Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ουρολοίμωξη επηρεάζει τον κύκλο;


Recommended Posts

Πριν κάποιες μέρες είχα πάθει ουρολοίμωξη. Επίσης σε όλη την διάρκεια της Σαρακοστής νήστευα. Υπάρχει κάποια περίπτωση να επηρεάζουν τον κύκλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έπαθα ουρολοίμωξη με αίμα τον Δεκέμβρη (πάνω στις γόνιμες μέρες ?) αλλά δεν επηρέασε καθόλου τον κύκλο μου. Πήρα αντιβίωση και πέρασε. Για την νηστεία δεν ξέρω να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η β χοριακη μικροτερη απο 1,2  άρα αρνητικη. παρόλα αυτα η καθυστερηση επιμενει και σκεφτομαι οτι μπορει να ειναι κατι σοβαρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η artemis4372 είπε:

η β χοριακη μικροτερη απο 1,2  άρα αρνητικη. παρόλα αυτα η καθυστερηση επιμενει και σκεφτομαι οτι μπορει να ειναι κατι σοβαρο.

Κοριτσι μου καλησπερα! Ποσες μερες εχεις καθυστερηση?? Σου εχει ξανατυχει??  παρε τηκ τον γιατρο σου αυτος ξερει το ιστορικο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η artemis4372 είπε:

η β χοριακη μικροτερη απο 1,2  άρα αρνητικη. παρόλα αυτα η καθυστερηση επιμενει και σκεφτομαι οτι μπορει να ειναι κατι σοβαρο.

Μη σκέφτεσαι ότι μπορεί να έχεις κάτι σοβαρό. Όπως ρωτάει και η Κύνθια πιο πάνω πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις; Και συμφωνώ μαζί της αν είναι πολλές μέρες πάρε τον γιατρό σου. Εγώ με σταθερό κύκλο μου έχει τύχει μέχρι 5 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η artemis4372 είπε:

απλα σκεφτομαι οτι αν δεν ειναι εγκυμοσυνη θα είναι μαλλον κυστη. Τι αλλο μπορει να είναι? 

Πέρσι έβγαλα κύστη αλλά μου ήρθε κανονικά η περίοδος. Γιατί δεν κάνεις ένα τηλέφωνο στον γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η artemis4372 είπε:

απλα σκεφτομαι οτι αν δεν ειναι εγκυμοσυνη θα είναι μαλλον κυστη. Τι αλλο μπορει να είναι? 

Μπορει να ειναι και αγχος!! Παρε τηλ τον γιατρο να πας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...