Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ πολυ!Το πρωι θα παω .Κατα τις 10 -11 ...Αντε να ξεμπερδευουμε μ αυτο να παμε παρακατω. Πολυ ασχολήθηκα με αυτο το θέμα τωρα και 2 μήνες.Αν ολα πανε καλα και δεν ποναω ,θα κανω και την βολτίτσα μου και μερικα ψώνια ,ετσι να με ευχαριστήσω!Χαχαχαχ

Όλα καλά θα πάνε..!!!!! Που θα την κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς σας βρήκα!Διαφραγματικη μήτρα κοριτσι μου.Χρειάζεται αποκατάσταση γιατι είναι υπέυθυνη για αποβολές..

 Καλή επιτυχία!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marillia είπε:

axxaxaxxa που είσαι γλυκούλα μου?Υπάρχει το κανονικό σκράτσινγκ που γίνεται με μέθη ή το κάνουν μαζί με την υστεροσκόπηση!!Είναι σαν όργωμα της μήτρας να πάνε να φωλιάσουν μέσα καλύτερα τα έμβρυα!!Εγώ έκανα μίνι σκράτσινγκ στο ιατρείο του γιατρού!!Μόνος του μου το έκανε δν του το ζήτησα!!

Ααααααα ε καλά τότε!!!αν αρχίσω και του ζητάω θα με διώξει στάνταρ!! Σάββατο πας για ε.τ ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς σας βρήκα!Διαφραγματικη μήτρα κοριτσι μου.Χρειάζεται αποκατάσταση γιατι είναι υπέυθυνη για αποβολές..

Κατάλαβα κοριτσάκι μου!!όλα να πάνε υπέροχα ευχομαι!!!με το καλό να την κάνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/5/2019 at 6:47 ΜΜ, ο/η Katriniki είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Εύχομαι να είναι η τελευταία και τυχερή σου φορά!!! Τι θέμα υπάρχει και είστε στην τρίτη προσπάθεια??σε ρωτάω γιατί και εγώ στη δεύτερη είμαι!!?

Καλημέρα δυστυχώς δεν έχουμε θέμα μόνο χαμηλή ΑΜΗ!!! Πολύ καλό σπέρμα κ καλές ορμονικές!!! Τέλεια σαλπιγγογραφια!!! Τι να πω... Ελπίζω τώρα να πετύχουμε ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/5/2019 at 9:30 ΜΜ, ο/η ILIANA86 είπε:

@sofiefin1982 @KatrinikiΚαλή επιτυχία σας εύχομαι, να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. 2 + 3 φορές??? γιατί Όμως???εξηγεί κάνεις μετά?? Επίσης μπαίνοντας στη διαδικασία της εξωσωματικής μαθαίνεις τελικά με κάποιον τρόπο τι έφταιγε πριν και δεν ερχόταν?? Επίσης πόσο ρόλο παίζει τελικά η επιλογή γιατρού στην επιτυχία της εξωσωματικής?Προσπαθώ ένα μισή χρόνο και αποφασίσαμε να πάμε και εμείς για εξωσωματική. Την επόμενη εβδομάδα θα πάμε πρώτη φορά ν συζητήσουμε με τον Παντο που ξέρω ότι είναι από τους καλύτερους. 

Εμείς δεν έχουμε καμία εξήγηση!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα!!! Μόνο αυτό!!! Κάνουμε υπομονή κ προσευχομαστε να έρθει!!! Ο γιατρός μου είναι πολύ καλός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2019 at 7:01 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94 εσύ δε χρειάζεται να αγχώνεσαι καθόλου για την Επιτροπή έτσι μας πέρασαν εμάς στου Πειραιά ρώτησαν τι πρόβλημα υπάρχει είπαμε  και μπαμ μπαμ υπέγραψαν ούτε καν κοίταξαν όλες τις εξετάσεις που είχαμε κάνει !!πήγες κρυογονια τελικα?? @Katriniki μου πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι !!!Έχεις εμβρυακι από ότι θυμάμαι έτσι ????????????με το καλό κοριτσια θα έρθουν τα μωράκια σύντομα!!

Κοριτσάκια καλημέρα !!!! Διαβάζω αυτά π γράφεται κ γυρίζω πίσω ένα χρόνο πριν !!! Εγώ είμαι από Κρήτη κ ανέβηκα Αθήνα για εξωσωματική! Κ εμείς θέμα με το σπέρμα είχαμε !! Αλλά όχι σοβαρό .. δεν χρειάστηκε καν βιοψία !! Με το δείγμα ευτυχώς κάναμε δουλειά κ έμεινα με την πρώτη έγκυος !! Περιμένω την κορούλα Μ στις 3 του Ιούνη !!! Εύχομαι να σας πάνε και εσάς τόσο καλά όσο κ έμας όλα !!!! Πίστη και αισιοδοξία πάνω από όλα !!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα !!!! Διαβάζω αυτά π γράφεται κ γυρίζω πίσω ένα χρόνο πριν !!! Εγώ είμαι από Κρήτη κ ανέβηκα Αθήνα για εξωσωματική! Κ εμείς θέμα με το σπέρμα είχαμε !! Αλλά όχι σοβαρό .. δεν χρειάστηκε καν βιοψία !! Με το δείγμα ευτυχώς κάναμε δουλειά κ έμεινα με την πρώτη έγκυος !! Περιμένω την κορούλα Μ στις 3 του Ιούνη !!! Εύχομαι να σας πάνε και εσάς τόσο καλά όσο κ έμας όλα !!!! Πίστη και αισιοδοξία πάνω από όλα !!! ?????

Καλή λευτεριά !!!κορίτσι μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα !!!! Διαβάζω αυτά π γράφεται κ γυρίζω πίσω ένα χρόνο πριν !!! Εγώ είμαι από Κρήτη κ ανέβηκα Αθήνα για εξωσωματική! Κ εμείς θέμα με το σπέρμα είχαμε !! Αλλά όχι σοβαρό .. δεν χρειάστηκε καν βιοψία !! Με το δείγμα ευτυχώς κάναμε δουλειά κ έμεινα με την πρώτη έγκυος !! Περιμένω την κορούλα Μ στις 3 του Ιούνη !!! Εύχομαι να σας πάνε και εσάς τόσο καλά όσο κ έμας όλα !!!! Πίστη και αισιοδοξία πάνω από όλα !!! ?????

Με το καλό να την υποδέχτειτε.. αν επιτρέπετε που την εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Με το καλό να την υποδέχτειτε.. αν επιτρέπετε που την εκανες;

Να σαι καλά !! Σ ευχαριστώ πολύ ! Στο Γένεσις την κάναμε ! Στον κ. Πάντο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κοριτσια,

Εκλεισα ραντεβου για επιτροπη 18/6 ηταν το νωριτερο πάλι καλά.!!! εχω πολυ αγωνια αναμενω πως και πως να παω να μιλησω αυριο με τον γιατρο. Θα σας ενημερώσω για λεπτομερειες, πρεπει να εχει πολυ χαρτουρα η επιτροπη αυριο θα τα μαθω, πιστυω εχω χρονο μεχρι 18/6!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα Κοριτσια,

Εκλεισα ραντεβου για επιτροπη 18/6 ηταν το νωριτερο πάλι καλά.!!! εχω πολυ αγωνια αναμενω πως και πως να παω να μιλησω αυριο με τον γιατρο. Θα σας ενημερώσω για λεπτομερειες, πρεπει να εχει πολυ χαρτουρα η επιτροπη αυριο θα τα μαθω, πιστυω εχω χρονο μεχρι 18/6!!!!!!!!!!! 

Mπράβο με το καλό!!Καλά σου έκλεισαν να τα μαζέψεις κι όλας!!Οτιδήποτε χρειαστείς μας ρωτάς!!Είναι αρκετούστικα αλλά σίγουρα κάποια τα έχεις κ κάποια θα τα έχεις άμεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα Κοριτσια,

Εκλεισα ραντεβου για επιτροπη 18/6 ηταν το νωριτερο πάλι καλά.!!! εχω πολυ αγωνια αναμενω πως και πως να παω να μιλησω αυριο με τον γιατρο. Θα σας ενημερώσω για λεπτομερειες, πρεπει να εχει πολυ χαρτουρα η επιτροπη αυριο θα τα μαθω, πιστυω εχω χρονο μεχρι 18/6!!!!!!!!!!! 

Δεν έχει πολυ κοπέλα μου εμένα που μου φενοταν βουνό τα είχα τα Ποιο πολλά.. Α από ότι εξετάσεις κανετε να ζητήσεις σφραγίδα που να λέει ότι είναι συμβεβλιμενο με το εοπυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πως είσαι γλυκιά μου?Πόσο εβδομάδων είσαι?

Στην 35η !! Μόλις κλείσουμε τις 37 θα την πάρει ! Όλα μια χαρά δόξα το θεό !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Έκλεισα κι εγώ επιτέλους επιτροπή....!!!! Την Τρίτη που μας έρχεται 

Tέλεια Νικούλα!!!Με το καλόοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mary nick είπε:

Στην 35η !! Μόλις κλείσουμε τις 37 θα την πάρει ! Όλα μια χαρά δόξα το θεό !! 

Ωωωω με το καλό το μωράκι σας!!!Φτάνει ο καιρός!!Να μπεις ξανά να μας πεις για την γέννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Έκλεισα κι εγώ επιτέλους επιτροπή....!!!! Την Τρίτη που μας έρχεται 

Με το καλο κοριτσακι μου! Ολα καλα θα πανε!!! Χαιρομαι που προχωρας! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Ααααααα ε καλά τότε!!!αν αρχίσω και του ζητάω θα με διώξει στάνταρ!! Σάββατο πας για ε.τ ε??

χαχχαχχα!!Ναι Σάββατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα δυστυχώς δεν έχουμε θέμα μόνο χαμηλή ΑΜΗ!!! Πολύ καλό σπέρμα κ καλές ορμονικές!!! Τέλεια σαλπιγγογραφια!!! Τι να πω... Ελπίζω τώρα να πετύχουμε ???

 

Με το καλό κοριτσάκι μου!!να πάμε όλα καλά σου εύχομαι!!αν χρειαστείς κάτι με ρωτάς!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

χαχχαχχα!!Ναι Σάββατο!!!

Υπέροχα!!!άντε κορίτσι μου με το καλό!!! πόσα θα βάλεις 2 ε??, ημερών???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Με το καλο κοριτσακι μου! Ολα καλα θα πανε!!! Χαιρομαι που προχωρας! ??

Σε ευχαριστώ πολύ... Μακάρι να πάνε όλα καλά 

 

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Tέλεια Νικούλα!!!Με το καλόοοο!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elk @Raf123 σας ευχαριστώ πολύ!! Αντε να βγουν γρήγορα να φύγει από το κεφάλι μου να ξεμπερδευω!!
    • Κατ μου γλυκια θα προτεινα κι εγω αν κανεις αυριο τεστακι να προμηθευτεις ενα πρωιμης ανιχνευσης απο το φαρμακειο.. νομιζω θα σε βοηθησει καλυτερα να δεις τι γινεται ωστε να μην αγχωνεσαι αδικα..😊
    • Έχεις πολύ καλά αποτελέσματα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μονο και μονο για την ηλικία.  Οι τιμές σου είναι παρά πολύ καλές. Ενώ μόλις έκανα νιπτ, στη θέση σου δεν θα έκανα. 
    • Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️ δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!) Να ειστε ολες καλα!!! 🙏 Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...) Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!
    • Ωορρηξίας έκανα κ γω στον προηγούμενο κύκλο μια μέρα πριν την περίοδο κ ήταν αρκετά σκούρο όποτε δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε. Αλλά αν είσαι 15η μέρα κ βλέπεις γραμμούλα μάλλον κάτι καλό έχει γίνει..🙏🏻🙏🏻 Η σημερινή είναι ίδια με τη χθεσινή; Ανέβασε να δούμε καλε!!!!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...