Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Λένε πως συνηθως το ακους ως την 22η αρα νορμαλ εισαι. Εγω αγχωνομαι που ενω το εχω καταλαβει, δεν το καταλαβαινω συχνα.

εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι? αυτα τα τακ τακ χτυπηματακια που σου κανει ειναι το μωρο σου!!! ετσι κανει στην αρχη και στα σημεια που λες!!! εγω ειμαι 18η σημερα ακριβως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Αννούλα μου σε ευχαριστώ. Πάω κανονικά τουαλέτα και εχω φάει. Έχω κολλίτιδα αλλά δεν είναι αυτο το τραβηγμα, στην κολλίτιδα εχεις φουσκωμα, πονο και τραβηγμα.

Εγώ νιώθω χτυπηματακια απαλά τοκ τοκ. Μια δυο φορες χαμηλα πανω απο το τετοιο

Εεεε τοκ τοκ σου λέει, άνοιξε κ εσύ!!χαχαχα!! Κάπου διάβασα ότι το πρωί που περπατάμε,κουνιομαστε κλπ αυτά νανουριζονται κ κοιμούνται..Το απόγευμα που χαλαρώνουμε κ είμαστε ήρεμες,ξυπνάνε! Δες το και τότε..Κ πιες παγωμένο νερό,λένε ότι ξυπνάνε όπως με τη σοκολάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι? αυτα τα τακ τακ χτυπηματακια που σου κανει ειναι το μωρο σου!!! ετσι κανει στην αρχη και στα σημεια που λες!!! εγω ειμαι 18η σημερα ακριβως!

Σ αυτα τα σημεια; Οντως;

Εγω ειμαι 19+1. Καλέ φυσιολογικότατο να μη το νιώθεις ακομα

Επεξεργάστηκε από Annie28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annouli είπε:

Εεεε τοκ τοκ σου λέει, άνοιξε κ εσύ!!χαχαχα!! Κάπου διάβασα ότι το πρωί που περπατάμε,κουνιομαστε κλπ αυτά νανουριζονται κ κοιμούνται..Το απόγευμα που χαλαρώνουμε κ είμαστε ήρεμες,ξυπνάνε! Δες το και τότε..Κ πιες παγωμένο νερό,λένε ότι ξυπνάνε όπως με τη σοκολάτα.

Χαχαχαχαχα. Θέλω τοσο πολυ να του ανοίξω αλλά είναι νωρίς ακόμα, να μάθει να κάνει υπομονή!  Κόλπα όπως παγωμενο νερο και γλυκό σπάνια πιάνουν σε μένα. Εγώ συνηθως το νιωθω και πρωι στο γραφείο όπως τωρα μόλις, πολύ αμυδρά όμως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Για κάποιον λόγο πάλι ανησυχώ για το αν νιώθω το μωρό, από χθες εχω νιωσει χτυπηματακια σε ενα ακριβως σημειο, ε δε μπορει και χθες και σημερα να χτυπαει σε ενα σημειο και συμπεραινω μηπως χτυπαει το εντερο. Απο την αλλη το εντερο χτυπαει συχνα κι οχι μια δυο φορες.

Αχ, δεν ξερω, παλι αγχωθηκα οπως την προηγουμενη βδομαδα πριν παω στον γιατρο...κι ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες!!Αννούλα μου σίγουρα αυτό είναι ο μπεμπούλης!!Ετσι ακριβώς το ένιωσα κ γω όπως λες τοκ τοκ!!Κια γω πάντα απο αριστέρα το νιώθω απο μια πλευρά!!Τωρα και μενα δν κάνει όπως έκανε τις προηγουμενες μέρες!!Νομίζω αργεί να το νιώσουμε καλά και συχνά μεσ στη μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Σ αυτα τα σημεια; Οντως;

Εγω ειμαι 19+2. Καλέ φυσιολογικότατο να μη το νιώθεις ακομα

Εγω το εχω νιωσει στο ''χαμογελο'' κατω απο τον αφαλο..Απο αριστερα μεχρι δεξια..Αλλα και τερμα κατω χαμηλα στο πιπι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Σ αυτα τα σημεια; Οντως;

Εγω ειμαι 19+2. Καλέ φυσιολογικότατο να μη το νιώθεις ακομα

ναι μου το ειπε ο γιατρος μου στο προηγουμενο ραντεβου και μου ειπε η θα κανει τακ τακ η σαν χαδι! περιμενω πως και πως και το σκεφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Ήμουν 19+2.

Εσενα ποσο ειναι;

@marillia μπερδευτηκα ρε συ χθες! Την περασμένη Παρασκευή ήμουν 18+2!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

@marillia μπερδευτηκα ρε συ χθες! Την περασμένη Παρασκευή ήμουν 18+2!

 

Ααααα μια χαρούλα!!!Αρα τώρα μπαίνεις στην 19 σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες!!Αννούλα μου σίγουρα αυτό είναι ο μπεμπούλης!!Ετσι ακριβώς το ένιωσα κ γω όπως λες τοκ τοκ!!Κια γω πάντα απο αριστέρα το νιώθω απο μια πλευρά!!Τωρα και μενα δν κάνει όπως έκανε τις προηγουμενες μέρες!!Νομίζω αργεί να το νιώσουμε καλά και συχνά μεσ στη μέρα!!

Γλυκιά μου καλημέρα! Πολύ με χαροποιεί που νιώθουμε το ίδιο, με βοηθάει να κατανοήσω καλύτερα. Χαμηλά κι εσύ ε;

Κορίτσια σας υπερευχαριστώ για τις απαντησεις σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ααααα μια χαρούλα!!!Αρα τώρα μπαίνεις στην 19 σωστά?

Όχι αγάπη μου. Όταν ήμουν 18+2 διενυα την 19η. Την εκλεισα προχθες. Τωρα διανυω την 20η. Είμαι 19+1. Εκλεισα 19 και μπηκα 20.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

ναι μου το ειπε ο γιατρος μου στο προηγουμενο ραντεβου και μου ειπε η θα κανει τακ τακ η σαν χαδι! περιμενω πως και πως και το σκεφτομαι!

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία κοπέλα μου! Σου'ρχεται και σένα, λίγη υπομονή ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Γλυκιά μου καλημέρα! Πολύ με χαροποιεί που νιώθουμε το ίδιο, με βοηθάει να κατανοήσω καλύτερα. Χαμηλά κι εσύ ε;

Κορίτσια σας υπερευχαριστώ για τις απαντησεις σας

Ναι  τα ίδια νιώθουμε!!Χαμηλά ναι!!Στην αρχή είπα κ γω έντερο είναι!!Μετα μου λεει η μαμα μου ο μπέμπης είναι!!Αλλά ναι δεξιά δν τον έχω νιώσει καθόλου!!Επίσης ένα βράδυ το ένιωσα έντονα κ φοβήθηκα λέω μωρε λες να είναι συσπάσεις?Αλλά έχω τώρα κάποιες μέρες γιοκ!!!Ούτε έγω αν φάω γλυκό ή σοκολάτα δν πιάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

 διανύω στην ουσία την Όχι αγάπη μου. Όταν ήμουν 18+2 διενυα την 19η. Την εκλεισα προχθες. Τωρα διανυω την 20η. Είμαι 19+1. Εκλεισα 19 και μπηκα 20.

Εγω τα μετράω αλλιώς!!Δηλ το Σάββατο που μπαίνω στην  19 στην ουσία διανύω την 20?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγω τα μετράω αλλιώς!!Δηλ το Σάββατο που μπαίνω στην  19 στην ουσία διανύω την 20?

Σήμερα πόσο ακριβώς είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγω τα μετράω αλλιώς!!Δηλ το Σάββατο που μπαίνω στην  19 στην ουσία διανύω την 20?

Και εγω ειμαι στις ιδιες μερες με την @Annie28..19+1..Μόλις γίνουν 19+6 ,την επόμενη μέρα, συμπληρώνω την 20η.Βασικά το παρακολουθούμε ετσι γιατι ξερεις τι θα γινει στο μωρο την εβδομάδα που διανύεις..Πχ αυτη τη βδομαδα θα βγαλει νυχια κ.ο.κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annouli είπε:

Και εγω ειμαι στις ιδιες μερες με την @Annie28..19+1..Μόλις γίνουν 19+6 ,την επόμενη μέρα, συμπληρώνω την 20η.Βασικά το παρακολουθούμε ετσι γιατι ξερεις τι θα γινει στο μωρο την εβδομάδα που διανύεις..Πχ αυτη τη βδομαδα θα βγαλει νυχια κ.ο.κ

Ακριβώς! Συμπληρώσαμε την 19η και διανύουμε την 20η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Εγω το εχω νιωσει στο ''χαμογελο'' κατω απο τον αφαλο..Απο αριστερα μεχρι δεξια..Αλλα και τερμα κατω χαμηλα στο πιπι..

Κάτω από τον αφαλό εγώ 3 φορες μονο. Μια μερα δεξια και 2 αριστερα. Συνηθως κατω κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Και εγω ειμαι στις ιδιες μερες με την @Annie28..19+1..Μόλις γίνουν 19+6 ,την επόμενη μέρα, συμπληρώνω την 20η.Βασικά το παρακολουθούμε ετσι γιατι ξερεις τι θα γινει στο μωρο την εβδομάδα που διανύεις..Πχ αυτη τη βδομαδα θα βγαλει νυχια κ.ο.κ

Δηλ στο 19+1 διάβαζουμε την ανάπτυξη για την 20 βδομάδα?Το είχα απορία αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

@marillia εσυ ποσο ησουν οταν το ενοιωσες?

Εγω το 'ενιωσα λ'ιγο πριν την 18 βδομάδα!!Αλλά ξέρω μέχρι 20 βδομάδα μπορεί να νιώσεις τα πρώτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Δηλ στο 19+1 διάβαζουμε την ανάπτυξη για την 20 βδομάδα?Το είχα απορία αυτό

Ακριβως, βλεπεις τι ΘΑ γινει αυτη την εβδομαδα..Αν θες να δεις ποσο εχει αναπτυχθει εως τωρα βλεπεις μεχρι την 19η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγω το 'ενιωσα λ'ιγο πριν την 18 βδομάδα!!Αλλά ξέρω μέχρι 20 βδομάδα μπορεί να νιώσεις τα πρώτα!!

τωρα με εχει πιασει ανησυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...