Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο κορίτσια!!!!!

@anna5190 Συγχαρητήρια!!! Συνεχίστε το σερί!!!!!

 

 

Ευχαριστω παρα πολυ. Μακαρι ολα τα κοριτσια με θετικα αποτελεσματα κ θετικες εξελίξεις ως το τερμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

Κοριτσάκι μουυυυυυ υπέροχαααα νεάκιαααααααα!!!Με το καλο θα πάνε όλα τέλειααααααααα!!1Πωωπω χαμούλης θα γίνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Ψυχή μου ??? όλα καλά θα πάνε. Και εσείς ανεβάζετε πολύ εμένα. @sofiefin1982 το ξερω καρδούλα μου, μην σκεφτόμαστε αλλο αρνητικα. Και εγω σήμερα, μαρτυρησα. Εν τω μεταξυ, ξερω οτι αυριο και εγω παλι κάτι θα σκεφτώ. Ας ειναι ολες οι εγκυμοσυνες μας ευλογημενες. @Skiouros83 πότε κάνεις χοριακη με το καλο;

@Kit1982από δουλειές σπιτιού τι κάνετε? Εγώ προσπαθώ μόνη μου σιγά σιγά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κοριτσάκι μουυυυυυ υπέροχαααα νεάκιαααααααα!!!Με το καλο θα πάνε όλα τέλειααααααααα!!1Πωωπω χαμούλης θα γίνει!!!!

Ευχαριστω αγαπη μου μακαρι ολα καλα να ειναι. Εσυ πως εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Kit1982από δουλειές σπιτιού τι κάνετε? Εγώ προσπαθώ μόνη μου σιγά σιγά 

Τιποτα απολύτως. Ειδικά μετά από αυτό που έπαθα. Καναπέ, κρεβάτι, τουαλέτα, φαγητό και ξανά τα ίδια. Τα κάνει όλα ο αντρουλης μου με την μητέρα μου. Αν μπορείς και εσύ, να είσαι χαλαρή νομίζω καλύτερα.Δεν είμαστε για ρίσκο. Όπως νιώθεις βέβαια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Kit1982από δουλειές σπιτιού τι κάνετε? Εγώ προσπαθώ μόνη μου σιγά σιγά 

Καλέ κάτσε ήσυχη! Να δέσει πρώτα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Marina83 είπε:

πηρα την απαντηση τις δευτερης χοριακης απο 18 πηγε στο 14,7 .

δεν θα επρεπε να έχει παει μηδεν αμεσως αφου μου ηρθε αιμα?

Κοριτσάκι μου, δεν ξέρω να σου απαντήσω... Ο γιατρος σου τι λέει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Τιποτα απολύτως. Ειδικά μετά από αυτό που έπαθα. Καναπέ, κρεβάτι, τουαλέτα, φαγητό και ξανά τα ίδια. Τα κάνει όλα ο αντρουλης μου με την μητέρα μου. Αν μπορείς και εσύ, να είσαι χαλαρή νομίζω καλύτερα.Δεν είμαστε για ρίσκο. Όπως νιώθεις βέβαια 

Δεν έχω κανέναν εγώ!!! Η μαμά μου είναι στο χωριό κ δουλεύει σεζόν σε ξενοδοχείο, η πεθερά μου είναι κ αυτή επαρχία κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα!!! Κάνω ότι μπορώ σιγά σιγά!!! Τι να κάνω μωρέ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου μακαρι ολα καλα να ειναι. Εσυ πως εισαι? 

Ησυχα κορίτσι μου!!ζεσταίνομαι νευράκια έχω χαχαχαχαχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν έχω κανέναν εγώ!!! Η μαμά μου είναι στο χωριό κ δουλεύει σεζόν σε ξενοδοχείο, η πεθερά μου είναι κ αυτή επαρχία κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα!!! Κάνω ότι μπορώ σιγά σιγά!!! Τι να κάνω μωρέ??? 

Που είσαι να έρθουμε να βάλουμε ένα χεράκι!?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ησυχα κορίτσι μου!!ζεσταίνομαι νευράκια έχω χαχαχαχαχ!!!!

Καλα αυτή η ζέστη με ενοχλουσε αφανταστα τωρα κ με τα φαρμακα ακομα περισσότερο χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Που είσαι να έρθουμε να βάλουμε ένα χεράκι!?! 

Αχ μωρέ τι γλυκούλες είστε όλες!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Μόνο με το λόγο σου με υποχρεωσες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αχ μωρέ τι γλυκούλες είστε όλες!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Μόνο με το λόγο σου με υποχρεωσες ???

Εγώ προσφέρομαι αν είσαι κάπου κοντά πάντως! Αλήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αχ βρε κορίτσια. Τώρα στην τουαλέτα είδα στο χαρτί ροζ σταγονίτσα. ? τρέμω

Κοριτσάκι μου ηρέμησε και ξάπλωσε! Αν συνεχίσει πάρε το γιατρό σου! Εγώ αυτό θα έκανα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκι μου ηρέμησε και ξάπλωσε! Αν συνεχίσει πάρε το γιατρό σου! Εγώ αυτό θα έκανα! 

Είμαι ξαπλωμένη ήδη. Του μίλησα. Είναι οκ. Ο φόβος μου, με έχει ριμαξει. Λες επειδή σήμερα μετακινηθηκα; Αύριο έλεγα να πάω για τις εξετάσεις. Θα το σκεφτώ όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Είμαι ξαπλωμένη ήδη. Του μίλησα. Είναι οκ. Ο φόβος μου, με έχει ριμαξει. Λες επειδή σήμερα μετακινηθηκα; Αύριο έλεγα να πάω για τις εξετάσεις. Θα το σκεφτώ όμως. 

Δες πώς θα είσαι και αναλόγως πράττεις! Μην μου αγχώνεσαι μόνο! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δες πώς θα είσαι και αναλόγως πράττεις! Μην μου αγχώνεσαι μόνο! ❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό. ????❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αχ μωρέ τι γλυκούλες είστε όλες!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Μόνο με το λόγο σου με υποχρεωσες ???

Σοφάκι μου, θα έλεγα να τα αφήσεις όλα προς το παρον και αν γίνεται πάρε λιγο βοήθεια. Καμία φίλη κοντά ας πούμε αν μπορεί να έρχεται μια δυο ώρες, και πινοντας το καφεδάκι σας, να σου κάνει δυο δουλιτσες. Μέχρι να δεις καρδούλα και το ξαναβλεπεις μετά τι θα κάνεις. Δύο εβδομάδες είναι. Και βλέπουμε μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σοφάκι μου, θα έλεγα να τα αφήσεις όλα προς το παρον και αν γίνεται πάρε λιγο βοήθεια. Καμία φίλη κοντά ας πούμε αν μπορεί να έρχεται μια δυο ώρες, και πινοντας το καφεδάκι σας, να σου κάνει δυο δουλιτσες. Μέχρι να δεις καρδούλα και το ξαναβλεπεις μετά τι θα κάνεις. Δύο εβδομάδες είναι. Και βλέπουμε μετά 

Θα συμφωνήσω απόλυτα με το κορίτσι! Έχετε καιρό για δουλειές! Τώρα πρέπει να είστε ήρεμες και ξεκούραστες για τα μωρούλια σας! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

 Τελεια!!! Ολα να πανε καλα ευχομαι! Μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη καλη μου!! Σε ολα τα κορίτσια μας! Να πανε ολα κατευχην! Η Παναγίτσα να ειναι διπλα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

 Τελεια!!! Ολα να πανε καλα ευχομαι! Μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη καλη μου!! Σε ολα τα κορίτσια μας! Να πανε ολα κατευχην! Η Παναγίτσα να ειναι διπλα σας! 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Ναι σε ολες μας ευχομαι κ εγω τα καλυτερα κ μονο χαρουμενα νεα να εχουμε να λεμε❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Μονο ευχαριστα να κυλησει σε ολα τα κοριτσια! Η πρωτη σου προσπάθεια? Αν το εχεις γράψει συγνωμη αλλα ειμαστε πολλες ?

Μακαρι ναι!!! Ειναι η 1η μου προσπαθεια κ ευτυχως πετυχε. Βέβαια ειναι αρκετα νωρις κ πρωτα θελω να κανω κ την Τριτη την επαναληπτικη χοριακη για να δουμε❤️μετα αν ολα ειναι καλα κ με αυτο προχωράμε στα επομενα βηματα σιγα σιγα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Μακαρι ναι!!! Ειναι η 1η μου προσπαθεια κ ευτυχως πετυχε. Βέβαια ειναι αρκετα νωρις κ πρωτα θελω να κανω κ την Τριτη την επαναληπτικη χοριακη για να δουμε❤️μετα αν ολα ειναι καλα κ με αυτο προχωράμε στα επομενα βηματα σιγα σιγα. 

 Τελεια! Ολα θα πανε καλα πιστη κ θετικη ενεργεια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...