Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε; Εμένα έχει αρχίσει να με πιάνει απελπισία..

Καλημέρα!!! Ανυπομονείς να ξεκινήσεις εμβρυομεταφορά ή ωοληψία κι έχεις αγωνία;;

Καλημέρα @Spongebob !! Σήμερα περιμένουμε νέα από σένα; Σου εύχομαι τα καλύτερα!! Να είναι θετικούλι και να πάει πολύ καλά!!! 💖

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!!! Ανυπομονείς να ξεκινήσεις εμβρυομεταφορά ή ωοληψία κι έχεις αγωνία;;

Καλημέρα @Spongebob !! Σήμερα περιμένουμε νέα από σένα; Σου εύχομαι τα καλύτερα!! Να είναι θετικούλι και να πάει πολύ καλά!!! 💖

 

Καλημερα JoyCat..!!! Ακομα αναμενω τηλεφωνημα..Ειμαι σε μια τρεμαμενη κατασταση οπως καταλαβαινετε..!!! Τι να πωωωω..περιμενωωωω...Μολις εχω νεα θα σας στειλω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen @JoyCat γιατί δε βλέπω να ξεκινάνε οι διαδικασίες στα κοντά.. Έχει παγώσει το όνειρο για τις περισσότερες από εμάς. Ήταν να κάνω ετ αυτές τις μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@karen @JoyCat γιατί δε βλέπω να ξεκινάνε οι διαδικασίες στα κοντά.. Έχει παγώσει το όνειρο για τις περισσότερες από εμάς. Ήταν να κάνω ετ αυτές τις μέρες..

Ναι δυστυχώς είναι θέμα τώρα με όλα αυτά που γίνονται και εγώ περίμενα την δότρια τώρα ποιος ξέρει ποτέ θα μπούμε σε σειρά καλά να μαστε να τελειώσουν και όλα αυτά που γίνονται και να ξεκινήσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Καλημερα JoyCat..!!! Ακομα αναμενω τηλεφωνημα..Ειμαι σε μια τρεμαμενη κατασταση οπως καταλαβαινετε..!!! Τι να πωωωω..περιμενωωωω...Μολις εχω νεα θα σας στειλω!!!!!!

Με το καλο ευχομαι θετικη χοριακη κοριτσι μου με καλη εξελιξη! Μεσα απο τη καρδια μου ολα να σου πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Spongebob οι διπλασιασμοι ειναι αυτοι που απασχολουν κυριως τους γιατρους. Θα επαναλαβεις τη χοριακουλα σου και ευχομαι να εχει ανεβει αρκετα. 

Ξερω την αγωνια σου..ψυχραιμια και ηρεμια οσο μπορεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ναι δυστυχώς είναι θέμα τώρα με όλα αυτά που γίνονται και εγώ περίμενα την δότρια τώρα ποιος ξέρει ποτέ θα μπούμε σε σειρά καλά να μαστε να τελειώσουν και όλα αυτά που γίνονται και να ξεκινήσουμε 

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!!! Ότι καλύτερο σου εύχομαι @Spongebob!!! Άντε κοπέλα μου να ακούσουμε και ένα χαρμόσυνο νέο!!

@annie! υπομονή.. και εγώ έτσι απελπισία νιώθω και δεν βλέπω να ξεκινάμε σύντομα.. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω?!?

@karen άντε καλή αρχή και εσύ κοπέλα μου.. Ήθελα να σε ρωτήσω μιας και ανέφερες δότρια.. γνωρίζεις (ή και κάποια άλλη κοπέλα) αν μπορώ να δωρίσω ωάρια μετά από την δική μου εξωσωματική; Δεν ξέρω αν είπα καμία βλακεία δεν έχω ρωτήσει ή κάτι άλλο απλά με ενδιαφέρει γενικότερα και αν θα μπορούσα θέλω να το κάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen  @annie! Εγώ θα έχω νεότερα την επόμενη εβδομάδα, μου είπε ο γιατρός να μιλήσουμε στις 15 του μήνα. Αν κάποια έχει νεότερα και νωρίτερα, ας μας ενημερώσει! Να προχωρήσετε κι εσείς! Είναι κρίμα να παγώνουν όλα..

@Spongebob Τίποτα ακόμα; Έχω κι εγώ αγωνία

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Τώρα το είδα, δεν μου είχε εμφανίσει τα μηνύματα!! Μπράβο!!!!

Τώρα όλα βήμα βήμα, σιγά θα γίνουν!! Να προσέχεις τον εαυτό σου τώρα και να είσαι ήρεμη! Έχεις κι ένα πλασματάκι τώρα να προσέχεις, αρχίζετε να είστε δύο!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε; Εμένα έχει αρχίσει να με πιάνει απελπισία..

Καλημέρα κοριτσάκι που!! Τι έπαθες;;;Έλα μην πέφτεις...μίλησες με το κεντρο;

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Ναι εξωσωματική 

πολύ ευχάριστο αυτό. Κ εγώ στην πρώτη μ Εξωσωματική θα ημουν, αλλά έγινε διακοπή λόγω της κατάστασης 2-3 μερες πριν ξεκινησω.  Εσυ βλεπω ψάχνεις δότρια. Γιατί;η εμφύτευση δεν προχώρησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Με το καλο ευχομαι θετικη χοριακη κοριτσι μου με καλη εξελιξη! Μεσα απο τη καρδια μου ολα να σου πανε καλα! 

@peacockπηγες για υπέρηχο; πως είσαι σήμερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

@Spongebob οι διπλασιασμοι ειναι αυτοι που απασχολουν κυριως τους γιατρους. Θα επαναλαβεις τη χοριακουλα σου και ευχομαι να εχει ανεβει αρκετα. 

Ξερω την αγωνια σου..ψυχραιμια και ηρεμια οσο μπορεις. 

Ευχομαι και την Παρασκευη να σας μεταφερω ευχαριστα νεα..πωωω μου φαινεται πολυ μακρια η Παρασκευη..μου ερχεται να παω να κανω τεστ την Τεταρτη..🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Ευχομαι και την Παρασκευη να σας μεταφερω ευχαριστα νεα..πωωω μου φαινεται πολυ μακρια η Παρασκευη..μου ερχεται να παω να κανω τεστ την Τεταρτη..🤪🤪🤪

Συγχαρητήρια κοριτσάκι. Ολα καλά θα πάνε. Να σκεφτεσαι αισιόδοξα. Περιμένουμε νεοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Mia χαρα ειναι κοπελα μου η χοριακή !!καθολΟυ χαμηλη !!μην ανησυχεις εγω δε θα αντεχα τεταρτη θα ξανακανα..το εχω κανει βεβαια και το εχω κρυψει απο το γιατρο..αλλα υπαρχει λογος που σου ειπε αραγε τη παρασκευη ; Δε ρωτησες;μεταφερατε 3ης μερας ή βλαστοκυστη σου ειπε βαθμο κ ποσο κυτταρων;  Τα πονακαια φυσιολογικα ειναι καποιες κοπελες εχουν καποιες οχι..και εγώ τα εχω νοιωσει και οχι  ,μετα απο τια εμβρυομεταφορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε; Εμένα έχει αρχίσει να με πιάνει απελπισία..

Αστα κ εγω ολα μαυρα τα βλεπω..κουραγιο κ υπομονη ! δυστυχως δε μπορουμε να κανουμε κ αλλιως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Mia χαρα ειναι κοπελα μου η χοριακή !!καθολΟυ χαμηλη !!μην ανησυχεις εγω δε θα αντεχα τεταρτη θα ξανακανα..το εχω κανει βεβαια και το εχω κρυψει απο το γιατρο..αλλα υπαρχει λογος που σου ειπε αραγε τη παρασκευη ; Δε ρωτησες;μεταφερατε 3ης μερας ή βλαστοκυστη σου ειπε βαθμο κ ποσο κυτταρων;  Τα πονακαια φυσιολογικα ειναι καποιες κοπελες εχουν καποιες οχι..και εγώ τα εχω νοιωσει και οχι  ,μετα απο τια εμβρυομεταφορες.

Αστα κι εγω νομιζω οτι θα κανω την τεταρτη  απο τον φοβο και την αγωνια μου...

Βλαστοκυστη μεταφεραμε..απο οτι θυμαμαι ηταν 5 ΑΑ αν εννοεις αυτο γιατι ειμαι και ψυλοασχετη..😋😋

Ναι κι εγω ειχα και στις αλλες δυο εμβρυομεταφορες στην πρωτη που ηταν εγκυμοσυνη και δεν εξελιχθηκε αλλα και στην βιοχημικη που ηταν πριν 1 μηνα..

Θα σας κρατω ενημερες γιατι μου δινετε πολυ κουραγιο και θετικη αυρα ακομη κι αν δεν σαν ξερω..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι που!! Τι έπαθες;;;Έλα μην πέφτεις...μίλησες με το κΟχιεντρο;

 

πολύ ευχάριστο αυτό. Κ εγώ στην πρώτη μ Εξωσωματική θα ημουν, αλλά έγινε διακοπή λόγω της κατάστασης 2-3 μερες πριν ξεκινησω.  Εσυ βλεπω ψάχνεις δότρια. Γιατί;η εμφύτευση δεν προχώρησε;

Όχι απέβαλα. Έχω παει ξανά στο παρελθον με δανεικά αλλά ουτε αυτά περπάτησαν ψάχνω για καινούργια δοτρια. Τα δικά μου έχουν αποδείξει οτι δεν είναι καλησ ποιότητας και δεν έχω και ανταπόκριση στα πρωτόκολλα διέγερσης ωοθηκών. Ενα και στην καλύτερη έπαιρνα δυο και απο αυτά αν περπαταγε ενα δεν υπήρχε γονιμοποίηση ή με ανωμαλίες και γ ιαυτι επέλεξα να συνεχίσω με δανεικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Spongebob είπε:

Ευχομαι και την Παρασκευη να σας μεταφερω ευχαριστα νεα..πωωω μου φαινεται πολυ μακρια η Παρασκευη..μου ερχεται να παω να κανω τεστ την Τεταρτη..🤪🤪🤪

Ολα καλά να πάνε με θετικές εξελίξεις παρασκευή όχι τέταρτη υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

@karen  @annie! Εγώ θα έχω νεότερα την επόμενη εβδομάδα, μου είπε ο γιατρός να μιλήσουμε στις 15 του μήνα. Αν κάποια έχει νεότερα και νωρίτερα, ας μας ενημερώσει! Να προχωρήσετε κι εσείς! Είναι κρίμα να παγώνουν όλα..

@Spongebob Τίποτα ακόμα; Έχω κι εγώ αγωνία

 

Μακαρι, συνεχώς κάτι θα υπάρξει να μας καθυστερεί τις προσπαθειες η να τις αναβάλει πφφφφφφ  7χρονια και ακόμη τίποτε ανομονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Συγχαρητήρια, εύχομαι από την καρδιά μου αυτή η φορά να είναι η τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα ο λόγος που τις αφαιρεσες τις εχω βγάλει και εγω την μια λόγω εξωμητριου και η άλλη υδροσαλπιγγα μετα την δεύτερη αφαίρεση ειχα εμφύτευση 

@karen Αφοτου αφαιρεσες την υδροσαλπιγγα μετα από τι διάστημα εκανες εμβρυομεταφορα στην οποια πετυχες εμφυτευση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Spongebob είπε:

Αστα κι εγω νομιζω οτι θα κανω την τεταρτη  απο τον φοβο και την αγωνια μου...

Βλαστοκυστη μεταφεραμε..απο οτι θυμαμαι ηταν 5 ΑΑ αν εννοεις αυτο γιατι ειμαι και ψυλοασχετη..😋😋

Ναι κι εγω ειχα και στις αλλες δυο εμβρυομεταφορες στην πρωτη που ηταν εγκυμοσυνη και δεν εξελιχθηκε αλλα και στην βιοχημικη που ηταν πριν 1 μηνα..

Θα σας κρατω ενημερες γιατι μου δινετε πολυ κουραγιο και θετικη αυρα ακομη κι αν δεν σαν ξερω..!!!!

συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! η πρώτη δυσκολία κ αγωνία πέρασε, λίγη υπομονή ακόμα για την Παρασκευή και ούτε που θα καταλάβεις πως πέρασε ο καιρός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@karen Αφοτου αφαιρεσες την υδροσαλπιγγα μετα από τι διάστημα εκανες εμβρυομεταφορα στην οποια πετυχες εμφυτευση;

Στον αμέσως επόμενο κύκλο δυο έμβρυα κρυοσυντήρησης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...