Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

@Mellenaki & @Tokyo και εγώ περιμένω την άλλη εβδομάδα μαζί σας στο διάστημα 4-6 Ιουλίου. Είχαμε επαφές όλο το μήνα σχεδόν μέρα παρά μέρα! Για να δούμε...! Οτι και να γίνει κορίτσια μου δε το βάζουμε κατω ε? Μακάρι να έχει κάποια ευχάριστα νεάκια να μας πει! [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

@Mellenaki & @Tokyo και εγώ περιμένω την άλλη εβδομάδα μαζί σας στο διάστημα 4-6 Ιουλίου. Είχαμε επαφές όλο το μήνα σχεδόν μέρα παρά μέρα! Για να δούμε...! Οτι και να γίνει κορίτσια μου δε το βάζουμε κατω ε? Μακάρι να έχει κάποια εαυχάριστα νεάκια να μας πει! [smilie=love5.gif]

Καλημέρα κορίτσια!!! Κ γω μαζί σας...!! 4-6 περιμένω και την δική μου. Μακάρι να αρχίσουμε να μετράμε εγκυμοσύνες αυτό το μήνα ? 

ΥΓ Μόλις βρω ευκαιρία απ τη δουλειά ανοίγω θεματάκι Ιουλιου!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κ γω μαζί σας...!! 4-6 περιμένω και την δική μου. Μακάρι να αρχίσουμε να μετράμε εγκυμοσύνες αυτό το μήνα ? 

ΥΓ Μόλις βρω ευκαιρία απ τη δουλειά ανοίγω θεματάκι Ιουλιου!!! ??

Να το και ένα ακόμα κορίτσι που περιμένει μαζί μας! Είμαστε σε αναμονήηηηηηη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Να το και ένα ακόμα κορίτσι που περιμένει μαζί μας! Είμαστε σε αναμονήηηηηηη! 

αντε κοριτσια καλα αποτελεσματα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@billbas @Tokyo @Χρυσάφω Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα, δεν ξέρω γιατί ήμουν τόσο χάλι εχτες, οι ορμονες της περιόδου με εχουν τρελάνει φαίνεται! Μόλις δω περίοδο θα κλείσω ραντεβού με κάποιον γυναικολόγο που μου συστήσαν ο οποίος ειδικεύεται σε θέματα υπογονιμότητας και θα ακολουθήσουμε πιστά τα βήματα του για μια ολοκληρωμένη διερεύνηση.. Ότι χρειαστεί θα το κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

@billbas @Tokyo @Χρυσάφω Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα, δεν ξέρω γιατί ήμουν τόσο χάλι εχτες, οι ορμονες της περιόδου με εχουν τρελάνει φαίνεται! Μόλις δω περίοδο θα κλείσω ραντεβού με κάποιον γυναικολόγο που μου συστήσαν ο οποίος ειδικεύεται σε θέματα υπογονιμότητας και θα ακολουθήσουμε πιστά τα βήματα του για μια ολοκληρωμένη διερεύνηση.. Ότι χρειαστεί θα το κάνουμε..

ετσι μπραβο κοριτσι μου ..καλη διαθεση και με χαμογελο όλα!! οσο δυσκολο και αν μας είναι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

@billbas @Tokyo @Χρυσάφω Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα, δεν ξέρω γιατί ήμουν τόσο χάλι εχτες, οι ορμονες της περιόδου με εχουν τρελάνει φαίνεται! Μόλις δω περίοδο θα κλείσω ραντεβού με κάποιον γυναικολόγο που μου συστήσαν ο οποίος ειδικεύεται σε θέματα υπογονιμότητας και θα ακολουθήσουμε πιστά τα βήματα του για μια ολοκληρωμένη διερεύνηση.. Ότι χρειαστεί θα το κάνουμε..

Μπραβο κορίτσι μου!Να μπεις στη δράση στοχευμένα και με καλη ψυχολογία.Οταν τα βαλεις σε μια σειρα θα δεις ποσο θα ηρεμησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2019 at 12:49 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

έτσι νομίζω κ γω. Άλλωστε ακόμα κ αν εχω χαμηλη ΑΜΗ, που θα έχω της ηλικίας, δεν αλλάζει αυτό... το απόθεμα είναι απόθεμα οπότε...

Δεν ξέρω, ξαφνικά ανυπομονώ να έρθει ο Σεπτέμβρης να ξεκινήσω με τη σπερματέγχυση κ βλέπουμε. Αν δεν ήταν καλοκαίρι θα ξεκινούσα άμεσα, αλλά οκ έτσι όπως ήρθε θα έχω άλλους 3 κύκλους προσπάθεια (συν αυτό που θεωρητικά δεν ξέρω τι έγινε). Δεν ξέρω πλησιάζει πια χρόνος προσπάθειας κ νομίζω ότι ό,τι ήταν να γίνει έγινε. Πάμε παρακάτω να τελειώνουμε! 

Κοπέλα μου με βάση τη fsh σου δεν παίζει να εχεις χαμηλή ΆΜΗ.

Οι  fertilimax δεν αλλάζουν το απόθεμα βοηθούν ομως στην ποιότητα των ωαρίων.

Λίγα και καλά που λένε! 

 

Τελικά από όσο διάβαζω όλες εχουμε πλάνο να κάνουμε διάλειμμα το καλοκαίρι και να φουλαρουμε από Σεπτέμβρη. ...ε ρε τι έχει να γίνει εδώ μέσα το φθινόπωρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε??θέλω τα φώτα σας...λοιπον,επρεπε να χω αδιαθετησει εδώ και 3 μέρες, γενικά η περίοδος μου είναι πιο πολύ εγγλεζα πεθαίνεις, έκανα τεστ χθες αλλά βγήκε αρνητικό...παω κάθε τόσο τουαλέτα μη τυχόν κι ήρθε αλλά μόνο υγρά...λεω ν αφήσω και το σκ να περάσει και την Τρίτη αν δεν έχει κάνει την επίσκεψη της να πάω για χοριακη,φοβαμαι να κάνω κι άλλο τεστ... Δε περιμένω και πολλά ή αλήθεια είναι γιατί λόγω δουλειάς είχαμε μόνο δύο επαφές αλλά μου κάνει εντύπωση η καθυστέρηση γιατί δεν αργεί ποτέ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Gwgouli?? είπε:

Κορίτσια τι κάνετε??θέλω τα φώτα σας...λοιπον,επρεπε να χω αδιαθετησει εδώ και 3 μέρες, γενικά η περίοδος μου είναι πιο πολύ εγγλεζα πεθαίνεις, έκανα τεστ χθες αλλά βγήκε αρνητικό...παω κάθε τόσο τουαλέτα μη τυχόν κι ήρθε αλλά μόνο υγρά...λεω ν αφήσω και το σκ να περάσει και την Τρίτη αν δεν έχει κάνει την επίσκεψη της να πάω για χοριακη,φοβαμαι να κάνω κι άλλο τεστ... Δε περιμένω και πολλά ή αλήθεια είναι γιατί λόγω δουλειάς είχαμε μόνο δύο επαφές αλλά μου κάνει εντύπωση η καθυστέρηση γιατί δεν αργεί ποτέ... 

Καλημερα κορίτσι μου! Κάνε μια χοριακη την Δευτερα!Σου ευχομαι μια ωραιότατη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gwgouli??Ασε το σκ να περάσει κ κανε χοριακή! Αλλη προχθές εγραφε.ως την 6η μερα καθυστέρηση ότι ειχε αρνητικά τεστ κ τελικά ήταν! :-)

Κανε κ πες μας!!! Ελα στο αλλο θεματακι του Ιουλιου με τις διακοπές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...