Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Χαχαχαχα τώρα είμαι μεγαλοκοπέλα... Το λέω και γελάω και στην πραγματικότητα... με το σύντροφο που είμαι Τώρα είμαστε τρία χρόνια μαζί και προσπαθούμε όλα αυτά τα χρόνια. Έκατσε Μία εγκυμοσύνη πέρσι το Νοέμβριο με φυσική σύλληψη η οποία παλινδρομησε. να σημειώσω ότι ένα μήνα πριν είχα κάνει υστεροσκόπηση Γιατί προετοιμαζόμουν για εξωσωματική. Αφήνουμε 2 μήνες να περάσουν μετά από αυτό και ξαναπάμε για να ξεκινήσουμε και κολλάμε με το κέντρο σε κάτι νομικά θέματα Και εμένα μου την έδωσε και έφυγα.... Σε αναζήτηση νέου γιατρού Λοιπόν φτάσαμε το Μάρτιο Αν θυμάμαι καλά και είπαμε να προχωρήσουμε με δότρια... Κάνω τον Ιούνιο την πρώτη προσπάθεια παίρνω βιοχημική κύηση προχωράω Αν θυμάμαι καλά τον Ιούλιο σε δεύτερη υστεροσκόπηση κάνουμε και βιοψία βγαίνουν όλα τέλεια και προχωράμε το Σεπτέμβριο σε νέα προσπάθεια πάλι βιοχημική. Η τρίτη προσπάθεια ήταν τώρα....  Ξέχασα να αναφέρω απλά ότι όταν ήμουν νέα πριν πάρα πολλά χρόνια είχα πάλι εγκυμοσύνη από φυσική σύλληψη αλλά εκεί τη διέκοψα... Για λόγους που δεν μπορώ να αναφέρω εδώ...
    • Καλησπέρα κορίτσια!!! Εγώ από Δευτέρα θα πάω στο ΙΚΑ της περιοχής μου κάνουν δωρεάν κ είναι τέλεια!!! Είδα τον χώρο κ ενθουσιαστηκε!!! Εγώ λόγω διδύμων θα κάνω καισαρική αλλά πάω να με βοηθήσουν για τον θηλασμό!!! 
    • Γεια σου κορίτσι μου. Εγώ αυριο θα πάω πρωτη φορά, οποτε από βδομαδα που θα εχω εικόνα θα σου πω
    • Έχω περίπου 63-70 αλλά μάλλον δικαιολογεί και την υψηλή fsh που είναι γύρω στο 12
    • Αχ άντε βρε κορίτσι μου με το καλό ..... κρατά μας ενήμερες 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...