Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αννούλα μου,καλημέρα. Όλα καλά θα πάνε. Έχει πολύ μεγάλη η αναμονή και μετά τις χοριακες είναι η αλήθεια. Υπομονή κορίτσια σε όλες μας. Αξίζει. Πότε θα πας για υπέρηχο; 

Αναλογως τα αποτελεσματα της σημερινης χοριακης μου ειπε ο γιατρος. Περιμενω να δω κ θα παρω τηλ να συνεννοηθω. Αν ειναι ολα καλα λογικα την Δευτερα θα παω ετσι μου ειχε πει την Παρασκευη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω πολυ πολυ. Υπάρχει αγχος για να βγει θετικη η χοριακη μολις βγει θες να διπλασιαστει κ η δευτερη μετα να δεις σακο μετα καρδουλα κτλ κτλ. Ασε μακαρι σε ολες μας να ειναι υπέροχα τα πραγματα κ να κρατησουμε τα μωράκια μας στην αγκαλια συντομα❤️

Δεν σταματάς ποτε να αγχώνεσαι    μέχρι να περάσει ένα διάστημα το ξέρω αλλά υπομονή τι άλλο να κάνουμε μακαρι να μας πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Υπομονη μεθαυριο θα ξέρεις σιγουρα!!! Εγω σημερα εκανα την 2η χοριακη κ παλι το απογευμα μου είπε θα βγει. Η αληθεια ειναι πως δεν ησυχαζεις καθολου. 

Με το καλό κορίτσι μου! Περιμένουμε τα νέα σου! Σίγουρα θα έχει διπλασιαστεί μην ανησυχείς! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα καθόλου γιατί ειδικά σήμερα νόμιζα ότι θα αδιάθετουσα αλλά μπηκε ο διάολος μέσα μου και πήγα στο φαρμακείο. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι κιόλας 

Μη φοβάσαι. Το πρώτο δείγμα το πήρες. Οπότε χαλάρωσε. Απλά ξεκουράσου όσο μπορείς και χαλάρωσε. Δύο ημέρες μείνανε. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Αναλογως τα αποτελεσματα της σημερινης χοριακης μου ειπε ο γιατρος. Περιμενω να δω κ θα παρω τηλ να συνεννοηθω. Αν ειναι ολα καλα λογικα την Δευτερα θα παω ετσι μου ειχε πει την Παρασκευη. 

Όλα καλά θα πάνε. Μολις έχεις νέα πες μας. Με το καλό κοπέλα μου.???❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου? @anna5190μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα θα είναι τέλεια!!! Το περάσαμε κι εμείς πριν 1 εβδομάδα!!! Εγώ σήμερα έκανα τις αιματολογικες!!! Άλλο άγχος εκεί!!! @Kit1982 εσύ τις έκανες? Εγώ είμαι στο κρεβάτι κ λίγο όρθια γτ έχω κτ ροζ που κ που!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Περιμένουμε τα νέα σου! Σίγουρα θα έχει διπλασιαστεί μην ανησυχείς! ????????

Το ελπιζω να εισαι καλα. Μολις μαθω θα σας ενημερώσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Όλα καλά θα πάνε. Μολις έχεις νέα πες μας. Με το καλό κοπέλα μου.???❤❤❤

Ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι ολα καλα. Εννοείται πως θα βγαλω ανακοινωθέν ❤️❤️❤️❤️χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου? @anna5190μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα θα είναι τέλεια!!! Το περάσαμε κι εμείς πριν 1 εβδομάδα!!! Εγώ σήμερα έκανα τις αιματολογικες!!! Άλλο άγχος εκεί!!! @Kit1982 εσύ τις έκανες? Εγώ είμαι στο κρεβάτι κ λίγο όρθια γτ έχω κτ ροζ που κ που!!! 

Πραγματικα ισχυει. ελεγα στον γιατρό μου πριν βγει η χοριακη μακαρι να μεινω εγκυος μακαρι να ειναι ολα καλα θα ειναι μεγαλη η χαρα κ μου ειπε θα ειναι χαρα αλλα μετα θα εχεις αγχος για αλλα πραγματα γτ αρχιζει μια νεα διαδικασια. Κ ελεγα απο μεσα μου με τετοια χαρα τι αγχος καλε. Αλλα κ να που ειχε απολυτο δικιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου? @anna5190μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα θα είναι τέλεια!!! Το περάσαμε κι εμείς πριν 1 εβδομάδα!!! Εγώ σήμερα έκανα τις αιματολογικες!!! Άλλο άγχος εκεί!!! @Kit1982 εσύ τις έκανες? Εγώ είμαι στο κρεβάτι κ λίγο όρθια γτ έχω κτ ροζ που κ που!!! 

Α τις έκανες; Πολύ ωραία!! Καλά αποτέλεσματα! Αγχος γιατι; Φοβασαι κατι συγκεκριμένο; Εγώ τις έκανα εχθές και θα είναι έτοιμες την Πέμπτη. Καρδούλα πότε θα δεις; Αυτό είναι παααρα πολύ αγχωδες με την καρδούλα. Καλά κάνεις και κάθεσαι στο κρεβάτι. Μην το ζοριζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγχαρητήρια για άλλη μια φορά! Μα τι ωραίος μήνας! Καμιά φορά παρακολουθώ το θεματάκι σας, έτσι περιστασιακά κ έχω χάσει το λογαριασμό με τις εγκυμοσύνες! Δεν έχει τύχει να μιλήσουμε αλλά πραγματικά έχω χαρεί τόσο πολύ! Είναι ωραίο να βλέπεις να καταλήγουν τόσο όμορφα προσπάθειες κ να ανταμείβεται η ταλαιπωρία κ η αγωνία σας! Εύχομαι σύντομα κ σε όλες τις υπόλοιπες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Α τις έκανες; Πολύ ωραία!! Καλά αποτέλεσματα! Αγχος γιατι; Φοβασαι κατι συγκεκριμένο; Εγώ τις έκανα εχθές και θα είναι έτοιμες την Πέμπτη. Καρδούλα πότε θα δεις; Αυτό είναι παααρα πολύ αγχωδες με την καρδούλα. Καλά κάνεις και κάθεσαι στο κρεβάτι. Μην το ζοριζεις.

Εμένα μου είπαν την Τρίτη να πάω να τις πάρω όλες!!! Ήταν παααααραααα πολλές!!! Ξέρω κι εγώ ένα σωρό εξετάσεις έχει μπορεί κάτι να μου βρουν!!! ???Καρδούλα μας έβαλε να πάμε 2/8 πολύ αργά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια για άλλη μια φορά! Μα τι ωραίος μήνας! Καμιά φορά παρακολουθώ το θεματάκι σας, έτσι περιστασιακά κ έχω χάσει το λογαριασμό με τις εγκυμοσύνες! Δεν έχει τύχει να μιλήσουμε αλλά πραγματικά έχω χαρεί τόσο πολύ! Είναι ωραίο να βλέπεις να καταλήγουν τόσο όμορφα προσπάθειες κ να ανταμείβεται η ταλαιπωρία κ η αγωνία σας! Εύχομαι σύντομα κ σε όλες τις υπόλοιπες! 

Καλησπέρα!!! Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου!!! Εδώ ειμαστε 3 μέχρι στιγμής που κυοφορουμε!!! Ελπίζουμε κ για τα άλλα κορίτσια μας το ίδιο!!! Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα από καρδιάς!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εμένα μου είπαν την Τρίτη να πάω να τις πάρω όλες!!! Ήταν παααααραααα πολλές!!! Ξέρω κι εγώ ένα σωρό εξετάσεις έχει μπορεί κάτι να μου βρουν!!! ???Καρδούλα μας έβαλε να πάμε 2/8 πολύ αργά!!! 

2 Αυγούστου?? Εν τω μεταξύ δε θα κάνεις άλλο υπερηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα συμπεθερούλα μου! Όλα καλά εδώ! Εσύ τι κάνεις? 

Καλά είμαι συμπεθερούλα μου!Πότε πας για υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

2 Αυγούστου?? Εν τω μεταξύ δε θα κάνεις άλλο υπερηχο;

2/7 μωρέ έκανα λάθος!!! Χαχαχαχα!!! Όχι δεν μου είπε άλλον υπέρηχο!!! Εν τω μεταξύ η κοιλιά μου είναι πρησμένη από τις ενέσεις κ το στήθος μου επίσης!!! Εσύ πως είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

2/7 μωρέ έκανα λάθος!!! Χαχαχαχα!!! Όχι δεν μου είπε άλλον υπέρηχο!!! Εν τω μεταξύ η κοιλιά μου είναι πρησμένη από τις ενέσεις κ το στήθος μου επίσης!!! Εσύ πως είσαι? 

Τα ίδια και εγώ. Δεν έχω ομως ακόμη ναυτιες κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Περιμένουμε τα νέα σου! Σίγουρα θα έχει διπλασιαστεί μην ανησυχείς! ????????

Κοριτσια μου γλυκα 988 πηγε η χοριακη μου. Την Δευτέρα εχω υπέρηχο πρώτα ο Θεος!!!! ❤️❤️Καλη τυχη σε ολες σας!! Σας φιλω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα 988 πηγε η χοριακη μου. Την Δευτέρα εχω υπέρηχο πρώτα ο Θεος!!!! ❤️❤️Καλη τυχη σε ολες σας!! Σας φιλω! 

Μπράβο κοριτσάκι μου! Υπέροχα!!! Με το καλό και σ'εσενα μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Υπέροχα!!! Με το καλό και σ'εσενα μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! ???????

Ευχαριστω γλυκια μου!!! Κ σε σενα ευχομαι συντομα να χαρεις σαν κ εμενα!!! Καλη τυχη σε ολα τα βηματα σου σου το εύχομαι ολοψυχα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα 988 πηγε η χοριακη μου. Την Δευτέρα εχω υπέρηχο πρώτα ο Θεος!!!! ❤️❤️Καλη τυχη σε ολες σας!! Σας φιλω! 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!! Με το καλό να πάνε όλα!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!! Με το καλό να πάνε όλα!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!???

Ειστε η δυναμη μου ολο αυτο τον καιρο σας ευχαριστω παρα πολυ!!! Ευχαριστω κ ανταποδιδω ολα αυτα τα καλα λογια που μου γραφετε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω γλυκια μου!!! Κ σε σενα ευχομαι συντομα να χαρεις σαν κ εμενα!!! Καλη τυχη σε ολα τα βηματα σου σου το εύχομαι ολοψυχα! ❤️

Με τόση θετική ενέργεια από εσάς και τόση χαρά σίγουρα θα ακολουθήσουν κι άλλες! Ελπίζω να είμαι κι εγώ μία από αυτές! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...