Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αύριο έλεγα αλλά είναι αργία μου είπαν!!! Θα πάω την Τρίτη!!! Εμένα έχει απ όλα μέχρι κ κολπικό υγρό!!! 

Καλά αποτέλεσματα να έχουμε όλες ?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Να μην έχεις άγχος! Όλα καλά θα πάνε! 

Εγώ εδώ... Περιμένω να πάει 25 ο μήνας να δούμε τι κάνουμε! Αν και κάτι μου λέει ότι θα είμαστε εντάξει αυτή τη φορά! ????

Μακαρι κοριτσι μου ολα να ειναι τελεια!!! Στο ευχομαι ολοψυχα. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου ολα να ειναι τελεια!!! Στο ευχομαι ολοψυχα. ❤️❤️

Σ'ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου! Και σ'εσενα εύχομαι μία υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου! Και σ'εσενα εύχομαι μία υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! ????????

Ευχαριστω πολυ!!! Εδω θα ειμαστε σε καθε μας βημα να τα λεμε!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου! Και σ'εσενα εύχομαι μία υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! ????????

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Να μην έχεις άγχος! Όλα καλά θα πάνε! 

Εγώ εδώ... Περιμένω να πάει 25 ο μήνας να δούμε τι κάνουμε! Αν και κάτι μου λέει ότι θα είμαστε εντάξει αυτή τη φορά! ????

Άντε 9 ημέρες μείνανε και βουρ!! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν. Θα το δεις. ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

 

Άντε 9 ημέρες μείνανε και βουρ!! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν. Θα το δεις. ??????????????

Είναι και τα γενέθλια του καλού μου εκείνη την ημέρα οπότε έχουμε ένα λόγο παραπάνω να ελπίζουμε!!! ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!Μπράβο!❤

Καλά είμαι τώρα....Ανυπομονώ να περάσουν οι μήνες να ξεκινήσω πάλι...αναλόγως βέβαια τι θα μας πει ο καινούργιος γιατρός....

Με ποιον γιατρό ξεκινάς??Όλα καλά θα πάνε θα δεις !!!θετική διάθεση να έχεις !!!και καλό κέντρο αυτό τίποτα άλλο °♤♡♡♡ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Με ποιον γιατρό ξεκινάς??Όλα καλά θα πάνε θα δεις !!!θετική διάθεση να έχεις !!!και καλό κέντρο αυτό τίποτα άλλο °♤♡♡♡ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!!

Με τον Σφακιανούδη.Σε κάποιο ποστ διάβασα ότι είναι και δικός σου γιατρός?

Για να δούμε τι θα μας πει...θα ξεκινήσουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Με τον Σφακιανούδη.Σε κάποιο ποστ διάβασα ότι είναι και δικός σου γιατρός?

Για να δούμε τι θα μας πει...θα ξεκινήσουμε;

Ά τελεια σίγουρα επιτυχία θα έχετε δεν μπορεί.

Εξάλλου πας και στο καλυτερο κέντρο σε όλ η την Ελλάδα  .

Αν θελήσεις κάτι στείλε μου μην ντραπεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ά τελεια σίγουρα επιτυχία θα έχετε δεν μπορεί.

Εξάλλου πας και στο καλυτερο κέντρο σε όλ η την Ελλάδα  .

Αν θελήσεις κάτι στείλε μου μην ντραπεις !

 Μακάρι!Σε ευχαριστώ πάρα πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ά τελεια σίγουρα επιτυχία θα έχετε δεν μπορεί.

Εξάλλου πας και στο καλυτερο κέντρο σε όλ η την Ελλάδα  .

Αν θελήσεις κάτι στείλε μου μην ντραπεις !

Τώρα που σε βρήκα θα σε ζαλίσω....?

Μήπως γνωρίζεις αν πρέπει να δούμε και καινούργιο ουρολόγο λόγω αζωοσπερμίας;ή θα δουν τις εξετάσεις στο κέντρο και θα είμαστε εντάξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε? 

Να ρωτησω εχουμε καμια λογιστρια στην παρεα? 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!είναι καποια που ξεκινάει τώρα τις προσπάθειες???αυτή την εβδομάδα???

Καλημέρα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Τώρα που σε βρήκα θα σε ζαλίσω....?

Μήπως γνωρίζεις αν πρέπει να δούμε και καινούργιο ουρολόγο λόγω αζωοσπερμίας;ή θα δουν τις εξετάσεις στο κέντρο και θα είμαστε εντάξει;

Αγάπη μου θα κάνετε βιοψία Ορχεωςοπωςεμεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!είναι καποια που ξεκινάει τώρα τις προσπάθειες???αυτή την εβδομάδα???

Εγώ..  λογικά Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Τώρα που σε βρήκα θα σε ζαλίσω....?

Μήπως γνωρίζεις αν πρέπει να δούμε και καινούργιο ουρολόγο λόγω αζωοσπερμίας;ή θα δουν τις εξετάσεις στο κέντρο και θα είμαστε εντάξει;

Να ρωτήσω κάνατε βιοψία; λογικά είστε κομπλέ αν έχετε πάει σε ουρολογος και το έχετε ψάξει 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να ρω4ισω κάτι κι εγώ με την σειρά μου μιας και δεν ξέρω για να κάνεις ωοληψια χρειάζονται χαρτιά; και αν ναι τι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αγάπη μου θα κάνετε βιοψία Ορχεωςοπωςεμεις?

Έχουμε κάνει με τον προηγούμενο ουρολόγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Να ρωτήσω κάνατε βιοψία; λογικά είστε κομπλέ αν έχετε πάει σε ουρολογος και το έχετε ψάξει 

 

Ναι έχουμε κάνει από τον Οκτώβρη. Κάναμε την πρώτη προσπάθεια τον Μάιο,η οποία όμως δε πέτυχε.επειδή όμως ο ουρολόγος μας τα λέει κάπως θέλουμε να το ψάξουμε και αλλού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια να ρω4ισω κάτι κι εγώ με την σειρά μου μιας και δεν ξέρω για να κάνεις ωοληψια χρειάζονται χαρτιά; και αν ναι τι;

Εμένα δε μου ζήτησαν κάτι....βέβαια την πρώτη μέρα που πήγα για παρακολούθηση υπογράψαμε κάποια χαρτιά με τον άντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια να ρω4ισω κάτι κι εγώ με την σειρά μου μιας και δεν ξέρω για να κάνεις ωοληψια χρειάζονται χαρτιά; και αν ναι τι;

Εμενα μου ζητησαν ληξιαρχικη πραξη γαμου ταυτοτητες φωτοτυπια καρδιογραφημα κ ακτινογραφια θωρακος. Λογω ναρκωσης να ξερουν αν υπάρχει καποιο θεμα για να ειναι καλυμμενοι. Αλλα φανταζομαι θα σου πουνε στο κεντρο που πας τι χρειαζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...