Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Καλό μήνα σε όλες κ μακάρι να είναι αυτός ο μήνας μας!!! 

καλημέρα ! καλο μηνα!...νέος μήνας, νέες προσπάθειες...ξεκιναμε με θετικη σκεψη και όλα θα γινουν ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μήνα!Το καλοκαιράκι είναι επίσημα εδώ,ας χαλαρώσουμε κ ας το απολαύσουμε!Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα έχουμε ευχάριστα από καποιες κοπέλες αυτό το μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαστε γερές και μεις και οι άντρες μας και αγαπημένοι και όλα θα γινουν ....❤️?? αντε να γεμιζουν σιγα σιγα οι κοιλίτσες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κοριτσιααα!!!!καλό καλοκαίρι κι επίσημα πλέον!!!πολλές πολλές φουσκωμένες κοιλίτσες να έχουμε!!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο&τυχερό μήνα!!!!!! Κορίτσια τρεχω με ενα project στη δουλειά και εγω πήξει!!!!!! Εγω εχασα ωορρυξια γτ δουλευα 15ωρα???? πάω για τον αλλο μήνα! Φιλια πολλα σε όλες!!!! 

Πάμε δυνατα! Ιούνιος μήνας καρπερός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

 

Πως ειστε? Ετοιμες για νεες προσπαθειες?

Εγω αυτο τον εναμιση μηνα ενιωσα λες και εκανα απεξαρτηση.48 μερες χωρις τεστακι ωορρηξιας και μετρηση θερμοκρασιας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

 

Πως ειστε? Ετοιμες για νεες προσπαθειες?

Εγω αυτο τον εναμιση μηνα ενιωσα λες και εκανα απεξαρτηση.48 μερες χωρις τεστακι ωορρηξιας και μετρηση θερμοκρασιας :P

 Καλησπερα!!! 

Προσωπικα τις προσπαθειες μου τις εκανα οσο μπορεσα μεσα στο μαιο..ο Ιουνιος περιμενω να αποδωσει καρπους!!! ? δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη αλλα ελπιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

 Καλησπερα!!! 

Προσωπικα τις προσπαθειες μου τις εκανα οσο μπορεσα μεσα στο μαιο..ο Ιουνιος περιμενω να αποδωσει καρπους!!! ? δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη αλλα ελπιζω!!!

Ποτε δεν ξερεις...αισιοδοξια χρειαζεται παντα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!Εγώ καθομαι σε αναμμένα κάρβουνα! Σήμερα είναι η 29η μερα.Δεν έχω αδιαθετησει ακόμα.Ειχα όλες τις μέρες κάτι ενοχλήσεις, τύπου πόνους περιόδου αλλά σήμερα το πρωί που ξύπνησα ήταν τόσο έντονοι όπως κάθε φορά που αδιαθετω.Ημουν σίγουρη πως θα δω αίμα.Δεν είδα τίποτα,κάτι υγρά μόνο.Το μεσημέρι δν άντεξα,έκανα τεστ κ ήταν αρνητικό.Αχ ποτε θα δω κ εγώ αυτή τη δεύτερη γραμμουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Κορίτσια γεια σας!Εγώ καθομαι σε αναμμένα κάρβουνα! Σήμερα είναι η 29η μερα.Δεν έχω αδιαθετησει ακόμα.Ειχα όλες τις μέρες κάτι ενοχλήσεις, τύπου πόνους περιόδου αλλά σήμερα το πρωί που ξύπνησα ήταν τόσο έντονοι όπως κάθε φορά που αδιαθετω.Ημουν σίγουρη πως θα δω αίμα.Δεν είδα τίποτα,κάτι υγρά μόνο.Το μεσημέρι δν άντεξα,έκανα τεστ κ ήταν αρνητικό.Αχ ποτε θα δω κ εγώ αυτή τη δεύτερη γραμμουλα!

Γεια σου κορίτσι μου.. τι κύκλο κανεις? Μην αγχώνεσαι μπορεί να μην έδειξε περίμενε λιγες μερες κ αν δεν.... Επίσης μέσα στο καλοκαίρι πρέπει να περιμένουμε τα σκαμπανεβάσματα λόγω θάλασσας και καιρού... 

Εγώ είμαι στην 12η μέρα έχω ξεκινήσει προσπάθειες οι οποίες δε θα ολοκληρωθούν όπως θέλω γιατί θα φύγει ο σύζυγος. Οπότε ότι γίνει κ αν δεν πάμε για τον άλλο μηνα δυναμικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι μου.. τι κύκλο κανεις? Μην αγχώνεσαι μπορεί να μην έδειξε περίμενε λιγες μερες κ αν δεν.... Επίσης μέσα στο καλοκαίρι πρέπει να περιμένουμε τα σκαμπανεβάσματα λόγω θάλασσας και καιρού... 

Εγώ είμαι στην 12η μέρα έχω ξεκινήσει προσπάθειες οι οποίες δε θα ολοκληρωθούν όπως θέλω γιατί θα φύγει ο σύζυγος. Οπότε ότι γίνει κ αν δεν πάμε για τον άλλο μηνα δυναμικά...

Γεια σου @lactaki !Συνήθως κανω μικρούς κύκλους αλλά δε θέλω να τους συγκρίνω με τους προηγούμενους γιατί πήρα χάπια κ περίμενα ότι θα είναι λίγο διαφορετικός κ μεγαλύτερος αυτός ο κύκλος.Πηρα κλομιφαινη για ενισχυση ωορρηξιας κ εξακολουθώ κ παίρνω cuclacur μέχρι να δω αίμα για να ενισχύσω λίγο το ενδομήτριο.Εσυ μέχρι ποια μέρα λες να φτάσεις στις προσπάθειες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Γεια σου @lactaki !Συνήθως κανω μικρούς κύκλους αλλά δε θέλω να τους συγκρίνω με τους προηγούμενους γιατί πήρα χάπια κ περίμενα ότι θα είναι λίγο διαφορετικός κ μεγαλύτερος αυτός ο κύκλος.Πηρα κλομιφαινη για ενισχυση ωορρηξιας κ εξακολουθώ κ παίρνω cuclacur μέχρι να δω αίμα για να ενισχύσω λίγο το ενδομήτριο.Εσυ μέχρι ποια μέρα λες να φτάσεις στις προσπάθειες;

Εγώ αυτο το μήνα είχα επαφές προς το παρόν 9η κ 12η.. ο σύζυγος φεύγει την 15η οπότε ότι προλάβουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ αυτο το μήνα είχα επαφές προς το παρόν 9η κ 12η.. ο σύζυγος φεύγει την 15η οπότε ότι προλάβουμε... 

Μια χαρά είναι αυτές οι επαφές!Μέχρι στις ποσες να φτάσεις άλλωστε;!Εγώ πριν λίγο πήγα τουαλέτα κ είδα λίγο ροζ στο εσώρουχο μου οπότε αύριο θα μου έρθει η ακατανομαστη!Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα...Στα χέρια μου κρατάω ένα θετικό τεστ...δεν ξερω τι να κανω,να χαρω? έχω χεστεί πάνω μου ( συγνωμη για την έκφραση).Δεν θέλω να το χάσω και αυτό ,φοβάμαι πάρα πολύ γτ πριν λίγους μήνες ειχα μια παλινδρομη... θα πεθάνω...σας παρακαλώ προσευχηθείτε για μας ,στειλτε μας λίγο καλή ενέργεια γιατί θα τρελαθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Κορίτσια καλημέρα...Στα χέρια μου κρατάω ένα θετικό τεστ...δεν ξερω τι να κανω,να χαρω? έχω χεστεί πάνω μου ( συγνωμη για την έκφραση).Δεν θέλω να το χάσω και αυτό ,φοβάμαι πάρα πολύ γτ πριν λίγους μήνες ειχα μια παλινδρομη... θα πεθάνω...σας παρακαλώ προσευχηθείτε για μας ,στειλτε μας λίγο καλή ενέργεια γιατί θα τρελαθώ...

Καλημεραααα!!! Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!! Με το καλο κοριτσι μου, ολα να πανε καλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...