Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Υπέροχα!!!άντε κορίτσι μου με το καλό!!! πόσα θα βάλεις 2 ε??, ημερών???

Ευχαριστώ πολύ!!Ναι 2 εμβρυάκια 5 ημερών!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Mπράβο με το καλό!!Καλά σου έκλεισαν να τα μαζέψεις κι όλας!!Οτιδήποτε χρειαστείς μας ρωτάς!!Είναι αρκετούστικα αλλά σίγουρα κάποια τα έχεις κ κάποια θα τα έχεις άμεσα!!

@marillia σε ευχαριστώ!!!! ελπιζω να σταθω τυχερη και να πετυχει με τη πρωτη...αυτο πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ILIANA86 είπε:

@marillia σε ευχαριστώ!!!! ελπιζω να σταθω τυχερη και να πετυχει με τη πρωτη...αυτο πιστευω!!!

Και ελπίδες να έχεις ότι δν θα προλάβεις να πάρεις τα φάρμακα!!Κ εννοείτε αν τελικά φτάσετε στην προσπάθεια ναι με την πρώτη γτ όχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ωωωω με το καλό το μωράκι σας!!!Φτάνει ο καιρός!!Να μπεις ξανά να μας πεις για την γέννα!!!

Ναι ναι θα σας ενημερώσω!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!Ναι 2 εμβρυάκια 5 ημερών!!

Τελειααααα!!!πότε σου είπε για χοριακη??και εγώ 2 έχω κατάψυξη 4 ημερών αν θυμάμαι καλά γιατί μου τα είχε πει μετά την πρώτη έμβρυομεταφορά και πάνω στο άγχος δεν θυμάμαι τώρα!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Τελειααααα!!!πότε σου είπε για χοριακη??και εγώ 2 έχω κατάψυξη 4 ημερών αν θυμάμαι καλά γιατί μου τα είχε πει μετά την πρώτη έμβρυομεταφορά και πάνω στο άγχος δεν θυμάμαι τώρα!!χιχι

Καλημέραααααα!!!Πως είσαι Κατερινάκι μου?Μου είπε για χοριακή μετά απο 12 μέρες!!30/5 είναι να την κάνω!!Θα σου ξαναπούν πόσο ημερών είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέραααααα!!!Πως είσαι Κατερινάκι μου?Μου είπε για χοριακή μετά απο 12 μέρες!!30/5 είναι να την κάνω!!Θα σου ξαναπούν πόσο ημερών είναι!!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία! Μακάρι να πιάσει με την πρώτη! Επειδή τα λέμε κ στο άλλο γκρουπ έχω την εντύπωση ότι είσαι στην πρώτη προσπάθεια σωστά; όπως κ να έχει σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Σου εύχομαι καλή επιτυχία! Μακάρι να πιάσει με την πρώτη! Επειδή τα λέμε κ στο άλλο γκρουπ έχω την εντύπωση ότι είσαι στην πρώτη προσπάθεια σωστά; όπως κ να έχει σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! 

Καλημέρα γλυκιά μου!!Ναι πρώτη φορά είναι!!Σ ευχαριστώ πολύ!!Εύχομαι να λέμε για τις κοιλίτσες μας μετά να τα καταφέρουμε όλα τα κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Τελειααααα!!!πότε σου είπε για χοριακη??και εγώ 2 έχω κατάψυξη 4 ημερών αν θυμάμαι καλά γιατί μου τα είχε πει μετά την πρώτη έμβρυομεταφορά και πάνω στο άγχος δεν θυμάμαι τώρα!!χιχι

Κατερινάκι εσύ τελικά πότε θα κάνεις μεταφορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε? Εγώ εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο να δω πόσα αυγουλακια έχουμε!!! Είμαστε 6η μέρα κ έχουμε 6 μέχρι στιγμής!!! Ελπίζω να κάνουμε κι άλλα γτ είμαι στην τρίτη προσπάθεια κ έχω αγχωθεί λιγο???

στις On 11/5/2019 at 9:30 ΜΜ, ο/η ILIANA86 είπε:

@sofiefin1982 @KatrinikiΚαλή επιτυχία σας εύχομαι, να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. 2 + 3 φορές??? γιατί Όμως???εξηγεί κάνεις μετά?? Επίσης μπαίνοντας στη διαδικασία της εξωσωματικής μαθαίνεις τελικά με κάποιον τρόπο τι έφταιγε πριν και δεν ερχόταν?? Επίσης πόσο ρόλο παίζει τελικά η επιλογή γιατρού στην επιτυχία της εξωσωματικής?Προσπαθώ ένα μισή χρόνο και αποφασίσαμε να πάμε και εμείς για εξωσωματική. Την επόμενη εβδομάδα θα πάμε πρώτη φορά ν συζητήσουμε με τον Παντο που ξέρω ότι είναι από τους καλύτερους. 

Εμείς δεν έχουμε καμία εξήγηση!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα!!! Μόνο αυτό!!! Κάνουμε υπομονή κ προσευχομαστε να έρθει!!! Ο γιατρός μου είναι πολύ καλός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε? Εγώ εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο να δω πόσα αυγουλακια έχουμε!!! Είμαστε 6η μέρα κ έχουμε 6 μέχρι στιγμής!!! Ελπίζω να κάνουμε κι άλλα γτ είμαι στην τρίτη προσπάθεια κ έχω αγχωθεί λιγο???

Εμείς δεν έχουμε καμία εξήγηση!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα!!! Μόνο αυτό!!! Κάνουμε υπομονή κ προσευχομαστε να έρθει!!! Ο γιατρός μου είναι πολύ καλός!!! 

Μπραβο κοριτσι μου!σιγουρα θα εμφανιστουν κι αλλα!με το καλοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!σιγουρα θα εμφανιστουν κι αλλα!με το καλοοο!

Νομίζω πως θα εμφανιστούν κι άλλα γτ την πρώτη φορά είχαμε 8 σε 12 μέρες!!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κατερινάκι εσύ τελικά πότε θα κάνεις μεταφορά?

Καλημέρα αγαπημένη μου!!!α τι ωραία όταν θα τα βάζω εγώ θα μάθουμε τα ευχάριστα τα δικά σου!!!

Ειμαι σε αναμονή περιόδου, ήταν να αδιαθετησω εχτές αλλά επειδή παίρνω προγεστερόνη για το τεράστιο ενδομητριο(χιχι) μου είπε ότι λογικα θα έρθουν όταν τελειώσω την αγωγή !αύριο το βράδυ τελευταίο χαπακι οπότε λογικά Παρασκευή με Σάββατο θα αδιαθετησω και θα πάω να με δει...υπολογίζω για τέλος του μήνα να τα υποδεχτώ στην κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Νομίζω πως θα εμφανιστούν κι άλλα γτ την πρώτη φορά είχαμε 8 σε 12 μέρες!!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας κορίτσια 

Έννοειται θα εμφανιστούν και άλλα σίγουρα!!μπράβο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα !!!! Διαβάζω αυτά π γράφεται κ γυρίζω πίσω ένα χρόνο πριν !!! Εγώ είμαι από Κρήτη κ ανέβηκα Αθήνα για εξωσωματική! Κ εμείς θέμα με το σπέρμα είχαμε !! Αλλά όχι σοβαρό .. δεν χρειάστηκε καν βιοψία !! Με το δείγμα ευτυχώς κάναμε δουλειά κ έμεινα με την πρώτη έγκυος !! Περιμένω την κορούλα Μ στις 3 του Ιούνη !!! Εύχομαι να σας πάνε και εσάς τόσο καλά όσο κ έμας όλα !!!! Πίστη και αισιοδοξία πάνω από όλα !!! ?????

Τι ωραία κορίτσι μου!! Μπραβο σου με το καλό!!μακάρι να σταθούμε όλες καλότυχες!!!σε φιλώ να έχεις μια καλή γέννα με το καλό το νινακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Τι ωραία κορίτσι μου!! Μπραβο σου με το καλό!!μακάρι να σταθούμε όλες καλότυχες!!!σε φιλώ να έχεις μια καλή γέννα με το καλό το νινακι σου!!

Σ Ευχαριστώ πολύ πολύ !!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα Κοριτσια,

Εκλεισα ραντεβου για επιτροπη 18/6 ηταν το νωριτερο πάλι καλά.!!! εχω πολυ αγωνια αναμενω πως και πως να παω να μιλησω αυριο με τον γιατρο. Θα σας ενημερώσω για λεπτομερειες, πρεπει να εχει πολυ χαρτουρα η επιτροπη αυριο θα τα μαθω, πιστυω εχω χρονο μεχρι 18/6!!!!!!!!!!! 

Έχεις αρκετό χρόνο κορίτσι μου!!ζητά κ βοήθεια από τον γιατρό σου για να τα μαζέψεις!!δεν είναι τπτ!!σου εύχομαι καλή αρχή και πολύ καλή επιτυχία!!ότι ερώτηση έχεις κ χρειαστεις εδώ είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα,

πηγαμε σημερα πρωι πρωι με τη δροσουλα, στη κλινικη να συναντησουμε τον γιατρο της εξωσωματικης,  μεσα στο αγχος να ειμαστε στην ωρα μας κτλ κτλ και αυτος να μην ειναι εκει!!!! του ετυχε εκτακτο ταξιδι !!!!!! καλησπερα σας και καλη βραδια!!!! Ο αντρας μου μες τα νευρα ...εγω οκ συμβαινουν αυτα...τι να κανουμε τωρα του τυχε του ανθρωπου και κατ' εξαιρεση μας ειπαν οι κοπελες εκει, οτι  θα μας δει το Σαββατο, να σας πω καλυτερα γιατι ειμασταν με το αγχος να παμε για δουλεια συν οτι μου πηραν ιστορικο και μου ειπαν να κανω και καποιες αιματολογικες πιο προσφατες που δε τις ειχα... για να τις δει ο γιατρός FSH, LH, PRL, T3, T4, TSH kai E2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Καλημέρα αγαπημένη μου!!!α τι ωραία όταν θα τα βάζω εγώ θα μάθουμε τα ευχάριστα τα δικά σου!!!

Ειμαι σε αναμονή περιόδου, ήταν να αδιαθετησω εχτές αλλά επειδή παίρνω προγεστερόνη για το τεράστιο ενδομητριο(χιχι) μου είπε ότι λογικα θα έρθουν όταν τελειώσω την αγωγή !αύριο το βράδυ τελευταίο χαπακι οπότε λογικά Παρασκευή με Σάββατο θα αδιαθετησω και θα πάω να με δει...υπολογίζω για τέλος του μήνα να τα υποδεχτώ στην κοιλίτσα!

Όταν πέρνεις προγεστερονη μόλις τ2λειοσεος τα χάπια θέλει περίπου 4 με 8 μέρες να έρθει από το τελευταίο χαπακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Κοριτσιαααααα,

πηγαμε σημερα πρωι πρωι με τη δροσουλα, στη κλινικη να συναντησουμε τον γιατρο της εξωσωματικης,  μεσα στο αγχος να ειμαστε στην ωρα μας κτλ κτλ και αυτος να μην ειναι εκει!!!! του ετυχε εκτακτο ταξιδι !!!!!! καλησπερα σας και καλη βραδια!!!! Ο αντρας μου μες τα νευρα ...εγω οκ συμβαινουν αυτα...τι να κανουμε τωρα του τυχε του ανθρωπου και κατ' εξαιρεση μας ειπαν οι κοπελες εκει, οτι  θα μας δει το Σαββατο, να σας πω καλυτερα γιατι ειμασταν με το αγχος να παμε για δουλεια συν οτι μου πηραν ιστορικο και μου ειπαν να κανω και καποιες αιματολογικες πιο προσφατες που δε τις ειχα... για να τις δει ο γιατρός FSH, LH, PRL, T3, T4, TSH kai E2.

Α ωραία καλά κι εγω θα νευρίαζα στον παντο πηγες; Α μια χαρά θα είσαι αιτιμη να τα δει κιόλας μην πιγενοερχετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ILIANA86 είπε:

Κοριτσιαααααα,

πηγαμε σημερα πρωι πρωι με τη δροσουλα, στη κλινικη να συναντησουμε τον γιατρο της εξωσωματικης,  μεσα στο αγχος να ειμαστε στην ωρα μας κτλ κτλ και αυτος να μην ειναι εκει!!!! του ετυχε εκτακτο ταξιδι !!!!!! καλησπερα σας και καλη βραδια!!!! Ο αντρας μου μες τα νευρα ...εγω οκ συμβαινουν αυτα...τι να κανουμε τωρα του τυχε του ανθρωπου και κατ' εξαιρεση μας ειπαν οι κοπελες εκει, οτι  θα μας δει το Σαββατο, να σας πω καλυτερα γιατι ειμασταν με το αγχος να παμε για δουλεια συν οτι μου πηραν ιστορικο και μου ειπαν να κανω και καποιες αιματολογικες πιο προσφατες που δε τις ειχα... για να τις δει ο γιατρός FSH, LH, PRL, T3, T4, TSH kai E2.

Με το καλό το ραντεβουδάκι θα περιμένουμε νεάκια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Όταν πέρνεις προγεστερονη μόλις τ2λειοσεος τα χάπια θέλει περίπου 4 με 8 μέρες να έρθει από το τελευταίο χαπακι

Πρέπει να παίζει ρόλο και ο οργανισμός γιατί στην πρώτη προσπάθεια μολις τη σταμάτησα μου ήρθαν μετά από 2 μέρες!!μου το είπε και ο γιατρός βασικά ότι επειδή έχω σταθερό κύκλο μπορεί να μου έρθουν και πριν τελειώσω τα χαπακια!!τι να πω τώρα θα δείξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ILIANA86 είπε:

Κοριτσιαααααα,

πηγαμε σημερα πρωι πρωι με τη δροσουλα, στη κλινικη να συναντησουμε τον γιατρο της εξωσωματικης,  μεσα στο αγχος να ειμαστε στην ωρα μας κτλ κτλ και αυτος να μην ειναι εκει!!!! του ετυχε εκτακτο ταξιδι !!!!!! καλησπερα σας και καλη βραδια!!!! Ο αντρας μου μες τα νευρα ...εγω οκ συμβαινουν αυτα...τι να κανουμε τωρα του τυχε του ανθρωπου και κατ' εξαιρεση μας ειπαν οι κοπελες εκει, οτι  θα μας δει το Σαββατο, να σας πω καλυτερα γιατι ειμασταν με το αγχος να παμε για δουλεια συν οτι μου πηραν ιστορικο και μου ειπαν να κανω και καποιες αιματολογικες πιο προσφατες που δε τις ειχα... για να τις δει ο γιατρός FSH, LH, PRL, T3, T4, TSH kai E2.

Εχετε δίκιο αλλά δεν πειράζει το Σάββατο είναι κοντά!!θα περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα σε ολη την ομαδουλα!!! Σιγα σιγα θα ξεκινησω προετοιμασια για την 1η εμβρυομεταφορα. Περιμενω να κανω ορμονικες να δουμε πως θα προχωρησουμε... ελπιζω να ειναι ολα καλα και τελος του μηνα να συναντησω τις 2 βλαστοκυστες μου! Περιμενω με λαχταρα και συγκινηση αυτη τη στιγμη!!! Ευχομαι σε ολες να βγουμε νικητριες μεσα απ αυτη τη διαδιακασια!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Γεια χαρα σε ολη την ομαδουλα!!! Σιγα σιγα θα ξεκινησω προετοιμασια για την 1η εμβρυομεταφορα. Περιμενω να κανω ορμονικες να δουμε πως θα προχωρησουμε... ελπιζω να ειναι ολα καλα και τελος του μηνα να συναντησω τις 2 βλαστοκυστες μου! Περιμενω με λαχταρα και συγκινηση αυτη τη στιγμη!!! Ευχομαι σε ολες να βγουμε νικητριες μεσα απ αυτη τη διαδιακασια!!!??????

Καλησπέρα Alexia εύχομαι  να είμαστε τυχερές!!!όλες εδώ στην συζητηση και συντομα να αλλαξουμε τιτλο και να μιλαμε για τα μωρακια μας!!! Εγω δεν έχω ξεκινησει τιποτα ακομα, μου φαινεται λιγο χαοτικο ολο αυτο αλλα ευχομαι να γινουν ολα γρηγορα και να κανω την εξωσωματικη οσο πιο συντομα γινεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...