Μετάβαση σε περιεχόμενο

4 ημέρες...


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Ακόμα τίποτα η περίοδος. Πήρα τηλ το γιατρό και μου είπε ότι το τεστ μπορεί να μην δείξει αν γίνει νωρίτερα γιατί μπορεί να άργησε να γίνει σύλληψη και να είναι μικρή η χοριακη. Αν δεν αδιαθετησω μέχρι τη Δευτέρα θα πάω από εκεί να με δει και να μου γράψει χοριακη. Εγώ από τη άλλη έκανα και σήμερα εμετό. Έχω πρηστεί πολύ. Πονακια έχω Αλλά όχι συνέχεια. Πιο πολύ με ενοχλεί το πρήξιμο που έχω. Αλλά νιώθω συνέχεια ότι θα μου έρθει. Δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στην αναμονή περιόδου σήμερα. Ποιο τεστ έκανες; Με σταθερό κύκλο 28ημερων σου είπε ο γιατρός σου ότι μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κύκλο 28 ημερών συν πλην 2 3 μέρες. Ναι αυτό μου είπε. Iq έτσι λέγεται το τεστ. Αυτό μου έδωσαν στο φαρμακείο. Εγώ δεν το ήξερα αυτό το τεστ. Το πήρα για αλλαγή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Έχω κύκλο 28 ημερών συν πλην 2 3 μέρες. Ναι αυτό μου είπε. Iq έτσι λέγεται το τεστ. Αυτό μου έδωσαν στο φαρμακείο. Εγώ δεν το ήξερα αυτό το τεστ. Το πήρα για αλλαγή 

Αν δεν μπορεις να περιμένεις ως τη Δευτέρα παρε κ ένα clear blue, για μένα είναι το πιο αξιόπιστο κ θα δείξει σίγουρα αν είσαι εγκυος έστω και αχνή γραμμή. Η θερμοκρασία σου πως είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ακόμα τίποτα η περίοδος. Στα ίδια εγώ. Πάλι σήμερα έκανα εμετό μετά το φαγητό. Η θερμοκρασία στο 37. Έχω πονακια στην κοιλιά μου. Πότε από τη μια πλευρά Πότε από την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ακόμα τίποτα η περίοδος. Στα ίδια εγώ. Πάλι σήμερα έκανα εμετό μετά το φαγητό. Η θερμοκρασία στο 37. Έχω πονακια στην κοιλιά μου. Πότε από τη μια πλευρά Πότε από την άλλη.

κανε ακομα ενα τεστακι κοριτσι μου...Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Δεν θα πάω για χοριακη.τελικα χτες μου ήρθε περίοδος. Δεν πειράζει πάμε για τον άλλο μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...