Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

 Τελεια! Ολα θα πανε καλα πιστη κ θετικη ενεργεια! ?

Ναι φυσικα μονο ετσι θα την παλεψουμε κ δεν θα τρελαθουμε απο το αγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι! Οσες εχετε κανει εξωσωματικη οταν κανατε ενεσεις ειχατε κανονικα περιοδο? 

Ναι.εγώ ξεκίνησα τη 2η μέρα της περιόδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι! Οσες εχετε κανει εξωσωματικη οταν κανατε ενεσεις ειχατε κανονικα περιοδο? 

Κ εγω τη δευτερη μερα περιοδου αρχισα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι! Οσες εχετε κανει εξωσωματικη οταν κανατε ενεσεις ειχατε κανονικα περιοδο? 

Καλημέρα κορίτσακι μου. Ναι κανονικά. Ξεκίνησα τις ενέσεις την δεύτερη ημέρα περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia  μου κοριτσάρα !!!συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου μόλις διάβασα τα ευχάριστα νέα σου !!!!!!!!!!! Εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!??♥️♥️♥️♥️♥️???????καθώς και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν μην το βάζετε κάτω  όλες θα κρατήσετε τα μωράκια σας !!!μια μέρα !!!!Καλά αποτελέσματα σε όλες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@marillia  μου κοριτσάρα !!!συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου μόλις διάβασα τα ευχάριστα νέα σου !!!!!!!!!!! Εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!??♥️♥️♥️♥️♥️???????καθώς και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν μην το βάζετε κάτω  όλες θα κρατήσετε τα μωράκια σας !!!μια μέρα !!!!Καλά αποτελέσματα σε όλες !!!

Σε ευχαριστούμε!και εσύ με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!Πώς είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Πώς είσαι κορίτσι μου;Σταμάτησε το αίμα;

Έχει σταματήσει. Μέσα στο άγχος, είμαστε να ακούσουμε καρδούλα. Εσύ τι κανεις κορίτσι;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Έχει σταματήσει. Μέσα στο άγχος, είμαστε να ακούσουμε καρδούλα. Εσύ τι κανεις κορίτσι;??

Αχ τέλεια που σταμάτησε....όλα καλά θα πάνε!πότε θα την ακούσετε;

Καλά είμαι,ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να πάω να μιλήσω με τον καινούργιο γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Πρώτα ο Θεός την Πέμπτη. Δεν σου κρύβω ότι είμαι φοβισμένη. Εσύ πότε θα πας στον γιατρο;??

Με το καλό!λογικό μου ακούγεται να είσαι φοβισμένη...προσπάθησε όμως να σκέφτεσαι θετικά!❤❤❤

Την άλλη Τετάρτη,στις 26

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστούμε!και εσύ με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!Πώς είσαι;

@Liveloula88 κοριτσάκι μου καλά μόλις μπήκα στον 4ο μήνα ..εσυ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/6/2019 at 9:58 ΠΜ, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολ για τις κατατοποιστικες πληροφοριες!Πιστευω να βρούμε την ακρη καμμια φορα!Να εισαι καλα κοριτσι μου!

Θα κατεβεί μια φορά ο άντρας σου Αθήνα και θα δώσει σπερμα για κατάψυξη.. με μια φορά που θα δώσει σπερμα το χωρίζουν σε  4-5 φιαλίδια.. όποτε δεν θα χρειαστεί να ξανασχοληθείς με το θέμα του σπέρματος.. Μετά από κάθε ωοληψια θα ξεπαγώνουν 1 φιαλίδιο. Θα κάνεις όλους τους υπερήχους εκει που μένεις και θα κατέβαινεις Αθήνα μόνο για την ωοληψια.. Θα κάνεις μερικούς φυσικούς κύκλους να μάζεψεις 2-3 έμβρυα.. με το καλό και μη το βάζεις κάτω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Θα κατεβεί μια φορά ο άντρας σου Αθήνα και θα δώσει σπερμα για κατάψυξη.. με μια φορά που θα δώσει σπερμα το χωρίζουν σε  4-5 φιαλίδια.. όποτε δεν θα χρειαστεί να ξανασχοληθείς με το θέμα του σπέρματος.. Μετά από κάθε ωοληψια θα ξεπαγώνουν 1 φιαλίδιο. Θα κάνεις όλους τους υπερήχους εκει που μένεις και θα κατέβαινεις Αθήνα μόνο για την ωοληψια.. Θα κάνεις μερικούς φυσικούς κύκλους να μάζεψεις 2-3 έμβρυα.. με το καλό και μη το βάζεις κάτω.. 

Σε ευχαριστω  πολυ κοριτσι μου!Προς το παρον το θέμα εχει παγώσει.. Θα χρειαστει ν αξαναπαρω αντιβιωση λογω φλεγμονης...Αυτη η ταλαιπωρια δεν εχει τελος απο οτι φαινεται..Φαναταζομαι με την αντιβιωση ,απαγορευονται οι ελευθερες επαφες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω  πολυ κοριτσι μου!Προς το παρον το θέμα εχει παγώσει.. Θα χρειαστει ν αξαναπαρω αντιβιωση λογω φλεγμονης...Αυτη η ταλαιπωρια δεν εχει τελος απο οτι φαινεται..Φαναταζομαι με την αντιβιωση ,απαγορευονται οι ελευθερες επαφες;;

Ναι ναι απογορευονται μ8νο με προφύλαξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα....

Είναι ανάλογα το προτοκολο που ακολουθεί κάθε μια ποτέ ξεκινάς της ενέσεις..

Δεν ξερω κοπελα μ! Απλα εχω γεμισει αποριες ελπιζω την αλλη εβδομαδα να περασω επιτροπη! Εσυ ποτέ ξεκινας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Δεν ξερω κοπελα μ! Απλα εχω γεμισει αποριες ελπιζω την αλλη εβδομαδα να περασω επιτροπη! Εσυ ποτέ ξεκινας? 

Οτι θες ρωτα μας... εγώ θα δω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...