Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλα ειμαι μωρε. Μια εχω αιμα μια δεν εχω ευτυχως στην σερβιετα σχεδον τπτ. Χθες πονουσα πολυ απο το εντερο μου ειπε ο γιατρος να παρω duphalac γτ ειχα θεμα δυσκοιλιοτητας ποσο μαλλον τωρα λογω ακινησιας. Φαντασου!!! Περιμενω την Τριτη πως κ πως για να δω τι γινεται. Κατα τ'αλλα ησυχια!!! 

Αγαπούλα, ξερά δαμάσκηνα για τη δυσκοιλιότητα! Και Activia αν μπορείς! Θα σε βοηθήσουν πολύ! Όπως επίσης και πολλά φρούτα! Βοηθάει πολύ η εποχή! Όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς καθόλου! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Τέλεια!!! Ετοιμάσου να γεμίσεις την κοιλίτσα σου τώρα!!! ?

Είμαι πολύ έτοιμη! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Και σ'εσενα τα καλύτερα εύχομαι! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Συμφωνώ με την Άννα. Εμένα ξεπαγωσαν και τις δύο φορές τέλεια. 

Βέβαια μη σου πω δεν είχα ένα ελαφρύ άγχος. Θα ξεπαγωσουν τα γλυκούλια θα δεις!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Πότε πας δηλαδή ;

Σ'ευχαριστώ πολύ ζουζούνα μου! Μικρό πολύ μικρό άγχος!! Την Τετάρτη πάμε, στις 3 του μήνα!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα, ξερά δαμάσκηνα για τη δυσκοιλιότητα! Και Activia αν μπορείς! Θα σε βοηθήσουν πολύ! Όπως επίσης και πολλά φρούτα! Βοηθάει πολύ η εποχή! Όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς καθόλου! ❤️❤️❤️❤️

Τρωω αρκετα φρουτα μεσα στη μερα κ γιαουρτακια αλλα δεν...!!! Ελπιζω πως δεν θα εχω θεμα.  Οτι ειναι τι να κανουμε? Κ αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα κ μας εχεις ευχαριστα!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέραααα! Εντάξει, αυτή τη φορά πάμε καλά! 7,6 σήμερα και την Τετάρτη πάμε για τη μεταφορά! Μακάρι να ξεπαγώσουν τουλάχιστον τα 2!!! ❤️❤️❤️❤️????

Καλημέρα!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Μια χαρά θα πάνε όλα!!! Με το καλό!! Απόλαυσε το Σαββατοκύριακο αυτό με τον αντρουλη σου, κάνοντας πράγματα που σε χαλαρώνουν!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλημέρα!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Μια χαρά θα πάνε όλα!!! Με το καλό!! Απόλαυσε το Σαββατοκύριακο αυτό με τον αντρουλη σου, κάνοντας πράγματα που σε χαλαρώνουν!!?????

Οσες βγαινετε κοριτσια βγειτε κ για μενα μια βόλτα!!! ❤️❤️❤️ @Kit1982 πως εισαι!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Τρωω αρκετα φρουτα μεσα στη μερα κ γιαουρτακια αλλα δεν...!!! Ελπιζω πως δεν θα εχω θεμα.  Οτι ειναι τι να κανουμε? Κ αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα κ μας εχεις ευχαριστα!!! ❤️❤️

Το ελπίζω! Είμαι αισιόδοξη πολύ!!! ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Το ελπίζω! Είμαι αισιόδοξη πολύ!!! ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Κορίτσια συγνώμη για την παρέμβαση, αλλά σας διάβαζα κ μου δημιουργήθηκε η απορία. Μπορεί δλδ να μην ξεπαγώσουν; Σου εύχομαι πραγματικά να είσαι η επόμενη που θα ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια συγνώμη για την παρέμβαση, αλλά σας διάβαζα κ μου δημιουργήθηκε η απορία. Μπορεί δλδ να μην ξεπαγώσουν; Σου εύχομαι πραγματικά να είσαι η επόμενη που θα ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Να σαι καλά κορίτσι μου! ❤️❤️❤️❤️????

Ναι υπάρχει και αυτή η πιθανότητα! Απ'οτι λένε όμως τα περισσότερα κορίτσια και άρθρα που έχω διαβάσει, πλέον είναι πολύ μικρό το ποσοστό αποτυχίας κατά την απόψυξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου! ❤️❤️❤️❤️????

Ναι υπάρχει και αυτή η πιθανότητα! Απ'οτι λένε όμως τα περισσότερα κορίτσια και άρθρα που έχω διαβάσει, πλέον είναι πολύ μικρό το ποσοστό αποτυχίας κατά την απόψυξη! 

Μάλιστα... δεν το είχα ξανακούσει ποτέ...

Εσύ να σκέφτεσαι όμως θετικά! Οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου και φαίνεται ότι έχεις κ καλό γιατρό εφόσον δε βιάστηκε να τα βάλει άρον - άρον αλλά περίμενε να είναι καλές οι εξετάσεις σου. Αφού έκρινε ότι τώρα είναι η στιγμή είσαι λοιπόν έτοιμη! Έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα για σένα! Εύχομαι σύντομα να είσαι έγκυος και να έχεις ένα υγιές μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Και καπως ετσι έβαλα άλλο ένα άγχος στην ζωή μου χαχα

άσε! κ γω πρώτη φορά το κατάλαβα! Κορίτσι μπορεί όμως να πιάσεις με την πρώτη (άλλωστε είσαι και τόσο μικρή!) κ να μη  χρειαστεί ποτέ μα ποτέ να το μάθεις :-) 

Πότε με το καλό θα πας για μεταφορά; Τα φιλιά μου και καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Μάλιστα... δεν το είχα ξανακούσει ποτέ...

Εσύ να σκέφτεσαι όμως θετικά! Οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου και φαίνεται ότι έχεις κ καλό γιατρό εφόσον δε βιάστηκε να τα βάλει άρον - άρον αλλά περίμενε να είναι καλές οι εξετάσεις σου. Αφού έκρινε ότι τώρα είναι η στιγμή είσαι λοιπόν έτοιμη! Έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα για σένα! Εύχομαι σύντομα να είσαι έγκυος και να έχεις ένα υγιές μωράκι!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Ότι επιθυμείς σου εύχομαι να το έχεις σύντομα στην αγκαλιά σου! ❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

άσε! κ γω πρώτη φορά το κατάλαβα! Κορίτσι μπορεί όμως να πιάσεις με την πρώτη (άλλωστε είσαι και τόσο μικρή!) κ να μη  χρειαστεί ποτέ μα ποτέ να το μάθεις :-) 

Πότε με το καλό θα πας για μεταφορά; Τα φιλιά μου και καλά αποτελέσματα!!!

Μεταφορά από Αύγουστο και μετά θα πάω λογο υπεδιεργεση θα πρέπει να ηρεμήσει το σώμα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Ότι επιθυμείς σου εύχομαι να το έχεις σύντομα στην αγκαλιά σου! ❤️❤️❤️❤️????

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου είναι δύσκολο να μην αποφευχθούν σωστα με την νέα τεχνολογία δεν έχουν κανένα αποκλεισμό.. ρώτησα τον ιατρό μου όταν μου είπε ότι θα πρέπει να τα καταψηξουμε.. Και εμένα αυτό με αγχώνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Μεταφορά από Αύγουστο και μετά θα πάω λογο υπεδιεργεση θα πρέπει να ηρεμήσει το σώμα μου 

Αγαπούλα μην αγχώνεσαι καθόλου! Είναι πολύ μικρό το ποσοστό αποτυχίας κατά την απόψυξη πλέον! Άμα το ψάξεις λίγο θα το δεις και μόνη σου! Απλά ε, μια αγωνία υπάρχει, αυτό είναι όλο! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Μεταφορά από Αύγουστο και μετά θα πάω λογο υπεδιεργεση θα πρέπει να ηρεμήσει το σώμα μου 

Καλά θα κάνεις. Έτσι και αλλιώς το μητέρα κλείνει τον Αύγουστο οπότε από Σεπτέμβρη μια χαρά. Σου κάνει παύση λόγω πολυκυστικών; γιατί όλα μια χαρά σου έχουν πάει ως τώρα. Πάντως 1 μήνας πριν ή μετά δεν έχει σημασία! Σημασία έχει να έρθει το πολυπόθητο και θα έρθει! πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μην αγχώνεσαι καθόλου! Είναι πολύ μικρό το ποσοστό αποτυχίας κατά την απόψυξη πλέον! Άμα το ψάξεις λίγο θα το δεις και μόνη σου! Απλά ε, μια αγωνία υπάρχει, αυτό είναι όλο! ????

Ναι ναι 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Καλά θα κάνεις. Έτσι και αλλιώς το μητέρα κλείνει τον Αύγουστο οπότε από Σεπτέμβρη μια χαρά. Σου κάνει παύση λόγω πολυκυστικών; γιατί όλα μια χαρά σου έχουν πάει ως τώρα. Πάντως 1 μήνας πριν ή μετά δεν έχει σημασία! Σημασία έχει να έρθει το πολυπόθητο και θα έρθει! πολλά φιλιά!

Το μητέρα δεν κλείνει απλά κλείνει 15 μερες μόνο το κέντρο εξωσωματικής. Λόγο πολυκιστικων ωοθηκών παθενω υπεδιεργεση και είναι πολύ επικίνδυνο με υπεδιεργεση να κάνεις και μεταφορά θα μπορεί να πρέπει να νωσιλευτω αν κάνω τώρα μεταφορά οπότε το αφήνουμε και προχωράμε μετά που θα έχει ηρεμήσει ο οργανισμός μου από την υπεδιεργεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι 

 

Το μητέρα δεν κλείνει απλά κλείνει 15 μερες μόνο το κέντρο εξωσωματικής. Λόγο πολυκιστικων ωοθηκών παθενω υπεδιεργεση και είναι πολύ επικίνδυνο με υπεδιεργεση να κάνεις και μεταφορά θα μπορεί να πρέπει να νωσιλευτω αν κάνω τώρα μεταφορά οπότε το αφήνουμε και προχωράμε μετά που θα έχει ηρεμήσει ο οργανισμός μου από την υπεδιεργεση 

ναι ναι το κέντρο εννοούσα κ γω, το νοσοκομείο οκ ναι δεν κλείνει...

το καλύτερο θα κάνεις, να κάνεις τη μεταφορά με ασφάλεια. όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι ναι το κέντρο εννοούσα κ γω, το νοσοκομείο οκ ναι δεν κλείνει...

το καλύτερο θα κάνεις, να κάνεις τη μεταφορά με ασφάλεια. όλα καλά θα πάνε!!!

Ακριβός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Καλα ειμαι μωρε. Μια εχω αιμα μια δεν εχω ευτυχως στην σερβιετα σχεδον τπτ. Χθες πονουσα πολυ απο το εντερο μου ειπε ο γιατρος να παρω duphalac γτ ειχα θεμα δυσκοιλιοτητας ποσο μαλλον τωρα λογω ακινησιας. Φαντασου!!! Περιμενω την Τριτη πως κ πως για να δω τι γινεται. Κατα τ'αλλα ησυχια!!! 

Εμενα γαλα μαγνησιας μου εδωσε για την δυσκοιλιοτητα χοριακη την τεταρτη καλα αποτελεσματα να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα όμορφη !!είναι απολύτως φυσιολογικά αυτά που ανέφερες καθώς επίσης να ξέρεις ότι θα σε βοηθήσει η ovitrell e η οποία κανεις τελευταία καλή επιτυχία με μεγάλη χοριακη!!!!

Ευχαριστώ κοπέλα μου! Εσυ Πότε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μου! Εσυ Πότε?

Εγώ είμαι 16η εβδομάδα αυτή τη στιγμή!!!!έκανα ωοληψια 19/3 Και συ 22/3 πολύ καλή επιτυχια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα! Εγω αύριο εχω ωοληψια!εσυ ποτε τελικα?

Α δεν ξέρω πότε έχω ωοληψια λογικά θα μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...