Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Είναι βάλσαμο να ξέρεις ότι  υπάρχουν άνθρωποι που σε καταλαβαίνουν κ έχουν ζήσει ή θα ζήσουν αυτά που ζείς και εσύ....γιατί αν δεν το ζήσεις  δεν μπορείς να το καταλάβεις....?❤️

Καλησπέρα!?

Ισχύει....κανείς δε μας καταλαβαίνει,ούτε οι άντρες μας που εν μέρη το περνάνε και αυτοί!!!

Μια ❤ για την @Geo2009 και την θετική της ενέργεια!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Αφού το σκέφτομαι και λέω ότι αν δω  θετικό αποτέλεσμα θα αποτρελαθώ!!!!!!!!

Ακόμα δεν το έχω πιστέψει σου λέωωωω! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!?

Ισχύει....κανείς δε μας καταλαβαίνει,ούτε οι άντρες μας που εν μέρη το περνάνε και αυτοί!!!

Μια ❤ για την @Geo2009 και την θετική της ενέργεια!?

 

Συμπεθερούλα μου αγαπημένη! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!?

Ισχύει....κανείς δε μας καταλαβαίνει,ούτε οι άντρες μας που εν μέρη το περνάνε και αυτοί!!!

Μια ❤ για την @Geo2009 και την θετική της ενέργεια!?

 

Καλησπέρα!!!!Έτσι είναι....οι ψυχούλες μας το ξέρουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα!!!!Έτσι είναι....οι ψυχούλες μας το ξέρουν...

Πραγματικά...να ήξερες πόσες φορές έχω κλάψει και κλαίω....που θα πάει όμως...θα τα καταφέρουμε!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Πραγματικά...να ήξερες πόσες φορές έχω κλάψει και κλαίω....που θα πάει όμως...θα τα καταφέρουμε!!!!?

Μία από τα ίδια..και μετά την ωοληψία αν σου πω ότι εκεί που είμαι καλά μπορεί να με πίασουν τα κλάματα χωρίς λόγο...με μια σκέψη μόνο....και έχεις που έχεις τα δικά σου έχεις και τους γύρω που λένε τα δικά τους......εννοείται ότι δεν το έχω πεί σε κανέναν....αχ μακάρι και εμείς και όλες οι γυναίκες που προσπαθούν...❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα κορίτσια! Μην ξεχνάμε ότι μετά τα δάκρυα, έρχονται χαμόγελα! Και ξέρετε κάτι? Αξίζουν όλα μας τα δάκρυα γιατί τα χαμόγελα που έρχονται, απλά δεν συγκρίνονται με τίποτα στον κόσμο! ?????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Μία από τα ίδια..και μετά την ωοληψία αν σου πω ότι εκεί που είμαι καλά μπορεί να με πίασουν τα κλάματα χωρίς λόγο...με μια σκέψη μόνο....και έχεις που έχεις τα δικά σου έχεις και τους γύρω που λένε τα δικά τους......εννοείται ότι δεν το έχω πεί σε κανέναν....αχ μακάρι και εμείς και όλες οι γυναίκες που προσπαθούν...❤️❤️

Άλλο και αυτό με τους γύρω που πιστεύουν πως μόλις παντρευτείς πρέπει να κάνεις και παιδί.προχθές μου λέει μία αυτός είναι ο σκοπός της οικογένειας ,το να κάνεις παιδί,και της λέω δεν είναι και απαραίτητο...

Επίσης τις προάλλες μια άλλη με χαιρέτησε και αντί να με κοιτάξει στα μάτια με κοιτούσε στη κοιλιά...

έλεος πια!έχουμε τα βασανά μας,έχουμε τους γύρω με το κάθετι που θα πετάξουν ή θα κάνουν και πρέπει να δείχνουμε και ότι δε τρέχει τίποτα,είναι όλα τέλεια στη ζωή μας....

Ευτυχώς που υπάρχει το mammyland τα λέμε και ξεσπάμε....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Άλλο και αυτό με τους γύρω που πιστεύουν πως μόλις παντρευτείς πρέπει να κάνεις και παιδί.προχθές μου λέει μία αυτός είναι ο σκοπός της οικογένειας ,το να κάνεις παιδί,και της λέω δεν είναι και απαραίτητο...

Επίσης τις προάλλες μια άλλη με χαιρέτησε και αντί να με κοιτάξει στα μάτια με κοιτούσε στη κοιλιά...

έλεος πια!έχουμε τα βασανά μας,έχουμε τους γύρω με το κάθετι που θα πετάξει ή θα κάνει και πρέπει να δείχνουμε και ότι δε τρέχει τίποτα,είναι όλα τέλεια στη ζωή μας....

Ευτυχώς που υπάρχει το mammyland τα λέμε και ξεσπάμε....?

Αυτά δεν τα γλιτώνουμε, τα βλέμματα κλπ.. Και μετά τις ερωτήσεις... Τις περιμένω, αλλά σκέφτομαι να το λέω πριν ρωτήσουν! Το ότι κάναμε εξωσωματική εννοώ! Θέλω να καταγράψω αντιδράσεις! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτά δεν τα γλιτώνουμε, τα βλέμματα κλπ.. Και μετά τις ερωτήσεις... Τις περιμένω, αλλά σκέφτομαι να το λέω πριν ρωτήσουν! Το ότι κάναμε εξωσωματική εννοώ! Θέλω να καταγράψω αντιδράσεις! ??????

Δε ξέρω αν θα το έλεγα,όχι ότι είναι κάτι κακό,αντιθέτως είναι τιμή μας που προσπαθούμε τόσο πολύ για κάτι το οποίο για άλλους είναι αυτονόητο,αλλά δε θέλω να με συζητάνε και να ρωτάνε το λόγο που επιλέξαμε αυτόν το τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Αφού το σκέφτομαι και λέω ότι αν δω  θετικό αποτέλεσμα θα αποτρελαθώ!!!!!!!!

Χαχαχα και εγώ αυτό λέω...μακάρι να αποτρελαθούμε!!! ?☺☺?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Δε ξέρω αν θα το έλεγα,όχι ότι είναι κάτι κακό,αντιθέτως είναι τιμή μας που προσπαθούμε τόσο πολύ για κάτι το οποίο για άλλους είναι αυτονόητο,αλλά δε θέλω να με συζητάνε και να ρωτάνε το λόγο που επιλέξαμε αυτόν το τρόπο...

Έχεις τα δίκια σου! Εγώ απλά θέλω να πιάσω μερικούς στον ύπνο! Πολύ θα το ευχαριστηθώ γιατί δεν περιμένουν συνήθως να τους το πεις στα ίσια! Και αν ρωτήσουν το γιατί η απάντηση είναι απλή! Υπήρχε ένα προβληματάκι, το οποίο λύθηκε με αυτό τον τρόπο! Δεν χρειάζονται περαιτέρω εξηγήσεις! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Έχεις τα δίκια σου! Εγώ απλά θέλω να πιάσω μερικούς στον ύπνο! Πολύ θα το ευχαριστηθώ γιατί δεν περιμένουν συνήθως να τους το πεις στα ίσια! Και αν ρωτήσουν το γιατί η απάντηση είναι απλή! Υπήρχε ένα προβληματάκι, το οποίο λύθηκε με αυτό τον τρόπο! Δεν χρειάζονται περαιτέρω εξηγήσεις! ?????

Ναι κάποιοι πρέπει να μπαίνουν στη θέση τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Άλλο και αυτό με τους γύρω που πιστεύουν πως μόλις παντρευτείς πρέπει να κάνεις και παιδί.προχθές μου λέει μία αυτός είναι ο σκοπός της οικογένειας ,το να κάνεις παιδί,και της λέω δεν είναι και απαραίτητο...

Επίσης τις προάλλες μια άλλη με χαιρέτησε και αντί να με κοιτάξει στα μάτια με κοιτούσε στη κοιλιά...

έλεος πια!έχουμε τα βασανά μας,έχουμε τους γύρω με το κάθετι που θα πετάξει ή θα κάνει και πρέπει να δείχνουμε και ότι δε τρέχει τίποτα,είναι όλα τέλεια στη ζωή μας....

Ευτυχώς που υπάρχει το mammyland τα λέμε και ξεσπάμε....?

Πόσο δίκιο έχεις...Εγώ έχω φτάσει στα όρια μου με τους αδιακριτους...κάνω υπομονή και προσπαθώ να μην δίνω σημασία αλλά μάλλον πρέπει να αρχίσω να γίνομαι λίγο πιο αγενής μαζί τους γιατί αλλιώς δε φαίνεται να καταλαβαίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πόσο δίκιο έχεις...Εγώ έχω φτάσει στα όρια μου με τους αδιακριτους...κάνω υπομονή και προσπαθώ να μην δίνω σημασία αλλά μάλλον πρέπει να αρχίσω να γίνομαι λίγο πιο αγενής μαζί τους γιατί αλλιώς δε φαίνεται να καταλαβαίνουν!

Το χρειάζονται...θα τους ανταποδόσεις την αγένειά τους.γιατί είναι αγένεια να ρωτάς ή να σχολιάζεις κάτι το οποίο είναι τόσο "λεπτό" ή και επίπονο για κάποιους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Χαχαχα και εγώ αυτό λέω...μακάρι να αποτρελαθούμε!!! ?☺☺?

Λέτε να αποτρελαθούμε παρέα;;; @Ριρίκα και @kppm; ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Το χρειάζονται...θα τους ανταποδόσεις την αγένειά τους.γιατί είναι αγένεια να ρωτάς ή να σχολιάζεις κάτι το οποίο είναι τόσο "λεπτό" ή και επίπονο για κάποιους....

Απλά καταλαβαίνεις τελικά ποιοι έχουν επίπεδο και ποιοι όχι...πολλές φορές σκέφτομαι ότι δεν χρειάζεται να πέσω στο δικό τους επίπεδο αλλά δεν μπορώ να τους ανέχομαι κιόλας...αρκετά προβλήματα έχουμε ας μην τους δίνουμε και τα περιθώρια να μας επηρεάζουν ακόμη περισσότερο αρνητικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Λέτε να αποτρελαθούμε παρέα;;; @Ριρίκα και @kppm; ?????

Το εύχομαι @Liveloula88!!! Εσύ πότε με το καλο; Θα ξεκινήσεις διέγερση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Απλά καταλαβαίνεις τελικά ποιοι έχουν επίπεδο και ποιοι όχι...πολλές φορές σκέφτομαι ότι δεν χρειάζεται να πέσω στο δικό τους επίπεδο αλλά δεν μπορώ να τους ανέχομαι κιόλας...αρκετά προβλήματα έχουμε ας μην τους δίνουμε και τα περιθώρια να μας επηρεάζουν ακόμη περισσότερο αρνητικά!

Προκειμένου να είμαστε εμείς καλά πρέπει να πέσουμε στο επίπεδό τους...Εξάλλου μόνο από κει θα καταλάβουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Το εύχομαι @Liveloula88!!! Εσύ πότε με το καλο; Θα ξεκινήσεις διέγερση;

Εγώ μετά από σας....Τον Οκτώβρη,αν είναι καλή η υστεροσκόπηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Εγώ μετά από σας....Τον Οκτώβρη,αν είναι καλή η υστεροσκόπηση....

Και εγώ αν όλα είναι καλά στον επόμενο κύκλο θα ξεκινήσω, αλλιώς Οκτώμβρη...Άντε να είμαστε το επόμενο τυχερό γκρουπάκι...το εύχομαι για όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Και εγώ αν όλα είναι καλά στον επόμενο κύκλο θα ξεκινήσω, αλλιώς Οκτώμβρη...Άντε να είμαστε το επόμενο τυχερό γκρουπάκι...το εύχομαι για όλες!!!

Μακάρι να είμαστε!!!!

Καλή αρχή να έχεις με υπέροχο αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Λέτε να αποτρελαθούμε παρέα;;; @Ριρίκα και @kppm; ?????

Μακάρι μακάρι....θα είμαστε όλες μαζί....ας βάλει το χεράκι της η Παναγίτσα να δούμε το θαυματάκι μας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...