Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Εμείς από Μάιο...

Αλήθεια το παθαινεις κι εσυ; Αχ, κάποια μρ καταλαβαίνει. Ουφ!

Ναι ναι κ συχνά κ πολλές φορές γίνεται σύσπαση στην μήτρα το καταλαβαίνω!!Εχετε κ σεις καιρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι ναι κ συχνά κ πολλές φορές γίνεται σύσπαση στην μήτρα το καταλαβαίνω!!Εχετε κ σεις καιρό!!

Πολυ φυσιολογικο...οι ορμόνες πιάνουν ταβάνι! 

Εγω ανησυχησα μηπως επηρεαζεται το μωρό αλλά αφού εχω το πρασινο φως για σεξ υποθετω πως αυτο δεν ειναι κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Πολυ φυσιολογικο...οι ορμόνες πιάνουν ταβάνι! 

Εγω ανησυχησα μηπως επηρεαζεται το μωρό αλλά αφού εχω το πρασινο φως για σεξ υποθετω πως αυτο δεν ειναι κατι...

Ναι ναι δν πειράζει!!Πως πάει η δουλίτσα σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι ναι δν πειράζει!!Πως πάει η δουλίτσα σήμερα?

Καλά! Λίγο βαρετά γιατί δεν βρίσκω κάτι σχεδια οπότε δεν μπορω να δουλέψω και πολύ. Αλλά εντάξει...από το να τρέχω, καλύτερα! Εσύ τα πρωινά τα περνάς μόνη σου στο σπίτι ή εχεις παρεούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Χαχαχα πολύ γελάω με τα σχόλια σας!!κ εγώ μερικές φορές έχω ορεξουλες.. εμάς ο γιατρός μας έχει δώσει το πράσινο φως και αν έχω όρεξη και μπορώ άντε θα ενδώσω. Χαχαχαχα. 

Κορίτσια να σας ρωτήσω έχετε δει καθόλου άσπρη βλέννα στο εσώρουχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Καλά! Λίγο βαρετά γιατί δεν βρίσκω κάτι σχεδια οπότε δεν μπορω να δουλέψω και πολύ. Αλλά εντάξει...από το να τρέχω, καλύτερα! Εσύ τα πρωινά τα περνάς μόνη σου στο σπίτι ή εχεις παρεούλα;

Εχω την μάμυ με βοηθά με τις δουλειές τρώμε κ παρέα πάντα τρωγαμε μεσημέρια παρέα γτ ο άντρας μου γυρνάει βράδυ απ την δουλειά!!Καμιά φορά κ η βαρεμάρα καλή είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χαχαχα πολύ γελάω με τα σχόλια σας!!κ εγώ μερικές φορές έχω ορεξουλες.. εμάς ο γιατρός μας έχει δώσει το πράσινο φως και αν έχω όρεξη και μπορώ άντε θα ενδώσω. Χαχαχαχα. 

Κορίτσια να σας ρωτήσω έχετε δει καθόλου άσπρη βλέννα στο εσώρουχο? 

Εγω εχω αραια και που αλλα υγρα εχω μονιμα..Επισης εχω παρατηρησει οτι το στηθος μου βγαζει λιιιγοο υγρο..Πρωτογαλα μου ειπαν οτι ειναι..Η μαμα μου στην εγκυμοσυνη της ειχε αρκετο κ εβαζε επιθεματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χαχαχα πολύ γελάω με τα σχόλια σας!!κ εγώ μερικές φορές έχω ορεξουλες.. εμάς ο γιατρός μας έχει δώσει το πράσινο φως και αν έχω όρεξη και μπορώ άντε θα ενδώσω. Χαχαχαχα. 

Κορίτσια να σας ρωτήσω έχετε δει καθόλου άσπρη βλέννα στο εσώρουχο? 

Καλημέρα! Αααχ, με τον πόνο μας γελάς κι εσύ άκαρδηηηη!!! Χαααχαα. Έχω δει στο σκούπισμα κάποια στιγμή πριν κανα μήνα. Νορμάλ είναι νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χαχαχα πολύ γελάω με τα σχόλια σας!!κ εγώ μερικές φορές έχω ορεξουλες.. εμάς ο γιατρός μας έχει δώσει το πράσινο φως και αν έχω όρεξη και μπορώ άντε θα ενδώσω. Χαχαχαχα. 

Κορίτσια να σας ρωτήσω έχετε δει καθόλου άσπρη βλέννα στο εσώρουχο? 

Καλημέρα κορίτσι μου!!Εγω βλέπω άσπρο στο εσωρουχο όταν είναι σκουρόχρωμο!!Και πριν την κύηση δν το είχα αυτό!!Οπως καμιά φορά είχα κ πιο νερουλά υγρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Εχω την μάμυ με βοηθά με τις δουλειές τρώμε κ παρέα πάντα τρωγαμε μεσημέρια παρέα γτ ο άντρας μου γυρνάει βράδυ απ την δουλειά!!Καμιά φορά κ η βαρεμάρα καλή είναι!!

Τέλεια! Μανούλες υπέροχες ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!Εγω βλέπω άσπρο στο εσωρουχο όταν είναι σκουρόχρωμο!!Και πριν την κύηση δν το είχα αυτό!!Οπως καμιά φορά είχα κ πιο νερουλά υγρά!!!

Α ναι! Ξεχασα να διευκρινισω οτι εγω πάντα φοράω σερβιετάκι αρα δεν βλέπω τα πάντα αφού είναι άσπρο! @Marouli_89

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Ναι έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό! Απλά τα συζητάμε όλα και ήθελα να σας ρωτήσω!!???

Καλά έκανες! Και γενικά πολλά υγρα εχω...πάντα είχα αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη παράγινε. Όλο βρώμικη νιώθω κι όλο ντουζ κάνω. 

Εσεις κοριτσια βαζετε σερβιετάκια; Εγώ χωρίς αυτα δεν μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Καλά έκανες! Και γενικά πολλά υγρα εχω...πάντα είχα αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη παράγινε. Όλο βρώμικη νιώθω κι όλο ντουζ κάνω. 

Εσεις κοριτσια βαζετε σερβιετάκια; Εγώ χωρίς αυτα δεν μπορώ!

K εγω ολη την ωρα ντουζ κανω..Επισης παλια συνηθιζα να κανω μπανιο με γεματη μπανιερα...Τωρα μου το απαγορευσε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Τι κανετε;; εγω εχω ορεξη για σεξ και ο γιατρος μας εδωσε το πρασινο φως αλλα δν θελω ακομα φοβαμαι...!! Και εγω @Annie28 δεν μπορω χωρις σερβιετακι καθολου!!! Απο υγρα εχω και εγω αλλα οχι και παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Καλά έκανες! Και γενικά πολλά υγρα εχω...πάντα είχα αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη παράγινε. Όλο βρώμικη νιώθω κι όλο ντουζ κάνω. 

Εσεις κοριτσια βαζετε σερβιετάκια; Εγώ χωρίς αυτα δεν μπορώ!

Εγω επειδή έβαζα στην κυηση επί  μήνα σερβιέτες επειδή είχα αίμα δν μπορώ να ξαναβάλω σερβιέτα δν θέλω να τις βλ΄πεω!!Και έτσι αλλάζω συχνά!!Αλλά γενικά δν έχω κ πολλά υγρά ούτε πριν την κύηησ ούτε τώρα!!Μόνο στην ωορρξία είχα!!

Κορίτσια κρυώσατε?Εγω έβαλα μακρυ παντελόνι για πυτζάμα σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγω επειδή έβαζα στην κυηση επί  μήνα σερβιέτες επειδή είχα αίμα δν μπορώ να ξαναβάλω σερβιέτα δν θέλω να τις βλ΄πεω!!Και έτσι αλλάζω συχνά!!Αλλά γενικά δν έχω κ πολλά υγρά ούτε πριν την κύηησ ούτε τώρα!!Μόνο στην ωορρξία είχα!!

Κορίτσια κρυώσατε?Εγω έβαλα μακρυ παντελόνι για πυτζάμα σήμερα

Oλη μερα παγωνω σημερα...και φορεσα και κλειστα παπουτσια..ευτυχως δεν ειμαι η μονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Oλη μερα παγωνω σημερα...και φορεσα και κλειστα παπουτσια..ευτυχως δεν ειμαι η μονη..

Αλλαξε ο καιρός απότομα μου φαίνεται!!Εβρεξε κι όλας!!Κάλα έκανες τα άκρα μας να μην κρυώνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγω επειδή έβαζα στην κυηση επί  μήνα σερβιέτες επειδή είχα αίμα δν μπορώ να ξαναβάλω σερβιέτα δν θέλω να τις βλ΄πεω!!Και έτσι αλλάζω συχνά!!Αλλά γενικά δν έχω κ πολλά υγρά ούτε πριν την κύηησ ούτε τώρα!!Μόνο στην ωορρξία είχα!!

Κορίτσια κρυώσατε?Εγω έβαλα μακρυ παντελόνι για πυτζάμα σήμερα

Κι εγω εβαλα κολαν για τη δουλεια γιατι παντελονι ΟΥΤΕ κατα διανοια δεν ανεχομαι τωρα που μεγαλωσε η κοιλια. Κι επισης εβαλα κλειστα παπουτσια. 7.15 το πρωι που φευγω απο το σπιτι πραγματικα ειχε ψυχρα! Και τωρα δροσερα ειναι. Αχ, τι καλα!!! 

Αυτος ο καιρος μου υπενθυμιζει οτι ερχεται ο χειμωνας κι οτι αυτον τον χειμωνα ερχονται τα μπεμπακια μααααας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κι εγω εβαλα κολαν για τη δουλεια γιατι παντελονι ΟΥΤΕ κατα διανοια δεν ανεχομαι τωρα που μεγαλωσε η κοιλια. Κι επισης εβαλα κλειστα παπουτσια. 7.15 το πρωι που φευγω απο το σπιτι πραγματικα ειχε ψυχρα! Και τωρα δροσερα ειναι. Αχ, τι καλα!!! 

Αυτος ο καιρος μου υπενθυμιζει οτι ερχεται ο χειμωνας κι οτι αυτον τον χειμωνα ερχονται τα μπεμπακια μααααας!!!

Σωστή η σκέψη σου για τα μπεμπάκια!!Εγω θέλω παντελόνι για την βαπτίση μου έχουμε γτ ένα που είχα δν μου κάνει!!Απο βδομάδα θα πάω που έχω κ εξετάσεις αίματος!!Απ τη μια χαίρομαι όπως λες για τον χειμώνα απ την άλλη σκέφτομαι λίγο που δν μ αρέσει το πολύ κρύο!!Πάλι θέρμανση πολλά ρούχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σωστή η σκέψη σου για τα μπεμπάκια!!Εγω θέλω παντελόνι για την βαπτίση μου έχουμε γτ ένα που είχα δν μου κάνει!!Απο βδομάδα θα πάω που έχω κ εξετάσεις αίματος!!Απ τη μια χαίρομαι όπως λες για τον χειμώνα απ την άλλη σκέφτομαι λίγο που δν μ αρέσει το πολύ κρύο!!Πάλι θέρμανση πολλά ρούχα!!

Παντελόνι εγκυμοσυνης θα παρεις να φανταστω!

Κι εγώ ποτε δεν προτιμώ τον χειμώνα αλλά φετος ανυπομονώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Παντελόνι εγκυμοσυνης θα παρεις να φανταστω!

Κι εγώ ποτε δεν προτιμώ τον χειμώνα αλλά φετος ανυπομονώ!

Μ αρέσει η οπτική σου για να τον δω με άλλο μάτι!!Θέλουμε να βάψουμε κ το δωμάτιο τον άλλο μήνα όμως αλλά μην πάρει κ πολύ κρύο!!Ναι εγκυμοσύνης με λάστιχο!!Είχα πάρει ένα με εκπτώσεις αλλά πλέον δν μου κάνει!!Τώρα θα το πάρω  νούμερα μεγαλύτερο!!Τώρα έχω κ ένα κολαν εγκυμοσύνης αλλά είναι κάπρι κ πιο λεπτό δν θα φοριέται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μ αρέσει η οπτική σου για να τον δω με άλλο μάτι!!Θέλουμε να βάψουμε κ το δωμάτιο τον άλλο μήνα όμως αλλά μην πάρει κ πολύ κρύο!!Ναι εγκυμοσύνης με λάστιχο!!Είχα πάρει ένα με εκπτώσεις αλλά πλέον δν μου κάνει!!Τώρα θα το πάρω  νούμερα μεγαλύτερο!!Τώρα έχω κ ένα κολαν εγκυμοσύνης αλλά είναι κάπρι κ πιο λεπτό δν θα φοριέται!!

Θα βγω αυριο να παρω κανενα παντελονι κ εγω..Απλα επειδη βαριεμαι να δοκιμαζω οσο τπτ αλλο δεν ξερω ποσο μεγαλο νουμερο να παρω..σκεφτομαι για 1 νουμερο αρχικα..Εξαλλου σε λιγο καιρο δεν θα με στενευει κ αυτο..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;; Να σας πω σήμερα ... εγώ Σεν τρώω γλυκά και αρτοπαρασκευάσματα με γλουτένη. Πάω να πάρω καφέ το πρωί ( μια δόση έσπρεσσο νερομενος) και βλέπω μια μπουγάτσα . Ε εκείνη την ώρα η μπεμπα άρχισε να με χτυπάει ,,, από υα αριστερά ... τι να πω ;;; Λέει ο άντρας μου σου έλεγε βα την πάρεις για το μπαμπά της ( τρελαίνεται ο μπαμπάς ) 

εχω απίστευτη ενέργεια σε αυτή τη φάση πάντως !!!! Από εκεί που σερβνομουνα τώρα έχω μεγάλη διάθεση . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...