Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Δεν θα μπορείς να πάρεις επίδομα..... 🤔 Πρέπει να σε απολύσουν. Αλλά αν βγει η απόλυση ενώ είσαι έγκυος δνε επιτρέπεται. Δεν θα το δεχτούν. Γιατί μπορεί να φοβούνται ότι θα τους πας δικαστικά. Γιατί στην ουσία είναι παράνομο να σου δώσουν απόλυση ενώ είσαι εγκυμονουσα.... Εκτός κι αν δώσεις παραίτηση κ έχεις κάποιον άλλον να βάλεις 3 μέρες δουλειά με ένσημα να σου βάλει αυτός απόλυση για να πάρεις το επίδομα!!! 
    • Καλησπέρα σε όλες, θα ήθελα λίγο τα φώτα σας όσες έχετε κάνει μη επεμβατικό προγεννητικό έλεγχο.  Ποιο πρόγραμμα κάνατε, που και πόσο κόστισε, επίσης εαν ξέρετε κάπου να κάνουν για όλα τα χρωμοσώματα   Ευχαριστώ
    • Κ σε σενα αγαπη μου. Θα φαω το φαγητακι μου τωρα κ μαλλον θα κοιμηθω λιγακι. Θα τα πουμε αργότερα αν είναι! Καλο μεσημερι❤️
    • Εγώ παίρνω από την αρχή σίδηρο γιατί ξεκίνησα από χαμηλά...Λογικό είναι να μη σου δίνει εσένα σίδηρο. Τρώω και κρέας αλλά τραβάει το μωρό και είναι δύσκολο να ανέβει. Ελπίζω να πάρει μπροστά με τον καινούροο σίδηρο τώρα!! Άντε να περάσει ο Ιούνιος και ο Ιουλιος!!! 
    • Θα περασουν οι μερουλες κ θα βγουμε που θα παει!με το καλο ο επομενος υπερηχος!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...