Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Νέοι ναι υγιείς όχι. Απλά παλεύουμε για αυτό.15 χρόνια είμαστε μαζί.λογικο δεν είναι μετά από 15 χρόνια να περιμένεις μια εξέλιξη;το βήμα το παρακάτω; Έχουμε περάσει πολλές δυσκολίες αλλά κάποια στιγμή λες ρε πούστη μου ας γίνει αυτό έστω πιο εύκολα. Γιατί για τα πάντα πρέπει να πονέσω τόσο πολύ; Είπα να έρθει μια χαρά. Οποία κ αν είναι αυτή.να χαμογελασουμε να μας δοθεί μια ελπίδα πως όλα θα πάνε καλά. Είναι σε πάγο η ζωή μας δεν την έβαλα εγώ. Μην βγει στον ήλιο μην περπατήσει μην ακούει ήχους δυνατά μην κουράζεται στο αμάξι μην σηκώνει βάρος. Ερωτα κάνουμε για να κάνουμε; Γιατί θέλει; Γιατί θέλω; Γιατί θελουμε παιδί; Εγώ πρέπει να τα κάνω όλα. Κ εκεί για να μην κουραστεί να μην ανεβεί η αρτηριακή πίεση μάντεψε πως νιώθω ακόμα κ εκείνη τη στιγμή.ελα πες μου μετά για πάγο.. 

Κοπέλα μου όλα αυτό πρέπει να σας κάνει πιο δυνατούς..!!! Ξέρω τι έχεις περάσει αλλά σκέψου ότι δεν είναι ωραίο να κάθεστε να κλαις για κάτι που θα γίνει σκέψου ότι κάθε μήνα δεν είναι μεγάλες η πιθανότητες σιληψη αν δεις ότι σε ζοριζει κάντε κάτι με τον ιατρό σου και καλό είναι να είσαι καλά ψυχολογικά εσύ και κανε στην άκρη ανθρώπους που σε επηρεάζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου μην αφήνετε τους τριτους να καθοριζουν την ζωη σας..δεν πεφτει σε κανεναν λογος ποτε θα κανεις παιδια .....ναι είναι γυναικες που με το που ΄΄΄το βλεπουν΄΄ μενουν εγκυες ,τι να κανουμε? σε μας η ζωη τα χει φερει λιγο πιο δυσκολα χωρις αυτό να σημαινει ότι δεν θα τα καταφέρουμε στο τελος ...μην χαλατε την ψυχολογια σας για κανεναν ...πρεπει να μαστε δυνατες... και αφου ολες το θελουμε τοσο πολύ φανταστείτε όταν με το καλο ερθει ποσο καλες μανες θα γινουμε ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου όμορφα όλες είστε από όσο θυμάμαι στην αρχή δλδ καν στο χρόνο γιατί τόσο άγχος γιατί τόσο ψάξιμο;; γιατί κάθεστε και βάζετε ανθρώπους που είναι περίεργη στο σπίτι σας καθαρά στο σπίτι σας είστε 2 σε αυτό είστε μόνο 2 εσεις και π άντρα σας.. οι γιατροι δίνουν έναν χρόνο γιατί μέσα σε ένα χρόνο υπάρχει εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokoula86 είπε:

Παίζουν πολλά ρόλο κορίτσι μου για να φτάσει ένας άνθρωπος σε τέτοιο σημείο. Απλά ποσά να πω για να δεις ότι τρίτοι άνθρωποι βιάζουν πολλές φορές τη ψυχολογία μας; Κυριακή, έρχεται η γιαγιά του άντρα μου.ξερει τι συμβαίνει δεν ζει στον Καναδά! Ξέρει ότι 6 μήνες πριν ο Δημήτρης ήταν σε κώμα και δεν ήξερε κανεις πως θα βγει από την  εντατική. Δυο χρόνια παντρεμένοι ένα μωρό να δω πριν πεθάνω.και κλαίει. Δε δίνω σημασία της απάντησα όμως ευγενικά ότι όλα θα γίνουν. Έρχεται μετά η θεία του. Βγάλε βρε κορίτσι μου τη ζακέτα μου λέει θα σκάσεις. Της λέω δε ζεσταίνομαι.εκτος αν τη φοράς να κρύψεις κάτι. Και μου κλείνει το μάτι. Ναι της λέω έχω παχύνει. Και μου χαϊδεύει τη κοιλιά. Καιρός ήταν μου λέει.επιτελους! (Άστο ΟΛΓΑ μη μιλήσεις λέω) Φεύγω δεν απαντάω την αφήνω με την απορία καθόμαστε να φάμε τη πετάει τη μαλακια στο τραπέζι.χαλασμενο τηλέφωνο για το τίποτα.παιζουν πολλά ρόλο στη ψυχολογία μας. Οι γύρω μας, τα βιώματα μας, οι προσπάθειες μας, τα όνειρα μας. Είμαι δυστυχισμένη για ένα πράγμα , που απαρτίζομαι από τέτοιους αγενείς και ασεβεις ανθρώπους στο περίγυρο μου. Που σε φέρνουν σε δύσκολη θέση. Που έχω περάσει τόσα είπα τελευταία και δεν έρχεται μια χαρά και για μας..

Εχεις δικιο κοριτσι μου οτι φαινεται να εχετε περασει πολλα!καπου ξεσπαει αυτο σιγουρα!αλλα στο τι θα πει μια γιαγια κ μια θεια δν πρεπει να σε χαλαει!ολες εχουμε περασει αυτα!εμενα δικοσ μου ανθρωπος μου ειχε πει απ το αγχος σου δν μενεις κ μηπως να πας σε ψυχολογο!αυτο μου ειχε κακοφανει πολυ!αλλα εχω αναπτυξει μια ιδιοτητα του γραψιματος μη πω που!κ ειλικρινα το πετυχαινω!δν μπορω να σου πω μη χαλιεσαι οταν δεις οτι τελικα ηρθε περιοδος η να σε στεναχωρει μηπως δν βρισκεις σωστα την ωορρηξια!αλλα παρτο αλλιως με τους ξενους!κ ειδικα απ την περιπετεια υγειας του αντρας σου θα καταλαβες οτι η ζωη κρεμεται απ μια κλωστη!ζηστε την με τα πανω κ τα κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου.. λυπαμαι πολυ που βλεπω οτι υπαρχουν ακομα αυτες οι καταστασεις οπου οι ξενοι χωνονται στα οικογενειακα μας με τοσο θρασος!!κ επισης λυπαμαι πολυ που σας επηρρεαζει..το καταλαβαινω απολυτα οτι ειναι λογικο να σας επηρρεασει,να θυμωσετε,να απαντησετε ασχημα κλπ. Η γνωμη μου ειναι να μην κανετε κανενος την χαρη κ να χαλατε την διαθεση σας.. παιζει μεγαλο ρολο η ψυχολογια σε ολα. Κοιταξτε τον ανθρωπο σας,παρτε τον μια αγκαλια,σχεδιαστε ενα ταξιδι το καλοκαιρι ή μικρες συνεχεις αποδρασεις..απολαυστε τον υπεροχο ηλιο κ την θαλασσα που μας χαριζει αυτη η χωρα κ απολαυστε τους αντρες σας.. (πιστεψτε με,οταν θα ερθει ενα μωρακι,ή στην δικη μου περιπτωση που ερχεται το δευτερο,θα αναπολειτε αυτες τις στιγμες κ θα χαιρεστε που τις ζησατε..) μην το κανετε σαν "αγγαρεια".. ο ερωτας με τον ανθρωπο που αγαπας ειναι ευλογια...κ απο αυτη την ευλογια δημιουργειται ενας ανθρωπος..

Σας στελνω ολη μου την αγαπη κ μπεμπεδοσκονη εννοειται...κ ευχομαι το θεμα σας να ειναι καλοταξιδο..

Εμεις μπαινουμε στην 9η εβδομαδα,δεν καταλαβαινω κ πολλα ακομα εκτος απο την κουραση που εχω απο πισω κ μια κυρια η οποια ειναι ολο "μαμα"..

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολες να κρατησετε θετικα τεστ στα χερια σας!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αντρεα εχεις την δυνατοτητα να κανεις μια χοριακουλα για να εχεις ξεκαθαρα αποτελεσματα και να μν βασανιζεσαι;;

@kokoula86 κοριτσι μου μν επιτρεπεις στον εαυτο σου να πεφτει η ψυχολογια σου για συμπεριφορες που δν αξιζουν γτ το μονο που καταφερνεις ειναι να μν εισαι εσυ καλα.θα κοιταξεις μονο εσενα και τον αντρα σου και τπτ αλλο...τετοια σχολια θα υπαρχουν παντα οπως και τετοιοι ανθρωποι...να προσπαθησεις να αποβαλεις οσο μπορεις ολα τα αρνητικα σου συναισθηματα για απελευθερωσεις την ψυχη σου και να μν βασανιζεσαι...αν νοιωθεις οτι δν μπορεις να το διαχειριστεις μονη σου δν ειναι κακο να λαβεις ψυχολογικη υποστηριξη...ολα θα τα καταφερεις και θα γινεις μανουλα να το θυμασαι αυτο...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κύνθια να σου πω την αλήθεια κορίτσι μου δεν θέλω να κάνω! όσο δεν έρχεται έχω ελπίδα και μια κρυφή χαρά :) πως να στο πω; φαίρομαι σνα έγκυος και νιώθω λίγο αυτή τη χαρά (ναι ναι ναι τρελλάθηκα!!). Μέχρι να κατεβεί η περίοδος είπα να το χαρώ λίγο! Αν μέχρι το σάββατο δεν έρθει τότε ναι θα κάνω ξανά ένα τεστάκι για να μιλήσω και με τη γιατρό μου να δουμε γιατί δεν μου έρχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θέλω να κάνω 2 χαζές ερωτήσεις! Μπορείτε να γελάσετε ελεύθερα :D

Λοιπόν,  σήμερα είχα πολύ έντονη αδιαφανή βλέννα (σαν το ασπράδι του αυγού), πιο παλιά που το είχα αναφέρει στη γυναικολόγο μου, μου είχε πει πως είναι η ωοριξία μου και από τότε έτσι καταλαβαίνω πότε έχω ωοριξία. (Ερώτηση 1): τωρά με 5 μέρες καθυστέρηση γίνεται να κάνω ωοριξία?

(Ερώτηση 2 και ακόμη πιο χαζή από την 1 ?) : Αν έρθω σήμερα σε επαφή με τον  σύντροφο μου (για να εκμεταλευτούμε την πιθανότητα ωοριξίας) υπάρχει περίπτωση η εκσπερμάτωση να επιρεάσει το έμβρυο ΑΝ είμαι ήδη έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου θέλω να κάνω 2 χαζές ερωτήσεις! Μπορείτε να γελάσετε ελεύθερα :D

Λοιπόν,  σήμερα είχα πολύ έντονη αδιαφανή βλέννα (σαν το ασπράδι του αυγού), πιο παλιά που το είχα αναφέρει στη γυναικολόγο μου, μου είχε πει πως είναι η ωοριξία μου και από τότε έτσι καταλαβαίνω πότε έχω ωοριξία. (Ερώτηση 1): τωρά με 5 μέρες καθυστέρηση γίνεται να κάνω ωοριξία?

(Ερώτηση 2 και ακόμη πιο χαζή από την 1 ?) : Αν έρθω σήμερα σε επαφή με τον  σύντροφο μου (για να εκμεταλευτούμε την πιθανότητα ωοριξίας) υπάρχει περίπτωση η εκσπερμάτωση να επιρεάσει το έμβρυο ΑΝ είμαι ήδη έγκυος;

δεν ειναι χαζες οι ερωτησεις...λοιπον ακου το πιο πιθανο ειναι να ειναι ωορηξια και να κανεις πιο μεγαλο κυκλο αυτη την φορα ,  μου εχει τυχει και δεν το καταλαβα και την εχασα...στην αλλη ερωτηση η εκσπερματωση δεν επηρεαζει απλα δεν επιτρεπεται να εχεις επαφες γτ μπορει να ΄''πεσει΄΄ φαντασου οτι σε τετοια φαση στην αρχη δλδ ειναι μοριακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

δεν ειναι χαζες οι ερωτησεις...λοιπον ακου το πιο πιθανο ειναι να ειναι ωορηξια και να κανεις πιο μεγαλο κυκλο αυτη την φορα ,  μου εχει τυχει και δεν το καταλαβα και την εχασα...στην αλλη ερωτηση η εκσπερματωση δεν επηρεαζει απλα δεν επιτρεπεται να εχεις επαφες γτ μπορει να ΄''πεσει΄΄ φαντασου οτι σε τετοια φαση στην αρχη δλδ ειναι μοριακια....

μμμ άρα να έρθουμε σε επαφή σήμερα ή όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

μμμ άρα να έρθουμε σε επαφή σήμερα ή όχι;

ααααα τι να το παρω πανω μου?χαχαχαχαχχα με αγχωνεις χαχαχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι ζυγός δεν μπορώ να παίρνω μόνη μου τέτοιες αποφάσεις!!??
Σημείωσε πως στις 15/05 (αντί για τις 10/05 όπου έπρεπε να έχω ωοριξία) είχα ξανά την ίδια αδιαφανή βλέννα και τώρα είχα πάλι σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Είμαι ζυγός δεν μπορώ να παίρνω μόνη μου τέτοιες αποφάσεις!!??
Σημείωσε πως στις 15/05 (αντί για τις 10/05 όπου έπρεπε να έχω ωοριξία) είχα ξανά την ίδια αδιαφανή βλέννα και τώρα είχα πάλι σήμερα!

ααααα τι κριμα επεσες σε επισης ΖΥΓΟ χαχαχαχχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

ααααα τι κριμα επεσες σε επισης ΖΥΓΟ χαχαχαχχαχχαχαχα

χαχαχαχαχαχαα τόσοο καλάα!! Άστο θα ρίξω κέρμα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

χαχαχαχαχαχαα τόσοο καλάα!! Άστο θα ρίξω κέρμα! ?

κατσε μηπως πιο μετα σου απαντησει και καμια αλλη κοπελα που να εχει καταλαβει καλυτερα τι μπορει να ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

 

Ζυγος κ γω! Δεν ξερω τι μπορει να ειναι αλλα βρε κοριτσια σιγα τι προβλημα να υπαρχει;;; κ εγκυος να εισαι τοσο νωρις δε φανταζομαι οτι ειναι θεμα! δεδομενου οτι μπορει να κανεις ωορηξια θα ελεγα μην την χασεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

δεν ειναι χαζες οι ερωτησεις...λοιπον ακου το πιο πιθανο ειναι να ειναι ωορηξια και να κανεις πιο μεγαλο κυκλο αυτη την φορα ,  μου εχει τυχει και δεν το καταλαβα και την εχασα...στην αλλη ερωτηση η εκσπερματωση δεν επηρεαζει απλα δεν επιτρεπεται να εχεις επαφες γτ μπορει να ΄''πεσει΄΄ φαντασου οτι σε τετοια φαση στην αρχη δλδ ειναι μοριακια....

Δλδ εννοείς ότι αφότου περάσουν οι μέρες ωορρηξίας καλό είναι να μην κάνουμε αγαπουλες;;; Αυτό δεν το γνώριζα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenakam είπε:

Δλδ εννοείς ότι αφότου περάσουν οι μέρες ωορρηξίας καλό είναι να μην κάνουμε αγαπουλες;;; Αυτό δεν το γνώριζα...

οχι δεν εννοω τις μερες μετα την ωορηξια εννοω αν εχεις καθυστερηση...γτ  η κοπελα εχει καθυστερηση 5 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου θέλω να κάνω 2 χαζές ερωτήσεις! Μπορείτε να γελάσετε ελεύθερα :D

Λοιπόν,  σήμερα είχα πολύ έντονη αδιαφανή βλέννα (σαν το ασπράδι του αυγού), πιο παλιά που το είχα αναφέρει στη γυναικολόγο μου, μου είχε πει πως είναι η ωοριξία μου και από τότε έτσι καταλαβαίνω πότε έχω ωοριξία. (Ερώτηση 1): τωρά με 5 μέρες καθυστέρηση γίνεται να κάνω ωοριξία?

(Ερώτηση 2 και ακόμη πιο χαζή από την 1 ?) : Αν έρθω σήμερα σε επαφή με τον  σύντροφο μου (για να εκμεταλευτούμε την πιθανότητα ωοριξίας) υπάρχει περίπτωση η εκσπερμάτωση να επιρεάσει το έμβρυο ΑΝ είμαι ήδη έγκυος;

@Άντρεα μου εγώ είχα επαφή τη προηγούμενη Τρίτη. Ήμουν ήδη έγκυος όπως ξέρεις. Οπότε δεν επηρεάζει κάπου το έμβρυο. Ελεύθερα λοιπόν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli-Ellaki είπε:

@Άντρεα μου εγώ είχα επαφή τη προηγούμενη Τρίτη. Ήμουν ήδη έγκυος όπως ξέρεις. Οπότε δεν επηρεάζει κάπου το έμβρυο. Ελεύθερα λοιπόν!!!!

Ααα σ ευχαριστώ πολύ κορίτσιι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Ηρθε η Τεταρτιτσα παει η βδομαδιτσα!!! Τι κανετε, πως ειστε;; 

@Άντρεα πως κρατιεσαι κ δεν κανεις κ αλλο τεστ;; Σε θαυμαζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!! Ηρθε η Τεταρτιτσα παει η βδομαδιτσα!!! Τι κανετε, πως ειστε;; 

@Άντρεα πως κρατιεσαι κ δεν κανεις κ αλλο τεστ;; Σε θαυμαζω!!!

Δεν περνάνε οι μέρες να έρθει το σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!! Ηρθε η Τεταρτιτσα παει η βδομαδιτσα!!! Τι κανετε, πως ειστε;; 

@Άντρεα πως κρατιεσαι κ δεν κανεις κ αλλο τεστ;; Σε θαυμαζω!!!

Καλημέρα κορίτσια μουυ!!! Μαρουλίτα μου χθες μιλώντας με μια κοπέλα καταλαβα πως λόγω του ότι είχα καθυστεργμένη ωοριξία (15/05) για αυτο καθυστερει και η περιοδος μ! Κανονικά πρεπει να δω μέχρι τη παρασκευη! Δεν το γνώριζα πως η περίοδος ερχεται πάντα 14-16 μέρες μετα την ωοριξία! Αν μεχρι το σαββατο δεν μ ερθει θα κανω :) μέχρι τότε χαίρομαι με την πιθανότητα να είμαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...