Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Κορίτσια καλησπέρα! Συνήθως η μπέμπα κάνει πάρτυ στην κοιλιά μου αλλά  χτες την άκουσα πολύ λίγο και σήμερα καθόλου.. Εφαγα σοκολατιτσα τίποτα, κρύο ντουζάκι πάλι τίποτα, χαλάρωσα τη χαϊδευα, της μιλουσε  και ο μπαμπάς της πολυ, που συνυθως ανταποκρίνεται, αυτή ακίνητη! Λίγο αγχώθηκα, συνήθως δεν ειμαι υπερβολική, και αποφάσισα τώρα το βραδάκι να πάω μια βόλτα στο νοσοκομείο. Μου κάνανε υπερηχο καρδούλα οκ αμνιακό οκ. Με βαλανε σε καρδιοτοκογραφο οκ αποτι μου είπανε, αλλά θα πρεπει να πάω και αύριο το πρωί για επανέλεγχο. Να φάω καλό πρωινό και να πάω να σιγουρευτουμε... Καλά λέει τα μηχανήματα αλλά εμπιστευομαστε τη μαμά όταν νιώθει ότι κάτι έχει αλλάξει.. 
    • Μπράβο βρε Κλαιρη! Με το καλό έτσι να γίνει να ρυθμιστεί με φάρμακα!! 
    • Αχχ βρε κορίτσι μου... Ο, τι πουν οι ιατροί τότε, γιατί από ο, τι διάβαζα για αυτή την εβδομάδα τόσο είναι το βάρος, τι να πω... Θα κρατηθεί, θα κάνεις θυσία εσύ όπως έχεις κανει μέχρι τώρα και όλα θα πάνε καλά!! 
    • Θηλάζω παντού!! Διακριτικά, με πάνα αγκαλιάς από πάνω για να μη φαίνεται κάτι. Δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα. Οι γυναίκες που με έχουν δει χαμογελούν κ οι άντρες δε με κοιτούν καν. Είμαι τόσο υπέρ του να θηλάζει μια γυναίκα το παιδί της δημόσια που δε νομίζω να αντιμετωπίσω πρόβλημα. Δε μου αρέσει όμως να φαίνεται το στήθος μου. Γι'αυτό είμαι προσεκτική και διακριτική. 
    • @MariannakiMέχεις αποδείξει ότι είσαι πολύ δυνατή σε όλη την εγκυμοσύνη σου όλα καλά θα πάνε και τώρα! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...