Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυ!!! Μαρουλίτα μου χθες μιλώντας με μια κοπέλα καταλαβα πως λόγω του ότι είχα καθυστεργμένη ωοριξία (15/05) για αυτο καθυστερει και η περιοδος μ! Κανονικά πρεπει να δω μέχρι τη παρασκευη! Δεν το γνώριζα πως η περίοδος ερχεται πάντα 14-16 μέρες μετα την ωοριξία! Αν μεχρι το σαββατο δεν μ ερθει θα κανω :) μέχρι τότε χαίρομαι με την πιθανότητα να είμαι :)

Να μην ερθει, να μην ερθει!!! ??

κ γω αυτον τον μηνα εκανα αργα ωορρηξια οποτε κ υπολογιζω οτι θα μου καθυστερησει κ μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Να μην ερθει, να μην ερθει!!! ??

κ γω αυτον τον μηνα εκανα αργα ωορρηξια οποτε κ υπολογιζω οτι θα μου καθυστερησει κ μενα!

Και να μην ερθει αυτο τον μηνα θα ερθει τον επομενο!!! Ειμαστε κοντα το νιωθωω :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες....εγώ  περιμένω την ακατανόμαστη σε λίγες μέρες...άντε να έρθει , να τελειώσει και ξανά προς την δόξα τραβά ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Γεια σας κοριτσάρες....εγώ  περιμένω την ακατανόμαστη σε λίγες μέρες...άντε να έρθει , να τελειώσει και ξανά προς την δόξα τραβά ❤️ 

Πώς ξέρεις σίγουρα κορίτσι μου ότι θα έρθει; Δεν το προσπαθήσατε αυτό τον μήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Πώς ξέρεις σίγουρα κορίτσι μου ότι θα έρθει; Δεν το προσπαθήσατε αυτό τον μήνα;

ου του δωσαμε και καταλαβε κοριτσι ? αλλα δεν νομιζω ..εχω  τους πονους ,εχω και το στηθος που με ποναει οποτε καταλαβαίνω ότι θα ερθει .....τον άλλο μηνα παλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η billbas είπε:

ου του δωσαμε και καταλαβε κοριτσι ? αλλα δεν νομιζω ..εχω  τους πονους ,εχω και το στηθος που με ποναει οποτε καταλαβαίνω ότι θα ερθει .....τον άλλο μηνα παλι.....

χαχαχα!! Μέχρι να σου έρθει κράτα ελπίδες κοπέλα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

χαχαχα!! Μέχρι να σου έρθει κράτα ελπίδες κοπέλα μου :)

ναι εννοείται... αλλά κρατάω μικρό καλάθι ..είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών μετά την αποβολή μου οπότε δεν περιμένω να γίνει αμέσως το θαύμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η billbas είπε:

ναι εννοείται... αλλά κρατάω μικρό καλάθι ..είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών μετά την αποβολή μου οπότε δεν περιμένω να γίνει αμέσως το θαύμα..

Αν επιτρέπεται κορίτσι μου μάθατε μου τον λόγο της αποβολής;  πόσο εβδομάδων ήσουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αν επιτρέπεται κορίτσι μου μάθατε μου τον λόγο της αποβολής;  πόσο εβδομάδων ήσουν;

μολις ειχα μπει στην 7 .δεν υπήρχε έμβρυο ενώ στην 6 εβδομαδα είχαμε ακουσει καρδουλα ..ότι εξετασεις εκανα βγηκαν καθαρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η billbas είπε:

μολις ειχα μπει στην 7 .δεν υπήρχε έμβρυο ενώ στην 6 εβδομαδα είχαμε ακουσει καρδουλα ..ότι εξετασεις εκανα βγηκαν καθαρες..

Λυπάμαι κορίτσι μου. Εύχομαι να κρατήσεις σύντομα το νιννάκι σου στην αγγαλία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου. Εύχομαι να κρατήσεις σύντομα το νιννάκι σου στην αγγαλία σου.

μακαρι κοριτσι..και για σενα το ευχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα τι κάνετε??κι εμένα μενα για τον άλλο μήνα με βλέπω...αυριο περιμένω...βεβαια παραζεστενομαι τις τελευταίες ημέρες που μόνο όταν έχει καύσωνα νοιώθω λίγη ζέστη εγώ...μ έπιασε και η προκοπή της φασίνας που με πιάνει κάθε φορά πριν αδιαθετησω,ενα περίεργο πράγμα όταν περιμένω,με πιάνει να θέλω να καθαριζω συνεχώς... μ έχει λιγάκι πάρει από κάτω γιατί προσπαθήσαμε πολύ και με τη δουλειά και των δυο μας έπαιξε πολύ ταλαιπωρία και κουραση αλλά δε πειράζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Gwgouli?? είπε:

Κοριτσιααα τι κάνετε??κι εμένα μενα για τον άλλο μήνα με βλέπω...αυριο περιμένω...βεβαια παραζεστενομαι τις τελευταίες ημέρες που μόνο όταν έχει καύσωνα νοιώθω λίγη ζέστη εγώ...μ έπιασε και η προκοπή της φασίνας που με πιάνει κάθε φορά πριν αδιαθετησω,ενα περίεργο πράγμα όταν περιμένω,με πιάνει να θέλω να καθαριζω συνεχώς... μ έχει λιγάκι πάρει από κάτω γιατί προσπαθήσαμε πολύ και με τη δουλειά και των δυο μας έπαιξε πολύ ταλαιπωρία και κουραση αλλά δε πειράζει...

Α χαχαχα νόμιζα μόνο εγώ έχω αυτή τη συνήθεια! Ακριβώς τις μέρες που περιμένω πάντα δουλειές και κακό! Οι ορμόνες θα φταίνε.... 

Σίγουρα δεν πειράζει, γιατί περνάμε και καλά με τις προσπάθειες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Gwgouli?? είπε:

Κοριτσιααα τι κάνετε??κι εμένα μενα για τον άλλο μήνα με βλέπω...αυριο περιμένω...βεβαια παραζεστενομαι τις τελευταίες ημέρες που μόνο όταν έχει καύσωνα νοιώθω λίγη ζέστη εγώ...μ έπιασε και η προκοπή της φασίνας που με πιάνει κάθε φορά πριν αδιαθετησω,ενα περίεργο πράγμα όταν περιμένω,με πιάνει να θέλω να καθαριζω συνεχώς... μ έχει λιγάκι πάρει από κάτω γιατί προσπαθήσαμε πολύ και με τη δουλειά και των δυο μας έπαιξε πολύ ταλαιπωρία και κουραση αλλά δε πειράζει...

Αχ κι εγώ έτσι μανία με καθαριότητα όταν περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Gwgouli?? είπε:

Κοριτσιααα τι κάνετε??κι εμένα μενα για τον άλλο μήνα με βλέπω...αυριο περιμένω...βεβαια παραζεστενομαι τις τελευταίες ημέρες που μόνο όταν έχει καύσωνα νοιώθω λίγη ζέστη εγώ...μ έπιασε και η προκοπή της φασίνας που με πιάνει κάθε φορά πριν αδιαθετησω,ενα περίεργο πράγμα όταν περιμένω,με πιάνει να θέλω να καθαριζω συνεχώς... μ έχει λιγάκι πάρει από κάτω γιατί προσπαθήσαμε πολύ και με τη δουλειά και των δυο μας έπαιξε πολύ ταλαιπωρία και κουραση αλλά δε πειράζει...

επέζησε ο σύζυγος απ τις προσπάθειες? ? δεν πειραζει κ γω στην ιδια φάση κοριτσι,το σπιτι λαμπικο  ...θα τους ξαναξεζουμισουμε και τον επομενο μηνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Α χαχαχα νόμιζα μόνο εγώ έχω αυτή τη συνήθεια! Ακριβώς τις μέρες που περιμένω πάντα δουλειές και κακό! Οι ορμόνες θα φταίνε.... 

Σίγουρα δεν πειράζει, γιατί περνάμε και καλά με τις προσπάθειες ??

Όχι δεν είσαι η μόνη μην αγχώνεσαι!!!κι γω στην αρχή νόμιζα ότι τυχαίνει,αλλα τελικά κάθε φορά ακριβώς την επόμενη να σου η μανταμιτσα με τα κόκκινα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η billbas είπε:

επέζησε ο σύζυγος απ τις προσπάθειες? ? δεν πειραζει κ γω στην ιδια φάση κοριτσι,το σπιτι λαμπικο  ...θα τους ξαναξεζουμισουμε και τον επομενο μηνα ?

Μπορούσε να πει και τίποτα???θα τον έτρωγα!!!???αλλά αν συνεχίσω έτσι θα μου κλατάρει!!!????Κι απ την άλλη όμως δε παθαίνουν και τίποτα!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε;;
Προέκυψε και θα πάμε τριήμερο αυτό το Σαββατοκυρίακο, οπότα το τεστάκι θα το κάνω Δευτέρα αντί για Σάββατο που προγραμμάτιζα (σε περίπτωση που δεν έρθει μέχρι τότε).. Η απορία μου είναι: ΑΝ τελικά είμαι έγκυο η θάλασσα και η πισίνα μπορεί να βλάψουν με κάποιο τρόπο; (πάλι χαζή ερώτηση έκανα ? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε;;
Προέκυψε και θα πάμε τριήμερο αυτό το Σαββατοκυρίακο, οπότα το τεστάκι θα το κάνω Δευτέρα αντί για Σάββατο που προγραμμάτιζα (σε περίπτωση που δεν έρθει μέχρι τότε).. Η απορία μου είναι: ΑΝ τελικά είμαι έγκυο η θάλασσα και η πισίνα μπορεί να βλάψουν με κάποιο τρόπο; (πάλι χαζή ερώτηση έκανα ? )

Ω να περάσετε τέλεια..!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...