Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Παρε 1)Zellogen (Power Health) φτιαχνει τη ποιοτητα ωαριων 

2)ALPHA-LIPOIC ACID 120mg (SOLGAR) για εμφυτευση 

3)Q10 φορτιζει τις «μπαταριες»ωαριων

Ευχαριστώ θα τα παραγγείλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Παρε 1)Zellogen (Power Health) φτιαχνει τη ποιοτητα ωαριων 

2)ALPHA-LIPOIC ACID 120mg (SOLGAR) για εμφυτευση 

3)Q10 φορτιζει τις «μπαταριες»ωαριων

Καλησπέρα  Nefeliap αυτά στα πρότεινε ο Γιατρός σου και ξεκίνησες θεραπεία? Έχω πολύ χαμηλή Ammyy και για αυτό ρωτάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

έχω μια απορία.. Όσες έχετε κάνει εμβρυομεταφορα από κατάψυξη με φάρμακα από την αρχή του κύκλου θα μπορέσετε να μου απαντήσετε.. Σε ποια μέρα του κύκλου κάνατε ετ;

Εμένα ήταν 16η μέρα η ετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια εύχομαι οπα καλά 

καλη αρχή σε όσες αρχίσουν..! 
 

που ζητάνε να κανείς το τεστ του κορονοϊου.;

Καλημέρα κορίτσι, Θεσσαλονίκη στο new life και απ ότι έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ Αθήνα στο Μητέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marillia είπε:

Αν δν κανω λαθος το καναμε σε φυσικο κυκλο!!δηλ πηγαινα για υπερηχο κ μολις εγινε η ωορρηξια τα βαλαμε μετα απο 5 μερες!!δηλ εγινε η ωορρηξια 17 κ τα εβαλα 22 μερα!!τωρα να ειμαι κ ειλικρινης παντα τα πρωτοκολλα τα μπερδευα πιαστηκε ο μπεμπης μου βεβαια!!σιγουρα ομως 22 μερα τα εβαλα κατεψυγμενες βλαστοκυστες κ διαβαζα εδω κοπλες που τα βαζανε περιπου 14 μερα!!

@annie

καλημέρα! κ γω έτσι ακριβώς θα πάω, σε φυσικό! Πριν σταματήσει η διαδικασία λόγω της κατάστασης είχαμε βρει ωορρηξία κ θα έπαιρνα φάρμακα από την επόμενη! Απλά δεν πρόλαβα γιατί έκλεισαν... Κάθε εμπόδιο για καλό λέω εγώ 😉

@Niki94 το μητέρα το ζητάει σίγουρα και στοιχηματίζω και όλα τα μεγάλα. Αν έκανα μια υπόθεση θα έλεγα ότι τα κέντρα που άκουσαν τη σύσταση για το κλείσιμο εν μέσω της πανδημίας θα ακούσουν και αυτό. Τώρα τα υπόλοιπα δεν ξέρω... Προφανώς κ με χαλάει όμως το θεωρώ και σωστό.... Τόση προσπάθεια κάνουμε καλό είναι να υπάρχει μια διασφάλιση κ επιπλέον πρέπει να προστατευτούν και οι άνθρωποι που δουλεύουν εκεί όπως κ άλλοι πελάτες που ενδεχομένως να κινδυνεύουν κ περισσότερο (αν πχ υπάρχει και κάποιο υποκείμενο νόσημα). ΤΟ ζητμα βέβαια είναι ότι αυτό το πράγμα έχει κόστος... έπρεπε να έχουν κάνει κάποια πρόβλεψη, δλδ οκ το μητέρα παίρνει τόσα χρήματα μπορούσε ειδικά σε κοπέλες για εξωσ να δώσει άλλη τιμή αλλά σιγά να μην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maraia39 είπε:

Καλησπέρα  Nefeliap αυτά στα πρότεινε ο Γιατρός σου και ξεκίνησες θεραπεία? Έχω πολύ χαμηλή Ammyy και για αυτό ρωτάω....

Καλημερα!αυτες ειναι απλες βιταμινες οι οποιες ειναι ακινδυνες αλλα κανουν παρα πολυ καλό για ολους τους ανθρωπους και σε μας τις γυναικες!μου τις προτεινε γενετιστης και στα @Sunshine 88ξενα σαιτ γραφουνε διαφορα αν ψαξεις που κανουν καλό για βελτιωση ωαριων κλπ.δε θα προτεινα ποτέ κατι αλλο διοτι η περιπτωση της καθε μια ειναι ξεχωριστη.καποιες κοπελες για χαμηλη αμη εχουνε παρει φερτιλιμαξ και εχουν δει πολυ καλό αλλα αυτο συμφωνα με τις αλλες σου ορμονες πχ dhea και fsh.και εγω επειδή τις ακουγα εδω ρωτησα τον εξωσωμ μου να τις παρω και μου ειπε οχι και μου προτινε τις λιφερτιλ.τις παιρνω 2 μηνες αλλα για ολες αυτες για να δεις αποτελεσμα θελει τουλαχιστον 3 μηνες να παιρνεις.οποτε ρωτησε τον για σιγουρα γιατί καποια πραγματα θεωρουμε οτι κανουν καλό αλλα τελικα ειναι χειροτερα.την εχω παθει για αυτο στο λεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Tokyo μου ολα στο βωμο του χρηματος...δυστυχως...

 

Ετσι είναι... Για γυναίκες που δίνουν τόσα λεφτά στο νοσοκομείο είναι λίγο ξεφτίλα να χρεώνουν κανονικές τιμές για μια εξέταση που - σωστό είναι αλλά - οι ίδιοι ζητάνε στο κάτω κάτω. Τελοσπαντων θα δούμε... Έξω σε άλλα εργαστήρια είναι πιο οικονομικά από όσο ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ετσι είναι... Για γυναίκες που δίνουν τόσα λεφτά στο νοσοκομείο είναι λίγο ξεφτίλα να χρεώνουν κανονικές τιμές για μια εξέταση που - σωστό είναι αλλά - οι ίδιοι ζητάνε στο κάτω κάτω. Τελοσπαντων θα δούμε... Έξω σε άλλα εργαστήρια είναι πιο οικονομικά από όσο ξέρω... 

Καλημέρα!! Κορίτσια αν βρείτε καλές τιμές ενημερώστε μας. Εμένα 120€ μου είχαν πει. Αν βρούμε οικονομικότερα, ακόμα καλύτερα!

Εσύ @Tokyo μου ξεκίνησες; Ήμουν εκτός για κάποιες μέρες και δεν παρακολούθησα εξελίξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!! Κορίτσια αν βρείτε καλές τιμές ενημερώστε μας. Εμένα 120€ μου είχαν πει. Αν βρούμε οικονομικότερα, ακόμα καλύτερα!

Εσύ @Tokyo μου ξεκίνησες; Ήμουν εκτός για κάποιες μέρες και δεν παρακολούθησα εξελίξεις

Πάρε τηλέφωνο στο atg να ρωτήσεις τιμή.. Στη Θεσσαλονίκη το έχει 80€. Λογικά θα είναι ίδια η τιμή και στην Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!! Κορίτσια αν βρείτε καλές τιμές ενημερώστε μας. Εμένα 120€ μου είχαν πει. Αν βρούμε οικονομικότερα, ακόμα καλύτερα!

Εσύ @Tokyo μου ξεκίνησες; Ήμουν εκτός για κάποιες μέρες και δεν παρακολούθησα εξελίξεις

Περιμένω να αδιαθετησω κ θα πάω σε ετ σε φυσικό κύκλο. Δλδ βρίσκουμε ωορρηξια (σε μένα σχεδόν πάντα 14η με 15η μέρα) κ μετά 5 μέρες προετοιμασία... Να δούμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

καλημέρα! κ γω έτσι ακριβώς θα πάω, σε φυσικό! Πριν σταματήσει η διαδικασία λόγω της κατάστασης είχαμε βρει ωορρηξία κ θα έπαιρνα φάρμακα από την επόμενη! Απλά δεν πρόλαβα γιατί έκλεισαν... Κάθε εμπόδιο για καλό λέω εγώ 😉

@Niki94 το μητέρα το ζητάει σίγουρα και στοιχηματίζω και όλα τα μεγάλα. Αν έκανα μια υπόθεση θα έλεγα ότι τα κέντρα που άκουσαν τη σύσταση για το κλείσιμο εν μέσω της πανδημίας θα ακούσουν και αυτό. Τώρα τα υπόλοιπα δεν ξέρω... Προφανώς κ με χαλάει όμως το θεωρώ και σωστό.... Τόση προσπάθεια κάνουμε καλό είναι να υπάρχει μια διασφάλιση κ επιπλέον πρέπει να προστατευτούν και οι άνθρωποι που δουλεύουν εκεί όπως κ άλλοι πελάτες που ενδεχομένως να κινδυνεύουν κ περισσότερο (αν πχ υπάρχει και κάποιο υποκείμενο νόσημα). ΤΟ ζητμα βέβαια είναι ότι αυτό το πράγμα έχει κόστος... έπρεπε να έχουν κάνει κάποια πρόβλεψη, δλδ οκ το μητέρα παίρνει τόσα χρήματα μπορούσε ειδικά σε κοπέλες για εξωσ να δώσει άλλη τιμή αλλά σιγά να μην...

Συμφωνώ απολυτώς!!κ γω άφησα 2 κυκλους κι όλας κ στον 3 τα βάλαμε ο άντρας μου βιαζόταν,αγχωνόταν αλλά ας γινουν όλα οπώς πρέπει κ χαλάλι!!Με το καλό κ καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Περιμένω να αδιαθετησω κ θα πάω σε ετ σε φυσικό κύκλο. Δλδ βρίσκουμε ωορρηξια (σε μένα σχεδόν πάντα 14η με 15η μέρα) κ μετά 5 μέρες προετοιμασία... Να δούμε!!! 

Ωραίαα!! Καλή επιτυχία να έχεις!! Και γενικά με το καλό να έρθουν όλα! ❤️

@annie! Το atg ήταν το πρώτο κέντρο που πήρα τηλέφωνο και νομίζω μου είπαν ότι δεν έκαναν καν το τεστ. Θα ξανατηλεφωνήσω, γιατί λογικά αν το κάνουν στη Θεσσαλονίκη, γίνεται και στην Αθήνα. Σ'ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι, Θεσσαλονίκη στο new life και απ ότι έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ Αθήνα στο Μητέρα.

Α ωραία σε ευχαριστώ 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

καλημέρα! κ γω έτσι ακριβώς θα πάω, σε φυσικό! Πριν σταματήσει η διαδικασία λόγω της κατάστασης είχαμε βρει ωορρηξία κ θα έπαιρνα φάρμακα από την επόμενη! Απλά δεν πρόλαβα γιατί έκλεισαν... Κάθε εμπόδιο για καλό λέω εγώ 😉

@Niki94 το μητέρα το ζητάει σίγουρα και στοιχηματίζω και όλα τα μεγάλα. Αν έκανα μια υπόθεση θα έλεγα ότι τα κέντρα που άκουσαν τη σύσταση για το κλείσιμο εν μέσω της πανδημίας θα ακούσουν και αυτό. Τώρα τα υπόλοιπα δεν ξέρω... Προφανώς κ με χαλάει όμως το θεωρώ και σωστό.... Τόση προσπάθεια κάνουμε καλό είναι να υπάρχει μια διασφάλιση κ επιπλέον πρέπει να προστατευτούν και οι άνθρωποι που δουλεύουν εκεί όπως κ άλλοι πελάτες που ενδεχομένως να κινδυνεύουν κ περισσότερο (αν πχ υπάρχει και κάποιο υποκείμενο νόσημα). ΤΟ ζητμα βέβαια είναι ότι αυτό το πράγμα έχει κόστος... έπρεπε να έχουν κάνει κάποια πρόβλεψη, δλδ οκ το μητέρα παίρνει τόσα χρήματα μπορούσε ειδικά σε κοπέλες για εξωσ να δώσει άλλη τιμή αλλά σιγά να μην...

Καλά κάνουν και σε βάζουν να κανείς αλλά βγενουν άμεσος.; Επίσης συμφωνώ που λες για το κόστος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 εγώ πήρα εχθές τηλέφωνο, έκλεισα για σήμερα και μου είπαν ότι αύριο θα έχω και τα αποτελέσματα.

 

@JoyCat πάρε γιατί στο site τους γράφει πως κάνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Niki94 εγώ πήρα εχθές τηλέφωνο, έκλεισα για σήμερα και μου είπαν ότι αύριο θα έχω και τα αποτελέσματα.

 

@JoyCat πάρε γιατί στο site τους γράφει πως κάνουν 

Μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημερα!αυτες ειναι απλες βιταμινες οι οποιες ειναι ακινδυνες αλλα κανουν παρα πολυ καλό για ολους τους ανθρωπους και σε μας τις γυναικες!μου τις προτεινε γενετιστης και στα @Sunshine 88ξενα σαιτ γραφουνε διαφορα αν ψαξεις που κανουν καλό για βελτιωση ωαριων κλπ.δε θα προτεινα ποτέ κατι αλλο διοτι η περιπτωση της καθε μια ειναι ξεχωριστη.καποιες κοπελες για χαμηλη αμη εχουνε παρει φερτιλιμαξ και εχουν δει πολυ καλό αλλα αυτο συμφωνα με τις αλλες σου ορμονες πχ dhea και fsh.και εγω επειδή τις ακουγα εδω ρωτησα τον εξωσωμ μου να τις παρω και μου ειπε οχι και μου προτινε τις λιφερτιλ.τις παιρνω 2 μηνες αλλα για ολες αυτες για να δεις αποτελεσμα θελει τουλαχιστον 3 μηνες να παιρνεις.οποτε ρωτησε τον για σιγουρα γιατί καποια πραγματα θεωρουμε οτι κανουν καλό αλλα τελικα ειναι χειροτερα.την εχω παθει για αυτο στο λεω..

@Nefeliap σ ευχαριστω πολύ θα τα δω όλα και σε συννενόηση πάντα με το γιατρό ... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εσύ έκανες φυσικό κύκλο.. Εμένα με ξεκίνησε χάπια τη 2η μέρα όποτε λογικά  δε θα κάνω ωορρηξία και με το που είναι έτοιμο το ενδομήτριο θα ξεκινήσω και τα υπόλοιπα φάρμακα για να βάλουμε τις βλαστοκυστες.

Κι εγώ που πήγα σήμερα να τον δω κ να κάνουμε υπέρηχο μου είπε ότι θα τα βάλουμε στον επόμενο κύκλο γιατί τώρα βρήκαμε μια κυστούλα 20χιλ, παρενέργεια της αποτυχημένης εξωσωματικής. Και θα ξεκινήσουμε 2η μέρα cyclacur και dermestril κ θα ξαναμιλήσουμε τότε για το πώς προχωράμε.

Εν τω μεταξύ σε αυτό τον κύκλο μου είπε 13η μέρα και για 10 μέρες να πάρω utrogestan για να συνεχίσουμε να παχαίνουμε το ενδομήτριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2020 at 7:08 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Εσύ έκανες φυσικό κύκλο.. Εμένα με ξεκίνησε χάπια τη 2η μέρα όποτε λογικά  δε θα κάνω ωορρηξία και με το που είναι έτοιμο το ενδομήτριο θα ξεκινήσω και τα υπόλοιπα φάρμακα για να βάλουμε τις βλαστοκυστες.

Annie τι χαπια σου εδωσε ; Για να βγαλεις πολλα ωαρια; Πως λες οτι δε θα κανεις ωορηξια; Το ενδομητριο πρεπει να παει 8 σωστα; Προγεστερονη εννοεις σου εδωσε για να χτισετε το ενδομητριο ωστε να μεταφερετε κατεψυγμενες βλαστοκυστες.δεν εχω παρακολουθησει ..για αυτο σε ρωταω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Annie τι χαπια σου εδωσε ; Για να βγαλεις πολλα ωαρια; Πως λες οτι δε θα κανεις ωορηξια; Το ενδομητριο πρεπει να παει 8 σωστα; Προγεστερονη εννοεις σου εδωσε για να χτισετε το ενδομητριο ωστε να μεταφερετε κατεψυγμενες βλαστοκυστες.δεν εχω παρακολουθησει ..για αυτο σε ρωταω..

Για εμβρυομεταφορα ετοιμάζεται. Έχει κατεψυγμένα. 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Για εμβρυομεταφορα ετοιμάζεται. Έχει κατεψυγμένα. 😍😍😍

Μμμ ναι λογικο .βρε κοριτσια εσας τι σας δινουν για την ετ.εμενα κορτιζονη  αντιβιωση ,σικλακουρ ,προγεστερονη χαπια και κολπικα,παιδικη ασπιρινη και αντιπηκτικη καθημερινα και τη τελευταια φορα και προλουτεξ ενεση αντι για χαπια..πολυ πραγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Annie τι χαπια σου εδωσε ; Για να βγαλεις πολλα ωαρια; Πως λες οτι δε θα κανεις ωορηξια; Το ενδομητριο πρεπει να παει 8 σωστα; Προγεστερονη εννοεις σου εδωσε για να χτισετε το ενδομητριο ωστε να μεταφερετε κατεψυγμενες βλαστοκυστες.δεν εχω παρακολουθησει ..για αυτο σε ρωταω..

Ξεκίνησα με cyclacur από τη 2η μέρα της περιόδου. Απ όσο έχω καταλάβει δεν κανεις ωορρηξία με αυτά θα χάπια. Ενέσεις θα ξεκινήσω όταν θα φτάσει το ενδομήτριο στο επιθυμητό πάχος. Συνολικά μου έδωσε cyclacur, prolutex, Σαλοσπίρ και αντιβίωση. Φολικο έχουν οι βιταμίνες που παίρνω όποτε δεν πήρα έξτρα. Μέχρι στιγμής παίρνω μόνο τη βιταμίνη και τα cyclacur 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Μμμ ναι λογικο .βρε κοριτσια εσας τι σας δινουν για την ετ.εμενα κορτιζονη  αντιβιωση ,σικλακουρ ,προγεστερονη χαπια και κολπικα,παιδικη ασπιρινη και αντιπηκτικη καθημερινα και τη τελευταια φορα και προλουτεξ ενεση αντι για χαπια..πολυ πραγμα!

Καλημέρα!!Εγώ την δεύτερη μέρα του κύκλου έπαιρνα 2 σικλακουρ την ημέρα ένα μεντρολ τον 16 ένα σαλσπιρ και από την 10 η μέρα έπαιρνα 4 σικλακουρ την ημέρα στην δυο ουτρογεσταν τα δικά μου έμβρυα ήταν 2ημερων οπότε τα είχαμε βάλει την 17 ημέρα του κυκλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...