν τους ελκύουμε. Αλλά δεν ισχυει αυτο. Ακομα κι εγω πχ που ο αντρας μου δεν θελει σεξ τωρα στην εγκυμοσυνη, σκεφτομαι πως οπως και να ειμαι θα του αρεσω. 

Ναι μεν εχω παρει κιλάκια αλλά εχω και πλούσιο στηθος τωρα, μην ξεχνιομαστεεε...χαχαχα.

Όταν σου ρχεται η σμεψη αυτη να την διωχνεις! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη.

Γενικά έχω υποστεί πολλή καταπίεση για το σώμα και τα κιλά μου και ώρες ώρες με παίρνει τόσο από κάτω, αλλά με βοηθάει πολύ ο περίγυρος και εσείς φυσικά με τα σχόλια σας μου δίνετε πολύ κουράγιο.

Καλά, όσον αφορά το στήθος.... μπορεί να μείνει έτσι για πάντα; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη.

Γενικά έχω υποστεί πολλή καταπίεση για το σώμα και τα κιλά μου και ώρες ώρες με παίρνει τόσο από κάτω, αλλά με βοηθάει πολύ ο περίγυρος και εσείς φυσικά με τα σχόλια σας μου δίνετε πολύ κουράγιο.

Καλά, όσον αφορά το στήθος.... μπορεί να μείνει έτσι για πάντα; ???

Καλημέρα γλύκες!!Εννοείτε ότι ο αντρούλης σου σε ποθεί!!Και είτε πάρουμε κιλάκια είτε αλλάξει το οτιδήποτε πάνω μας!!Εγω είχα βγάλει τρίχες στο πρόσωπο πολλές απ την κορτιζόνη που έπινα!!Επίσης έχω πολλές στην κοιλιά θα την έλεγα αρκετά τριχωτή!!Αλλά χαλάλι για τα μωρούλια!!Θα επανέλθουμε με τον καιρό κ ας πάρει πολύ!!

Εγω φίλες μου το πρωί ήμουν σαν ναρκωμένη!!Δν μπορούσα να ναοίξω τα μάτια μου!!Και με πονανε τα ποδιά μου!!Ελπίζω να μην με τριγυρίζει τίποτα η να κρύωσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Αγάπη μου τί ζημιά να σου κάνει; Όχι βέβαια! Οι άνθρωποι αυτοί ξέρουν, δεν κάνουν κακό με μια εξέταση.

Μίλησες με τον γιατρό σου;

Ναι μίλησα με τον γιατρό μου στην Αθήνα και μου είπε ή ακράτεια ούρων ή κολπιτιδα. Θα πάω την Δευτέρα να μου ρίξει μια ματιά ο γιατρός εδώ στα Χανιά. Και αυτός πιστεύει ούρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zen_K είπε:

Καλημέρα αγαπημένη μου,

Εαν κάτι έγινε λάθος δε θα είχες και πόνους; (ούτε καν πονάκια).

Και εγώ πιστεύω υπολλείματα του τζελ είναι, ή κολπικά υγρά.

Μίλα με το γιατρό σου σε παρακαλώ να σου φύγει κάθε υποψία.

Περιμένουμε νέα σου.

Και οι δύο γιατροί πιστευουν ακρατεια ούρων. Ο γιατρός της Αθήνας λέει ίσως να είναι και κολπίτιδα. Δεν θεωρούν ότι είναι κατι άλλο. Θα το επιβεβαίωσουμε την Δευτέρα. 

Πολύ όμορφα τα πράγματα που μας έδειξες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Θα τον πάρεις τηλέφωνο πρωί πρωί . Θα του το πεις . Μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι το τζελ που έκανε τον κολπικο. Εγώ αλλάζω πάντως 2 φορές τη μέρα εσώρουχο κάθε μέρα με τα τσίσα , ιδρώτα . Έχεις πολύ καλό τράχηλο ! Μπράβο σου !!!

Είναι αρκετά βρεγμένα τα εσώρουχα; Σήμερα δεν έχω κάτι. Νορμάλ είμαι. Ίσως να είναι και το τζελ, μαζί με τα ουτροτζεσταν, και ακράτεια. Όλα μαζί. 

Ο τράχηλος είχε βγει 35 στην αυχενικη διαφάνεια αλλά ο κολπικός υπέρηχος είναι πιο συγκεκριμένος στο μέγεθος και το έβγαλε 37.

Όλα καλα εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Θα τον πάρεις τηλέφωνο πρωί πρωί . Θα του το πεις . Μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι το τζελ που έκανε τον κολπικο. Εγώ αλλάζω πάντως 2 φορές τη μέρα εσώρουχο κάθε μέρα με τα τσίσα , ιδρώτα . Έχεις πολύ καλό τράχηλο ! Μπράβο σου !!!

Είναι αρκετά βρεγμένα τα εσώρουχα; Σήμερα δεν έχω κάτι. Νορμάλ είμαι. Ίσως να είναι και το τζελ, μαζί με τα ουτροτζεσταν, και ακράτεια. Όλα μαζί. 

Ο τράχηλος είχε βγει 35 στην αυχενικη διαφάνεια αλλά ο κολπικός υπέρηχος είναι πιο συγκεκριμένος στο μέγεθος και το έβγαλε 37.

Όλα καλα εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Είναι αρκετά βρεγμένα τα εσώρουχα; Σήμερα δεν έχω κάτι. Νορμάλ είμαι. Ίσως να είναι και το τζελ, μαζί με τα ουτροτζεσταν, και ακράτεια. Όλα μαζί. 

Ο τράχηλος είχε βγει 35 στην αυχενικη διαφάνεια αλλά ο κολπικός υπέρηχος είναι πιο συγκεκριμένος στο μέγεθος και το έβγαλε 37.

Όλα καλα εσυ;

Αν περπατήσω και ίδρωσα ναι . Μέσα στο σπίτι όχι. Το βράδυ αν αργήσω να πάω τουαλέτα ( όπως σήμερα ξημερώματα ) θα έχω μια μικρή υγρασία . Πάντως έβαλα σερβιέτακι να σω τι παίζει και είναι χωρίς τίποτα . Ξέρω γω κάνω εξετάσεις και δε δείχνει κάποια λοίμωξη . Δε μπορώ άλλο να ανησυχώ καθεμία και λίγο .:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...