Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλησπέρα  Σύνδρομο πολυκυστικων ωοθηκών έχω κι εγώ και μάλιστα βαρύ από ότι μου το έχουν χαρακτηρίσει. Με έντονη τριχοφυΐα ειδικά πρόσωπο, κάνω χρόνια λέιζερ κι έχω δει προκοπή, ωοθήκες με κύστες όχι μεγάλες για καλή μου τύχη κι όχι παραπανισια κιλά πσρα μόνο λίγο στη κοιλιά. Έχω κάνει καμπύλη ζαχάρου και πάντα μου δείχνει πρόθεση για ζάχαρο . Αν μπορείς ακολούθησε τη διατροφή ενός διαβητικού , εγώ έπαιρνα  και glucophage (χάπι ζαχάρου) για κάποιο διάστημα, και μου έστρωσε λίγο ο κύκλος με μια σκόνη που διέλυα μέσα σε νερό της lamperts που είναι για πολυκυστικες. Όσο για εγκυμοσύνη μετά από περίπου 6 χρόνια προσπαθειών 2 σπερματεγχυσεις 2 εξωσωματικές , έμεινα έγκυος στη διάρκεια της διαδικασίας της δεύτερης και τώρα είμαι στις μέρες μου, περιμένω να παρω στην αγκαλιά μου το μπεμπακι μου!!!! Για εμένα πήγαινε σε έναν ενδοκρινολόγο πρώτα πιστεύω θα σε βοηθήσει καλύτερα.
    • Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου και σε σένα εύχομαι να μην την ξανά δεις την ακατανομαστη.. Και μάλιστα περιμένεις την τυχερή μου ημερομηνία.. 7/2 κλείνουμε 16 χρόνια γνωριμίας με τον αντρουλης μου.. Θα σου στέλνω από τώρα θετική ενέργεια 
    • Ααα Εμείς έχουμε και πιο πρωχο καταστάσεις!!!Χαχαχα έχουμε και τεχνολογία!!!μην κάψω και το καλό μου το πιστολάκι!!!!τη βάζω στη  smart TV.τι άλλο να κάνω η μάνα!!!!😝🤣
    • Λες να ήρθε η ώρα να πιστέψω στον Βαλεντίνο;; 😉😉
    • Γειά σας... Προσπαθούμε για παιδάκι... Και μετά από μια Βιοχημική κύηση ο γιατρός μου προτείνε τα inofert plus για καλύτερη ωορηξια.... Ποια η γνώμη σας?  Τα έχει πάρει κάποια? Είχαν αποτέλεσμα? 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...