Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εχω κανει ηδη μια εξωσωματική κ ειχα ανταπόκριση μηδεν στις ενεσεις.Κανενα ωαριο...Σας ακουω που μιλατε για 10, 15 ωαρια και αναρωτιέμαι εγω ουτε ενα;;;;Ε ναι ουτε ενα κορίτσια...

Κορίτσι μου κ παλι τα 15 που λεω είναι ωοθηλακια που ΘΑ μεγαλώσουν, αν δεν ξεκινήσει όμως κανείς ποτέ δεν ξέρει... ομως αφου κάνεις ωορρηξία γιατί σου αρνούνται το φυσικό κύκλο; δεν παίρνεις κ μια γνώμη στην Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω Αγαπημένη μου, οπως σου ειπαν κ τα κορίτσια εννοειται η αποφαση θα ειναι δική σας σε καθε περίπτωση.. δε γνωρίζω ακριβως ακριβως τη περίπτωση ωστόσο χωρις σε καμια των περιπτώσεων να επεμβαινω φιλικα πολυ να σ προτείνω να δεις κ καποια γνωμη απο Αθηνα.. μια γνωμη απλα.. φυσικα υπαρχουν εξαιρετοι γιατροι κ στην επαρχια( δε θυμαμαι π μενεις) απλα στην Αθηνα καποιοι ισως εχουν περισσότερη εμπειρια.. θα σ πω μονάχα πως εχω φιλη μου η οποια πριν 8 χρόνια ειχε κα@@@ νο κ μονο 7% πιθανότητες απόκτησης μωρου.. το πίστεψε, το τόλμησε κ με εξωσωματικη εκανε ενα απίθανο, πανεξυπνο, κουκλάκι ενα κορίτσαρο που ειναι 1 ετους! Στα λεω ολα με πολυ φιλικη και καλοπροαιρετη διάθεση.. κ παλι οπως νοιώθεις! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

@Χρυσάφω Αγαπημένη μου, οπως σου ειπαν κ τα κορίτσια εννοειται η αποφαση θα ειναι δική σας σε καθε περίπτωση.. δε γνωρίζω ακριβως ακριβως τη περίπτωση ωστόσο χωρις σε καμια των περιπτώσεων να επεμβαινω φιλικα πολυ να σ προτείνω να δεις κ καποια γνωμη απο Αθηνα.. μια γνωμη απλα.. φυσικα υπαρχουν εξαιρετοι γιατροι κ στην επαρχια( δε θυμαμαι π μενεις) απλα στην Αθηνα καποιοι ισως εχουν περισσότερη εμπειρια.. θα σ πω μονάχα πως εχω φιλη μου η οποια πριν 8 χρόνια ειχε κα@@@ νο κ μονο 7% πιθανότητες απόκτησης μωρου.. το πίστεψε, το τόλμησε κ με εξωσωματικη εκανε ενα απίθανο, πανεξυπνο, κουκλάκι ενα κορίτσαρο που ειναι 1 ετους! Στα λεω ολα με πολυ φιλικη και καλοπροαιρετη διάθεση.. κ παλι οπως νοιώθεις! ❤️

Κορίτσι μου και στην Αθήνα ρωτησα.Παντού ακουω τα ιδια.Δεν ειναι δικη μου αποφαση να σταματησω.Οι γιατροι δεν μου δινουν πιθανότητες.Παρα μονο με δανεικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσι μου και στην Αθήνα ρωτησα.Παντού ακουω τα ιδια.Δεν ειναι δικη μου αποφαση να σταματησω.Οι γιατροι δεν μου δινουν πιθανότητες.Παρα μονο με δανεικα...

Κατσλαβαίνω κορίτσι μου... παρε μια ανάσα,  προσπάθησε να αποφορτιστείς, να ηρεμίσεις, γεμισε τις μέρες σου με ομορφες στιγμες κ πραγματικά μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να πραγματοποιηθει το ονειρό σου??❤️ Θα παω σε ενα μοναστήρι αυριο θα βαλω κερακι για όλες μας κ θα σε μελετήσω στο υπόσχομαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσι μου και στην Αθήνα ρωτησα.Παντού ακουω τα ιδια.Δεν ειναι δικη μου αποφαση να σταματησω.Οι γιατροι δεν μου δινουν πιθανότητες.Παρα μονο με δανεικα...

Λυπάμαι που το ακούω... προχτές ο γιατρός μου, μου ειπε για κοπέλα που μπήκε εμμηνόπαυση στα 34 με fsh40 κ με τα πολλά εκανε 1 κ μοναδικό ωάριο που της έδωσε όμως το μωρό της! Το χαρακτηρησε κ ο ίδιος ο γιατρός θαύμα αλλα κ πάλι ποτέ δεν ξέρεις... Γενικά το ψάχνει πολύ ο συγκεκριμένος...  

Απο εκεί κ πέρα τα δανεικά ωάρια ή σπέρμα είναι σίγουρα μια λύση που όμως σίγουρα δεν είναι για όλους, θέλει πολυ δύναμη ψυχής κ δεν ξερω κ γω τι θα κάνω αν ποτέ μου τύχει. Σίγουρα ξέρω οτι δεν πρέπει να πιεστείς για τπτ κ να κάνεις μόνο ό,τι νιώθεις σωστό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Λυπάμαι που το ακούω... προχτές ο γιατρός μου, μου ειπε για κοπέλα που μπήκε εμμηνόπαυση στα 34 με fsh40 κ με τα πολλά εκανε 1 κ μοναδικό ωάριο που της έδωσε όμως το μωρό της! Το χαρακτηρησε κ ο ίδιος ο γιατρός θαύμα αλλα κ πάλι ποτέ δεν ξέρεις... Γενικά το ψάχνει πολύ ο συγκεκριμένος...  

Απο εκεί κ πέρα τα δανεικά ωάρια ή σπέρμα είναι σίγουρα μια λύση που όμως σίγουρα δεν είναι για όλους, θέλει πολυ δύναμη ψυχής κ δεν ξερω κ γω τι θα κάνω αν ποτέ μου τύχει. Σίγουρα ξέρω οτι δεν πρέπει να πιεστείς για τπτ κ να κάνεις μόνο ό,τι νιώθεις σωστό. 

Με εξωσωματική τα καταφερε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κατσλαβαίνω κορίτσι μου... παρε μια ανάσα,  προσπάθησε να αποφορτιστείς, να ηρεμίσεις, γεμισε τις μέρες σου με ομορφες στιγμες κ πραγματικά μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να πραγματοποιηθει το ονειρό σου??❤️ Θα παω σε ενα μοναστήρι αυριο θα βαλω κερακι για όλες μας κ θα σε μελετήσω στο υπόσχομαι??

Σε ευχαριστώ απο καρδιάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με εξωσωματική τα καταφερε;;;

Ναι με εξωσωματική, το ωαριο δημιουργήθηκε μετα απο φάρμακα απο οτι κατάλαβα. Απλα όπως λες δεν ανταποκρίνονταν κ τελικά εδωσε αυτο το ενα με τη δεύτερη προσπάθεια. Αλλα αυτό το ενα ήταν κ το τυχερό!!! Χρυσαφω αυτή τη στιγμη λογω ηλικιας αν ειναι να κάνεις κατι θα το κάνεις τωρα... αν δεν εισαι σίγουρη ψαξε αλλο γιατρό τώρα αμέσως, μην τους αφήνεις να σου τρώνε χρόνο που δεν έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ναι με εξωσωματική, το ωαριο δημιουργήθηκε μετα απο φάρμακα απο οτι κατάλαβα. Απλα όπως λες δεν ανταποκρίνονταν κ τελικά εδωσε αυτο το ενα με τη δεύτερη προσπάθεια. Αλλα αυτό το ενα ήταν κ το τυχερό!!! Χρυσαφω αυτή τη στιγμη λογω ηλικιας αν ειναι να κάνεις κατι θα το κάνεις τωρα... αν δεν εισαι σίγουρη ψαξε αλλο γιατρό τώρα αμέσως, μην τους αφήνεις να σου τρώνε χρόνο που δεν έχεις!

Σε ευχαριστώ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω κορίτσι μου κάποια στιγμη εδώ στο forum μια κοπέλα,ίσως ήσουν εσύ δε θυμάμαι,ανέβασε το άρθρο που αναφέρεται στη μέθοδο μεταφοράς μητρικής ατράκτου.Εγινε πρώτη φορά παγκοσμίως από το τμήμα εξωσωματικής του Ιασώ.Αφορα γυναίκες στις οποίες οι γιατροί συνιστούν να πάνε με δανεικά.Το πρώτο μωρό γεννήθηκε τον χειμώνα που μας πέρασε,νομίζω τον Μάρτιο απο μια 32η γυναίκα κ βέβαια οι γιατροί εκεί συνεχίζουν τα θαύματα τους!Εκει που θέλω να καταλήξω,είδες κάποιον γιατρό από αυτό το κέντρο;Μήπως σου πρότειναν κάτι διαφορετικό επιτέλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Μου δινουν πιθανοτητα ακομα και με εξωσωματικη κατω απο 5 τοις εκατο και ακουω διαρκως δανεικα και δανεικα..Σχεδον μου το αποκλειουν με δικα μου.Με φυσικους κυκλους σκοπευα να παω ,αλλα δεν βλεπω καμμια προθεση απο μερους των γιατρων..Εκτος του οτι θα χρειαστει να παω Αθηνα παρα πολλες φορες για την διαδικασια και οικονομικα ΔΕΝ...Αν μπορεσεις στειλε μου μηνυμα!

Είμαι υπέρ των δανεικων,  αλλά έστω και μια φορα με δικά σου σε φυσικό θα πρέπει να προσπαθήσεις, ποτέ δεν ξέρεις. Βρες γιατρό υπέρμαχο των φυσικών και κάνε μια επίσκεψη. Όσο για το πήγαινελα μπορείς να κάνεις τους υπέρηχους Κρήτη και τις ωοληψιες Αθήνα. 

Μην αποκλείεις τα δανεικά, αν μπορούν να σε κάνουν μανούλα αξίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι τι κάνεις; Ελπίζω όλα!!!Επειδή και εγώ από Οκτώβρη θα ξεκινήσω και με ενδιαφέρει να κάνω σε φυσικό κύκλο αν μπορείς πες και σε μένα να έχω μια ιδέα!!?????

Εννοείται θα σας πω

στις πριν 20 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Ginaak φυσικά κ σε θυμάμαι! Μα εμεις μαζι με 2-3 άλλα κορίτσια περάσαμε τόσες αγωνίες... κ έχουμε ακόμα! Να σε ρωτησω γιατί φυσικούς κύκλους; εχω ακούσει οτι μπορεί να παρει κ χρόνο για να βγουν 2 υγιή έμβρυα... ο γιατρός μου είπε οτι στην ηλικία μας η στατιστική είναι 8 ωάρια για 1 υγιές έμβρυο (το οποίο ειναι με τη σειρά του 70% γέννηση παιδιού). Αρα εγω με 16 ωοθηλακια υπολογίζει θεωρητικά 2! Με αυτό το ρυθμό όμως ενα ενα ωάριο δεν θα είναι πολύ κουραστικό; εγω αν φτάσω εκεί μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει, θα παω με φάρμακα... το ιδιο κ σπερματεγχυση... βασικά εμπιστεύομαι το γιατρό κ αυτό προτείνει...

Δεν θέλω φάρμακα, άσε που λόγω αμή θα έχω μικρή ανταπόκριση οπότε τσάμπα τα φάρμακα. 

Είναι χρονοβόρο το ξέρω, θέλω να δω τι θα μου πει κι ο γιατρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας κορίτσια ειχα σταθερό κύκλο 28 ημερών την τελευταία μου περίοδος αδιαθετησα 31 μέρα του κύκλο 22 Μαΐου αυτό τον μήνα κανονικά έπρεπε να είχε έρθει περίοδο προσπαθούμε για μωράκι με τον άντρα έκανα δύο τεστ και τα δύο αρνητικά πείτε την γνώμη σας μήπως τα έκανα πολύ νωρίς να ξανακάνω αύριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sidorena είπε:

Για σας κορίτσια ειχα σταθερό κύκλο 28 ημερών την τελευταία μου περίοδος αδιαθετησα 31 μέρα του κύκλο 22 Μαΐου αυτό τον μήνα κανονικά έπρεπε να είχε έρθει περίοδο προσπαθούμε για μωράκι με τον άντρα έκανα δύο τεστ και τα δύο αρνητικά πείτε την γνώμη σας μήπως τα έκανα πολύ νωρίς να ξανακάνω αύριο?

Γεια σου κοριτσι μου! Αρα θεωρητικα εισαι στην 1η μερα καθυστερησης; Αν τα υπολογισα σωστα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Μηπως να αρχισουμε να σκεφτομαστε ονοματα για το νεο μας θεματακι;; Οπως βλεπω οι περισσοτερες παμε για Ιουλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Μηπως να αρχισουμε να σκεφτομαστε ονοματα για το νεο μας θεματακι;; Οπως βλεπω οι περισσοτερες παμε για Ιουλιο!!!

Ναι! Εμένα μόλις τελείωσαν οι γόνιμες ? οπότε αν έγινε τπτ καλό θα το ξέρω τον Ιούλιο πια...σίγουρα ο τίτλος να είναι πολύ καλοκαιρινός! Ποια θέλει να το ανοίξει; εγω άνοιξα τον Ιούνιο οποτε δεν ενδιαφέρομαι :-) το επόμενο που θα ανοιξω θα φροντίσω να ειναι εγκυμοσύνης!

Κανονικα ξεκιναω την 11η παντα τις συστηματικες επαφές επειδή γενικά βλεπω το χαμογελακι τη 13η. Αυτή τη φορά την 11η δεν πρόλαβα (άργησα πολυ στο γιατρό κ ήμουν πτώμα!). Κάναμε 9-12-13-14 με θετικό τη 12... καλο θα ήταν να ειχε γίνει την 11 αλλα είπα οκ δεν μπορεί να γίνει κ αγγαρεία! Θα κανουμε με τη διαθεση μας! Ελπιζω να ήταν αρκετο... ο γιατρός είπε καθε 2 μερες γενικά κ αν χρησιμοποιείτε τεστ κ.δειτε θετικο πρωι να γινεται επαφή το ίδιο βραδυ κ μετα παλι την επόμενη. Είπε μια φορά τη μέρα οχι δύο... αν κ νομιζω αν ξέρεις σίγουρα ωορρηξία αξιζει εκείνη τη μερα να δωσεις κάτι παραπάνω! Θα δείξει... τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι! Εμένα μόλις τελείωσαν οι γόνιμες ? οπότε αν έγινε τπτ καλό θα το ξέρω τον Ιούλιο πια...σίγουρα ο τίτλος να είναι πολύ καλοκαιρινός! Ποια θέλει να το ανοίξει; εγω άνοιξα τον Ιούνιο οποτε δεν ενδιαφέρομαι :-) το επόμενο που θα ανοιξω θα φροντίσω να ειναι εγκυμοσύνης!

Κανονικα ξεκιναω την 11η παντα τις συστηματικες επαφές επειδή γενικά βλεπω το χαμογελακι τη 13η. Αυτή τη φορά την 11η δεν πρόλαβα (άργησα πολυ στο γιατρό κ ήμουν πτώμα!). Κάναμε 9-12-13-14 με θετικό τη 12... καλο θα ήταν να ειχε γίνει την 11 αλλα είπα οκ δεν μπορεί να γίνει κ αγγαρεία! Θα κανουμε με τη διαθεση μας! Ελπιζω να ήταν αρκετο... ο γιατρός είπε καθε 2 μερες γενικά κ αν χρησιμοποιείτε τεστ κ.δειτε θετικο πρωι να γινεται επαφή το ίδιο βραδυ κ μετα παλι την επόμενη. Είπε μια φορά τη μέρα οχι δύο... αν κ νομιζω αν ξέρεις σίγουρα ωορρηξία αξιζει εκείνη τη μερα να δωσεις κάτι παραπάνω! Θα δείξει... τι λέτε;

Δηλωνω υποψηφιοτητα για το θεμα!!

Κ μενα η γιατρος μου ειπε ανα 2 μερες..στην περιπτωση μου 11,13,15 η 12,14,16! Την ωορρηξια αυτο το μηνα δεν την βρηκα, αν κ εψαξα, παρ ολα αυτα τις προσπαθειες μου τις εκανα κ θα συνεχισω μεχρι τελους γιατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια!! ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Γεια σου κοριτσι μου! Αρα θεωρητικα εισαι στην 1η μερα καθυστερησης; Αν τα υπολογισα σωστα!

 

Ευχαριστώ που απάντησες δεύτερη μέρα καθυστερήσει σήμερα και δύο τεστ αρνητικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Μηπως να αρχισουμε να σκεφτομαστε ονοματα για το νεο μας θεματακι;; Οπως βλεπω οι περισσοτερες παμε για Ιουλιο!!!

Καυτός Ιούλιος σποράκια γεμάτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sidorena είπε:

Ευχαριστώ που απάντησες δεύτερη μέρα καθυστερήσει σήμερα και δύο τεστ αρνητικά 

Στη θεση σου θα αφηνα να περασουν κανα 2 μερουλες ακομα κ μετα θα ξανα εκανα! Κ αν η καθυστερηση συνεχιζοταν κ ειχα παλι αρνητικο τεστ (μακρια απο πας) θα εκανα μια επισκεψη στο γιατρο! 

Μακαρι το επομενο τεστακι σου να βγει θετικο!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Δηλωνω υποψηφιοτητα για το θεμα!!

Κ μενα η γιατρος μου ειπε ανα 2 μερες..στην περιπτωση μου 11,13,15 η 12,14,16! Την ωορρηξια αυτο το μηνα δεν την βρηκα, αν κ εψαξα, παρ ολα αυτα τις προσπαθειες μου τις εκανα κ θα συνεχισω μεχρι τελους γιατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια!! ☺️☺️

Κορίτσι ισως η lh να σου ανεβαίνει για λιγη ώρα κ να μην την έπιασες. Άλλες φορές το έχεις βρει; θα πρότεινα να κάνεις πρωί - απόγευμα! Εγω πχ ξέρω ότι τη μέρα του θετικού μου ανεβαίνει νωρίς το πρωί κ μένει έως αργα το απόγευμα. Επειδή κ γω τις ίδιες μέρες έχω θελω το τεστ για να ξερω ακριβώς...μην τη χασω χαχαχαχα

Άντε άνοιξε το εσύ το θεματακι! Να δούμε τι ψάρια πιάσαμε τον Ιούνιο! Μακάρι να γεμίσει θετικά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Στη θεση σου θα αφηνα να περασουν κανα 2 μερουλες ακομα κ μετα θα ξανα εκανα! Κ αν η καθυστερηση συνεχιζοταν κ ειχα παλι αρνητικο τεστ (μακρια απο πας) θα εκανα μια επισκεψη στο γιατρο! 

Μακαρι το επομενο τεστακι σου να βγει θετικο!! ?

ελπίζω το επόμενο να βγει θετικό . έχω πόνους δεξιά και αριστερά καμήλα στην κοιλιά πόνους περίοδου αλλά όταν είναι να μου έρθει περίοδος η κοιλιά μου είναι φουσκωμενη τώρα δεν ειναι καθόλου φουσκωμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι ισως η lh να σου ανεβαίνει για λιγη ώρα κ να μην την έπιασες. Άλλες φορές το έχεις βρει; θα πρότεινα να κάνεις πρωί - απόγευμα! Εγω πχ ξέρω ότι τη μέρα του θετικού μου ανεβαίνει νωρίς το πρωί κ μένει έως αργα το απόγευμα. Επειδή κ γω τις ίδιες μέρες έχω θελω το τεστ για να ξερω ακριβώς...μην τη χασω χαχαχαχα

Άντε άνοιξε το εσύ το θεματακι! Να δούμε τι ψάρια πιάσαμε τον Ιούνιο! Μακάρι να γεμίσει θετικά νέα!

Αλλες φορες την εντοπιζα πρωινες ωρες! Αυτη τη φορα 3 πρωινα ειχα αχνο θετικο κ εκανα κ απογευματα μπας και αλλα τελικα δεν κοκκινισε ποτε!! Δεν πτοηθηκα ομως, το παλεψα!! ?☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η sidorena είπε:

ελπίζω το επόμενο να βγει θετικό . έχω πόνους δεξιά και αριστερά καμήλα στην κοιλιά πόνους περίοδου αλλά όταν είναι να μου έρθει περίοδος η κοιλιά μου είναι φουσκωμενη τώρα δεν ειναι καθόλου φουσκωμενη 

Μακαρι κοριτσι μου να εισαι εγκυουλα!! Εχω ακουσει πως αρνητικα τεστ εχουν βγει λαθος, οποτε μην χανεις την πιστη σου μεχρι να δεις την ακατανομαστη ?..και μακαρι να την ξαναδεις σε 9 μηνες!!!

προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι (ειναι δυσκολο το ξερω) για να μην μπλοκαρεις τον εαυτο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...