Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγω δν το πολυαναβω αλλα κακως!θα ξεκινησω!με πιανει γενικα η μυτη απ το αιρκοντισιον κ γι αυτ το αποφευγω αλλα δν γινεται!μαλλον σε ενα μηνα!μεχρι τοτε στο αραγμα!γενικα στο σπιτι εισαι εργαζεσαι?

Ολα καλα κοριτσι μου ετσι? Δεν σε ειδα χθες μεσα κ σε ειχα στο μυαλο μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Ολα καλα κοριτσι μου ετσι? Δεν σε ειδα χθες μεσα κ σε ειχα στο μυαλο μου❤️

Ναι γλυκια μου ειχαμε χτες το βραδακι υπερηχο!ακουσαμε παλι καρδουλα!ο γιατρος δν ανησυχει για το αιματωμα!θα εχω ακομα κοκκινο ειπε αλλα να μην φοβαμαι!κ μου ειπε μες στο σπιτι καθολου δουλειες!αλλα μπορω να καθομαι κ να περπαταω!ξανα υπερηχο την αλλη βδομαδα!εσυ καλα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι γλυκια μου ειχαμε χτες το βραδακι υπερηχο!ακουσαμε παλι καρδουλα!ο γιατρος δν ανησυχει για το αιματωμα!θα εχω ακομα κοκκινο ειπε αλλα να μην φοβαμαι!κ μου ειπε μες στο σπιτι καθολου δουλειες!αλλα μπορω να καθομαι κ να περπαταω!ξανα υπερηχο την αλλη βδομαδα!εσυ καλα εισαι?

Αντε ωραια μπραβο. Κ εγω καλα ειμαι. Μια εχω μια τπτ. Οπως μου ειπε ο γιατρος. Ξαπλωμενη ολη μερα σχεδον κ λιγο περπατημα στο σπιτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Αντε ωραια μπραβο. Κ εγω καλα ειμαι. Μια εχω μια τπτ. Οπως μου ειπε ο γιατρος. Ξαπλωμενη ολη μερα σχεδον κ λιγο περπατημα στο σπιτι. 

Θα περασουν οι μερουλες κ θα βγουμε που θα παει!με το καλο ο επομενος υπερηχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Θα περασουν οι μερουλες κ θα βγουμε που θα παει!με το καλο ο επομενος υπερηχος!

Κ σε σενα αγαπη μου. Θα φαω το φαγητακι μου τωρα κ μαλλον θα κοιμηθω λιγακι. Θα τα πουμε αργότερα αν είναι! Καλο μεσημερι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μην ανυσηχεις θα περάσει αυτό λίγο πολύ όλες οι κοπέλες το πέρασαν και ειδικά με τοσκρατσ!Καλά είμαι όλα κυλούν όμορφα αν εξαιρέσεις ότι έχω ουρεοπλασμα το οποίο φυσικά το είχαμε δει πριν την εξωσωματική οπότε 1 φορά το μήνα παίρνω αντιβίωση για να μην ξυπνήσει. Και στην Αυχενική είδαμε φύλο μου έδωσε 1 πιθανότητα για προεκλαμψια έτσι πίνω 1 σαλοσπιρ κ συνεχίζω  αντιποικτικες. Κατάταλλα έχω κόψει utro και cyclacur την εβδομάδα της αυχενικής και πίνω φιλισιν πολυβιταμινες pregnance care plus .Εσύ πως πας από συμπτώματα??

 

Την αντιβίωση την παίρνεις από την αρχή ή από τη 12η εβδομάδα; Και την παίρνεις για μια εβδομάδα κάθε μήνα; Νομίζω θυμάμαι σε ποιο γιατρό είσαι (τον πολύ γνωστό ? )! 

Με το καλό το μωράκι σου!
 
?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν την γλιτονω την υπεδιεργεση μου το ξεκαθάρισε έχω πάρα πολλά ωοαρηα και κομμένο το αλάτι και μόνο ασπράδια αυτόν για να μην πάθω την μεγάλη και δεν ξέρω που μα κρυφτούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια δεν την γλιτονω την υπεδιεργεση μου το ξεκαθάρισε έχω πάρα πολλά ωοαρηα και κομμένο το αλάτι και μόνο ασπράδια αυτόν για να μην πάθω την μεγάλη και δεν ξέρω που μα κρυφτούμε 

Εντάξει κάνε αυτό που πρέπει. Και εγώ έπαθα υπερδιέγερση και δεν είχα πάρα πολλά ωαρια. Αλλά είχα πολύ ψηλή οιστραδιόλη και μάζεψα και υγρό στις ωοθήκες. Φαντάζομαι εσύ που είσαι και τόσο μικρή!

Απλά δεν βάλαμε στον ίδιο κύκλο φρέσκα τα καταψυξαμε. Μη φοβάσαι ο γιατρός σε προσέχει βλέπω και δε θα πάθεις απολύτως τίποτα. Λίγο βάρος λίγο πονακια οκ. Μην ανησυχείς. Ακολουθησε τις οδηγίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια δεν την γλιτονω την υπεδιεργεση μου το ξεκαθάρισε έχω πάρα πολλά ωοαρηα και κομμένο το αλάτι και μόνο ασπράδια αυτόν για να μην πάθω την μεγάλη και δεν ξέρω που μα κρυφτούμε 

Ακόλουθα τις οδηγίες του και όλα καλά θα πάνε! Πόσα σου είπε ότι βλέπει περίπου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εντάξει κάνε αυτό που πρέπει. Και εγώ έπαθα υπερδιέγερση και δεν είχα πάρα πολλά ωαρια. Αλλά είχα πολύ ψηλή οιστραδιόλη και μάζεψα και υγρό στις ωοθήκες. Φαντάζομαι εσύ που είσαι και τόσο μικρή!

Απλά δεν βάλαμε στον ίδιο κύκλο φρέσκα τα καταψυξαμε. Μη φοβάσαι ο γιατρός σε προσέχει βλέπω και δε θα πάθεις απολύτως τίποτα. Λίγο βάρος λίγο πονακια οκ. Μην ανησυχείς. Ακολουθησε τις οδηγίες 

Ναι ναι αυτό θα κάνω αχ πόσο φώβαμε.. Ναι και εμείς σε επόμενο κυκλο θα τα βάλουμε 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Ακόλουθα τις οδηγίες του και όλα καλά θα πάνε! Πόσα σου είπε ότι βλέπει περίπου? 

Δεν μου είπε πόσα είδε αλλά είδε παρααα πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι αυτό θα κάνω αχ πόσο φώβαμε.. Ναι και εμείς σε επόμενο κυκλο θα τα βάλουμε 

 

Δεν μου είπε πόσα είδε αλλά είδε παρααα πολλά 

Μην αγχώνεσαι εσύ όμως! Ξέρουν εκείνοι πώς θα το χειριστούν! Εσύ θα κάνεις ότι σου είπαν και αν παρατηρήσεις κάποιο σύμπτωμα να τους ενημερώσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Μην αγχώνεσαι εσύ όμως! Ξέρουν εκείνοι πώς θα το χειριστούν! Εσύ θα κάνεις ότι σου είπαν και αν παρατηρήσεις κάποιο σύμπτωμα να τους ενημερώσεις! 

Ακριβός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 μη φοβάσαι κορίτσια μου. Εφόσον θα τα βάλεις σε επόμενο κύκλο δεν διατρέχεις κίνδυνο. Αυτά που ακούμε που πήγαιναν νοσοκομείο κλπ ήταν γιατί γινόταν ετ και δεν ηρεμεί ο οργανισμός από τις ορμόνες. Όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Niki94 μη φοβάσαι κορίτσια μου. Εφόσον θα τα βάλεις σε επόμενο κύκλο δεν διατρέχεις κίνδυνο. Αυτά που ακούμε που πήγαιναν νοσοκομείο κλπ ήταν γιατί γινόταν ετ και δεν ηρεμεί ο οργανισμός από τις ορμόνες. Όλα θα πάνε καλά.

Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια δεν την γλιτονω την υπεδιεργεση μου το ξεκαθάρισε έχω πάρα πολλά ωοαρηα και κομμένο το αλάτι και μόνο ασπράδια αυτόν για να μην πάθω την μεγάλη και δεν ξέρω που μα κρυφτούμε 

Νικη μου να σου πω εμενα μου πηρανε 21 ωαρια κ ολα καλα!οχι αδεια!δν επαθα υπερδιεργεση!εκοψα αλατι κ ζαχαρη για δυο εβδομαδες ετρωγα καθε μερα τεσσερα ασπραδια κοτοπουλο!ξερω κοπελα που ειχε κανει 35 κ της εδωσαν επιπλεον πρωτεινη σε ζελεδακια για βοηθημα μετα την ωοληψια!μπορεις να το ρωτησεις!θα πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μακάρι 

Πολυ σωστο αυτο που ειπε κ η πιου πιου!εγω εκανα μεταφορα μετα απο δυο κυκλους!οπως κ αντι για οβιτρελ εκανα αβερκαρπ με τοσα ωαρια!μετα την ωοληψια θα ξεκουραστεις κ λιγο βοηθα!επισης μπορει να σου μειωσουν μοναδες!εγω ξεκινησα με 150 κ κατεληξα με 100 γκοναλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Νικη μου να σου πω εμενα μου πηρανε 21 ωαρια κ ολα καλα!οχι αδεια!δν επαθα υπερδιεργεση!εκοψα αλατι κ ζαχαρη για δυο εβδομαδες ετρωγα καθε μερα τεσσερα ασπραδια κοτοπουλο!ξερω κοπελα που ειχε κανει 35 κ της εδωσαν επιπλεον πρωτεινη σε ζελεδακια για βοηθημα μετα την ωοληψια!μπορεις να το ρωτησεις!θα πανε ολα καλα!

Και εμένα μου είπε πολύ ασπράδι η αν όχι να τρώω ψημένα αμύγδαλα ανάλατα πολύ κοκα κολα και νερό Α και ποκυ κρέας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πολυ σωστο αυτο που ειπε κ η πιου πιου!εγω εκανα μεταφορα μετα απο δυο κυκλους!οπως κ αντι για οβιτρελ εκανα αβερκαρπ με τοσα ωαρια!μετα την ωοληψια θα ξεκουραστεις κ λιγο βοηθα!επισης μπορει να σου μειωσουν μοναδες!εγω ξεκινησα με 150 κ κατεληξα με 100 γκοναλ

Α μόνο τοσς1 εμένα με ξεκίνησε 300 και τώρα 225

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια δεν την γλιτονω την υπεδιεργεση μου το ξεκαθάρισε έχω πάρα πολλά ωοαρηα και κομμένο το αλάτι και μόνο ασπράδια αυτόν για να μην πάθω την μεγάλη και δεν ξέρω που μα κρυφτούμε 

Κοριτσι μ κ εγω μετα απο 2κυκλους τα εβαλα για να ηρεμησει ο οργανισμος λογω πολυκυστικων. Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!! Κανε οτι σου λεει ο γιατρος. Κ εγω αρβεκαπ εκανα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσι μ κ εγω μετα απο 2κυκλους τα εβαλα για να ηρεμησει ο οργανισμος λογω πολυκυστικων. Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!! Κανε οτι σου λεει ο γιατρος. Κ εγω αρβεκαπ εκανα. 

Ναι ναι ότι μου πει εσείς κάνατε αντιπικτικες και Αν ναι γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι ότι μου πει εσείς κάνατε αντιπικτικες και Αν ναι γιατί;

Εγω κανω καθε μερα μια innohep λογω λιγων παραπανων κιλων οπου ειναι πιο ευκολο να προκληθουν θρομβοι. Επίσης μπορει να κανει καποια κοπελα ενεσεις λογω διδυμης κυησης ή λογω ακινησιας στο κρεβατι γτ δεν κυκλοφορει το αιμα τοσο οσο εισαι σε κινηση. Κανεις κ εσυ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πολυ σωστο αυτο που ειπε κ η πιου πιου!εγω εκανα μεταφορα μετα απο δυο κυκλους!οπως κ αντι για οβιτρελ εκανα αβερκαρπ με τοσα ωαρια!μετα την ωοληψια θα ξεκουραστεις κ λιγο βοηθα!επισης μπορει να σου μειωσουν μοναδες!εγω ξεκινησα με 150 κ κατεληξα με 100 γκοναλ

Και γω arvecap έκανα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εγω κανω καθε μερα μια innohep λογω λιγων παραπανων κιλων οπου ειναι πιο ευκολο να προκληθουν θρομβοι. Επίσης μπορει να κανει καποια κοπελα ενεσεις λογω διδυμης κυησης ή λογω ακινησιας στο κρεβατι γτ δεν κυκλοφορει το αιμα τοσο οσο εισαι σε κινηση. Κανεις κ εσυ? 

Εμένα μου είπε ότι θα της αρχίσω καινεδω έχω λίγα κιλά παραπάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...