Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Τι συντονισμός είναι αυτός! Κ γω το ιδιο 14-15η μέρα! Σωστα πάει κ η περιοδος για αργότερα. Απλα εχω βρει οτι η ωχρινικη μου ειναι 12 μέρες αρα αύριο με Δευτέρα... δεν ξέρω αλλα σήμερα νιώθω τα γνωστά συμπτώματα οπότε δεν περιμένω κ πολλά! Τελικά αν δεν δεις θετικό τεστ συμπτώματα αλλα δεν υπάρχουν! Ελπίζω ολο κ κάποια να μείνει αυτό το μήνα!

@lactaki καλά τα λες, θες κάποιον να σε βλεπει στις μερες του κυκλου που θες κ οχι όποτε μπορεί... νόμιζα οτι ο γιατρός σου ειναι στο αρεταιειο στην Αθήνα, για αυτό ειπα οτι ειναι σε αλλη πόλη. Σε καθε περίπτωση βρες κάποιον που μπορείς να.μιλας κ να σου εξηγεί κ να βάλετε μαζί ενα πλάνο!

Α όχι αυτός Μ έκανε την επέμβαση κ τέλος δεν έχουμε σχέσεις χαχα. Ο γιατρός μου είναι στο νοσοκομείο εδώ στο νησί.. αλλά ναι θα ξεκινήσω πιο στενή παρακαλουθηση σε ιατρείο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορτσουδια.. τρεχατε για μπανάκι κ ξεχαστε τα όλα... Έγω λιαζομαι ήδη από το πρωί.. η D3 στα ύψη ??? θα πάει...

Καλησπερα!!! Τι να ξεχασουμε που πρωι πρωι μου ηρθε η σιχαμενη!!! ?? 

Καλα να περασεις κοριτσι μου.. Κανε μια βουτια κ για μας!!! ⛱???‍♀️?‍♀️?‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορτσουδια.. τρεχατε για μπανάκι κ ξεχαστε τα όλα... Έγω λιαζομαι ήδη από το πρωί.. η D3 στα ύψη ??? θα πάει...

Αα τυχερή!! Καλές βουτιές! Βιταμίνη d έχω 15. Μου έδωσε τις αμπούλες τις lecalcif. Αυτές παίρνεις κι εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αα τυχερή!! Καλές βουτιές! Βιταμίνη d έχω 15. Μου έδωσε τις αμπούλες τις lecalcif. Αυτές παίρνεις κι εσύ? 

Εγώ είχα 11. Ναι παίρνω μια που είναι σα λάδι.. χαλιααααα... Πήρα ένα μήνα 1 τη βδομάδα έπινα.. δε θα πάρω άλλο κουτί όμως αφού λιαζομαστε πια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αα τυχερή!! Καλές βουτιές! Βιταμίνη d έχω 15. Μου έδωσε τις αμπούλες τις lecalcif. Αυτές παίρνεις κι εσύ? 

Εγω παιρνω της solgar..μου τις συστησε ο ρευματολογος για ενα 4μηνο..ηταν στο 8 κ τελος του μηνα θα παω να την τσεκαρω παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Εγω παιρνω της solgar..μου τις συστησε ο ρευματολογος για ενα 4μηνο..ηταν στο 8 κ τελος του μηνα θα παω να την τσεκαρω παλι!!

Κι εμένα 4μηνη θεραπεία μου έδωσε. Μεγαλώνοντας ρε γαμωτο φοβάμαι πολύ τον ήλιο και τις επιπτώσεις στο δέρμα.. Οπότε καλύτερα με αμπούλες. @lactakiόντως απαίσια γεύση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Καλη εβδομάδα!!!! Και εγω Για Ιούλιο με φουλ αγκαλίτσες.. ο Ιούνιος bye bye! Χαμόγελο& καλη διάθεση κορίτσια μου!!! Παμε δυνατά!!!!! 

Ελπίζω σε ευχάριστα νεα των υπόλοιπων κοριτσιων ελα παμε ομορφες!!!!!????❤️??✌️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημεραααααα!Τι κανετε;;;Εγω υπεροχα!Αδιαθετησα πρωι πρωι!Χαρα!

Καλημερα!!! Κ γω αδιαθετησα χθες το πρωι!!! Δεν πειραζει ομως..παμε για Ιουλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/6/2019 at 7:42 ΜΜ, ο/η Maroulli είπε:

320;;;;πλάκα κάνεις εγώ στο.μικροβιολογικο που δουλεύω το έχουμε 50 €...

καλημέρα , το ανελυσα πιο κατω , η τιμη αυτη ειναι το σπερμοδιαγραμμα και αλλη μια εξεταση κατακερματισμός του DNA στο σπέρμα απο κει κ περα μονο το σπερμοδιαγραμμα μου ειπαν 130 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα , το ανελυσα πιο κατω , η τιμη αυτη ειναι το σπερμοδιαγραμμα και αλλη μια εξεταση κατακερματισμός του DNA στο σπέρμα απο κει κ περα μονο το σπερμοδιαγραμμα μου ειπαν 130 ευρω.

Καλημέρα κοριτσια εμείς κάναμε σπερματοδιαγραμμα με 20ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια εμείς κάναμε σπερματοδιαγραμμα με 20ευρω

Κοριτσι μου που κανατε σπερμοδιαγραμμα με 20 ευρω? Και καλλιεργεια μαζι? Το ειχατε γραψει στο βιβλιαρικο ή ιδιωτικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!! Κ γω αδιαθετησα χθες το πρωι!!! Δεν πειραζει ομως..παμε για Ιουλιο!!!

Στ αλήθεια χαιρομαι.Δεν περίμενα κάτι γ αυτο το μηνα,ετσι  κ αλλιως.Μονο να παω παρακατω.Τον επομενο μηνα λοιπον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Στ αλήθεια χαιρομαι.Δεν περίμενα κάτι γ αυτο το μηνα,ετσι  κ αλλιως.Μονο να παω παρακατω.Τον επομενο μηνα λοιπον.

Χρυσαφω μου τουλαχιστον θα ξεπρηστεις... κ εγω αδιαθετησα φυσικα δεν περιμενα κατι αλλο.. και την Παρασκευη εκλεισα επιτελους να παω για σαλπιγγογραφια. Δεν μπορω να το αναβαλλω αλλο... Προσπαθω να μην πανικοβληθω απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η 'Αρυα είπε:

Κοριτσι μου που κανατε σπερμοδιαγραμμα με 20 ευρω? Και καλλιεργεια μαζι? Το ειχατε γραψει στο βιβλιαρικο ή ιδιωτικα?

Μένουμε στη μυτιληνη και το κάναμε εδώ σ ένα μικροβιολογικο χωρίς απόδειξη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σε όσες αδιαθέτησαν έυχομαι να είναι η τελευταία τους περίοδος για φέτος!! @billbas κοριτσάκι μου πήγες στο γιατρό;; Όλα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εύχομαι σε όσες είναι στις γόνιμες πολλές πολλές αγαπουλες!!  Και όσες είστε στην αναμονή θετικά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες  και καλη εβδομαδα  ❤️ ...ας ειναι η τελευταια περιοδος για ολες αυτή!!..ευνοει και ο καιρος για αγκαλιτσες ... @Άντρεα κοριτσι μου γλυκο όλα φυσιολογικα μεχρι τωρα μακαρι να πανε όλα καλα πρωτα ο Θεος ?    μονο που μου χει ανοιξει η ορεξη, μωρε ας πανε όλα καλα και ας γινω και φαλαινα ?  ..φιλια σε ολες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Γεια σας κοριτσαρες  και καλη εβδομαδα  ❤️ ...ας ειναι η τελευταια περιοδος για ολες αυτή!!..ευνοει και ο καιρος για αγκαλιτσες ... @Άντρεα κοριτσι μου γλυκο όλα φυσιολογικα μεχρι τωρα μακαρι να πανε όλα καλα πρωτα ο Θεος ?    μονο που μου χει ανοιξει η ορεξη, μωρε ας πανε όλα καλα και ας γινω και φαλαινα ?  ..φιλια σε ολες ...

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Είδες που άδικα αγχονοσουνα!! Ελπίζω τώρα να ηρεμίσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Είδες που άδικα αγχονοσουνα!! Ελπίζω τώρα να ηρεμίσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!! :)

είναι λιγο δυσκολο όταν το χεις περασει ,ευχομαι να μην σου τυχει ποτε ουτε σε σενα ουτε σε καμια ...Αντε να σαι η επομενη που θα ανακοινωσει τα ευχαριστα ❤️ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η billbas είπε:

είναι λιγο δυσκολο όταν το χεις περασει ,ευχομαι να μην σου τυχει ποτε ουτε σε σενα ουτε σε καμια ...Αντε να σαι η επομενη που θα ανακοινωσει τα ευχαριστα ❤️ ?

Απ το στόμα σου και στου Θεου τ αυτί κορίτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας κορίτσια! Σήμερα ήταν η σειρά μου να δω περίοδο... το ωραίο είναι ότι με την αγωγή φαίνεται να έφτιαξε κάπως ο κύκλος (έχω σταθερό αλλά με μικρή 2η φάση) κ η 2η φάση ανέβηκε από 11 σε 13 μερες... το οποίο είναι πολύ καλό αλλά εγώ μέτρησα με αυτόν τον τρόπο 2 μέρες καθυστέρηση... το ωραίο είναι ότι έδειξα αυτοσυγκράτηση κ τεστ δεν έκανα... είδα κάπως αισιόδοξα τη διόρθωση αυτή στις μέρες στου κύκλου κ ελπίζω η επόμενη να είναι η τυχερή... 

Πάντως αυτό το μήνα θα δω το γιατρό μου έτσι ώστε να μη χαθεί άλλος χρόνος. Έχω σκοπό να βάλω ένα πλάνο κ αν μέχρι το Σεπτέμβρη δεν έχουμε αποτέλεσμα θα κινηθούμε πλέον διαφορετικά... @Nancaki88 είδα σε ένα άλλο θέμα ότι σκέφτεσαι σπερματεγχυση... λέω κ γω το ίδιο αν κ μάλλον δεν της δίνω πολλές ελπίδες... 

τι να πω βρε κορίτσια ας απολαύσουμε τουλάχιστον το καλοκαίρι μας κ βλέπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα που εφτιαξε εστω ο κυκλος σου  Αγαπημενη μου ειμαι μπερδεμενη..σιγουρα εχω πει να περασει το καλοκαιρι και μετα να βαλουμε και εμεις πλανο. Εμας για σπερματεγχυση μας εχει πει ..τωρα τι να σου πω δεν ξερω! Αυτο το μηνα επεσα αρκετα ψυχολογικα..ευτυχως με στηριζει πολυ ο αντρας μοτ ο βραχος μου. Παλι καλα που υπαρχει κ αυτος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...