Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου! Ταχυπαλμία μου εχει συμβει κι εμενα κατα καιρους απο αγχος ακομα και υποσυνειδητο αγχος. Καουρες εχω κι εγω φουλ μεχρι τον λαιμο με καιει κι εμενα...

Άσε Άσε το πρωί μου ήρθε να ξέρασω από το κάψιμο. Μπήκα 18η και το κατάλαβα καλά το έργο ... η συχνουρία σε άλλο τόπο. Όρεξη δεν έχω μόνο μόνο με πιάνουν να τρώω περίεργα πράγματα λαχανοντολμάδες κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Άσε Άσε το πρωί μου ήρθε να ξέρασω από το κάψιμο. Μπήκα 18η και το κατάλαβα καλά το έργο ... η συχνουρία σε άλλο τόπο. Όρεξη δεν έχω μόνο μόνο με πιάνουν να τρώω περίεργα πράγματα λαχανοντολμάδες κλπ 

Αχ, λαχανοντολμαδες! Ωωω ρε φιλε...τι ειπες τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κοριτσια....

Ερωτηση.....εδω μιλαμε ελευθερα. Σεξ κανετε; 

Λαχανοντολμάδεσ κ γω θέλωωωω αλλά νομίζω δν  βγήκαν κ τα λάχανα ακόμα χαχαχχχαχ!!!Εγω είχα αίμα κ έτσι δν επιτρεπόταν!!Τώρα μου έχει μείνει κ φοβάμαι!!Ο γιατρός μου λεει αν δν υπάρχι αίμα κ πόνοι περιόδου επιτρέπεται!!Και ειδκά στο δεύτερο τρίμηνο!!Διάθεση υπάρχει αλλά δεννννν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Λαχανοντολμάδεσ κ γω θέλωωωω αλλά νομίζω δν  βγήκαν κ τα λάχανα ακόμα χαχαχχχαχ!!!Εγω είχα αίμα κ έτσι δν επιτρεπόταν!!Τώρα μου έχει μείνει κ φοβάμαι!!Ο γιατρός μου λεει αν δν υπάρχι αίμα κ πόνοι περιόδου επιτρέπεται!!Και ειδκά στο δεύτερο τρίμηνο!!Διάθεση υπάρχει αλλά δεννννν!!!

Φοβάσαι ε;;; Κι εγώ από τη μία. Αλλά από την άλλη εχω τοση διαθεση οσο ποτε αλλα ο αντρας μου δε θελει :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Φοβάσαι ε;;; Κι εγώ από τη μία. Αλλά από την άλλη εχω τοση διαθεση οσο ποτε αλλα ο αντρας μου δε θελει :-(

Μάλλον φοβάται κ ο ίδιος!!Ανατριχιάζω κάπως κ σκέφτομαι αν μέτα με πιάσει κάνενα πονάκι που μπορεί να είναι τυχαίο αλλά θα νομίζω ότι αυτό έφταιγε!!Επίσης λένε ότι δν επιτρεπέται η ολοκληρώμενη εσπερμάτιση γτ το σπέρμα προκαλέι συσπάσεις!!Το σεξ επιτρέπεται όταν δν συντρεχουν λόγοι απαγόρευσης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Εγώ δεν έχω καμία διάθεση. Τέλος έκανα και προληπτικά περιδεση τραχήλου ε καταλαβαίνετε με έραψε και ησύχασα ....

Να ρωτήσω για ποιό λόγο έγινε η περίδεση?Είδε το μέγεθος του τραχήλου σε κάποιο υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Να ρωτήσω για ποιό λόγο έγινε η περίδεση?Είδε το μέγεθος του τραχήλου σε κάποιο υπέρηχο?

Το μέγεθος ήταν οκ απλά ήταν κοιλος και έγινε προληπτικά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Το μέγεθος ήταν οκ απλά ήταν κοιλος και έγινε προληπτικά .

Kαι τωρα πρεπει να μενεις σπιτι ή συνεχιζεις τα παντα κανονικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Kαι τωρα πρεπει να μενεις σπιτι ή συνεχιζεις τα παντα κανονικα;

Μέχρι στίγμης τα πάντα  κανονικά . Αλλά βλέπω ότι πονάω πολύ μέση και από Δευτέρα άδεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Μέχρι στίγμης τα πάντα  κανονικά . Αλλά βλέπω ότι πονάω πολύ μέση και από Δευτέρα άδεια .

Καλύτερα να κάτσεις. Γενικά η ξεκούραση είναι ο,τι καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Κοριτσια....

Ερωτηση.....εδω μιλαμε ελευθερα. Σεξ κανετε; 

Καλημερα...Εμεις οχι ακομα αν και ο αντρας μου θελει..Βασικα τωρα που καταλαβαινω το μωρο λεω να ενδωσω..Και σκεφτομαι να κανω καμια 2 μερες πριν παω στον γιατρο ωστε να ξερω μετα οτι ολα καλα...Η πονηρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annouli είπε:

Καλημερα...Εμεις οχι ακομα αν και ο αντρας μου θελει..Βασικα τωρα που καταλαβαινω το μωρο λεω να ενδωσω..Και σκεφτομαι να κανω καμια 2 μερες πριν παω στον γιατρο ωστε να ξερω μετα οτι ολα καλα...Η πονηρη...

Χαχαχαχα! Ρε το μυαλο μας....τι αγχος! Εμενα ο γιατρος μου εχει δωσει το οκ εδω κι ενα μηνα περιπου...ο αντρας μου ομως δεν!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Χαχαχαχα! Ρε το μυαλο μας....τι αγχος! Εμενα ο γιατρος μου εχει δωσει το οκ εδω κι ενα μηνα περιπου...ο αντρας μου ομως δεν!!!

 

Κ σε εμας μολις μπηκα στον 4ο..Καλε ο δικος μου εχει ξεφυγει..Λεω σορρυ καταλαβαινεις οτι αυτο εδω δεν ειναι μπυροκοιλια;;Και γελαμε..Βασικα εγω γιατι αυτος κλαιει!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Κ σε εμας μολις μπηκα στον 4ο..Καλε ο δικος μου εχει ξεφυγει..Λεω σορρυ καταλαβαινεις οτι αυτο εδω δεν ειναι μπυροκοιλια;;Και γελαμε..Βασικα εγω γιατι αυτος κλαιει!!χαχαχαχα

Κριμα ο αντρας σου.

Κι εγω κριμα....οχι οτι δε φοβαμαι αλλα κατι ετσι χαλαρα, ισα ισα, λιγο παιχνιδι, κααατι τελος παντων. Τζιφος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κριμα ο αντρας σου.

Κι εγω κριμα....οχι οτι δε φοβαμαι αλλα κατι ετσι χαλαρα, ισα ισα, λιγο παιχνιδι, κααατι τελος παντων. Τζιφος!

Να πω την πασα αληθεια δεν εχω και πολλη ορεξη..Ποναει το στηθος μου, λιγο ο φοβος, λιγο ολα και δε σκεφτομαι καθολου το σεξ..Αν και ο γιατρος ειπε οτι λογω ορμονων εμεις του κυνηγαμε..Ισως αλλαξουν τα πραγματα, μακαρι δηλ.γιατι κριμα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Απουσίαζα μερικές ημέρες εξωτερικό και μου έλειψε η παρέα σας. Διάβασα όλα τα σχόλια σας και έρχομαι με ένα μεγάλο.

Αρχικά με θλίβει ο εργασιακός μεσαίωνας που επικρατεί, αλλά και η συμπεριφορά μεταξύ συναδέλφων και ιδίως γυναικών (ισχύει αυτό που αναφέρατε πολύ σωστά ότι η επειδή πολλές γυναίκες βίωσαν διάφορα στην εγκυμοσύνη τους, πρέπει να συμβεί και στις υπόλοιπες. Ενσυναίσθηση μηδέν.

Εγώ έλεγα να φύγω από τη δουλειά αφού μπω στο μήνα μου αλλά πλέον ξέρω ότι και το ΙΚΑ είναι πολύ αυστηρό σε αυτό το κομμάτι και δε θέλω να γίνει κανένας έλεγχος και να έχω μπλεξίματα. Επίσης έχω εκνευριστεί από τη στάση συναδέλφων οπότε θα πάρω όση άδεια δικαιούμαι νόμιμα.

Γενικά χαίρομαι πολύ γιατί μοιραζόμαστε εμπειρίες, προβληματισμούς και συμβουλεύουμε όμορφα η μία την άλλη, χωρίς υποδείξεις και υστερίες. Γενικά έχω ακούσει τόσα πολλά και μερικές φορές γίνομαι αντιδραστική.

Πλέον το μωρό το νοιώθω καθημερινά (πολύ μικρά χτυπηματάκια σαν μπουρμπουλήθρες)

Κλείσαμε υπέρηχο β επιπέδου στις 26/09 και ανυπομονώ ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κριμα ο αντρας σου.

Κι εγω κριμα....οχι οτι δε φοβαμαι αλλα κατι ετσι χαλαρα, ισα ισα, λιγο παιχνιδι, κααατι τελος παντων. Τζιφος!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

χαχαχχα έχεις πολύ πλάκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Να πω την πασα αληθεια δεν εχω και πολλη ορεξη..Ποναει το στηθος μου, λιγο ο φοβος, λιγο ολα και δε σκεφτομαι καθολου το σεξ..Αν και ο γιατρος ειπε οτι λογω ορμονων εμεις του κυνηγαμε..Ισως αλλαξουν τα πραγματα, μακαρι δηλ.γιατι κριμα ειναι!

Καλά, μη σου γίνεται και έννοια. Τον φόβο πάλεψέ τον αφού συμφωνεί κι ο γιατρός αλλά αν πέρα από αυτο δεν εχεις όρεξη, νορμάλ είναι. Σε ζηλεύω να σου πω την αλήθεια. Εγώ έχω όσο ποτέ. Φανταζεσαι τιεμ επαθα στον υπνο μου...πρωτη φορα! Σοκαριστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Απουσίαζα μερικές ημέρες εξωτερικό και μου έλειψε η παρέα σας. Διάβασα όλα τα σχόλια σας και έρχομαι με ένα μεγάλο.

Αρχικά με θλίβει ο εργασιακός μεσαίωνας που επικρατεί, αλλά και η συμπεριφορά μεταξύ συναδέλφων και ιδίως γυναικών (ισχύει αυτό που αναφέρατε πολύ σωστά ότι η επειδή πολλές γυναίκες βίωσαν διάφορα στην εγκυμοσύνη τους, πρέπει να συμβεί και στις υπόλοιπες. Ενσυναίσθηση μηδέν.

Εγώ έλεγα να φύγω από τη δουλειά αφού μπω στο μήνα μου αλλά πλέον ξέρω ότι και το ΙΚΑ είναι πολύ αυστηρό σε αυτό το κομμάτι και δε θέλω να γίνει κανένας έλεγχος και να έχω μπλεξίματα. Επίσης έχω εκνευριστεί από τη στάση συναδέλφων οπότε θα πάρω όση άδεια δικαιούμαι νόμιμα.

Γενικά χαίρομαι πολύ γιατί μοιραζόμαστε εμπειρίες, προβληματισμούς και συμβουλεύουμε όμορφα η μία την άλλη, χωρίς υποδείξεις και υστερίες. Γενικά έχω ακούσει τόσα πολλά και μερικές φορές γίνομαι αντιδραστική.

Πλέον το μωρό το νοιώθω καθημερινά (πολύ μικρά χτυπηματάκια σαν μπουρμπουλήθρες)

Κλείσαμε υπέρηχο β επιπέδου στις 26/09 και ανυπομονώ ❤️

 

 

Τέλεια με το καλό η β επιπέδου!!!Εγω αρχές Οκτώμβρη!!Τέλεια κ με τις μπουρμπουθρίτσες σου!!

Δυστυχώς η συναδελφική αλληλεγγύη σπανίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Απουσίαζα μερικές ημέρες εξωτερικό και μου έλειψε η παρέα σας. Διάβασα όλα τα σχόλια σας και έρχομαι με ένα μεγάλο.

Αρχικά με θλίβει ο εργασιακός μεσαίωνας που επικρατεί, αλλά και η συμπεριφορά μεταξύ συναδέλφων και ιδίως γυναικών (ισχύει αυτό που αναφέρατε πολύ σωστά ότι η επειδή πολλές γυναίκες βίωσαν διάφορα στην εγκυμοσύνη τους, πρέπει να συμβεί και στις υπόλοιπες. Ενσυναίσθηση μηδέν.

Εγώ έλεγα να φύγω από τη δουλειά αφού μπω στο μήνα μου αλλά πλέον ξέρω ότι και το ΙΚΑ είναι πολύ αυστηρό σε αυτό το κομμάτι και δε θέλω να γίνει κανένας έλεγχος και να έχω μπλεξίματα. Επίσης έχω εκνευριστεί από τη στάση συναδέλφων οπότε θα πάρω όση άδεια δικαιούμαι νόμιμα.

Γενικά χαίρομαι πολύ γιατί μοιραζόμαστε εμπειρίες, προβληματισμούς και συμβουλεύουμε όμορφα η μία την άλλη, χωρίς υποδείξεις και υστερίες. Γενικά έχω ακούσει τόσα πολλά και μερικές φορές γίνομαι αντιδραστική.

Πλέον το μωρό το νοιώθω καθημερινά (πολύ μικρά χτυπηματάκια σαν μπουρμπουλήθρες)

Κλείσαμε υπέρηχο β επιπέδου στις 26/09 και ανυπομονώ ❤️

 

 

Γεια σου κοριτσάρα μου. Βρε καντην με ελαφρα αποτη δουλεια οσο δικαιουσαι! Κι ασε τους αλλους στα κομπλεξ τους.

Αχ το νιωθεις το σπορακι;;; αχ τι καλα! Κιεγω...αμυδρα ακομα, πολυ απαλα!

Εγω εχω Β'επιπ 01/10

 

Υ.Γ.Κι εμενα μου αρεσει πολυ που μιλαμε εδω ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

χαχαχχα έχεις πολύ πλάκα!!

Για γέλια και για κλάματα είμαι! Χαχαχα

Γεια σου κοριτσάκι μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Καλά, μη σου γίνεται και έννοια. Τον φόβο πάλεψέ τον αφού συμφωνεί κι ο γιατρός αλλά αν πέρα από αυτο δεν εχεις όρεξη, νορμάλ είναι. Σε ζηλεύω να σου πω την αλήθεια. Εγώ έχω όσο ποτέ. Φανταζεσαι τιεμ επαθα στον υπνο μου...πρωτη φορα! Σοκαριστηκα

Και γω παθαίνω κουλά στον υπνό μου!!Εμείς έχουμε να συνευρεθούμε απ τον Απρίλιο!!Γτ μισό μήνα πριν την μεταφορά ο ντοκ μας απαγόρεψε επαφές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Και γω παθαίνω κουλά στον υπνό μου!!Εμείς έχουμε να συνευρεθούμε απ τον Απρίλιο!!Γτ μισό μήνα πριν την μεταφορά ο ντοκ μας απαγόρεψε επαφές!!

Εμείς από Μάιο...

Αλήθεια το παθαινεις κι εσυ; Αχ, κάποια μρ καταλαβαίνει. Ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...