Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Εμενα γαλα μαγνησιας μου εδωσε για την δυσκοιλιοτητα χοριακη την τεταρτη καλα αποτελεσματα να εχουμε

Εχει αμεση ανακουφιση? Τωρα κ με την εγκυμοσύνη ενας λογος παραπανω η δυσκοιλιοτητα. Προγεστερονη ορμονες εγκυμοσυνη  κ με την ακινησια που πρεπει να ειμαι ξαπλα κ ειχα γενικα ενα θεμα προ εγκυμοσυνης οποτε τωρα με επιασε ακομα πιο πολυ. Ποτε κανεις με το καλο? Καλη επιτυχια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εχει αμεση ανακουφιση? Τωρα κ με την εγκυμοσύνη ενας λογος παραπανω η δυσκοιλιοτητα. Προγεστερονη ορμονες εγκυμοσυνη  κ με την ακινησια που πρεπει να ειμαι ξαπλα κ ειχα γενικα ενα θεμα προ εγκυμοσυνης οποτε τωρα με επιασε ακομα πιο πολυ. Ποτε κανεις με το καλο? Καλη επιτυχια! 

Εμενα με ανακουφισε σε κανα δυο ωριτσες απο οταν το ηπια αφου δεν ηπια δευτερη φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου χτες πήγα στο γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο! Είδαμε το σάκο αλλά τίποτα άλλο... μου είπε ότι είναι 4 εβδομάδων και μιας ημέρας και να ξαναπάω σε 10 μέρες να ακούσουμε καρδιά. Εσεις τι είχατε δει στον πρώτο υπέρηχο ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου χτες πήγα στο γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο! Είδαμε το σάκο αλλά τίποτα άλλο... μου είπε ότι είναι 4 εβδομάδων και μιας ημέρας και να ξαναπάω σε 10 μέρες να ακούσουμε καρδιά. Εσεις τι είχατε δει στον πρώτο υπέρηχο ;;;

Τι ωραία κοριτσάκι μου! Με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Εμενα με ανακουφισε σε κανα δυο ωριτσες απο οταν το ηπια αφου δεν ηπια δευτερη φορα.

Αν δεν κανει δουλεια μεχρι αυριο το duphalac θα δω τι θα κανω. Εμενα μου ειπε για 5μερες 1 κουταλια της σουπας σημερα θα πιω 2η φορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου χτες πήγα στο γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο! Είδαμε το σάκο αλλά τίποτα άλλο... μου είπε ότι είναι 4 εβδομάδων και μιας ημέρας και να ξαναπάω σε 10 μέρες να ακούσουμε καρδιά. Εσεις τι είχατε δει στον πρώτο υπέρηχο ;;;

Εγω στον 1ο υπερηχο ημουν 5 εβδομαδων κ ειδαμε τους σακους κ τπτ αλλο. Τωρα την τριτη που θα ειμαι 6 εβδομαδων κ 4ημερων  λογικα θα δουμε παραπανω εμβρυικα στοιχεια. Για καρδουλα απο οσο ξερω 6η με 7η βδομαδα ακουγεται. Θα δουμε την Τρίτη με το καλο. Ολα καλα ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εγω στον 1ο υπερηχο ημουν 5 εβδομαδων κ ειδαμε τους σακους κ τπτ αλλο. Τωρα την τριτη που θα ειμαι 6 εβδομαδων κ 4ημερων  λογικα θα δουμε παραπανω εμβρυικα στοιχεια. Για καρδουλα απο οσο ξερω 6η με 7η βδομαδα ακουγεται. Θα δουμε την Τρίτη με το καλο. Ολα καλα ευχομαι

Ποτε ειχες κάνει εμβρυομεταφορα Αννουλα ; Ναι εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Ποτε ειχες κάνει εμβρυομεταφορα Αννουλα ; Ναι εύχομαι να πάνε όλα καλά 

3 ιουνιου κοριτσι μου!!! Εσυ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Οσες βγαινετε κοριτσια βγειτε κ για μενα μια βόλτα!!! ❤️❤️❤️ @Kit1982 πως εισαι!? 

Αννούλα μου, εδώ τα ίδια. Σπίτι, ac, καναπέ, τηλεόραση, βιβλία, κινητό και χαλάρωση. Περιμένουμε την επόμενη Παρασκευή να ακούσουμε ξανά καρδούλα. Έτσι θα παει τώρα μέχρι να φύγει το τρίμηνο. Εσύ έχεις την Τρίτη για καρδούλες. Σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αννούλα μου, εδώ τα ίδια. Σπίτι, ac, καναπέ, τηλεόραση, βιβλία, κινητό και χαλάρωση. Περιμένουμε την επόμενη Παρασκευή να ακούσουμε ξανά καρδούλα. Έτσι θα παει τώρα μέχρι να φύγει το τρίμηνο. Εσύ έχεις την Τρίτη για καρδούλες. Σωστα;

Κ εγω ακριβως ετσι κοριτσι μου. Σπιτακι αραγμα. Λογικα ναι. Καρδουλα σε ποια βδομαδα ακους!? 6η ή 7η?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

8 Ιουνίου εγώ είμαστε πολυ κοντά... 

Ναι ναι. Εγω με το αιμα στεναχωριεμαι πολυ. Μακαρι να περασει κ αυτο συντομα. Ηδη μια βδομαδα εχω κ ο γιατρος ειπε μπορει να παει κ 15μερες. 2 εβαλες ή ενα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι ναι. Εγω με το αιμα στεναχωριεμαι πολυ. Μακαρι να περασει κ αυτο συντομα. Ηδη μια βδομαδα εχω κ ο γιατρος ειπε μπορει να παει κ 15μερες. 2 εβαλες ή ενα? 

Υπομονή κι άγω τρέμω να πάνε όλα καλά! Είναι πολυ ψυχοφθόρα διαδικασία. 2 έβαλα τρίτης μέρας, είδαμε ένα σάκο αλλά περίμενα να δούμε 2 γιατί είχα ψηλή χοριακη, δεν μου διευκρίνισε αν είναι ένα η’ δυο έμβρυα! Φυσικά κάνω το σταυρο μου που έμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κ εγω ακριβως ετσι κοριτσι μου. Σπιτακι αραγμα. Λογικα ναι. Καρδουλα σε ποια βδομαδα ακους!? 6η ή 7η?

Από την 6η περίπου. Εγώ την άκουσα όταν ήμουν 5η εβδομαδα και 6 ημερών. Ποιά εβδομάδα διανυεις τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Υπομονή κι άγω τρέμω να πάνε όλα καλά! Είναι πολυ ψυχοφθόρα διαδικασία. 2 έβαλα τρίτης μέρας, είδαμε ένα σάκο αλλά περίμενα να δούμε 2 γιατί είχα ψηλή χοριακη, δεν μου διευκρίνισε αν είναι ένα η’ δυο έμβρυα! Φυσικά κάνω το σταυρο μου που έμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια 

Ψυχοφθορα δεν θα πει τπτ. Αφου παω τουαλετα κ φοβαμαι για το ποσο αιμα θα δω. Γτ μου ειπε αν δω κτ παραπανω να παω να με δει νωριτερα. Αλλα δοξα τον Θεο ειναι νορμαλ. Κ εγω εννοειται χαίρομαι πολυ που εμεινα με την πρωτη. Κ οι δυο σακοι που ειδαμε δεν ξερω αν θα παραμεινουν μέχρι την αλλη φορα. Ελπιζω να γινει οτι πιο καλο. Μακαρι! Μεχρι την Τρίτη εχει ακομα μερουλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Από την 6η περίπου. Εγώ την άκουσα όταν ήμουν 5η εβδομαδα και 6 ημερών. Ποιά εβδομάδα διανυεις τωρα;

Εμενα με ειδε 5η εβδομαδα κ 3 ημερων. Σημερα 6η εβδομαδα οποτε την Τρίτη 6 εβδομαδων κ 4ημερων. Ελπιζω να ακουσουμε κ εμεις κτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εμενα με ειδε 5η εβδομαδα κ 3 ημερων. Σημερα 6η εβδομαδα οποτε την Τρίτη 6 εβδομαδων κ 4ημερων. Ελπιζω να ακουσουμε κ εμεις κτ. 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου ??❤❤ Ξεκουράσου και θα περάσουν οι ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ τελικά είμαι οκ με την επιτροπή χθες πέρασα....Παρασκευή θα πάρω την απόφαση...να ρωτήσω κάποια κοπέλα τα φάρμακα τα παίρνουμε από φαρμακείο Εοππυ (είναι από όλα τα συμβεβλημένα φαρμακεία ή κάποιο συγκεκριμένο?)την ίδια ημέρα?υπάρχουν αποθέματα?Από Θεσσαλονίκη παίρνω απόφαση....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η kppm είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ τελικά είμαι οκ με την επιτροπή χθες πέρασα....Παρασκευή θα πάρω την απόφαση...να ρωτήσω κάποια κοπέλα τα φάρμακα τα παίρνουμε από φαρμακείο Εοππυ (είναι από όλα τα συμβεβλημένα φαρμακεία ή κάποιο συγκεκριμένο?)την ίδια ημέρα?υπάρχουν αποθέματα?Από Θεσσαλονίκη παίρνω απόφαση....

 

Από φαρμακεια του εοπυ θα πατήσεις στο Google φαρμακεία εοπυ Θεσσαλονίκη πάντα έχουν καλή αρχή εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Από φαρμακεια του εοπυ θα πατήσεις στο Google φαρμακεία εοπυ Θεσσαλονίκη πάντα έχουν καλή αρχή εύχομαι 

Ευχαριστώ πολύ Niki94!!!!Και σε εσένα εύχομαι καλή συνέχεια διαβάζω τα νέα σου....με το καλό η ωοληψία  σου.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ πολύ Niki94!!!!Και σε εσένα εύχομαι καλή συνέχεια διαβάζω τα νέα σου....με το καλό η ωοληψία  σου.....?

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ τελικά είμαι οκ με την επιτροπή χθες πέρασα....Παρασκευή θα πάρω την απόφαση...να ρωτήσω κάποια κοπέλα τα φάρμακα τα παίρνουμε από φαρμακείο Εοππυ (είναι από όλα τα συμβεβλημένα φαρμακεία ή κάποιο συγκεκριμένο?)την ίδια ημέρα?υπάρχουν αποθέματα?Από Θεσσαλονίκη παίρνω απόφαση....

 

Αν εισαι απο θεσνικη θεσνικη αλλα αν η πολη σου εχει γραφειο-φαρμακειο εοππυ απο την πολη σου. Αποφαση παιρνουμε απο εκει γτ επιτροπη δεν έχουμε στην πολη μας αλλα τα φάρμακα απο την πολη. Εγω πηγα την αποφαση εκει κ σε μια βδομαδα ηρθαν τα φαρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλη επιτυχία να έχουμε!

Όλα καλά να πάνε κι εσύ σε διαδικασία είσαι..;; είστε πολλές και ξεχνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Κ εγω ακριβως ετσι κοριτσι μου. Σπιτακι αραγμα. Λογικα ναι. Καρδουλα σε ποια βδομαδα ακους!? 6η ή 7η?

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ υποφέρω από δυσκοιλιοτητα κ ατονία!!! Νιώθω ότι δεν μπορώ να σηκωθώ απ το κρεβάτι!!! Οι εξετάσεις βγήκαν όλες καλές αιματοκρίτη έχω 36 οπότε καλά κ σίδηρο καλό όμως εγώ νιώθω χάλια!!! Όλο κοιμάμαι κ το στόμα μου είναι στεγνό!!! Πιστεύω την Τρίτη να μου δώσει κανένα συμπλήρωμα να πάρω τα πάνω μου!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...