Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε;;
Προέκυψε και θα πάμε τριήμερο αυτό το Σαββατοκυρίακο, οπότα το τεστάκι θα το κάνω Δευτέρα αντί για Σάββατο που προγραμμάτιζα (σε περίπτωση που δεν έρθει μέχρι τότε).. Η απορία μου είναι: ΑΝ τελικά είμαι έγκυο η θάλασσα και η πισίνα μπορεί να βλάψουν με κάποιο τρόπο; (πάλι χαζή ερώτηση έκανα ? )

Να περάσετε όμορφα ?

Λοιπόν, μου είχε έρθει στις 25/05 η περίοδος όλα οκ έχω ήδη ξεμπερδεψει από τη Δευτέρα το βράδυ. Σήμερα βρε κορίτσια μου έχω κάτι πονακια χαμηλά σαν πρήξιμο να το πω σαν ότι θα μου ξανάρθει δεν ξέρω.. σημείωση: και τον προηγούμενο μήνα είχα τα ίδια..τι λέτε να είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenakam είπε:

Να περάσετε όμορφα ?

Λοιπόν, μου είχε έρθει στις 25/05 η περίοδος όλα οκ έχω ήδη ξεμπερδεψει από τη Δευτέρα το βράδυ. Σήμερα βρε κορίτσια μου έχω κάτι πονακια χαμηλά σαν πρήξιμο να το πω σαν ότι θα μου ξανάρθει δεν ξέρω.. σημείωση: και τον προηγούμενο μήνα είχα τα ίδια..τι λέτε να είναι;

Κορίτσι μου σ ευχαριστώ! Ίσως κάποια κυστούλα είναι που δεν έπεσε με τη περίοδο και σε ενόχλησε τώρα. Ή ίσως κάνεις πρόωρη ωοριξία!  Η ροή που είχες στη περίοδο σου ήταν συνηθησμένη όπως κάθε φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου σ ευχαριστώ! Ίσως κάποια κυστούλα είναι που δεν έπεσε με τη περίοδο και σε ενόχλησε τώρα. Ή ίσως κάνεις πρόωρη ωοριξία!  Η ροή που είχες στη περίοδο σου ήταν συνηθησμένη όπως κάθε φορά;

Να πω την αλήθεια έχω παρατηρήσει τον τελευταίο καιρό μια μικρή μείωση. Αυτή τη φορά ίσως ήταν ακόμη λιγότερες οι μέρες που διήρκησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenakam είπε:

Να πω την αλήθεια έχω παρατηρήσει τον τελευταίο καιρό μια μικρή μείωση. Αυτή τη φορά ίσως ήταν ακόμη λιγότερες οι μέρες που διήρκησε.

Έχω ακούσει για κοπέλες που ήταν έγκυες και είχα 1-2 μήνες περίοδο. Αν έχεις και κάποια άλλα συμπτώματα τότε κάνε ένα τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε;;
Προέκυψε και θα πάμε τριήμερο αυτό το Σαββατοκυρίακο, οπότα το τεστάκι θα το κάνω Δευτέρα αντί για Σάββατο που προγραμμάτιζα (σε περίπτωση που δεν έρθει μέχρι τότε).. Η απορία μου είναι: ΑΝ τελικά είμαι έγκυο η θάλασσα και η πισίνα μπορεί να βλάψουν με κάποιο τρόπο; (πάλι χαζή ερώτηση έκανα ? )

Καλησπέρα!! 
Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ ώστε να είσαι οκ και να μην το έχεις στο μυαλό σου;
Παλιότερα είχα διαβάσει ότι εάν η εγκυμοσύνη είναι καλή δεν υπάρχει πρόβλημα..τώρα για τόσο νωρίς δεν ξέρω τι να σου πω..Σίγουρα θέλει προσοχή ο ήλιος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα αμα σου πω ότι περιμενω να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα  λες και είσαι καμια συγγενης μου, καμια φιλη ενώ δεν σε γνωρίζω καν και εχω χαρει μεσα μου για σενα θα το πιστεψεις? ❤️ και γενικα οποια κοπελα και να το ανακοινώσει θα χαρω παρα παρα πολύ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπέρα!! 
Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ ώστε να είσαι οκ και να μην το έχεις στο μυαλό σου;
Παλιότερα είχα διαβάσει ότι εάν η εγκυμοσύνη είναι καλή δεν υπάρχει πρόβλημα..τώρα για τόσο νωρίς δεν ξέρω τι να σου πω..Σίγουρα θέλει προσοχή ο ήλιος!!! 

Κορίτσι μου έκανα ήδη την Δευτέρα και ήταν αρνητικό. Μετά κατάλαβα πως λόγω καθυστεριμένης ωοριξίας άργησε και η περίοδος και περίμενα να δω χτες. Δεν θέλω να δω άλλο αρνητικό τεστ. Έχω πόνους περιόδου ανα διαστήματα και περιμένω απλά να εμφανιστεί. Δεν πιστεύω να είμαι απλά είπα να ρωτήσω για να καλύψω το μικρό ενδεχόμενο που υπάρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η billbas είπε:

@Άντρεα αμα σου πω ότι περιμενω να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα  λες και είσαι καμια συγγενης μου, καμια φιλη ενώ δεν σε γνωρίζω καν και εχω χαρει μεσα μου για σενα θα το πιστεψεις? ❤️ και γενικα οποια κοπελα και να το ανακοινώσει θα χαρω παρα παρα πολύ .....

Αχχ κορίτσι μου με συγγηνείς!!! μακάρι να είχα χαρμόσυνα για να ανακοινώσω αλλά δεν...! Ίσως τον επόμενο μήνα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ κορίτσι μου με συγγηνείς!!! μακάρι να είχα χαρμόσυνα για να ανακοινώσω αλλά δεν...! Ίσως τον επόμενο μήνα :)

αργα η γρηγορα θα τα καταφερουμε ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου έκανα ήδη την Δευτέρα και ήταν αρνητικό. Μετά κατάλαβα πως λόγω καθυστεριμένης ωοριξίας άργησε και η περίοδος και περίμενα να δω χτες. Δεν θέλω να δω άλλο αρνητικό τεστ. Έχω πόνους περιόδου ανα διαστήματα και περιμένω απλά να εμφανιστεί. Δεν πιστεύω να είμαι απλά είπα να ρωτήσω για να καλύψω το μικρό ενδεχόμενο που υπάρχει!

Το καταλαβαίνω...Αυτή η μια γραμμούλα στο τεστ ποναει πολύ...Όπως και να έχει να περασεις καλά..να ηρεμήσετε κ μακάρι μέχρι να επιστρέψεις να μην έρθει κ το επόμενο τεστάκι να είναι θετικό!!! 
 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η billbas είπε:

@Άντρεα αμα σου πω ότι περιμενω να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα  λες και είσαι καμια συγγενης μου, καμια φιλη ενώ δεν σε γνωρίζω καν και εχω χαρει μεσα μου για σενα θα το πιστεψεις? ❤️ και γενικα οποια κοπελα και να το ανακοινώσει θα χαρω παρα παρα πολύ .....

 Όλες είμαστε έτσι εδώ μέσα για όλες!!! Η μία χαίρεται με τη χαρά της άλλης κ στεναχωριέται με τη λύπη της...Είναι ένα μέρος που θα μιλήσουμε κ ξέρουμε ότι κάποιος θα μας καταλάβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soulful είπε:

Κορίτσια μου γεια σας κ από μένα!Κ εγώ στην αναμονή είμαι

Κατά λάθος ποσταρα το μνμ χωρίς να το τελειώσω! Λοιπόν,26η μέρα για μένα σήμερα.Ειχα καλό feeling αυτές τις μέρες αλλά χθες μου κόπηκαν τα φτερά..έσκασε το καθιερωμένο σπιράκι!Βγάζω συνήθως,όχι πάντα, κάτι στο πρόσωπο αλλά χθες βγήκε στη μύτη.Ελπιζω να ακούσουμε κανένα ευχάριστο από καμια κοπέλα αυτές τις μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επίσημα κι γω στον επόμενο μήνα...εγγλεζα η άτιμη κυρία με τα κόκκινα...πρωι πρωί ήρθε μη και χαρώ λιγάκι... Τουλάχιστον είναι σταθερή,κατι είναι κι αυτό...παμε για τον επόμενο γερά να κάνουμε χαμουλη όλες και να χουμε όλες θετικά αποτελέσματα!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ατυχος αυτος ο μηνας ρε κοριτσια..κ να σκεφτειτε οτι τον αγαπαω!!!! Ας μη χανουμε τις ελπιδες μας ομως...Καινουριος μηνας ερχεται, καινουριες προσπαθειες...Ας σταθουμε λιιιγο πιο τυχερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έγινε και κάτι!!!! Ερχεται καλοκαιράκι& μαζι με αυτό πολλες ομορφες στιγμες, αγκαλίτσες κ αλλη διάθεση κορίτσια! Φευγει η μουντάδα! 

Παμε δυνατα!!!!!!!! Βούρ όλες για μπαμπουδάκια!!!! ? Have faith! Keep  going ?❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες  μου ..δεν πειραζει!!! ,δεν είμασταν τυχερές αυτό το μήνα θα προσπαθήσουμε πιο εντατικά τον επόμενο ❤️ ❤️ ..κ γω την περιμένω την κακορίζικια μέσα στο σκ και ήδη πονάω   ...κοιταξτε να χαρουμε λιγο το καλοκαιρακι ? ?,που ερχεται και όλα θα γινουν ,ας το βγαλουμε λιγο απ το μυαλο μας μηπως γεμισουν οι κοιλίτσες πιο γρηγορα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Μου έκανε τη χάρη και ήρθε και εμένα σήμερα το πρωί! Από της 28 μέρες (σταθερή κατα τ' άλλα!) με πήρε 36 αυτό το μήνα! Πως υπολογίζω την ωοριξία αυτού του κύκλου οεο??!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Είδα κ τα νέα σου @Άντρεα... μα τι τζιούφιος μήνας... άντε να περάσει κ να έρθει ο Ιούνιος! Ποτέ δεν μου άρεσε ο Μάης, πάντα μου φαίνεται ατέλειωτος γιατί είναι η αναμονή του καλοκαιριού... μάλλον μου έχει μείνει από τα σχολικά / φοιτητικά χρόνια! χαχαχαχα

Άντε να δούμε τι θα δούμε κ τον Ιούνιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Είδα κ τα νέα σου @Άντρεα... μα τι τζιούφιος μήνας... άντε να περάσει κ να έρθει ο Ιούνιος! Ποτέ δεν μου άρεσε ο Μάης, πάντα μου φαίνεται ατέλειωτος γιατί είναι η αναμονή του καλοκαιριού... μάλλον μου έχει μείνει από τα σχολικά / φοιτητικά χρόνια! χαχαχαχα

Άντε να δούμε τι θα δούμε κ τον Ιούνιο!

Το καλοκαιράκι πιστέβω θα κάνει τη χάρη σε πολλές!!! ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Μου έκανε τη χάρη και ήρθε και εμένα σήμερα το πρωί! Από της 28 μέρες (σταθερή κατα τ' άλλα!) με πήρε 36 αυτό το μήνα! Πως υπολογίζω την ωοριξία αυτού του κύκλου οεο??!! :)

16 μέρες μιον από το 36 δλδ 20η με 22η θα κάνεις ωορρηξία τον επόμενο μήνα θα πας πιο στοχευμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

16 μέρες μιον από το 36 δλδ 20η με 22η θα κάνεις ωορρηξία τον επόμενο μήνα θα πας πιο στοχευμένα 

ο κυκλος μου συνήθως είναι 28 -29 μέρες όμως! μονο αυτό τον μήνα είχα ανωμαλία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

ο κυκλος μου συνήθως είναι 28 -29 μέρες όμως! μονο αυτό τον μήνα είχα ανωμαλία!

Κοιτα το στανταρ ειναι 12-16 μερες απο την ωορρηξία με συνηθες το 14. Άρα Στις 28 έχεις πιθανές μέρες 12-16 μέρα κ πιο πιθανή 13-14η! Φαντάσου εγώ έχω κύκλο 26 μέρες κ κάνω γενικά τη 14η δλδ 12 μερες μειον. Κανε τεστακια ωορρηξιας για να μπορεις να καταλαβεις σιγουρα... Τωρα στις 36 μερες καλα τα λεει η Νικη καπου ανάμεσα σε 20η-22η πρέπει να είχες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

ο κυκλος μου συνήθως είναι 28 -29 μέρες όμως! μονο αυτό τον μήνα είχα ανωμαλία!

Θα συμφωνήσω με την  @Tokyo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κορίτσια!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ. ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΩΣ!

Ο Θεριστής να μην αφήσει καμιά κοιλίτσα παραπονεμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...