Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nancaki88 είπε:

Εγώ πάλι δεν ξέρω βρε κορίτσια τι φταίει...και τα ορμονικά μου τα ρύθμισα, και οι σάλπιγγες μου ανοιχτές και το σπέρμα μας ντουρασελ! Ας μου εξηγήσει κάποιος τι πάει στραβά...! Εχθές με είχε πιάσει το γνωστό παραλήρημα και  μου λέει ο άντρας μου κορίτσια.." εμένα κυρία μου με γνώρισες από τα 10 σου? του λέω όχι! Και όταν με γνώρισες κάναμε σχέση αμέσως? του λέω πάλι όχι! Ε δώσε κυρία μου μου λέει χρόνο στους φίλους μας (όπου φίλοι βλέπε ωάριο & σπερματοζωάριο) να γνωριστούν και να συναντηθούν? τι έτσι άντε με τη μια? χαχαχαχα" ομολογώ ότι γέλασα πάρα πολύ! Άλλη οπτική γωνία τα αντράκια μας κορίτσια! Μεταξύ μας με βοήθησε να το δω λίγο αλλιώς...

Θεος ο αντρούλης σου!! χαχαχαχαα!!! που θα πάει ρε κορίτσια;; θα μας έρθειιιι!!! είμαι και εγώ απο κάτω σήμερα η αλήθεια για κάποιο ανεξήγητο λόγο! πππφφ ελπίζω να μην κρατήσειιι για πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Θεος ο αντρούλης σου!! χαχαχαχαα!!! που θα πάει ρε κορίτσια;; θα μας έρθειιιι!!! είμαι και εγώ απο κάτω σήμερα η αλήθεια για κάποιο ανεξήγητο λόγο! πππφφ ελπίζω να μην κρατήσειιι για πολύ!

Αυτός μια χαρά τα λέει εμείς πρέπει να το δούμε αλλιώς!!! Θετική σκέψη και θα γίνει! Μη μας τρώει το άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Αυτός μια χαρά τα λέει εμείς πρέπει να το δούμε αλλιώς!!! Θετική σκέψη και θα γίνει! Μη μας τρώει το άγχος!

πόσο εύκολο είναι να το λέμε στα λόγια από το να το κάνουμε πράξη!! Αχχχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εμενα μου ζητησαν 150,00 ευρω ολα μεσα εξεταση γιατρος σκιαγραφικο κλπ κλπ... κ εγω εχω αγχος και για τον πονο και για το αποτελεσμα φυσικα...αλλα θελω πολυ να το κανω να ξεμπερδευω, μου ειπαν για αντιβιωση 4 μερες κ για παυσιπονα πριν την εξεταση. Καταλαβαινω πως η ψυχολογια σου μπορει να ειναι πεσμενη ξερεις ομως οτι εμεις οι γυναικες ειμαστε δυνατες κ τα καταφερνουμε ολα, και εγω δεν εχω μιλησει στις φιλες μου κ καλα θα κανεις να μην ανοιξεις κουβεντα εκτος κ αν εχεις καποια φιλη που ειναι πολυ καλη ψυχη κ  πιστευεις πως θα εχει πληρη κατανοηση χωρις να σε επηρεασει αρνητικα στην ψυχολογια σου η θα σε "κουτσομπολέψει" ... παρε τα πανω σου σκεψου θετικα κ πηγαινε για την εξεταση ! τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται ?

Ειμαι 33 στα 34 και πλεον εχω παρει δρομο για εξωσωματικη, ειχα δωσει οριο στον εαυτο μου τα 35 αλλα επειδη εχω χαμηλη ΑΜΗ δε θελω να περιμενω αλλο... Αν και τωρα με τη σαλπιγγογραφια και τις ενεσεις ωορρηξιας που θα κανουμε δεν γινει τιποτα μεχρι τον σεπτεμβρη θα κοιταξω να ξεκινησω τις διαδικασιες.. Δεν ξερω τι αλλο να κανω αληθεια, μου ελεγαν παρτο χαλαρα εισαι μικρη εχεις καιρο δεν εχεις τιποτα, αλλα να που τα χρονια περνανε και τιποτα δε γινεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η 'Αρυα είπε:

Ειμαι 33 στα 34 και πλεον εχω παρει δρομο για εξωσωματικη, ειχα δωσει οριο στον εαυτο μου τα 35 αλλα επειδη εχω χαμηλη ΑΜΗ δε θελω να περιμενω αλλο... Αν και τωρα με τη σαλπιγγογραφια και τις ενεσεις ωορρηξιας που θα κανουμε δεν γινει τιποτα μεχρι τον σεπτεμβρη θα κοιταξω να ξεκινησω τις διαδικασιες.. Δεν ξερω τι αλλο να κανω αληθεια, μου ελεγαν παρτο χαλαρα εισαι μικρη εχεις καιρο δεν εχεις τιποτα, αλλα να που τα χρονια περνανε και τιποτα δε γινεται. 

ναι η αληθεια ειναι πως εισαι σε καλη ηλικια οποτε αυτο ειναι ενα θετικο να μην σε αγχωνει η ηλικια! Οπότε εχεις χρονο κ ολα θα γινουν ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλο ! καλα αποτελεσματα στη σαλπιγγογραφια περιμενω να μου πεις εντυπωσεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

πόσο εύκολο είναι να το λέμε στα λόγια από το να το κάνουμε πράξη!! Αχχχ!!

Α συμφωνω αλλα γι αυτο εχουμε η μια την αλλη! Προσφερω ψυχολογικο support! Χαχαχα. Κοιτα εμενα τον αλλο μηνα περιμενω να μου ερθει στα γενεθλιακια μου. Αν ερθει το πιο πιθανο σεναριο δλδ θα ειμαι ρακος. Ε μεχρι τοτε το ριχνω στην τρελη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Α συμφωνω αλλα γι αυτο εχουμε η μια την αλλη! Προσφερω ψυχολογικο support! Χαχαχα. Κοιτα εμενα τον αλλο μηνα περιμενω να μου ερθει στα γενεθλιακια μου. Αν ερθει το πιο πιθανο σεναριο δλδ θα ειμαι ρακος. Ε μεχρι τοτε το ριχνω στην τρελη...

αχχ κοριτσακι μου.. πραγματικά σου εύχομαι ολόψυχα να μην σου έρθει! και να είναι το πιο γλυκό δώρο γενεθλίων που θα πάρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

αχχ κοριτσακι μου.. πραγματικά σου εύχομαι ολόψυχα να μην σου έρθει! και να είναι το πιο γλυκό δώρο γενεθλίων που θα πάρεις!!!

Μακαρι κοριτσι μου και εγω το ευχομαι οσο τιποτα αλλο!!!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλημερα, κ εγω εκλεισα για την αλλη Τεταρτη! που θα την κανεις?

@Σταυρι ?? καλα Αθήνα η τιμή αυτη δεν υπαρχει πουθενα....τι με αποδειξη τι χωρις αποδειξη ουτε κ στα ονειρα μας!

Παιδιά εμένα μου έκανε και καλλιέργεια σπέρματος και πήρε μόνο 20 € σουωκαι μένα όταν μου το είπε τη κοιτούσα και γελούσα γιατί είχα διαβάσει εδώ μέσα κάτι τιμές αστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!! Κ εγω εν αναμονή της αχώνευτης& να κλείσω σαλπιγγογραφία επιτέλους!!! Ανυπομονω οσο τιποτα! Αντε, να δούμε!!!! 

Ποιες *ΔεΝ* περιμένουν;;; Ειδα υπαρχουν κ αλλα κορίτσια για σαλπιγγογραφια, παμε δυνατα βρε κορίτσια! 

Υ.Γ εγω ΑΜΗ δεν εχω κανει δε μ ειπε... 

μονο σπερμοδιαγραμμα, εξεταση κ υπερηχο να δουμε αν κανω ωορρυξια κ τωρα σαλπιγγογραφία..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

καταλαβαίνω αλλά και αυτό χρειάζεται προετοιμασία κ ψάξιμο. Πρέπει να είσαι σίγουρη για την επιλογή γιατρού, κέντρου κλπ. Να σε ρωτήσω την κλομιφαίνη γιατί την παίρνεις; από όσο γνωρίζω βοηθάει στην ωορρηξία αν υπάρχει πρόβλημα όμως οι πολυκυστικές, εσύ όμως αν καταλαβαίνω καλά δεν έχεις θέμα ωορρηξίας. Σου έχει εξηγήσει τι τα χρειάζεσαι; Γενικά το έχω ακούσει από κοπέλες που έχουν αυτό το θέμα κ όντως στο τρίμηνο τις βοήθησε να συλλάβουν...

Κλομιφαινη όντως παίρνουν όσες κοπέλες έχουν πολυκυστικες που σημαίνει οτι έχουν άστατο κύκλο.Η κλομιφαινη γενικά φτιάχνει τον κύκλο κ κανει καλύτερες ωορρηξιες.Εγω πήρα γιατί τον Απρίλιο έκανα κύκλο 20ημερων.Εχεις περισσότερες πιθανότητες σύλληψης γιατί κάνεις συνήθως 2-3ωοθηλακια.Οσον αφορά την εξωσωματική,έχω ήδη ψαχτει κ αύριο έχω κ άλλο ραντεβού με εξωσωματικό αλλά να σου πω την αλήθεια το πόσο καλό είναι ένα κέντρο ή ο γιατρός κρίνεται εκ του αποτελέσματος για το κάθε ζευγάρι.Γι'αυτο κ υπάρχουν άκρως αντίθετες απόψεις για διάφορα κέντρα κ γιατρούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Κλομιφαινη όντως παίρνουν όσες κοπέλες έχουν πολυκυστικες που σημαίνει οτι έχουν άστατο κύκλο.Η κλομιφαινη γενικά φτιάχνει τον κύκλο κ κανει καλύτερες ωορρηξιες.Εγω πήρα γιατί τον Απρίλιο έκανα κύκλο 20ημερων.Εχεις περισσότερες πιθανότητες σύλληψης γιατί κάνεις συνήθως 2-3ωοθηλακια.Οσον αφορά την εξωσωματική,έχω ήδη ψαχτει κ αύριο έχω κ άλλο ραντεβού με εξωσωματικό αλλά να σου πω την αλήθεια το πόσο καλό είναι ένα κέντρο ή ο γιατρός κρίνεται εκ του αποτελέσματος για το κάθε ζευγάρι.Γι'αυτο κ υπάρχουν άκρως αντίθετες απόψεις για διάφορα κέντρα κ γιατρούς.

Καλά κάνεις! Να έχεις εικόνα...

Κατάλαβα για την κλομιφαινη πάντως όντως φαίνεται ότι σε βοήθησε! Μακάρι η επόμενη να είναι η τυχερή! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλά κάνεις! Να έχεις εικόνα...

Κατάλαβα για την κλομιφαινη πάντως όντως φαίνεται ότι σε βοήθησε! Μακάρι η επόμενη να είναι η τυχερή! :-)

Σ'ευχαριστώ.Νομίζω ήταν ο συνδυασμός κ των δύο χαπιών,clomiphene κ cyclacur,που με βοήθησαν.Τωρα που κ εσύ έφτιαξες τον κύκλο σου, σου εύχομαι να το πιασεις το σπορακι σύντομα,που θα γίνει δλδ να είσαι σίγουρη,αφού δν έχετε κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Σ'ευχαριστώ.Νομίζω ήταν ο συνδυασμός κ των δύο χαπιών,clomiphene κ cyclacur,που με βοήθησαν.Τωρα που κ εσύ έφτιαξες τον κύκλο σου, σου εύχομαι να το πιασεις το σπορακι σύντομα,που θα γίνει δλδ να είσαι σίγουρη,αφού δν έχετε κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα!

Σε ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι πως ναι τίποτα δεν έχει βρεθεί σε κανένα από τους 2... Να σε ρωτήσω ο γιατρός σου ή σε κάποιο από τα κέντρα σου έκαναν συζήτηση για σπερματέγχυση ή τη θεωρούν χαμένο χρόνο; Σκεφτόμουν να κάνω μια προσπάθεια αλλά βλέπω και από το φόρουμ εδώ ότι πολλές λένε ότι έκαναν κ είναι ζήτημα αν πέτυχε σε 1-2. Οι περισσότερες προχώρησαν σε εξωσωματική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι πως ναι τίποτα δεν έχει βρεθεί σε κανένα από τους 2... Να σε ρωτήσω ο γιατρός σου ή σε κάποιο από τα κέντρα σου έκαναν συζήτηση για σπερματέγχυση ή τη θεωρούν χαμένο χρόνο; Σκεφτόμουν να κάνω μια προσπάθεια αλλά βλέπω και από το φόρουμ εδώ ότι πολλές λένε ότι έκαναν κ είναι ζήτημα αν πέτυχε σε 1-2. Οι περισσότερες προχώρησαν σε εξωσωματική!

Την ίδια απορία με την @Tokyo έχω και εγώ..ας μας βοηθήσει κάποιο κορίτσι..!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σε ολες, πριν λιγο τελειωσα με τις ορμονολογικες ΑΜΗ κλπ κλπ κ επεστρεψα στη δουλεια μου, εν αναμονη λοιπον απο Δευτερα των αποτελεσματων κ Τεταρτη παω για σαλπιγγογραφια ? ειναι καμια που εχει κανει προσφατα στο Ρεα με τον κο Σαμικό ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

καλημερα κοριτσια σε ολες, πριν λιγο τελειωσα με τις ορμονολογικες ΑΜΗ κλπ κλπ κ επεστρεψα στη δουλεια μου, εν αναμονη λοιπον απο Δευτερα των αποτελεσματων κ Τεταρτη παω για σαλπιγγογραφια ? ειναι καμια που εχει κανει προσφατα στο Ρεα με τον κο Σαμικό ??

Οι εξετασεις ΑΜΗ βρε κορίτσια τι είναι;;;; Εγω απο σπερμοδιαγραμμα στον αντρα μου με πηγε για σαλπιγγογραφια.. ΑΜΗ δε μ ειπε;;;;;;;;;;;!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Οι εξετασεις ΑΜΗ βρε κορίτσια τι είναι;;;; Εγω απο σπερμοδιαγραμμα στον αντρα μου με πηγε για σαλπιγγογραφια.. ΑΜΗ δε μ ειπε;;;;;;;;;;;!!!!!?????

Καλησπέρα,

"Η ορμόνη ΑΜΗ  παράγεται από τα ωοθυλάκια και είναι ενδεικτική για τα αποθέματα των ωοθηκών σε ωάρια, δηλαδή πόσα ωάρια ‘απομένουν’ στις ωοθήκες). Η τιμή της μεταβάλλεται (μειώνεται σταδιακά) όσο μεγαλώνει μια γυναίκα. Αυτό συμβαίνει γιατί με το χρόνο μειώνεται ο αριθμός των ωοθυλακίων στις ωοθήκες της γυναίκας, άρα μειώνεται και η γονιμότητά της"

μηπως εισαι μικρουλα? τι ηλικια εχεις?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nancaki88 είπε:

Την ίδια απορία με την @Tokyo έχω και εγώ..ας μας βοηθήσει κάποιο κορίτσι..!

 

Κορίτσια μου έγω έκανα 1 σπερματεγχυση πριν την εξωσωματική!!Οι σάλπιγγες όμως να είναι διαβάτες!!Εύχομαι να μην σας χρειαστεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Οι εξετασεις ΑΜΗ βρε κορίτσια τι είναι;;;; Εγω απο σπερμοδιαγραμμα στον αντρα μου με πηγε για σαλπιγγογραφια.. ΑΜΗ δε μ ειπε;;;;;;;;;;;!!!!!?????

ορμονολογικες εξετασεις αιματος δεν σου ειπε να κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Jesabell ούτε εγώ έκανα ΑΜΗ. Χρησιμεύει να δεις τα αποθέματα αν θες για κάποιο λόγο να το καθυστερήσεις κ είχα διαβάσει σε άρθρο από γυναικολόγο ότι χρειάζεται στην εξωσωματική γιατί με βάση αυτή (κ άλλες ορμόνες) ρυθμίζεται η απαιτούμενη ποσότητα των φαρμάκων. Από μόνη της δε λέει πολλά... Βασικότερες είναι (όταν προσπαθείς φυσιολογικά) η LH, FSH, προγεστερόνη, προλακτίνη, οιστραδιόλη κ φυσικά ό,τι άλλο σου πει ο γιατρός. 

@marillia καταρχήν με το καλό το μωράκι σου και όλα καλά σου εύχομαι!!! Έχεις ακούσει κάποιον που να πέτυχε; μου έχουν πει ότι καλύτερα αποτελέσματα έχει στην ανεξήγητη ακριβώς επειδή απαιτεί καλές σάλπιγγες, καλό σπέρμα κλπ. Κ γω το πολύ 1 ή 2 θα έκανα, θεωρώ ότι αν είναι να πιάσει θα πιάσει εξ αρχής... αν κ με αυτά ποτέ μα ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι πως ναι τίποτα δεν έχει βρεθεί σε κανένα από τους 2... Να σε ρωτήσω ο γιατρός σου ή σε κάποιο από τα κέντρα σου έκαναν συζήτηση για σπερματέγχυση ή τη θεωρούν χαμένο χρόνο; Σκεφτόμουν να κάνω μια προσπάθεια αλλά βλέπω και από το φόρουμ εδώ ότι πολλές λένε ότι έκαναν κ είναι ζήτημα αν πέτυχε σε 1-2. Οι περισσότερες προχώρησαν σε εξωσωματική!

Ναι ένας γιατρός μου ανέφερε την σπερματεγχυση σαν επιλογη πριν την εξωσωματική. Οντως έχει χαμηλά ποσοστά επιτυχίας, ωστόσο είναι παραπάνω από την φυσική σύλληψη.Δεδομενου ότι είναι κάτι απλό,σαν τεστ Παπ, γιατί να μην το δοκιμάσετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@Jesabell ούτε εγώ έκανα ΑΜΗ. Χρησιμεύει να δεις τα αποθέματα αν θες για κάποιο λόγο να το καθυστερήσεις κ είχα διαβάσει σε άρθρο από γυναικολόγο ότι χρειάζεται στην εξωσωματική γιατί με βάση αυτή (κ άλλες ορμόνες) ρυθμίζεται η απαιτούμενη ποσότητα των φαρμάκων. Από μόνη της δε λέει πολλά... Βασικότερες είναι (όταν προσπαθείς φυσιολογικά) η LH, FSH, προγεστερόνη, προλακτίνη, οιστραδιόλη κ φυσικά ό,τι άλλο σου πει ο γιατρός.

ναι απο μονη της δεν εχει νοημα να την κανεις συνδιαστικα ομως με τις αλλες ορμονολογικες ολες αυτες που εγραψες παραπανω ο γιατρος βγαζει πιο ασφαλη συμπερασμα!

θεωρο απαραδεκτο να την εστειλε ο γιατρος κατευθειαν για σαλπιγγογραφια κ να μην της ειπε να κανει τις ορμονολογικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

ναι απο μονη της δεν εχει νοημα να την κανεις συνδιαστικα ομως με τις αλλες ορμονολογικες ολες αυτες που εγραψες παραπανω ο γιατρος βγαζει πιο ασφαλη συμπερασμα!

θεωρο απαραδεκτο να την εστειλε ο γιατρος κατευθειαν για σαλπιγγογραφια κ να μην της ειπε να κανει τις ορμονολογικες.

Ναι εννοείται! Σε αυτό συμφωνώ κ γώ! εμένα με έστειλε μόλις είπα ότι ΘΑ προσπαθήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Jesabell ούτε εγώ έκανα ΑΜΗ. Χρησιμεύει να δεις τα αποθέματα αν θες για κάποιο λόγο να το καθυστερήσεις κ είχα διαβάσει σε άρθρο από γυναικολόγο ότι χρειάζεται στην εξωσωματική γιατί με βάση αυτή (κ άλλες ορμόνες) ρυθμίζεται η απαιτούμενη ποσότητα των φαρμάκων. Από μόνη της δε λέει πολλά... Βασικότερες είναι (όταν προσπαθείς φυσιολογικά) η LH, FSH, προγεστερόνη, προλακτίνη, οιστραδιόλη κ φυσικά ό,τι άλλο σου πει ο γιατρός. 

@marillia καταρχήν με το καλό το μωράκι σου και όλα καλά σου εύχομαι!!! Έχεις ακούσει κάποιον που να πέτυχε; μου έχουν πει ότι καλύτερα αποτελέσματα έχει στην ανεξήγητη ακριβώς επειδή απαιτεί καλές σάλπιγγες, καλό σπέρμα κλπ. Κ γω το πολύ 1 ή 2 θα έκανα, θεωρώ ότι αν είναι να πιάσει θα πιάσει εξ αρχής... αν κ με αυτά ποτέ μα ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ σου εύχομαι σύντομα κ σε σας!!!Να σου πω είμαι υπερ της σπερματέγχυσης κ ας μην πέτυχα!!!Ναι έχω ακούσει περιπτώσεις που πέτυχαν με την πρώτη αλλά κ με παραπάνω!!Προσωπικά δν είμαι υπερ των πολλών!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...