Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Dim83 θήλασα αποκλειστικά 8 μήνες. Δεν σταμάτησε να ξυπνάει ούτε με τ ξένο ούτε αργότερα με τ φρέσκο. Από τις 10 φορές π ξυπνούσε βέβαια έτρωγε πχ τις 3. Δ κατάλαβα ποτέ γτ ξυπνούσε τόσες πολλές φορές. Ακόμη κ σήμερα μερικά βράδια ξυπνάει μια φορά κ ζητάει γάλα εκεί γύρω στις 5. Πραγματικά είναι θέμα ο ύπνος. Δ είναι μόνο εξαντλητικό το ότι Δ κοιμάσαι αλλά και ότι Δ έχεις αντοχές όλη την υπόλοιπη μέρα να ασχοληθείς όσο θα ήθελες.
    • Ναι επισης συμφωνω σε αυτο που λες για τα ρουχαλακια..Δε μπορει θα μας γεμισουν φορμακια!Αν εχουμε και μεις ηδη τι θα τα κανουμε τοσα??
    • Εχω να τον δω δυο εβδομαδες.την τελευταια φορα ηταν ενα κιλο.Νομιζω 27η εβδομαδα..εσενα?Συσπασεις κοριτσι μου κανουν πολλες κοπελες ειναι συνηθες φαινομενο...και γω εχω καποιες μερες.αχ αυτη η προγεστερονη την επαιρνα στην αρχη..κανει θαυματα παντως..
    • Ναι... Αυτό ακριβώς. Επίσης δεν θέλω να μαζέψω πάρα πολλά. Γιατί σκέφτομαι πως όλο κ κάποιος φίλος θα φέρει κάποιο ρούχο.... Οπότε δεν θέλω να τρέχω να τα αλλάζω όλα.!!!!.. Τα 50αρια τα παίρνω περισσότερο μονόχρωμα κ διαφορά χρώματα όχι μονο μπλε. Για να τα έχω κ σε επόμενα.. Γιατί μπορεί κ να μην τα βάλει καν
    • Μέσα Νοεμβρίου... Θεωρώ κάπου εκεί θα μας έρθει. Εκτός απροόπτου. 😁 Γιατί κάνω κ συσπάσεις... Κ παίρνω προγεστερόνη να δούμε πως θα πάνε.. Πόσα κιλακια είναι το δικό σου? 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...