Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αύριο έχω υπέρηχο και τρέμω τι σύμπτωμα  έχει 

Έχει πολλά. Θα το είχες καταλάβει. Μην αγχώνεσαι λοιπόν κοριτσακι μου. Το πρωί εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Έχει πολλά. Θα το είχες καταλάβει. Μην αγχώνεσαι λοιπόν κοριτσακι μου. Το πρωί εχεις;

Το μεσημέρι έχω Α ωραία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Έχω ακούσει ότι πολλές έπαθαν υπερδιέγερση και με φοβίζει 

Κοριτσάκι μου μη φοβάσαι! Όλα καλά θα πάνε και δεν θα πάθεις τίποτα! Κοίτα που θα είμαστε κοντά εμείς στις μεταφορές μας! Σε ποια μέρα διέγερσης βρίσκεσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκι μου μη φοβάσαι! Όλα καλά θα πάνε και δεν θα πάθεις τίποτα! Κοίτα που θα είμαστε κοντά εμείς στις μεταφορές μας! Σε ποια μέρα διέγερσης βρίσκεσαι? 

5η εσύ; θυμάμαι με μια κοπέλα ότι είμαι πολύ κοντά αλλά δεν θυμάμαι πια ήταν Συγνωμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Καλώς ήρθες!! Σου εύχομαι καλά αποτελεσματα! Κοντεύουν οι ημέρες!!

Σ ευχαριστώ πολύ! Μέχρι τώρα ήμουν ψύχραιμη, αλλά όσο πλησιάζουν οι μέρες έχω μεγάλη αγωνία! Είναι η πρώτη μου, αλλά δεν μου έμειναν άλλες βλαστοκυστες για κατάψυξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ! Μέχρι τώρα ήμουν ψύχραιμη, αλλά όσο πλησιάζουν οι μέρες έχω μεγάλη αγωνία! Είναι η πρώτη μου, αλλά δεν μου έμειναν άλλες βλαστοκυστες για κατάψυξη

Κοριτσι, μη σκέφτεσαι αρνητικά. Μπορεί να μη χρειαστείς άλλες βλαστοκύστες. Οι τελευταίες ημέρες αναμονής είναι πιο βαριές οπότε σκέψου κάνε που να σε χαλαρώνει για να το περάσεις λίγο πιο ανώδυνα.  Πού την εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ! Μέχρι τώρα ήμουν ψύχραιμη, αλλά όσο πλησιάζουν οι μέρες έχω μεγάλη αγωνία! Είναι η πρώτη μου, αλλά δεν μου έμειναν άλλες βλαστοκυστες για κατάψυξη

Εμενα ολες οι μερες περασαν σχετικά εύκολα αλλα η μερα που περιμενα την χοριακη την εκανα πρωι κ βγηκε απόγευμα τα επαιξα απο την αγωνια. Σε καταλαβαίνω απολυτα. Υπομονη κ ολα θα ειναι τελεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κοριτσι, μη σκέφτεσαι αρνητικά. Μπορεί να μη χρειαστείς άλλες βλαστοκύστες. Οι τελευταίες ημέρες αναμονής είναι πιο βαριές οπότε σκέψου κάνε που να σε χαλαρώνει για να το περάσεις λίγο πιο ανώδυνα.  Πού την εκανες;

Εδω Αθήνα την έκανα. Μακάρι να μη χρειαστεί.. Για να δούμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Εδω Αθήνα την έκανα. Μακάρι να μη χρειαστεί.. Για να δούμε.. 

Καλημέρα @Bou30...Πότε κάνεις χοριακή; Σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια να είναι τριπλάσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα @Bou30...Πότε κάνεις χοριακή; Σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια να είναι τριπλάσια!!!

Το Σάββατο! Αύριο θα ειμαι 9 μέρες μετά την ετ με 5ης ημέρας βλαστοκυστες, αλλά θα συγκαρτηθω κ θα πάω το Σάββατο, όπως μου είπαν απ το κέντρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Εγω δεν ειχα τετοιες οδηγιες εχτες εκανα εμβρυομεταφορα... με αγχωσατε...κ τρωω κ πινω κανονικα…

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και να μην αγχώνεσαι. Μοιράστηκα απλά την δική μου εμπειρία. Πίνω καθημερινά κορτιζόνη, πιστεύω για αυτό πήρα τις συγκεκριμένες οδηγίες. Η καθεμιά εννοείται θα ακολουθεί τις συστάσεις του δικού της γιατρού. 

Θα ήθελα να μάθω επίσης αν είστε όλες στο σπίτι επειδή προσέχετε. Εγώ βγαίνω έξω και περπατάω καθημερινά και συνολικά 1 ωρα. Ξεκίνησαν λίγες κράμπες από χτες και ψιλοτρόμαξα, ίσως να μη βγω σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

5η εσύ; θυμάμαι με μια κοπέλα ότι είμαι πολύ κοντά αλλά δεν θυμάμαι πια ήταν Συγνωμη 

Καλημέρα! Εγώ θα βάλω τα κατεψυγμένα μου! Αλλά νομίζω θα κάνουμε κοντά τις μεταφορές! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και να μην αγχώνεσαι. Μοιράστηκα απλά την δική μου εμπειρία. Πίνω καθημερινά κορτιζόνη, πιστεύω για αυτό πήρα τις συγκεκριμένες οδηγίες. Η καθεμιά εννοείται θα ακολουθεί τις συστάσεις του δικού της γιατρού. 

Θα ήθελα να μάθω επίσης αν είστε όλες στο σπίτι επειδή προσέχετε. Εγώ βγαίνω έξω και περπατάω καθημερινά και συνολικά 1 ωρα. Ξεκίνησαν λίγες κράμπες από χτες και ψιλοτρόμαξα, ίσως να μη βγω σήμερα..

Εγώ γύρισα δουλειά ήδη από την επόμενη της ετ και μετά απλά πρόσεχα σε βαρη και κούραση. Αλλά το σκ πήγα κ για μπάνιο! Ο γιατρός μου είπε ότι όλα μπορώ να τα κάνω κ για φαγητό να πάω κ κανένα κρασί ή μπύρα να πιω. Γενικά ξάπλα μόνο τα απογεύματα που γυρίζω σπίτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Εγώ γύρισα δουλειά ήδη από την επόμενη της ετ και μετά απλά πρόσεχα σε βαρη και κούραση. Αλλά το σκ πήγα κ για μπάνιο! Ο γιατρός μου είπε ότι όλα μπορώ να τα κάνω κ για φαγητό να πάω κ κανένα κρασί ή μπύρα να πιω. Γενικά ξάπλα μόνο τα απογεύματα που γυρίζω σπίτι. 

Κοριτσάκι μου καλώς ήρθες και πολύ καλή επιτυχία εύχομαι με μία τεράστια χοριακή το Σάββατο! Αν αισθάνεσαι καλά να κάνεις ότι σου αρέσει! Προσοχή στα βάρη, σκυψιματα κλπ! Γενικά να μην κουράζεσαι πολύ! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκι μου καλώς ήρθες και πολύ καλή επιτυχία εύχομαι με μία τεράστια χοριακή το Σάββατο! Αν αισθάνεσαι καλά να κάνεις ότι σου αρέσει! Προσοχή στα βάρη, σκυψιματα κλπ! Γενικά να μην κουράζεσαι πολύ! ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ!!! Καλή επιτυχία κ σ εσένα!! Θα σας ενημερώσω το Σάββατο για το αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Ευχαριστώ!!! Καλή επιτυχία κ σ εσένα!! Θα σας ενημερώσω το Σάββατο για το αποτέλεσμα! 

Εννοείται! Θα περιμένουμε! ✌️✌️✌️✌️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα! Εγώ θα βάλω τα κατεψυγμένα μου! Αλλά νομίζω θα κάνουμε κοντά τις μεταφορές! ????

Καλημερα... όλα να πάνε καλά σου εύχομαι.. μακάρι μας βλέπω μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και να μην αγχώνεσαι. Μοιράστηκα απλά την δική μου εμπειρία. Πίνω καθημερινά κορτιζόνη, πιστεύω για αυτό πήρα τις συγκεκριμένες οδηγίες. Η καθεμιά εννοείται θα ακολουθεί τις συστάσεις του δικού της γιατρού. 

Θα ήθελα να μάθω επίσης αν είστε όλες στο σπίτι επειδή προσέχετε. Εγώ βγαίνω έξω και περπατάω καθημερινά και συνολικά 1 ωρα. Ξεκίνησαν λίγες κράμπες από χτες και ψιλοτρόμαξα, ίσως να μη βγω σήμερα..

Εγώ έχω κλειστεί σπίτι από τότε που άρχισα μάλλον λογο ζέστης με πιάνει υπνηλία και όλο Κοιμαμε αλλά προσπαθώ κάθε απόγευμα να βγαίνω έξω μιας και έχω περάσει κρίσεις πανικού και είχα κάνει να βγω από το σπίτι 9 μήνες φώβαμε μην ξανά κυλισω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Ευχαριστώ!!! Καλή επιτυχία κ σ εσένα!! Θα σας ενημερώσω το Σάββατο για το αποτέλεσμα! 

Καλά Αποτελέσματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και να μην αγχώνεσαι. Μοιράστηκα απλά την δική μου εμπειρία. Πίνω καθημερινά κορτιζόνη, πιστεύω για αυτό πήρα τις συγκεκριμένες οδηγίες. Η καθεμιά εννοείται θα ακολουθεί τις συστάσεις του δικού της γιατρού. 

Θα ήθελα να μάθω επίσης αν είστε όλες στο σπίτι επειδή προσέχετε. Εγώ βγαίνω έξω και περπατάω καθημερινά και συνολικά 1 ωρα. Ξεκίνησαν λίγες κράμπες από χτες και ψιλοτρόμαξα, ίσως να μη βγω σήμερα..

Κ εγω μετα την μεταφορα μετα απο 2μερες χαλαρωσης στο σπιτι πηγαινα για χαλαρο περιπατο 30-45λεπτα. Ο γιατρος μου φυσικα κ με άφηνε. Μονο βαρη σκαλες κ κουραση δεν ηθελε να κανω. Αφου βγηκε θετικο παλι συνεχιζα πιο χαλαρά αυτη τη φορα αλλα απο την μερα που ειδα λιγο αιμα μου ειπε να μεινω σπιτι ξεκαθαρα. Οπότε παει κ το περπατηματακι που εκανα! Αλλα αν δεν ειχα αιμα θα συνεχιζα κανονικα. Ετσι κ αλλιως οι γιατροι ολοι λενε πως αν δεν τιθεται καποιο θεμα πχ η αιμορραγια κτλ ειναι πολυ καλο να περπατας λιγα λεπτα την ημερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Κοριτσια καλησπερα, εχει καμια σας εμπειρια απο το Ιασω?

Καλησπέρα κορίτσι μου καλή δύναμη!θα σου πρότεινα να μην αλλάξεις γιατρό και κέντρο ήταν η  1η φορά!ξέρεις και εσύ η ίδια ότι έχεις απευθυνθεί στο καλυτερο κέντρο της χώρας !οπότε δώσε άλλη μια ευκαιρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καλή δύναμη!θα σου πρότεινα να μην αλλάξεις γιατρό και κέντρο ήταν η  1η φορά!ξέρεις και εσύ η ίδια ότι έχεις απευθυνθεί στο καλυτερο κέντρο της χώρας !οπότε δώσε άλλη μια ευκαιρία. 

οχι δε θελω! κατι με απωθει απο εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94  όταν λέμε ότι απαγορεύονται οι σκάλες εννοούμε η γυμναστική πάνω κάτω τώρα να ανεβοκατεβειςσιγασιγα για μια βολτούλα δεν τρέχει κάτι μετά το 3μερο εμβρυομεταφορας φυσικά!! όσο για την υπερδιέγερση θα είχες έντονο φούσκωμα ζαλάδες εμετούς καθώς και έντονους πόνους χαμηλά πόνους όμως που δεν αντέχεις. Στον υπέρηχο φαίνεται αν πανε για υπερδιέγερση η Όχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

οχι δε θελω! κατι με απωθει απο εκει

Εσύ ξέρεις ότι σε κάνει να σαι πιο καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94  όταν λέμε ότι απαγορεύονται οι σκάλες εννοούμε η γυμναστική πάνω κάτω τώρα να ανεβοκατεβειςσιγασιγα για μια βολτούλα δεν τρέχει κάτι μετά το 3μερο εμβρυομεταφορας φυσικά!! όσο για την υπερδιέγερση θα είχες έντονο φούσκωμα ζαλάδες εμετούς καθώς και έντονους πόνους χαμηλά πόνους όμως που δεν αντέχεις. Στον υπέρηχο φαίνεται αν πανε για υπερδιέγερση η Όχι!

Ουφ δεν έχω κάτι από αυτά πάλι καλά γιατί αν τα είχα θα με είχαν κλείσει μέσα στο δάφνη χαχα σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...