Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμπειρίες - συμβουλές από σπερματέγχυση;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου! Ύστερα απο 2 χρόνια προσπαθειών και μετά από 2 κύκλους με πρόκληση ωορρηξίας σκέφτομαι να προχωρήσω σε σπερματέγχυση. Είμαστε περίπτωση ανεξήγητης υπογονιμότητας... ποιά η δίκη σας εμπειρία ή συμβουλή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Ύστερα απο 2 χρόνια προσπαθειών και μετά από 2 κύκλους με πρόκληση ωορρηξίας σκέφτομαι να προχωρήσω σε σπερματέγχυση. Είμαστε περίπτωση ανεξήγητης υπογονιμότητας... ποιά η δίκη σας εμπειρία ή συμβουλή;

κορίτσι μου δεν εχω καμία συμβουλή να σου δώσω... Μόνο να σου πω ότι γνωστή μου έμεινε έγκυος με σπερματεγχυση σε διδιμακια!! Όλα καλά να πάνε!! Να σου ρθει το πολυπόθητο γρήγορα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι μου δεν εχω καμία συμβουλή να σου δώσω... Μόνο να σου πω ότι γνωστή μου έμεινε έγκυος με σπερματεγχυση σε διδιμακια!! Όλα καλά να πάνε!! Να σου ρθει το πολυπόθητο γρήγορα!! 

@Mantarini βοηθάει πολύ! σε ευχαριστώ πολύ!! Ο, τι καλύτερο για δεν και το μωράκι σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κάναμε 2 σπερματεγχυσεις, αλλά δεν πετύχαμε τπτ δυστυχώς! Όμως επειδή υπάρχουν ζευγάρια που τους βοήθησε η μέθοδος, δε θα σε απετρεπα! Μπορεί εμείς να μην ειμασταν τυχεροί, αλλά μπορεί για αλλά ζευγάρια μπορεί να δουλέψει καλύτερα!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bou30 είπε:

Εμείς κάναμε 2 σπερματεγχυσεις, αλλά δεν πετύχαμε τπτ δυστυχώς! Όμως επειδή υπάρχουν ζευγάρια που τους βοήθησε η μέθοδος, δε θα σε απετρεπα! Μπορεί εμείς να μην ειμασταν τυχεροί, αλλά μπορεί για αλλά ζευγάρια μπορεί να δουλέψει καλύτερα!! 

 

Και προχωρήσατε σε εξωσωματική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Και προχωρήσατε σε εξωσωματική;

Θα προχωρήσουμε ναι! Όμως να σου πω ότι με τις εγχυσεις, είδα λίγο και πως λειτουργεί ο γιατρός και γενικά πλέον έχω εξοικειωθεί μαζί του και με το κέντρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...