Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που ξεκινανε τωρα!κορίτσια έπαθα κατι κουλο τωρα. Φτερνιστηκα κ με επιασε ενα δυνατος πονος σαν κραμπα χαμηλά. Αφου εβγαλα κραυγή απο τον πόνο. Κ γενικα σημερα εχω ενοχλησεις χαμηλα πιο εντονες λιγο κ αγχώνομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όλα θα περάσουν... σε ευχαριστώ πολύ...!!!

Να προσέχεις τον εαυτό σου κοριτσάκι μου! Ότι χρειαστείς είμαστε εδώ! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που ξεκινανε τωρα!κορίτσια έπαθα κατι κουλο τωρα. Φτερνιστηκα κ με επιασε ενα δυνατος πονος σαν κραμπα χαμηλά. Αφου εβγαλα κραυγή απο τον πόνο. Κ γενικα σημερα εχω ενοχλησεις χαμηλα πιο εντονες λιγο κ αγχώνομαι!!!

Καλημερα!!!περασαν οι ενοχλησεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Να σας ρωτησω εσεις το εχετε πει στη δουλεια σας? 

Οχι φυσικα...θεωρω οτι ειναι πολυ προσωπικο και επισης δεν το βλεπουν ολοι με θετικο ματι..εσυ γιατι πρεπει να το πεις;;; Μπορεις να παρεις αδεια λογω ασθενειας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Να σας ρωτησω εσεις το εχετε πει στη δουλεια σας? 

εγώ το έχω πει. Εάν μπορείς να κάνεις τις διαδικασίες χωρίς να το πεις είναι το καλύτερο να μην το πεις γιατι πάντα υπάρχουν περίεργοι και αδιάκριτοι που μπορεί να σε κάνουν να νιώσεις άσχημα. Εγώ το είπα γιατί δεν μπορούσα να λείπω τόσο συχνά από την δουλειά χωρίς λογο και μένω και εξωτερικό όποτε είναι επικίνδυνο να έρχομαι Ελλάδα στα κρυφά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που ξεκινανε τωρα!κορίτσια έπαθα κατι κουλο τωρα. Φτερνιστηκα κ με επιασε ενα δυνατος πονος σαν κραμπα χαμηλά. Αφου εβγαλα κραυγή απο τον πόνο. Κ γενικα σημερα εχω ενοχλησεις χαμηλα πιο εντονες λιγο κ αγχώνομαι!!!

Καλημέρα, σε ποια εβδομάδα είσαι? Εγώ το πάθαινα συνέχεια στους πρώτους 3 μήνες όταν φτερνιζόμουν, δεν είναι τίποτα,απλά επειδή μεγαλώνει η μήτρα πονάει στο φτέρνισμα. Να μην ανησυχεις καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που ξεκινανε τωρα!κορίτσια έπαθα κατι κουλο τωρα. Φτερνιστηκα κ με επιασε ενα δυνατος πονος σαν κραμπα χαμηλά. Αφου εβγαλα κραυγή απο τον πόνο. Κ γενικα σημερα εχω ενοχλησεις χαμηλα πιο εντονες λιγο κ αγχώνομαι!!!

Μη φοβάσαι Ροζ μου.  Μη φοβάσαι.  Και μένα μια μέρα με έπιαναν έντονοι στιγμιαιοι πόνοι χαμηλα  αριστερά.  Ακόμη και με το βήχα.  Ένιωθα ότι ήθελα να διπλωθω  από τον πόνο,αλλά μόνο στιγμιαία.  Μη φοβάσαι.  Όλα θα είναι  καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάει το παλιοδοντι!!! Το έβγαλα και ησύχασα.  Το ανακουφιστικό βέβαια είναι ότι σταματώ την αντιβίωση.  Ουφ!!!!!!

Πάμε για άλλα  τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva 42 είπε:

Πάει το παλιοδοντι!!! Το έβγαλα και ησύχασα.  Το ανακουφιστικό βέβαια είναι ότι σταματώ την αντιβίωση.  Ουφ!!!!!!

Πάμε για άλλα  τώρα....

Μπραβοο!!!παμε για αλλα ευχαριστα τωρα εννοειται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Πάει το παλιοδοντι!!! Το έβγαλα και ησύχασα.  Το ανακουφιστικό βέβαια είναι ότι σταματώ την αντιβίωση.  Ουφ!!!!!!

Πάμε για άλλα  τώρα....

Περαστικά κοριτσάκι μου! Όλα καλά από δω και πέρα εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κανετα κοριτσια? Τωρα σχολασα κ μαζευτικα σπίτι! Να βαλω κανενα πλυντήριο! Θα πρεπει να πηγαινω κ εγω μερα παρα μερα για τον υπερυχο κ των ελενχο ορμονων! Μετα ειναι πρώτα ο Θεός η ωολληψια αλλες 2 μέρες μετά η εμβρυομεταφορα κ συν το οτι θα πρεπει να αλλαξω ποστο επιδη τωρα σηκώνω καποια βαροι κ ειμαι ορθια 8 ωρες! Σκεφτηκα οτι πρεπει να το πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Tι κανετα κοριτσια? Τωρα σχολασα κ μαζευτικα σπίτι! Να βαλω κανενα πλυντήριο! Θα πρεπει να πηγαινω κ εγω μερα παρα μερα για τον υπερυχο κ των ελενχο ορμονων! Μετα ειναι πρώτα ο Θεός η ωολληψια αλλες 2 μέρες μετά η εμβρυομεταφορα κ συν το οτι θα πρεπει να αλλαξω ποστο επιδη τωρα σηκώνω καποια βαροι κ ειμαι ορθια 8 ωρες! Σκεφτηκα οτι πρεπει να το πω! 

Όπως νομίζεις καλύτερα για σένα κοριτσάκι μου! Εγώ την πρώτη φορά το είπα στον προϊστάμενο, τη δεύτερη δεν είπα τίποτα, βρήκαμε έναν λόγο απλό για να μου γράψει άδεια αναρρωτική ο γυναικολόγος και αυτό έγινε. Βέβαια, εγώ δουλεύω απόγευμα, οπότε τα πρωινά μου για τους υπέρηχους ήταν ελεύθερα και η ωοληψία έγινε τη μεγάλη εβδομάδα που δεν δούλευα... Δεν ξέρω πώς θα το έκανα τώρα για να πω την αλήθεια.... Εσύ θα κάνεις ότι είναι καλύτερο για σένα όμως ξαναλέω! Χωρίς άγχος πάνω από όλα! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Όπως νομίζεις καλύτερα για σένα κοριτσάκι μου! Εγώ την πρώτη φορά το είπα στον προϊστάμενο, τη δεύτερη δεν είπα τίποτα, βρήκαμε έναν λόγο απλό για να μου γράψει άδεια αναρρωτική ο γυναικολόγος και αυτό έγινε. Βέβαια, εγώ δουλεύω απόγευμα, οπότε τα πρωινά μου για τους υπέρηχους ήταν ελεύθερα και η ωοληψία έγινε τη μεγάλη εβδομάδα που δεν δούλευα... Δεν ξέρω πώς θα το έκανα τώρα για να πω την αλήθεια.... Εσύ θα κάνεις ότι είναι καλύτερο για σένα όμως ξαναλέω! Χωρίς άγχος πάνω από όλα! ??????

Ναι κοριτσι μ! Οσο γινεται κ χωρις ανχος ? σε ευχαριστω παρα πολυ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/9/2019 at 7:09 ΜΜ, ο/η Eva 42 είπε:

Σας έχω ερώτημα προς συζήτηση (Αν θέλετε φυσικά). Καμία μέτρηση της πίεσης κάνετε ή  μόνο όταν πηγαίνετε  στο γιατρο;

Έχω τσεκάρω 1-2 φορές τη μέρα πάντως.  Επειδή είμαι  και κάποιας ηλικίας, θέλω να  το ελέγχω. Και το περίεργο είναι πως ενώ πριν την κύηση  ήταν πάντα πάνω από 12 με 8(ανεκαθεν  είχα τόσο.Ακόμη και όταν ημουν μικροτερη),τώρα συνήθως έχω 11 με 6,5. Σπάνια ανεβαίνει. 

Εσείς;

Καλημέρα!!! Δεν ξέρω να σου πω με σιγουριά για την πίεση, αλλα θυμαμαι πέρυσι, που είχα ατονία και ζαλάδα πήγα στον παθολόγο και με άρχισε στα "που πας κοπέλα μου με αυτήν την πίεση;; Αλάτι δεν έχεις στο σπίτι;;;"

Εγώ από τη φύση μου είμαι υποτασικη (9 με 6) κι είχα χαμηλότερη ακόμα... ??

Ίσως να είναι φυσιολογικό. Ας μας πουν κι οι άλλες κοπέλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2019 at 11:52 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!και εγώ θα κάνω arvecap,όταν έρθει η ώρα να ξεκινήσω....δεν έχω ιδέα πώς είναι και τι κάνει...???

Εγώ στη δουλειά μου το έχω πει επειδή έπρεπε να λείψω κάποιες μέρες για την παρακολούθηση και μετά την εμβρυομεταφορά...άδεια παίρνω μόνο Χριστούγεννα,Πάσχα και Αύγουστο και ήταν δύσκολο να ζητήσω και μέσα στη χρονιά...οπότε αναγκαστικά το είπα....

Συνάδελφος να υποθέσω, κορίτσι;;; Κι εγώ. Για τον ίδιο λόγο έχω ενημερώσει κι ας μην ήθελα. Πού να λείψεις 15 μέρες τον Ιούλιο κι άλλες 10-15 το φθινόπωρο.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Συνάδελφος να υποθέσω, κορίτσι;;; Κι εγώ. Για τον ίδιο λόγο έχω ενημερώσει κι ας μην ήθελα. Πού να λείψεις 15 μέρες τον Ιούλιο κι άλλες 10-15 το φθινόπωρο.... ?

Καλημέρα!Εκπαιδευτικός είσαι;Εγώ λογοθεραπεύτρια.Αφού παίρνω τόσες μέρες άδεια δε μπορώ να ζητήσω και μέσα στη χρονιά,οπότε το είπα.Επίσης σηκώνω και κάποια παιδάκια οπότε θα έπρεπε να ξέρουν ώστε να μη σηκώνω βάρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bebe36, έκανες την Αυχενική σου;;;; πως είναι το μωράκι σου;;; πες μας,μπας και πάρω λίγο θάρρος κ εγω που θα παω την Πέμπτη ...❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Εκπαιδευτικός είσαι;Εγώ λογοθεραπεύτρια.Αφού παίρνω τόσες μέρες άδεια δε μπορώ να ζητήσω και μέσα στη χρονιά,οπότε το είπα.Επίσης σηκώνω και κάποια παιδάκια οπότε θα έπρεπε να ξέρουν ώστε να μη σηκώνω βάρη....

Κι εγω Εκπαιδευτικος κι αν και δεν είναι δουλειά μου να σηκώνω παιδάκια κάποια μικρά θέλουν αγκαλιά και εκεί έχουμε ένα θέμα... αλλά είναι το θέμα αδείας όπως λες... Που να λείψεις με αναρρωτική τάχα μου;;; Θα σε πρηξουν στα τηλέφωνα.... Η θα σου λένε έλα και μην κάνεις πολλά αυτές τις μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Bebe36, έκανες την Αυχενική σου;;;; πως είναι το μωράκι σου;;; πες μας,μπας και πάρω λίγο θάρρος κ εγω που θα παω την Πέμπτη ...❤

Ναιαι!!!μολις γυρισα...το ειδαμε,κουνιοταν...πολλη συγκινηση...οι μετρησεις ολες καλες...προχωραμε....ειμαι συνεχως με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια...θα περιμενουμε και τις αιματολογικες βεβαια αλλα απο τον υπερηχο ολα καλα...Ετοιμασου για τη ΣΤΙΓΜΗ της ζωης σου❤️...κοριτσια σας ευχομαι τα καλυτερα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ναιαι!!!μολις γυρισα...το ειδαμε,κουνιοταν...πολλη συγκινηση...οι μετρησεις ολες καλες...προχωραμε....ειμαι συνεχως με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια...θα περιμενουμε και τις αιματολογικες βεβαια αλλα απο τον υπερηχο ολα καλα...Ετοιμασου για τη ΣΤΙΓΜΗ της ζωης σου❤️...κοριτσια σας ευχομαι τα καλυτερα σε ολες...

Αχ πόσο χαίρομαι!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ρε αγάπη! Μπράβο, μπράβο,μπράβο!!!!!! Και οι αιματολογικές θα είναι τέλειες!!!!

Άντε τώρα να σταματήσουν εντελψεχτς συμπτωματα  και να αρχίσεις  να χαίρεσαι όσο το δυνατόν περισσότερο  την εγκυμοσύνη σου  και τη νέα ζωούλα που κουβαλάς μέσα σου!

Πόσο χάρηκα,να'ξερες!!!!!❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ναιαι!!!μολις γυρισα...το ειδαμε,κουνιοταν...πολλη συγκινηση...οι μετρησεις ολες καλες...προχωραμε....ειμαι συνεχως με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια...θα περιμενουμε και τις αιματολογικες βεβαια αλλα απο τον υπερηχο ολα καλα...Ετοιμασου για τη ΣΤΙΓΜΗ της ζωης σου❤️...κοριτσια σας ευχομαι τα καλυτερα σε ολες...

Είδατε φύλο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Είδατε φύλο;;;;;

Οχι σε δυο εβδομαδες μου ειπε θα φαινεται...εσυ μπορει να το δεις επειδη πας πιο μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Kαλημερααα κοριτσακιααα! Τι κανετε? 

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Όλα καλά εδώ! Εσύ? Ξεκίνησες?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω καλα :) οχι την αλλη Δευτέρα το πρωι θα παω να με δει κ να ξεκινησουμε απο τι καταλαβα της averkap. 17η μερα εντυπωση μ κανει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...