Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι αισίως στην 8η μέρα εμβρυομεταφορας αλλά σήμερα έχω έντονους πόνους περιόδου νομίζω ότι θα αδιαθετησω... είμαι πολυ αγχωμένη πια! Είχε καμία τέτοια συμπτώματα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι αισίως στην 8η μέρα εμβρυομεταφορας αλλά σήμερα έχω έντονους πόνους περιόδου νομίζω ότι θα αδιαθετησω... είμαι πολυ αγχωμένη πια! Είχε καμία τέτοια συμπτώματα;;;;

Καλησπέρα κοριτσάκι μου! Να αδιαθετήσεις δεν νομίζω! Και να μην έχεις πετύχει (που δεν το πιστεύω) η περίοδος θα έρθει αφού κόψεις τα φάρμακα! Εμένα μου ακούγεται πολύ θετικό αυτό που λες! Νομίζω και τα υπόλοιπα κορίτσια θα συμφωνούν! Άσε τα συμπτώματα βασικά και χαλάρωσε!!! ❤️❤️❤️❤️????Όλα θα πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Οτι θες ρωτα μας... εγώ θα δω 

Δεν θέλεις να ξεκινήσεις τώρα κοντά? Τις πήρες τις ενέσεις, δεν τις πήρες? Τι σε κρατάει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι αισίως στην 8η μέρα εμβρυομεταφορας αλλά σήμερα έχω έντονους πόνους περιόδου νομίζω ότι θα αδιαθετησω... είμαι πολυ αγχωμένη πια! Είχε καμία τέτοια συμπτώματα;;;;

Καλησπέρα κοπέλα μου! Μην αγχώνεσαι! Εγώ είχα πόνους περιόδου και έχω ακόμη που και που.Δεν γίνεται να αδιαθετησεις νομίζω κιόλας με τόσα φάρμακα. ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου! Μην αγχώνεσαι! Εγώ είχα πόνους περιόδου και έχω ακόμη που και που.Δεν γίνεται να αδιαθετησεις νομίζω κιόλας με τόσα φάρμακα. ??? 

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι όσο πλησιάζω στη χοριακη πονάω πιο πολυ έχω ακριβώς την αίσθηση που έχω πάντα πριν έρθει η ακατανόμαστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι όσο πλησιάζω στη χοριακη πονάω πιο πολυ έχω ακριβώς την αίσθηση που έχω πάντα πριν έρθει η ακατανόμαστη 

Έτσι και εγώ ήμουν. Οπότε ηρέμησε. Όλα καλά θα πάνε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Έτσι και εγώ ήμουν. Οπότε ηρέμησε. Όλα καλά θα πάνε ????

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου μακάρι!!! Εσύ πως είσαι σήμερα από αίμα;;; Καλυτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν θέλεις να ξεκινήσεις τώρα κοντά? Τις πήρες τις ενέσεις, δεν τις πήρες? Τι σε κρατάει? 

Ναι της έχω πάρει όλες. Θα δούμε τι θα μας πουν η εξετάσεις πρέπει να κάνω ε2 και προγεστερόνη και αν βγουν καλές θα αρχίσω Αλλιός μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου μακάρι!!! Εσύ πως είσαι σήμερα από αίμα;;; Καλυτερα;;;

Ευτυχώς δεν έχω αίμα. Εχω παρει φοβία ομως. Είχα και λιγο πονακι στην κοιλιά για λίγη ώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ναι της έχω πάρει όλες. Θα δούμε τι θα μας πουν η εξετάσεις πρέπει να κάνω ε2 και προγεστερόνη και αν βγουν καλές θα αρχίσω Αλλιός μετά 

Αααα! Οκ! Αντε με το καλό κούκλα μου! ❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ευτυχώς δεν έχω αίμα. Εχω παρει φοβία ομως. Είχα και λιγο πονακι στην κοιλιά για λίγη ώρα. 

Κοριτσάκι, απ'ότι έχω ακούσει πονάκια θα έχεις που και που! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς περισσότερο! Να είσαι ήρεμη και να χαμογελάς! Το τελευταίο είναι δική μου παρέμβαση! Νομίζω ότι κάνει καλό!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ευτυχώς δεν έχω αίμα. Εχω παρει φοβία ομως. Είχα και λιγο πονακι στην κοιλιά για λίγη ώρα. 

Σε καταλαβαίνω αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι όσο πλησιάζω στη χοριακη πονάω πιο πολυ έχω ακριβώς την αίσθηση που έχω πάντα πριν έρθει η ακατανόμαστη 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου αυτούς τους πόνους τους προκαλούν τα φάρμακα!!! Μην ανησυχείς κ ηρέμησε!!! Θέλει ηρεμία για να κολλήσουν τα εμβριακια μας!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Σε καταλαβαίνω αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!

@Kit1982 έκανες τις αιματολογικες εξετάσεις? Πρέπει να είμαστε νηστικες το βράδυ? Έχει κ ουρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου αυτούς τους πόνους τους προκαλούν τα φάρμακα!!! Μην ανησυχείς κ ηρέμησε!!! Θέλει ηρεμία για να κολλήσουν τα εμβριακια μας!!! ????

Σ ευχαριστώ πολυ α ρε κορίτσια μου δίνετε πολυ κουράγιο μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Kit1982 έκανες τις αιματολογικες εξετάσεις? Πρέπει να είμαστε νηστικες το βράδυ? Έχει κ ουρά 

@Skiouros83 μακάρι κοριτσάκι μου! Σε ευχαριστώ??

@sofiefin1982 θα τις κανω αυριο. Εφαγα γυρω στις 21:00 και η αιμοληψια θα γινει γυρω στις 09:45. Οποτε μια χαρα. Μόνο αιματολογικες βλέπω οτι είναι. Θα σου πω με σιγουρια αυριο. Εσυ ποτε θα τις κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι αισίως στην 8η μέρα εμβρυομεταφορας αλλά σήμερα έχω έντονους πόνους περιόδου νομίζω ότι θα αδιαθετησω... είμαι πολυ αγχωμένη πια! Είχε καμία τέτοια συμπτώματα;;;;

Κ εγω ειχα πονακια χαμηλα καθε μερα. Ο γιατρος μου ειχε πει οτι περιοδος δεν προκειται να ερθει γτ παιρνουμε τα φαρμακα γτ ειχα κ εγω φοβηθει μην αδιαθετησω πριν την χοριακη. Μην ανησυχεις!!! Εκανα προχθες την πρωτη χοριακη κ ήταν θετική. Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Liveloula88 κοριτσάκι μου καλά μόλις μπήκα στον 4ο μήνα ..εσυ πως είσαι?

Τέλεια κορίτσι μου!Μπράβο!❤

Καλά είμαι τώρα....Ανυπομονώ να περάσουν οι μήνες να ξεκινήσω πάλι...αναλόγως βέβαια τι θα μας πει ο καινούργιος γιατρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Κ εγω ειχα πονακια χαμηλα καθε μερα. Ο γιατρος μου ειχε πει οτι περιοδος δεν προκειται να ερθει γτ παιρνουμε τα φαρμακα γτ ειχα κ εγω φοβηθει μην αδιαθετησω πριν την χοριακη. Μην ανησυχεις!!! Εκανα προχθες την πρωτη χοριακη κ ήταν θετική. Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!!! 

Αννούλα την Τρίτη θα κάνεις τη δεύτερη?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

@Skiouros83 μακάρι κοριτσάκι μου! Σε ευχαριστώ??

@sofiefin1982 θα τις κανω αυριο. Εφαγα γυρω στις 21:00 και η αιμοληψια θα γινει γυρω στις 09:45. Οποτε μια χαρα. Μόνο αιματολογικες βλέπω οτι είναι. Θα σου πω με σιγουρια αυριο. Εσυ ποτε θα τις κάνεις;

Αύριο έλεγα αλλά είναι αργία μου είπαν!!! Θα πάω την Τρίτη!!! Εμένα έχει απ όλα μέχρι κ κολπικό υγρό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Αννούλα την Τρίτη θα κάνεις τη δεύτερη?! 

Ναι κοριτσι μου. Εξακολουθω να εχω πονακια χαμηλα! Κ ελπίζω να ειναι καλη η χοριακη παλι να έχει διπλασιαστεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αύριο έλεγα αλλά είναι αργία μου είπαν!!! Θα πάω την Τρίτη!!! Εμένα έχει απ όλα μέχρι κ κολπικό υγρό!!! 

Ναι αυριο κλειστα ειναι κ εμενα μου ειπαν. Αλλιως θα πηγαινα αυριο για την επαναληπτικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι κοριτσι μου. Εξακολουθω να εχω πονακια χαμηλα! Κ ελπίζω να ειναι καλη η χοριακη παλι να έχει διπλασιαστεί!!! 

Θα είναι τέλεια!! Θα το δεις!! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Θα είναι τέλεια!! Θα το δεις!! ???????????

Μακαρι. Η αληθεια ειναι πως εχω ενα μικρο αγχος  κ περιμενω την Τρίτη με ανυπομονησία. Εσυ πως εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Μακαρι. Η αληθεια ειναι πως εχω ενα μικρο αγχος  κ περιμενω την Τρίτη με ανυπομονησία. Εσυ πως εισαι? 

Να μην έχεις άγχος! Όλα καλά θα πάνε! 

Εγώ εδώ... Περιμένω να πάει 25 ο μήνας να δούμε τι κάνουμε! Αν και κάτι μου λέει ότι θα είμαστε εντάξει αυτή τη φορά! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...