Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου! Μην αγχώνεσαι όμως, όλα θα περάσουν και όλα θα γίνουν, έστω κι αν είναι λίγο πιο αργά...

Και εσύ παρθενάκι είσαι; Και εγώ...? Προσπάθησε να φτιάξεις λίγο τη διάθεση σου και όλα θα πάνε καλά! ?

Ναι ναι παρθενακι κι εγώ...!!!! Σε ευχαριστώ ακριβός... μπορεί να είναι και για καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια πως ειστε...;;;; 

Τα δικά μου νεα δεν είναι όλος τα θέλω δεν θα προχωρήσω ακόμη σε ευριομεταφορα θα το δούμε από το 2020 και μετά...!!! Έτυχε και βγήκε ένα πρόβλημα.υγειας σε εμένα και τα ανέτρεψε όλα η ψυχολογία χάλια αυτό τον καιρό για αυτό δεν σας γράφω 

Όλα να πάνε καλά.  Κοίτα να περάσει το πρόβλημα υγείας (εύχομαι από την καρδιά μου να μην είναι σοβαρό) για να είσαι γερή και δυνατή όταν  μεταφέρειςτα εμβρυακια σου. Μη φοβάσαι τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!ειμαι διακοπες αλλα σας σκεφτομαι!!!να στε ολες καλα!!!❤️

Περνά καλα κοριτσάκι μου!!!!! Εδώ είμαστε όλες.  Εγώ δεν σας γράφω συνέχεια για να μη σας πρήζω. Περιμένω την επόμενη εβδομάδα που 6α κάνω τον 2ο υπέρηχο για να σας πω νεότερα. 

Μέχρι στιγμής,τα ίδια. Το στομαχακι που και που,και ΓΟΠ. Τίποτα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!ειμαι διακοπες αλλα σας σκεφτομαι!!!να στε ολες καλα!!!❤️

Να περάσεις τέλεια κούκλα μου! 

Εγώ επέστρεψα χτες! Ωραία ήταν, ξεκούραστα! Άντε καλό υπόλοιπο σε όσες λείπουν, καλές διακοπές σε όσες φεύγουν τώρα και υπομονή στις υπόλοιπες! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νiki94 εύχομαι περαστικά κορίτσι μου!!!!Κορίτσια να ρωτήσω κάτι η περίοδος που σας ήρθε μετά την ωοληψία ήταν κανονική ροή και πόσες μέρες κράτησε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kppm είπε:

Νiki94 εύχομαι περαστικά κορίτσι μου!!!!Κορίτσια να ρωτήσω κάτι η περίοδος που σας ήρθε μετά την ωοληψία ήταν κανονική ροή και πόσες μέρες κράτησε????

Καλημέρα!Εμένα η ροή ήταν περισσότερη από άλλες φορές αλλά κράτησε όπως συνήθως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα...πως εισαι;

Καλημέρα Ριρίκα....καλά είμαι....έχω κάνει την ωοληψία έχω 9 υγιή εμβρυάκια να με περιμένουν τον Σεπτέμβρη.....στην αναμονή....εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα Ριρίκα....καλά είμαι....έχω κάνει την ωοληψία έχω 9 υγιή εμβρυάκια να με περιμένουν τον Σεπτέμβρη.....στην αναμονή....εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Εγώ τον Σεπτέμβρη αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω τη διαδικασία για την 4η μου προσπάθεια...

Με 9 εμβρυακια νομίζω είσαι super...όλα καλά θα πάνε! Ξεκουράσου λίγο στο διάστημα που μεσολαβεί και εύχομαι τον επόμενο μήνα να έχεις ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η kppm είπε:

Νiki94 εύχομαι περαστικά κορίτσι μου!!!!Κορίτσια να ρωτήσω κάτι η περίοδος που σας ήρθε μετά την ωοληψία ήταν κανονική ροή και πόσες μέρες κράτησε????

Κανονικότατα και ήταν 6 μερες ίσα ίσα να μου χαλάσει τις τότε διακοπές σε ευχαριστώ πολύ 

 

στις On 10/8/2019 at 11:42 ΜΜ, ο/η Karamela! είπε:

Νικη μ τι εγινε κορίτσι μου? Ευχομαι να ειναι περαστικο! Λιγο υπομονη ακομα κ ολα θα πανε καλα! Εσυ να εισαι καλα! 

Σε ευχαριστώ Συγνωμη τώρα το είδα το μνμ σου κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Βρε κορίτσια να απογοητευτω που έχω μόνο 5 εμβρυακια;;; βλέπω όλες έχετε παραπάνω. 

Καθόλου να μην απογοητευεσαι! Κι εγώ τόσα είχα και βάλαμε τα 4 τελικά! Το ένα είναι στην κοιλιά μου! ❤️❤️❤️???

Μην ξεχνάς, ένα χρειαζόμαστε! Γερό και δυνατό! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Βρε κορίτσια να απογοητευτω που έχω μόνο 5 εμβρυακια;;; βλέπω όλες έχετε παραπάνω. 

Μην απογοητεύεσαι καθόλου!Εγώ είχα μόνο 2,δεν μου έμειναν για κατάψυξη!Οπότε από Οκτώβρη, αν είναι όλα καλά, πάλι από την αρχή!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μην απογοητεύεσαι καθόλου!Εγώ είχα μόνο 2,δεν μου έμειναν για κατάψυξη!Οπότε από Οκτώβρη, αν είναι όλα καλά, πάλι από την αρχή!?

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Καθόλου να μην απογοητευεσαι! Κι εγώ τόσα είχα και βάλαμε τα 4 τελικά! Το ένα είναι στην κοιλιά μου! ❤️❤️❤️???

Μην ξεχνάς, ένα χρειαζόμαστε! Γερό και δυνατό! ?????

Αχ τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μην απογοητεύεσαι καθόλου!Εγώ είχα μόνο 2,δεν μου έμειναν για κατάψυξη!Οπότε από Οκτώβρη, αν είναι όλα καλά, πάλι από την αρχή!?

Εγώ κορίτσια μου και στις 3 μου προσπάθειες δεν είχα ποτέ πάνω από 3-4 δυστυχώς...αυτό που με ενδιαφέρει όμως είναι να έχω 1 και καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου...

 

Αχ τέλεια.

Σε ευχαριστώ πολύ!και σε σένα να πάνε όλα καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ κορίτσια μου και στις 3 μου προσπάθειες δεν είχα ποτέ πάνω από 3-4 δυστυχώς...αυτό που με ενδιαφέρει όμως είναι να έχω 1 και καλό!!!

Θα το έχουμε το 1, το καλό, αφού είμαστε οι μελλοντικές μανούλες του 2020 ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Βρε κορίτσια να απογοητευτω που έχω μόνο 5 εμβρυακια;;; βλέπω όλες έχετε παραπάνω. 

Είναι μια χαρά τα 5 έμβρυα.... ! Εγώ είμαι έγκυος 6 μηνών τώρα και να φανταστείς σε όλες τις εξωσωματικές δεν μάζευα 5 ωάρια!!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Μην απογοητεύεσαι καθόλου!Εγώ είχα μόνο 2,δεν μου έμειναν για κατάψυξη!Οπότε από Οκτώβρη, αν είναι όλα καλά, πάλι από την αρχή!?

2 βλαστοκυστες εννοεις; κ εμένα από 9 γονιμοποιημενα έμειναν μόνο 2 βλαστοκυστες και τπτ για κατάψυξη.. Τώρα θα πρέπει να ξανακάνω διέγερση κ έχω απογοητευτεί.. Εγώ θεωρούσα ότι τα 2 είναι λίγα κ σκεφτόμουν μηοως φταίει το έμβρυολογικό τμήμα κ μηοως δεν είναι τόσο καλο, αλλά λέτε είναι αποδεκτά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bou30 είπε:

2 βλαστοκυστες εννοεις; κ εμένα από 9 γονιμοποιημενα έμειναν μόνο 2 βλαστοκυστες και τπτ για κατάψυξη.. Τώρα θα πρέπει να ξανακάνω διέγερση κ έχω απογοητευτεί.. Εγώ θεωρούσα ότι τα 2 είναι λίγα κ σκεφτόμουν μηοως φταίει το έμβρυολογικό τμήμα κ μηοως δεν είναι τόσο καλο, αλλά λέτε είναι αποδεκτά; 

Καλησπέρα @Bou30 και χρόνια πολλά...εύχομαι η Παναγιά να μας βοηθήσει όλες να πάνε όλα καλά!

Τι έγιναν τα υπόλοιπα 7 από τα 9; Τα 9 είναι ένας πολύ καλός αριθμός γονιμοποιημένων ωαρίων! Τι σου είπανε, ότι προσπάθησαν να τα αφήσουν όλα να γίνουν βλαστοκύστες και έφτασαν μόνο τα 2; Μία προσπάθεια έχεις κάνει; Εγώ να φανταστείς το Σεπτέμβριο πάω για την 4η μου διέγερση και σε καμία μέχρι τώρα δεν έχουμε πάρει πάνω από 3-4 γονιμοποιημένα ωάρια...που και αυτά δεν προσπαθήσαμε ποτέ να τ' αφήσουμε να γίνουν βλαστοκύστες γιατί υπάρχει κίνδυνος να τα χάσουμε και αυτά, όποτε τα βάζουμε πάντα όταν είναι 3ης ημέρας! Καλό κουράγιο και εύχομαι η επόμενη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...