Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Εγώ έχω της nuk αλλά την σειρά που είναι συμβατή με θηλασμό. Τη nature sence. Με έχουν βολέψει. Κ γω δε έβγαζα στην αρχή από το θήλαστρο... Τώρα βγάζω μόνο πρωινές ώρες που έχω παραγωγή.. Κ το μωρό τρώει κανονικά. Δηλαδή μην νομίζεις αφού δεν έβγαζες με το θήλαστρο δεν έχεις κ εσύ. Κ καλύτερα να βγάζεις μετά το γεύμα του μωρού.... Η αν θηλάζεις από το ένα να βάζεις το θήλαστρο από το άλλο ταυτόχρονα.. 
    • τι να πω δεν ξερω....εμενα προσωπικα με εχουν τρελανει... μονο ο γυναικολογος μου ειναι ψυχρεμος και μου λεει να μην το ψαχνω... ο λοιμοξιολογος με ειπε αυτη την εξεταση που ειναι μοριακη και να κανω και αμνιο 100% για να ειμαι σιγουρη και να στειλω και τα αποτελεσματα καπου με ειπε...τα επαιξε λεω αυτος αλλα στο τελος μου λεει εγω βεβαια απο εγκυμοσυνες δεν εχω γνωσεις για την λοιμοξη μονο ξερω... ποιον να πιστεψεις..τελος παντων ολα καλα θα ειναι!!!
    • Να πάτε στον Δημήτρη Χατζηχρήστου..http://hatzichristou.gr είναι πολύ καλός και έμπειρος ουρολόγος.. Το πιο πιθανό είναι πως η αιτία που δεν έχεις μείνει έγκυος  είναι αυτό  με το σπερμα.. Στην εξωσωματική μπορούν να πάρουν γενετικό υλικό κατευθείαν από τους όρχεις.. νομιζω  Πως  πρέπει να δείτε έναν ουρολόγο και μετά με το πόρισμα αυτό να πάτε σε έναν γυναικολόγο που να ασχολείται με υποβοηθούμενη αναπαραγωγή.. 
    • Καλημέρα αν κατάλαβα καλά είσαι στις γόνιμες μέρες,λογικά αυτό το ροζ είναι από την ωορρηξία.
    • Όχι αυτό σαν γεύση είναι μια χαρά! Σκόνη είναι που την διαλύεις σε λίγο νεράκι! Εγώ από μπιμπερό της nuk έχω
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...