Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!εγώ έκανα σήμερα χοριακή...12.30 θα ξέρω! 

Το παρακάτω θα είναι καλύτερο,θα δεις....Γι'αυτό έκανες και την επέμβαση για να είναι όλα τέλεια ??

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!Με μια μεγάλη μεγάλη χοριακη!!!!Σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια κ περιμένουμε νέα σου!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Τι κανετε;;Στον αγωνα ολες ε;; Εγω με αντιβιωσεις και σιδηρο για να συνελθω απο την επεμβαση .Ακόμα πολυ αδυναμη και πολυ κουρασμενη..Πολυ ταλαιπωρια αυτη την φορα..Αναρωτιεμαι πως θα ειναι το παρακατω..Θέλω να πιστευω οτι ολα θα πανε καλα ,αν και δυσκολευομαι αυτη τη φορα...

Ευχομαι εσεις να ειστε πιο αισιοδοξες και δυνατες!

Καλή ανάρρωση σου εύχομαι κ όλα θα πάνε καλύτερα από εδώ κ πέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ εχθές έκανα Ωοληψία!!! Μου πήραν 12 αυγουλακια άριστης ποιότητας!!! Τώρα περιμένουμε να δούμε πόσα θα γονιμοποιηθουν!!! Πάμε για βλαστοκυστες!!! Μακάρι όλες μας να τα καταφέρουμε!!! 

Καλημέρα!!!!!Πολύ καλή επιτυχία στα αυγουλακια σου!!!!!Σύντομα και για σένα τα ευχάριστα!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως πραγματικά μπαίνοντας στη σελίδα φεύγει η μοναξιά που μπορεί να νοιώθει κάποιος...βλέποντας ότι υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που αγωνίζονται για το ίδιο πράγμα όπως και εσύ.....γιατί πολλοί εδώ έξω δεν μπορούν να καταλάβουν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημερα!Καλή γονιμοποίηση ?

Με πήραν από το εργαστήριο!!! 8 γονιμοποιηθηκαν από τα 12!!!Νομίζω ότι πάμε μια  χαρά αυτή την φορά!!! Τώρα μου είπαν μετά από 5 μερες Εμβρυομεταφορά!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Πάντως πραγματικά μπαίνοντας στη σελίδα φεύγει η μοναξιά που μπορεί να νοιώθει κάποιος...βλέποντας ότι υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που αγωνίζονται για το ίδιο πράγμα όπως και εσύ.....γιατί πολλοί εδώ έξω δεν μπορούν να καταλάβουν.....

πως εισαι κοριτσι μου?πραγματικα υπαρχει στηριξη κατανοηση!γτ αν καποια γυναικα δν εχει περασει απ αυτο το σταδιο δυσκολα θα σε καταλαβει!τουλαχιστον αυτο εχω εισπραξει εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Με πήραν από το εργαστήριο!!! 8 γονιμοποιηθηκαν από τα 12!!!Νομίζω ότι πάμε μια  χαρά αυτή την φορά!!! Τώρα μου είπαν μετά από 5 μερες Εμβρυομεταφορά!!! ????

Τελειαααααα κοριτσακι μου!με το καλο να τα βαλετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Πάντως πραγματικά μπαίνοντας στη σελίδα φεύγει η μοναξιά που μπορεί να νοιώθει κάποιος...βλέποντας ότι υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που αγωνίζονται για το ίδιο πράγμα όπως και εσύ.....γιατί πολλοί εδώ έξω δεν μπορούν να καταλάβουν.....

Λαικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marillia είπε:

πως εισαι κοριτσι μου?πραγματικα υπαρχει στηριξη κατανοηση!γτ αν καποια γυναικα δν εχει περασει απ αυτο το σταδιο δυσκολα θα σε καταλαβει!τουλαχιστον αυτο εχω εισπραξει εγω!

Καλά είμαι...περιμένω και εγώ με τη σειρά μου να έρθει η ώρα της Επιτροπής....και εσυ απο βδομάδα αν θυμαμαι καλα????Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!....πραγματικά δεν μπορούν να καταλάβουν....το τι έχω ακούσει τόσα χρόνια....Και από ανθρώπους που κάποτε είχα στηρίξει....ειναι βάλσαμο να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να καταλάβουν τι νοιώθεις.....Αυτά...?Και όλες γρήγορα μανούλες❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Καλά είμαι...περιμένω και εγώ με τη σειρά μου να έρθει η ώρα της Επιτροπής....Και μετά όλα με τη σειρά....πραγματικά δεν μπορούν να καταλάβουν....το τι έχω ακούσει τόσα χρόνια....Και από ανθρώπους που κάποτε είχα στηρίξει....ειναι βάλσαμο να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να καταλάβουν τι νοιώθεις.....Αυτά...Και όλες γρήγορα μανούλες❤❤❤❤

με το καλο να περασεις επιτροπη κ ναι θα τα καταφερουμε που θα παει!εχεις κλεισει ημερομηνια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marillia είπε:

με το καλο να περασεις επιτροπη κ ναι θα τα καταφερουμε που θα παει!εχεις κλεισει ημερομηνια?

Ναι έχω κλείσει για 27 Ιουνίου...9:30 έχω...Πρέπει να κάνω ακόμη κάποιες εξετάσεις...Και να δούμε...Εσύ από βδομάδα αν θυμάμαι καλά  πας για χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ναι έχω κλείσει για 27 Ιουνίου...9:30 έχω...Πρέπει να κάνω ακόμη κάποιες εξετάσεις...Και να δούμε...Εσύ από βδομάδα αν θυμάμαι καλά  πας για χοριακη??

Και στης 9 να είσαι εκεί ακόμη καλύτερα θα πάρουν πρώτα τους φακέλους και θα τελειώσεις νωρίτερα. Δεν πάνε με την ώρα εκεί απλά η ώρα προέλευσης είναι από της 9 ως της 10:30 δλδ δεν τηρούν προτεραιότητα με την ώρα ραντεβού να θυμάσαι τον κωδικό που σου έχουν στείλει με αυτόν θα σε φωνάζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ναι έχω κλείσει για 27 Ιουνίου...9:30 έχω...Πρέπει να κάνω ακόμη κάποιες εξετάσεις...Και να δούμε...Εσύ από βδομάδα αν θυμάμαι καλά  πας για χοριακη??

Μια χαρουλα!ναι την πεμπτη εχω!κ απο τριτη γινοταν αλλα ο γιατρος ηθελε μετα απο 12 μερες απ την μεταφορα!αλλοι ζητουν στις 10 μερες οταν βαζεις εμβρυα 5 ημερων!οτι πει ο ντοκ ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Και στης 9 να είσαι εκεί ακόμη καλύτερα θα πάρουν πρώτα τους φακέλους και θα τελειώσεις νωρίτερα. Δεν πάνε με την ώρα εκεί απλά η ώρα προέλευσης είναι από της 9 ως της 10:30 δλδ δεν τηρούν προτεραιότητα με την ώρα ραντεβού να θυμάσαι τον κωδικό που σου έχουν στείλει με αυτόν θα σε φωνάζουν 

Γεια σου Niki94!!!!Δεν μου δωσαν κάποιο κωδικό!!!!Απλά πήρα τηλ και μου είπαν 9:30 Στο Ιπποκράτειο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μια χαρουλα!ναι την πεμπτη εχω!κ απο τριτη γινοταν αλλα ο γιατρος ηθελε μετα απο 12 μερες απ την μεταφορα!αλλοι ζητουν στις 10 μερες οταν βαζεις εμβρυα 5 ημερων!οτι πει ο ντοκ ομως

Οτι πει ο γιατρός και εγώ όταν έκανα σπερματεγχυση έτσι μου είχε πει....άντε με το καλό εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα την Πέμπτη....αισθάνεσαι κάτι διαφορετικό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Οτι πει ο γιατρός και εγώ όταν έκανα σπερματεγχυση έτσι μου είχε πει....άντε με το καλό εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα την Πέμπτη....αισθάνεσαι κάτι διαφορετικό???

Μπα τιποτααααα!σ ευχαριστω πολυ!σιγουρα τα φαρμακα εχουν παρενεργειες!πχ η προγεστερονη γτ κανω ενεση καθε μερα φερνει δυσκοιλιοτητα κ η κορτιζονη διψα!αναλογα βεβαια κ στον καθε οργανισμο πως καθονται τα φαρμακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Γεια σου Niki94!!!!Δεν μου δωσαν κάποιο κωδικό!!!!Απλά πήρα τηλ και μου είπαν 9:30 Στο Ιπποκράτειο.....

Αα είσαι Θεσσαλονίκη νόμιζα ότι εισουν Αθήνα Συγνωμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς 0 η χοριακή...Σε 3 μήνες πάλι νέα προσπάθεια...Εύχομαι να έχουμε από εσάς τα ευχάριστα ❤

Λυπάμαι πραγματικά!!Και όχι απο οίκτο αλλά ο αγώνας που κάνουμε!!Με το καλό να πάνε όλα όπως επιθυμείς στην επόμενη προσπάθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς 0 η χοριακή...Σε 3 μήνες πάλι νέα προσπάθεια...Εύχομαι να έχουμε από εσάς τα ευχάριστα ❤

Λυπάμε κοριτσάκι μου...υπομονή και δύναμη εύχομαι για να συνεχίσεις και εσύ τον αγώνα σου, όπως όλες μας εδώ, μέχρι να πετύχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς 0 η χοριακή...Σε 3 μήνες πάλι νέα προσπάθεια...Εύχομαι να έχουμε από εσάς τα ευχάριστα 

Liveloula88 μου λυπάμαι!!!!Πάμε δυνατά όμως κ όλες μαζί παρέα θα τα καταφερουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς 0 η χοριακή...Σε 3 μήνες πάλι νέα προσπάθεια...Εύχομαι να έχουμε από εσάς τα ευχάριστα ❤

Δεν πειράζει κοπέλα μου... την επόμενη φορά θα είναι η τυχερή σου και στο εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kppm είπε:

Γεια σου Niki94!!!!Δεν μου δωσαν κάποιο κωδικό!!!!Απλά πήρα τηλ και μου είπαν 9:30 Στο Ιπποκράτειο.....

Να πας λίγο νωρίτερα για να πιάσεις σειρά γτ σε όλες λενε την ίδια ώρα. Κ εγώ Θεσσαλονίκη πέρασα επιτροπή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς 0 η χοριακή...Σε 3 μήνες πάλι νέα προσπάθεια...Εύχομαι να έχουμε από εσάς τα ευχάριστα ❤

Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου προσπάθεια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...