Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Προσπαθω κοπελα μου! Σχετικα τα ιδια περναει σιγα σιγα ο καιρος να ξεκινησουμε με τις διαδικασίες! Εχω ενα θεματακι καμποσες μερες νομιζω πως με πιανει δυσπνοια κ ζοριζομαι! Εσυ πως εισαι? 

Καλή αρχή και σε σένα @Karamela!...Διέγερση θα κάνεις; Και εγώ τον επόμενο μήνα ξεκινάω διέγερση για 4η δυστυχώς φορά και δεν σας κρύβω ότι φοβάμαι πολύ και αγχώνομαι από τώρα πριν ακόμη ξεκινήσω! Νομίζω ότι τα συμπτώματα σου είναι συμπτώματα άγχους και σε καταλαβαίνω απόλυτα...ας προσπαθήσουμε να είμαστε ήρεμες και αισιόδοξες!!!☺??? Να πάνε όλα καλά!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή αρχή και σε σένα @Karamela!...Διέγερση θα κάνεις; Και εγώ τον επόμενο μήνα ξεκινάω διέγερση για 4η δυστυχώς φορά και δεν σας κρύβω ότι φοβάμαι πολύ και αγχώνομαι από τώρα πριν ακόμη ξεκινήσω! Νομίζω ότι τα συμπτώματα σου είναι συμπτώματα άγχους και σε καταλαβαίνω απόλυτα...ας προσπαθήσουμε να είμαστε ήρεμες και αισιόδοξες!!!☺??? Να πάνε όλα καλά!!! ??

Με το καλό κορίτσια! Θετική ενέργεια και σκέψη! Θα τα καταφέρετε! Είναι χρονιά τυχερή! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Με το καλό κορίτσια! Θετική ενέργεια και σκέψη! Θα τα καταφέρετε! Είναι χρονιά τυχερή! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερουδιαα...ηθελα να ρωτησω απο κοιλιτσα πως πατε;; Φαινεται τιποτα σε εσας;;εγω ειμαι 10 εβδομαδων και δεν βλεπω κατι ιδιαιτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλημερουδιαα...ηθελα να ρωτησω απο κοιλιτσα πως πατε;; Φαινεται τιποτα σε εσας;;εγω ειμαι 10 εβδομαδων και δεν βλεπω κατι ιδιαιτερο...

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Πώς είσαι? Ούτε εγώ έχω παρατηρήσει κάποια αλλαγή, νομίζω είναι αρκετά νωρίς ακόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Πώς είσαι? Ούτε εγώ έχω παρατηρήσει κάποια αλλαγή, νομίζω είναι αρκετά νωρίς ακόμα! 

Καλα ειμαι....εχω κατι καουρες αλλα ενταξει αντεχω...με ηρεμησες γιατι καθε μερα κοιταζομαι στον καθρεφτη απο το αγχος μου...περιμενω και την αυχενικη που θα κανω 7 σεπτεμβριου να ηρεμησω λιγακι...εσυ εισαι ενταξει;;;σταματησαν τα καφε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Καλα ειμαι....εχω κατι καουρες αλλα ενταξει αντεχω...με ηρεμησες γιατι καθε μερα κοιταζομαι στον καθρεφτη απο το αγχος μου...περιμενω και την αυχενικη που θα κανω 7 σεπτεμβριου να ηρεμησω λιγακι...εσυ εισαι ενταξει;;;σταματησαν τα καφε;

Ναι, μόνο χτες είχα! Σήμερα προς το παρόν δεν έχω δει κάτι... Το απόγευμα που θα πάω στο γιατρό θα του το πω! Με το καλό κορίτσι μου καλά αποτελέσματα να έχεις! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Ναι, μόνο χτες είχα! Σήμερα προς το παρόν δεν έχω δει κάτι... Το απόγευμα που θα πάω στο γιατρό θα του το πω! Με το καλό κορίτσι μου καλά αποτελέσματα να έχεις! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Όσο πλησιάζει ο καιρός μήπως αγχώνεσαι λίγο...!? Διέγερση ξεκινάς? Δεν θυμάμαι... 

Εγώ καλά είμαι... Λίγο καφέ είχα σήμερα το πρωί, πολύ ανοιχτό... Αύριο θα πάω στο γιατρό έτσι κι αλλιώς! Ίσως είναι από τα φάρμακα που κόπηκαν? Δεν ξέρω... 

Δεν νιωθω να ανχονομαι!Δηλαδη δεν σκεφτομαι την διαδικασια! Ναι θα ξεκινησω ενεσεις στον κυκλο του Σεπτεμβρίου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή αρχή και σε σένα @Karamela!...Διέγερση θα κάνεις; Και εγώ τον επόμενο μήνα ξεκινάω διέγερση για 4η δυστυχώς φορά και δεν σας κρύβω ότι φοβάμαι πολύ και αγχώνομαι από τώρα πριν ακόμη ξεκινήσω! Νομίζω ότι τα συμπτώματα σου είναι συμπτώματα άγχους και σε καταλαβαίνω απόλυτα...ας προσπαθήσουμε να είμαστε ήρεμες και αισιόδοξες!!!☺??? Να πάνε όλα καλά!!! ??

Σε ευχαριστωωωω πολυ κ σε εσενα ευχομαι τα καλύτερα να ειναι η τυχερη σου κοπελα μου! Εγω δεν μπορω μα πω πτι το σκεφτομαι ιδιαιτερα ελπιζω να συνέλθω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Δεν νιωθω να ανχονομαι!Δηλαδη δεν σκεφτομαι την διαδικασια! Ναι θα ξεκινησω ενεσεις στον κυκλο του Σεπτεμβρίου! 

Με το καλό κορίτσι μου! Όλα καλά να πάνε εύχομαι! ????❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστωωωω πολυ κ σε εσενα ευχομαι τα καλύτερα να ειναι η τυχερη σου κοπελα μου! Εγω δεν μπορω μα πω πτι το σκεφτομαι ιδιαιτερα ελπιζω να συνέλθω! 

 Εσύ πόσες φορές έχεις κάνει; Τι δεν πήγε καλά; Εγώ ξεκινάω περίπου 12 Σεπτέμβρη...Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα αγαπημένες  μου!!!! Χαιρομαι που διαβάζω τα νέα σας και που όλα πάνε καλά.  Σε όσα κορίτσια ξεκινούν τη διαδικασία, εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, για όσες τα καταφέραμε  εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Geo2009 και Bebe36,πως πάτε με νινακια σας; κ εγω διανύω  την 11η εβδομάδα  και  ευτυχώς σταμάτησαν οι καουρες. Λίγη δυσπεψία έχω και μικροενοχλησεις  στο στομάχι αλλά όλα υποφερτα.  Κοιλίτσα  ούτε σε μένα. Μόνο ενα  βάρος χαμηλα στην κοιλιά.

Ροζ, εσύ πως εισαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Καλησπέρα αγαπημένες  μου!!!! Χαιτοντινπου διαβάζω τα νέα σας και που όλα πάνε καλά.  Σε όσα κορίτσια ξεκινούν τη διαδικασία, εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, για όσες τα καταφέραμε  εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Geo2009 και Bebe36,πως πάτε με νινακια σας; κ εγω διανύω  την 11η εβδομάδα  και  ευτυχώς σταμάτησαν οι καουρες. Λίγη δυσπεψία έχω και μικροενοχλησεις  στο στομάχι αλλά όλα υποφερτα.  Κοιλίτσα  ούτε σε μένα. Μόνο ενα  βάρος χαμηλα στην κοιλιά.

Ροζ, εσύ πως εισαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva 42 είπε:

Α!Καλησπέρα αγαπημένες  μου!!!! Χαιτοντινπου διαβάζω τα νέα σας και που όλα πάνε καλά.  Σε όσα κορίτσια ξεκινούν τη διαδικασία, εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, για όσες τα καταφέραμε  εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Geo2009 και Bebe36,πως πάτε με νινακια σας; κ εγω διανύω  την 11η εβδομάδα  και  ευτυχώς σταμάτησαν οι καουρες. Λίγη δυσπεψία έχω και μικροενοχλησεις  στο στομάχι αλλά όλα υποφερτα.  Κοιλίτσα  ούτε σε μένα. Μόνο ενα  βάρος χαμηλα στην κοιλιά.

Ροζ, εσύ πως εισαι;;;;

Όλα καλά εδώ ζουζούνα μου! Εγώ πάω στο γιατρό τώρα! Σε λίγο θα έχω νέα! ??????

Έχω μία ημικρανία φοβερή και το στομάχι μου από το μεσημέρι δεν έχει συνέλθει ακόμα, αλλά αντέχω! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Κορίτσια να ρωτήσω κάτι;;;;

Σήμερα από το μεσημέρι και έπειτα νιώθω κατά διαστήματα  έναν οξυ στιγμιαίο πόνο κάτω αριστερά (σα να είναι στην αριστερή  ωοθηκη). Τον.ενιωσα,αρκετές φορές. Ξάπλωσα βέβαια, κοιμήθηκα  και ακόμη είμαι ξαπλωμένη  και έχω ψιλοχαλαρωσει αλλά με θύμαται και πάλι κατά διαστήματα.. άφησα μνμ για γιατρό και περιμένω  απάντηση. 

Εχει συμβει σε καμία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα καλά εδώ ζουζούνα μου! Εγώ πάω στο γιατρό τώρα! Σε λίγο θα έχω νέα! ??????

Έχω μία ημικρανία φοβερή και το στομάχι μου από το μεσημέρι δεν έχει συνέλθει ακόμα, αλλά αντέχω! ?????

Άντε!!!!!! Περιμένουμε νέα. Όμορφα νέα! Ευχάριστα νέα!!!!! Θα περιμένω.  Χαίρομαι τόσο πολύ που θα πας. Σα να πάω εγώ....

Χάιδεψε κοιλίτσα και πες μας νεότερα όταν επιστρέψεις ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva 42 είπε:

Α! Κορίτσια να ρωτήσω κάτι;;;;

Σήμερα από το μεσημέρι και έπειτα νιώθω κατά διαστήματα  έναν οξυ στιγμιαίο πόνο κάτω αριστερά (σα να είναι στην αριστερή  ωοθηκη). Τον.ενιωσα,αρκετές φορές. Ξάπλωσα βέβαια, κοιμήθηκα  και ακόμη είμαι ξαπλωμένη  και έχω ψιλοχαλαρωσει αλλά με θύμαται και πάλι κατά διαστήματα.. άφησα μνμ για γιατρό και περιμένω  απάντηση. 

Εχει συμβει σε καμία;

Ναι μου εχει συμβει εμενα αλλα δεξια...νομιζω φυσιολογικες ενοχλησεις ειναι...ο γιατρος τι σου ειπε; Εγω νιωθω ενοχληση και λιγο στο ποδι κ πλατη...απ οτι ειδα στο προηγουμενο μηνυμα σου σου περασαν οι καουρες  11η εβδομαδα ελπιζω να συμβει κ σε μενα

@Geo2009 περιμενουμε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, μόλις επέστρεψα από το γιατρό... Άσχημα τα νέα δυστυχώς... Δεν προχώρησε το εμβρυάκι μας... Κόβουμε τα χάπια και περιμένουμε να φύγει μόνο του, αλλιώς πάμε για αποξεση... Αυτά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου, μόλις επέστρεψα από το γιατρό... Άσχημα τα νέα δυστυχώς... Δεν προχώρησε το εμβρυάκι μας... Κόβουμε τα χάπια και περιμένουμε να φύγει μόνο του, αλλιώς πάμε για αποξεση... Αυτά... 

Έλα ρε αγάπη.....?????

Γιατί ρε γαμωτο????

Σε ποια εβδομάδα ήσουν κοριτσάκι μου; γιατί συνέβη αυτό; σου είπε κάτι ο γιατρός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου, μόλις επέστρεψα από το γιατρό... Άσχημα τα νέα δυστυχώς... Δεν προχώρησε το εμβρυάκι μας... Κόβουμε τα χάπια και περιμένουμε να φύγει μόνο του, αλλιώς πάμε για αποξεση... Αυτά... 

Λυπαμαι τοσο πολυ...πραγματικα...κανε κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ναι μου εχει συμβει εμενα αλλα δεξια...νομιζω φυσιολογικες ενοχλησεις ειναι...ο γιατρος τι σου ειπε; Εγω νιωθω ενοχληση και λιγο στο ποδι κ πλατη...απ οτι ειδα στο προηγουμενο μηνυμα σου σου περασαν οι καουρες  11η εβδομαδα ελπιζω να συμβει κ σε μενα

@Geo2009 περιμενουμε νεα!!!

Και ο γιατρός φυσιολογικό μου είπε ότι είναι  και ότι θα τα έχω αυτά  είτε δεξιά είτε αριστερά.  Αν νιώθω έντονο πόνο να πάρω Ντεπόν  και αν θεωρώ ότι είναι πολύ έντονο,να του τηλ.  Στις 12 του μήνα θα κάνω Αυχενική. 

Αλλά τώρα έχω στενοχωρεθει με την Geo2009 ρε γαμωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου, μόλις επέστρεψα από το γιατρό... Άσχημα τα νέα δυστυχώς... Δεν προχώρησε το εμβρυάκι μας... Κόβουμε τα χάπια και περιμένουμε να φύγει μόνο του, αλλιώς πάμε για αποξεση... Αυτά... 

Παρά πολύ στενάχωρο... Καλή δύναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva 42 είπε:

Και ο γιατρός φυσιολογικό μου είπε ότι είναι  και ότι θα τα έχω αυτά  είτε δεξιά είτε αριστερά.  Αν νιώθω έντονο πόνο να πάρω Ντεπόν  και αν θεωρώ ότι είναι πολύ έντονο,να του τηλ.  Στις 12 του μήνα θα κάνω Αυχενική. 

Αλλά τώρα έχω στενοχωρεθει με την Geo2009 ρε γαμωτο....

Ναι κι εγω...δεν το πιστευω...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου, μόλις επέστρεψα από το γιατρό... Άσχημα τα νέα δυστυχώς... Δεν προχώρησε το εμβρυάκι μας... Κόβουμε τα χάπια και περιμένουμε να φύγει μόνο του, αλλιώς πάμε για αποξεση... Αυτά... 

Τι λες βρε κορίτσι μου...λυπάμε πολύ...Μπορεί να μη γνωριζόμαστε αλλά στεναχωρήθηκα για σένα ειλικρινά...δεν περίμενα να το ακούσω αυτο...δεν υπάρχουν λόγια...απλά σφίξε την καρδούλα σου και κάνε κουράγιο...όλα θα γίνουν όπως πρέπει και στην κατάλληλη στιγμή! Υπομονή και κουράγιο κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...