Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β επιπέδου


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Σε δυο εβδομάδες περίπου εχω το β επιπέδου. Ειναι το δεύτερο μωρο μου εχουν βέβαια περάσει δεκα χρόνια απο την πρώτη εγκυμοσύνη στην οποια μαλλον 3ιχα λιγότερο αγχος. Εαν κατι δε παει καλα Θεός φυλάξει θα ειχε φανει κ στην αυχενική διαφάνεια??? Νωρίτερα??? Αφορμη σταθηκαν κ καποια ποστ που ειδα οχι εδω που λεγαν για αναγκαστικη διακοπη κυησης στον 6μηνα.....η κοπέλα νομιζω δεν ειχε κανει αυχενική δε πρόλαβε δε κατάλαβα..... Κ γενικα εχω φοβηθεί παρα ποκυ κ με αλλα ποστ που λεγαν για επιπλοκες στη γεννα κτλ.... Ειμαι ανω κατω εδω κ μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Termi είπε:

Καλησπέρα σας. Σε δυο εβδομάδες περίπου εχω το β επιπέδου. Ειναι το δεύτερο μωρο μου εχουν βέβαια περάσει δεκα χρόνια απο την πρώτη εγκυμοσύνη στην οποια μαλλον 3ιχα λιγότερο αγχος. Εαν κατι δε παει καλα Θεός φυλάξει θα ειχε φανει κ στην αυχενική διαφάνεια??? Νωρίτερα??? Αφορμη σταθηκαν κ καποια ποστ που ειδα οχι εδω που λεγαν για αναγκαστικη διακοπη κυησης στον 6μηνα.....η κοπέλα νομιζω δεν ειχε κανει αυχενική δε πρόλαβε δε κατάλαβα..... Κ γενικα εχω φοβηθεί παρα ποκυ κ με αλλα ποστ που λεγαν για επιπλοκες στη γεννα κτλ.... Ειμαι ανω κατω εδω κ μέρες 

Κοίτα κακά τα ψέμματα δυστηχως υπάρχουν πράγματα που βγαίνουν στην Β επιπέδου αλλά γιατί πρέπει Οχι όλα καλά θα είναι καλέ αν είναι δυνατόν μην διαβαζεις τι Επαθε η μια και η αλλη η καθεμία έχει διαφορετική εγκυμοσύνη και μωρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Termi είπε:

Καλησπέρα σας. Σε δυο εβδομάδες περίπου εχω το β επιπέδου. Ειναι το δεύτερο μωρο μου εχουν βέβαια περάσει δεκα χρόνια απο την πρώτη εγκυμοσύνη στην οποια μαλλον 3ιχα λιγότερο αγχος. Εαν κατι δε παει καλα Θεός φυλάξει θα ειχε φανει κ στην αυχενική διαφάνεια??? Νωρίτερα??? Αφορμη σταθηκαν κ καποια ποστ που ειδα οχι εδω που λεγαν για αναγκαστικη διακοπη κυησης στον 6μηνα.....η κοπέλα νομιζω δεν ειχε κανει αυχενική δε πρόλαβε δε κατάλαβα..... Κ γενικα εχω φοβηθεί παρα ποκυ κ με αλλα ποστ που λεγαν για επιπλοκες στη γεννα κτλ.... Ειμαι ανω κατω εδω κ μέρες 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου και αγχωνεις και το μωράκι σου..Όλα καλά θα είναι..Να πας με χαρά και σκέψου ότι θα δείτε και την φατσούλα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...