Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Τα καλύτερα φυσικά..... θετική σκέψη κορίτσια! Σήμερα πήγα στον γυναικολόγο μου (όχι στον εξωσωματικο) να πάρω το ΠΑΠ μου και μου λέει:καλές γιορτές,αισιοδοξία και όχι άγχος!

Αυτό λοιπόν λέω κι εγώ σε όλες μας! Το 2020 θα είναι η χρονιά μας το αξίζουμε, πρέπει να το πιστεύουμε και θα γίνει! ❤️

Σωστός ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fwtaki είπε:

Κορίτσια μου σας υπερευχαριστω για τη στήριξη πραγματικά...2,23... προχωράμε...ο,τι καλύτερο σας εύχομαι σε όλες σας!

@Fwtaki πραγματικά λυπάμαι!!!!Σου εύχομαι δύναμη κ ότι καλύτερο.....ειμαστε εδώ σε ότι χρειαστείς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τα χρήματα έχουν στερέψει....στο Αλεξάνδρα θα μου κάνουν πλήρη ανοσολογικό έλεγχο δωρεάν και αιματολογικό με κόστος 150 ευρώ.... δεν είναι και λίγα χρήματα... Για εξετάσεις επεμβάσεις και φάρμακα έχουν φύγει ένα σωρό χρήματα... δεν αντέχουμε άλλο δυστυχώς... ότι δικαιούμαι σαν ασφαλισμένοι θα το κάνω στο δημόσιο νοσοκομείο.

Να σου πω ότι δεν σε καταλαβαίνω .....θα σου πω ψέμματα .... όλος ο μισθός μου πάει κάθε μήνα σε αυτόν τον σκοπό ... έχω κάνει 8 ετ , 5 υστεροσκπησεις , 2 φορές εξέταση νικά ...... άπειρες εκγυσεις αντιβιωσεις ( 20 η κάθε μια )..και όσο μπορώ θα προσπαθώ ..... 

καλα κανείς και το ψάχνεις με το δημόσιο τις ίδιες θα σου κάνουν .... απλά ψαξτο όσο μπορέις!! Αν και πραγματικά στο λέω μπορεί να έπεσες και στις πιθανότητες ....3 φορές έχεις κάνει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Να σου πω ότι δεν σε καταλαβαίνω .....θα σου πω ψέμματα .... όλος ο μισθός μου πάει κάθε μήνα σε αυτόν τον σκοπό ... έχω κάνει 8 ετ , 5 υστεροσκπησεις , 2 φορές εξέταση νικά ...... άπειρες εκγυσεις αντιβιωσεις ( 20 η κάθε μια )..και όσο μπορώ θα προσπαθώ ..... 

καλα κανείς και το ψάχνεις με το δημόσιο τις ίδιες θα σου κάνουν .... απλά ψαξτο όσο μπορέις!! Αν και πραγματικά στο λέω μπορεί να έπεσες και στις πιθανότητες ....3 φορές έχεις κάνει ....

Τις πιθανότητες της γκαντεμιάς έπεσα άσε.... εσύ κορίτσι μου είσαι ήρωας.... τώρα πεισμωσα κι εγώ... Σου έχουν πει Γιατί δεν πετυχαίνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τις πιθανότητες της γκαντεμιάς έπεσα άσε.... εσύ κορίτσι μου είσαι ήρωας.... τώρα πεισμωσα κι εγώ... Σου έχουν πει Γιατί δεν πετυχαίνεις;

Έτσι σε θέλω έτσι ..... εγω αγάπη δεν πετυχαίνω γιατί νου έκανε ζημιά ο Μαλακας στο ενδομήτριο μετά την γεννά .... ενώ ήταν άριστο το ενδομήτριο .... αλλά εφόσον μου λένε ότι έχω ελπίδες δεν τα παρατάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Έτσι σε θέλω έτσι ..... εγω αγάπη δεν πετυχαίνω γιατί νου έκανε ζημιά ο Μαλακας στο ενδομήτριο μετά την γεννά .... ενώ ήταν άριστο το ενδομήτριο .... αλλά εφόσον μου λένε ότι έχω ελπίδες δεν τα παρατάω 

Φυσικά και έχεις....και το πρώτο με εξωσωματικη το έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Φυσικά και έχεις....και το πρώτο με εξωσωματικη το έκανες;

Ναι αγάπη και το έπιασα με την πρώτη ..... 12/12 πήρα την θετική μου χοριακη 921 ο μαγικός αριθμός !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι αγάπη και το έπιασα με την πρώτη ..... 12/12 πήρα την θετική μου χοριακη 921 ο μαγικός αριθμός !!!! 

Πιστεύω ότι αν αφήσεις 1-3 κύκλους χωρίς να κάνεις τίποτα και χωρίς να πάρεις φάρμακα θα ηρεμήσει ο οργανισμός σου και μετά θα το πιάσεις... Έχεις στην κατάψυξη έμβρυα; Πιστεύω ότι έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ και ο οργανισμός σου έχει εξαντληθεί... Δεν γίνεται θα επανέλθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πιστεύω ότι αν αφήσεις 1-3 κύκλους χωρίς να κάνεις τίποτα και χωρίς να πάρεις φάρμακα θα ηρεμήσει ο οργανισμός σου και μετά θα το πιάσεις... Έχεις στην κατάψυξη έμβρυα; Πιστεύω ότι έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ και ο οργανισμός σου έχει εξαντληθεί... Δεν γίνεται θα επανέλθει

ΔΕΜ έχω τίποτα .... πάω με φυσικούς κύκλους γιατί έχω χαμηλή αμη .... αυτός είναι και ο λόγος που τρέχουμε .... ευτυχώς το έμαθα μικρή!!!

στον σφακ μαζεύαμε 5 τα καταψύξαμε πρώτης μέρας και τα έβγαζε και μου έβαζε τα καλύτερα δυο ...

τωρα ο μαντουδης είναι τελείως διαφορετικός .... πιστεύει ότι όταν βρίσκουμε το καλό πρέπει να το βάζουμε !! Δεν θέλει να μας βάζει σε Τόρις ταλαιπωρία μα μαζεύουμε τόσα .... άλλη αντιμετώπιση ...

επισης δεν πιστεύει στον νικά και στις αντιβίωσεις καθόλου .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

ΔΕΜ έχω τίποτα .... πάω με φυσικούς κύκλους γιατί έχω χαμηλή αμη .... αυτός είναι και ο λόγος που τρέχουμε .... ευτυχώς το έμαθα μικρή!!!

στον σφακ μαζεύαμε 5 τα καταψύξαμε πρώτης μέρας και τα έβγαζε και μου έβαζε τα καλύτερα δυο ...

τωρα ο μαντουδης είναι τελείως διαφορετικός .... πιστεύει ότι όταν βρίσκουμε το καλό πρέπει να το βάζουμε !! Δεν θέλει να μας βάζει σε Τόρις ταλαιπωρία μα μαζεύουμε τόσα .... άλλη αντιμετώπιση ...

επισης δεν πιστεύει στον νικά και στις αντιβίωσεις καθόλου .... 

Μία χαρά το πας κοπέλα μου Και πάλι μπράβο σου... Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω το παράδειγμά σου και να επιμείνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

@Fwtaki πραγματικά λυπάμαι!!!!Σου εύχομαι δύναμη κ ότι καλύτερο.....ειμαστε εδώ σε ότι χρειαστείς!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Ο,τι καλύτερο εύχομαι και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μία χαρά το πας κοπέλα μου Και πάλι μπράβο σου... Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω το παράδειγμά σου και να επιμείνω

Φυσικά και θα επιμείνεις !!!!! Σιγά μην τα παρατήσουμε !!και θα βγούμε νικήτριες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

@Fwtaki κρίμα βρε κορίτσι.. Η επόμενη εύχομαι να είναι η τυχερή! ❤️

Εσένα κορίτσι μου πότε σε περιμένουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimi80 συγχαρητήρια!!!σου εύχομαι ότι καλύτερο κ ένα γερό μωράκι! Θες να μας πεις σε ποιο κέντρο έκανες, το γιατρό σου κ ποιο ήταν το θέμα που είχες, μήπως βοηθηθουμε κι άλλες κοπέλες. Μπορεί να τα έχεις ξαναπείς, αλλά σόρρυ δεν θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/11/2019 at 10:36 ΠΜ, ο/η ViKcy είπε:

Ναι τώρα τον γιατρό σου αυτοί ξέρουν από αυτά!!!!!Εγώ την Πέμπτη περνάω επιτροπή!Τώρα  διεργεση μαλλον μετά τις γιορτές!!αν και θα προτιμούσα πριν!!

Αν μπορείς στείλε μου σε παρακαλώ που πέρασες επιτροπή και το τηλέφωνο που πήρες για να κλείσεις ραντεβού.. Σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Αν μπορείς στείλε μου σε παρακαλώ που πέρασες επιτροπή και το τηλέφωνο που πήρες για να κλείσεις ραντεβού.. Σε ευχαριστώ

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Εγω είμαι Θεσσαλονίκη πέρασα πέρασα στο Ιπποκράτειο και εσύ από εδώ είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημερούδια.. μπορεί να μουωκαι κάποια πόσο της κόστισε η εξωσωματική στο Ιασώ?? Και ποτέ έδωσε τα πρώτα χρήματα?? Δλδ εμένα ο άντρας μου πήγε κανονικά  έκανε σπέρμα και έδωσε κάτι λίγα τωρα εχω σειρά εγώ από εξετάσεις και τέτοια ειμαι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Fwtaki είπε:

Εμείς πήγαμε στον ασβέστη Χαράλαμπο. Είναι στη Γλυφάδα. Ότι μας είπε βγήκε και είναι ο λόγος που δεν ασχολούμαστε πια με το σπέρμα..

Και εμείς σε αυτόν κλείσαμε για την Παρασκευή. Τι εννοείς οτι δεν ασχολείστε πια με το σπέρμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Εγω είμαι Θεσσαλονίκη πέρασα πέρασα στο Ιπποκράτειο και εσύ από εδώ είσαι;

Καλημερα!!!!!Εντάξει κορίτσι εσυ με την επιτροπή τελείωσες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Και εμείς σε αυτόν κλείσαμε για την Παρασκευή. Τι εννοείς οτι δεν ασχολείστε πια με το σπέρμα?

Ο λόγος που ξεκινήσαμε εξωσωματική ήταν το πρώτο σπερματογραφημα του άντρα μου και ο γυναικολόγος μου μας σύστησε αυτόν το γιατρό και αφού πέρασε όλες τις εξετάσεις ήταν ο μόνος που επέμενε ότι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.. και βελτιώθηκε απίστευτα με τις βιταμίνες και τελικά το πρόβλημα το έχω εγώ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Steli είπε:

Ο σύντροφος ζει την αγωνία και στενοχωριεται αλλά άλλος κάνει τις ενέσεις και όλα τα επεμβατικά, να τα λεμε και αυτά ?.

Πέρα απο τη πλάκα και αυτό είναι ένα τεστ για το ζευγάρι. Χρειάζεται πολλή αγκαλιά και συμπαράσταση ο ένας απο τον άλλο. 

Τουλάχιστον εχω αυτό και είμαι ευγνώμων. 

χαχαχχα πολύ καλά τα λες!!! Εμένα λογικά θα κάνει και βιοψία στους όρχεις για να δούμε αν έχει σπέρμα εκεί.

την Παρασκευή θα πάμε στον Ασβέστη για να μας καθοδηγήσει..

Όντως το ζευγάρι θέλει πολύ συμπαράσταση ο ένας στον άλλον και πολύ αγάπη για να αντέξει όλη αυτή τη διαδικασία.

Τουλάχιστον είμαστε τυχερές σε αυτό!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Εκεί έκανε ο Άντρας μου το σπερμοδιαγγραμμα το 2015 μας τον είχε συστήσει ο σφακ σαν καλο .....

δεν έχω άποψη βέβαια ένα απλό σπερμοδιαγραμμα κάναμε 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...