Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ υποφέρω από δυσκοιλιοτητα κ ατονία!!! Νιώθω ότι δεν μπορώ να σηκωθώ απ το κρεβάτι!!! Οι εξετάσεις βγήκαν όλες καλές αιματοκρίτη έχω 36 οπότε καλά κ σίδηρο καλό όμως εγώ νιώθω χάλια!!! Όλο κοιμάμαι κ το στόμα μου είναι στεγνό!!! Πιστεύω την Τρίτη να μου δώσει κανένα συμπλήρωμα να πάρω τα πάνω μου!!! 

 

Ξηροστομια και ατονία έχω και εγώ. Και δυσκοιλιότητα πάλι. Βιταμίνες δεν παιρνεις ακόμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ υποφέρω από δυσκοιλιοτητα κ ατονία!!! Νιώθω ότι δεν μπορώ να σηκωθώ απ το κρεβάτι!!! Οι εξετάσεις βγήκαν όλες καλές αιματοκρίτη έχω 36 οπότε καλά κ σίδηρο καλό όμως εγώ νιώθω χάλια!!! Όλο κοιμάμαι κ το στόμα μου είναι στεγνό!!! Πιστεύω την Τρίτη να μου δώσει κανένα συμπλήρωμα να πάρω τα πάνω μου!!! 

 

Κ εγω αγαπη. Χθες πραγματικα υπεφερα απο το εντερο. Δεν σου εδωσε κατι? Το duphalac που μ ειπε να παρω επιτρεπεται στην κυηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κ εγω αγαπη. Χθες πραγματικα υπεφερα απο το εντερο. Δεν σου εδωσε κατι? Το duphalac που μ ειπε να παρω επιτρεπεται στην κυηση. 

@Kit1982 @anna5190 δεν έχω ξαναπάει στον γιατρό από την πρώτη φορά την Τρίτη έχουμε ραντεβού για καρδούλα!!! Τηλέφωνο δεν τον παίρνω νομίζω ότι τον ενοχλώ έχει πααααααρα πολύ κόσμο!!! Είμαι κ ντροπαλή αφήστε τα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Kit1982 @anna5190 δεν έχω ξαναπάει στον γιατρό από την πρώτη φορά την Τρίτη έχουμε ραντεβού για καρδούλα!!! Τηλέφωνο δεν τον παίρνω νομίζω ότι τον ενοχλώ έχει πααααααρα πολύ κόσμο!!! Είμαι κ ντροπαλή αφήστε τα!!! ???

Αχ κι εγώ τα ίδια δεν τον ενοχλώ ποτέ τον δικό μου ιατρό ντρέπομαι και ας μου έχει πει στέλνεις ότι θες στο φβ viber αλλά ποτέ δεν έχω στείλει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κι εγώ τα ίδια δεν τον ενοχλώ ποτέ τον δικό μου ιατρό ντρέπομαι και ας μου έχει πει στέλνεις ότι θες στο φβ viber αλλά ποτέ δεν έχω στείλει 

Δεν είναι σωστό αυτό που κάνουμε!!! Πρέπει να τους ενοχλούμε γτ γι'αυτό τους πληρώνουμε!!Όμως εγώ ντρέπομαι όπως ειπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Kit1982 @anna5190 δεν έχω ξαναπάει στον γιατρό από την πρώτη φορά την Τρίτη έχουμε ραντεβού για καρδούλα!!! Τηλέφωνο δεν τον παίρνω νομίζω ότι τον ενοχλώ έχει πααααααρα πολύ κόσμο!!! Είμαι κ ντροπαλή αφήστε τα!!! ???

Χαχαχα δεν πειραζει μωρε παρτον ενα τηλ. Γτ ειναι πολυ δυσκολο το εντερο. Αστα να πανε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν είναι σωστό αυτό που κάνουμε!!! Πρέπει να τους ενοχλούμε γτ γι'αυτό τους πληρώνουμε!!Όμως εγώ ντρέπομαι όπως ειπα

Και εγώ ντρέπομαι.. καλά πάμε εσύ αν έχεις ανάγκη πατρόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Kit1982 @anna5190 δεν έχω ξαναπάει στον γιατρό από την πρώτη φορά την Τρίτη έχουμε ραντεβού για καρδούλα!!! Τηλέφωνο δεν τον παίρνω νομίζω ότι τον ενοχλώ έχει πααααααρα πολύ κόσμο!!! Είμαι κ ντροπαλή αφήστε τα!!! ???

Και ο δικός μου έχει πολυ κόσμο, και ντρέπομαι, όμως αν νιώσω ότι χρειάζομαι την βοήθεια του, επικοινωνώ. Συν ότι τον βλέπω εβδομαδιαίως. Μου εμπνέει σιγουρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Και ο δικός μου έχει πολυ κόσμο, και ντρέπομαι, όμως αν νιώσω ότι χρειάζομαι την βοήθεια του, επικοινωνώ. Συν ότι τον βλέπω εβδομαδιαίως. Μου εμπνέει σιγουρια. 

Κάθε εβδομάδα?Δεν πληρώνεις επίσκεψη? Εγώ πληρώνω κάθε φορά 70 ευρώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κάθε εβδομάδα?Δεν πληρώνεις επίσκεψη? Εγώ πληρώνω κάθε φορά 70 ευρώ!!! 

Ειχα αιμορραγια. Αν δεν με παρακολουθεί ο γιατρός μου, τωρα που τον εχω ανάγκη, πώς θα ξέρουμε τι γινεται; Με προσέχει, παρα πολυ απο την αρχη και ειναι της λεπτομέρειας. Εσυ οταν ειδες το αιμα, δεν ήθελες να πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Αυριο ωοληψια!πολυ αγχος όσο περνάει η ώρα!θα σας φανει χαζό ενω το εχω ξαναπεράσει κ δεν ηταν τιποτα φοβάμαι τη νάρκωση!!!φφφφ υπάρχει κάποια που εχει βιωσει κατι αντίστοιχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Αυριο ωοληψια!

Άντε άντε καλά αποτελέσματα εμείς είμαστε κοντά.. περιμένω εμπιρια που θα την κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Άντε άντε καλά αποτελέσματα εμείς είμαστε κοντά.. περιμένω εμπιρια που θα την κανεις

Το χω ξανακάνει κοιμασαι σηκωνεσαι δεν πονάς καθόλου!απλως εγώ πάντα φοβάμαι τη ναρκωση που δεν ειναι κάτι!αλλα φοβάμαι χωρίς λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ειχα αιμορραγια. Αν δεν με παρακολουθεί ο γιατρός μου, τωρα που τον εχω ανάγκη, πώς θα ξέρουμε τι γινεται; Με προσέχει, παρα πολυ απο την αρχη και ειναι της λεπτομέρειας. Εσυ οταν ειδες το αιμα, δεν ήθελες να πας; 

Δεν είχα αίμα εγώ λίγο ροζ είχα κ απλά με καθυσηχασε!!! Ελπίζω να είναι όλα καλά!!! Εμένα μου λέει συνέχεια να μην αγχωνομαστε!!! Αφού είδαμε σάκο κ μπεμπακι όλα καλά ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν είχα αίμα εγώ λίγο ροζ είχα κ απλά με καθυσηχασε!!! Ελπίζω να είναι όλα καλά!!! Εμένα μου λέει συνέχεια να μην αγχωνομαστε!!! Αφού είδαμε σάκο κ μπεμπακι όλα καλά ειναι

Ναι δεν πρέπει να αγχωνομαστε. Όλα καλά θα είναι. Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Ο καθε γιατρός είναι διαφορετικός και οι ασθενείς επισης διαφορετικοί. Οπότε δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης. Καλό θα είναι όμως να μην ντρέπεσαι και αν νομίζεις ότι κάτι σε απασχολεί, να επικοινωνείς μαζί του γιατί είναι ο μόνος κατάλληλος να σου το λύσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μέρα κοριτσια!

Δειλά δειλά θα μπω κι εγώ στην παρέα σας.

Έχουμε αρχισεο την διαδικασία για εξωσωματικη τον Σεπτέμβρη.

Είμαι η κοπέλα που είχα γράψει για τους φυσικούς κύκλους, τελικά ο γιατρός μου το απέρριψε καθώς ηλικιακά δεν έχω περιθώριο,θα πάμε μάλλον σε ημιφυσικο για να πάρουμε ως 3 ωάρια αν είμαστε τυχεροί.

Την ερχόμενη εβδομάδα θα κάνω το δεύτερο ραντεβού για να δούμε αν θα χρειαστούν περαιτέρω εξετάσεις. 

Ευτυχώς που σας διαβάζω και βρήκα τόσες πληροφορίες ώστε πάω και λίγο ενημερωμένη κάνοντας αρκετές ερωτήσεις. 

Στα θετικά ότι δεν θα χρειαστεί να περάσω επιτροπή,τα φάρμακα θα κοστίσουν γύρω στα 200-300 ευρώ που θα τα διαθέσω μόνη μου.

Στα αρνητικά ότι ποντάρουμε σε λίγα ωάρια.

Φυσικά είμαι φοβισμένη και δυστυχώς ο άντρας μου δεν θέλει να συζητάμε συνέχεια για αυτό,έχει και τα δίκια του αλλά δεν γίνεται ναη με απασχολεί.

Έχω κρατήσει αρκετές μέρες από την άδεια μου για τότε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλή μέρα κοριτσια!

Δειλά δειλά θα μπω κι εγώ στην παρέα σας.

Έχουμε αρχισεο την διαδικασία για εξωσωματικη τον Σεπτέμβρη.

Είμαι η κοπέλα που είχα γράψει για τους φυσικούς κύκλους, τελικά ο γιατρός μου το απέρριψε καθώς ηλικιακά δεν έχω περιθώριο,θα πάμε μάλλον σε ημιφυσικο για να πάρουμε ως 3 ωάρια αν είμαστε τυχεροί.

Την ερχόμενη εβδομάδα θα κάνω το δεύτερο ραντεβού για να δούμε αν θα χρειαστούν περαιτέρω εξετάσεις. 

Ευτυχώς που σας διαβάζω και βρήκα τόσες πληροφορίες ώστε πάω και λίγο ενημερωμένη κάνοντας αρκετές ερωτήσεις. 

Στα θετικά ότι δεν θα χρειαστεί να περάσω επιτροπή,τα φάρμακα θα κοστίσουν γύρω στα 200-300 ευρώ που θα τα διαθέσω μόνη μου.

Στα αρνητικά ότι ποντάρουμε σε λίγα ωάρια.

Φυσικά είμαι φοβισμένη και δυστυχώς ο άντρας μου δεν θέλει να συζητάμε συνέχεια για αυτό,έχει και τα δίκια του αλλά δεν γίνεται ναη με απασχολεί.

Έχω κρατήσει αρκετές μέρες από την άδεια μου για τότε. 

 

Καλημερα όλα καλά να πάνε σου εύχομαι κοπέλα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Έφτασε η  ώρα Νίκη μου? 

Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν! 

 

Ναι ναι έφτασε...!!!! Την Τρίτη ουφ άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι έφτασε...!!!! Την Τρίτη ουφ άγχος 

Κανένα άγχος, θα πας θα κοιμηθείς και θα ξυπνήσεις με τα αυγουλακια σου!

Είπε αυτή που αγχώνεται για τα πάντα. ...

Να ρωτήσω κάτι, που δεν ξέρω αν ισχύει,έχετε δει πόσα είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερααα! Κοριτσιαα! Τι κανετε? 

Καλημέρα!Καλά.εσύ;

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλή μέρα κοριτσια!

Δειλά δειλά θα μπω κι εγώ στην παρέα σας.

Έχουμε αρχισεο την διαδικασία για εξωσωματικη τον Σεπτέμβρη.

Είμαι η κοπέλα που είχα γράψει για τους φυσικούς κύκλους, τελικά ο γιατρός μου το απέρριψε καθώς ηλικιακά δεν έχω περιθώριο,θα πάμε μάλλον σε ημιφυσικο για να πάρουμε ως 3 ωάρια αν είμαστε τυχεροί.

Την ερχόμενη εβδομάδα θα κάνω το δεύτερο ραντεβού για να δούμε αν θα χρειαστούν περαιτέρω εξετάσεις. 

Ευτυχώς που σας διαβάζω και βρήκα τόσες πληροφορίες ώστε πάω και λίγο ενημερωμένη κάνοντας αρκετές ερωτήσεις. 

Στα θετικά ότι δεν θα χρειαστεί να περάσω επιτροπή,τα φάρμακα θα κοστίσουν γύρω στα 200-300 ευρώ που θα τα διαθέσω μόνη μου.

Στα αρνητικά ότι ποντάρουμε σε λίγα ωάρια.

Φυσικά είμαι φοβισμένη και δυστυχώς ο άντρας μου δεν θέλει να συζητάμε συνέχεια για αυτό,έχει και τα δίκια του αλλά δεν γίνεται ναη με απασχολεί.

Έχω κρατήσει αρκετές μέρες από την άδεια μου για τότε. 

 

Καλημέρα!Καλή αρχή με αισιοδοξία ?

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τρίτη ωοληψια...

Καλημέρα!Με το καλό.να πάνε όλα τέλεια και να γονιμοποιηθούν τα περισσότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...