Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσι μου, ξεκίνησες σήμερα? Τι νέα εχουμε;

Ξεκίνησα προετοιμασία και στις 25 πάω για υπέρηχο! Τη μέρα των γενεθλίων του άντρα μου! Σημάδι?! Θα δείξει!!! Πάντως είμαι πολύ ανεβασμένη και σ'αυτο έχετε συμβάλλει εσείς με τα φανταστικά σας νέα!!! Έχω χαρεί τόσο! Σαν να έμεινα κι εγώ έγκυος μαζί σας! Και θα μείνω είμαι σίγουρη! ?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ξεκίνησα προετοιμασία και στις 25 πάω για υπέρηχο! Τη μέρα των γενεθλίων του άντρα μου! Σημάδι?! Θα δείξει!!! Πάντως είμαι πολύ ανεβασμένη και σ'αυτο έχετε συμβάλλει εσείς με τα φανταστικά σας νέα!!! Έχω χαρεί τόσο! Σαν να έμεινα κι εγώ έγκυος μαζί σας! Και θα μείνω είμαι σίγουρη! ?????????????????

Αυτο το συναισθημα ειναι τρομερο κ ευχομαι ολες να εχετε υπεροχα αποτελεσματα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Αυτο το συναισθημα ειναι τρομερο κ ευχομαι ολες να εχετε υπεροχα αποτελεσματα!!!! 

Μας τρέλανες σήμερα!!! Εγώ προσωπικά απογειώθηκα!!! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ξεκίνησα προετοιμασία και στις 25 πάω για υπέρηχο! Τη μέρα των γενεθλίων του άντρα μου! Σημάδι?! Θα δείξει!!! Πάντως είμαι πολύ ανεβασμένη και σ'αυτο έχετε συμβάλλει εσείς με τα φανταστικά σας νέα!!! Έχω χαρεί τόσο! Σαν να έμεινα κι εγώ έγκυος μαζί σας! Και θα μείνω είμαι σίγουρη! ?????????????????

Ψυχή μου ??? όλα καλά θα πάνε. Και εσείς ανεβάζετε πολύ εμένα. @sofiefin1982 το ξερω καρδούλα μου, μην σκεφτόμαστε αλλο αρνητικα. Και εγω σήμερα, μαρτυρησα. Εν τω μεταξυ, ξερω οτι αυριο και εγω παλι κάτι θα σκεφτώ. Ας ειναι ολες οι εγκυμοσυνες μας ευλογημενες. @Skiouros83 πότε κάνεις χοριακη με το καλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μας τρέλανες σήμερα!!! Εγώ προσωπικά απογειώθηκα!!! ??????????

Κοριτσια θέλει υπομονη κ πιστη. Ειναι νωρις ακομα βεβαια κ περιμενω κ τις επαναληπτικες κ θελω να πιστεύω πως ολα θα πανε καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ψυχή μου ??? όλα καλά θα πάνε. Και εσείς ανεβάζετε πολύ εμένα. @sofiefin1982 το ξερω καρδούλα μου, μην σκεφτόμαστε αλλο αρνητικα. Και εγω σήμερα, μαρτυρησα. Εν τω μεταξυ, ξερω οτι αυριο και εγω παλι κάτι θα σκεφτώ. Ας ειναι ολες οι εγκυμοσυνες μας ευλογημενες. @Skiouros83 πότε κάνεις χοριακη με το καλο;

Την Πέμπτη θα την κάνω πρώτα ο θεός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια θέλει υπομονη κ πιστη. Ειναι νωρις ακομα βεβαια κ περιμενω κ τις επαναληπτικες κ θελω να πιστεύω πως ολα θα πανε καλα!!! 

Και θα πάνε τέλεια θα το δεις! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Την Πέμπτη θα την κάνω πρώτα ο θεός 

Με το καλό κορίτσι μου! Θα είναι τέλεια θα δεις! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Άντε με το καλό. Όλα καλά θα πάνε. ????

Ελπιζω να μη χαλάσω το σερί αν και δεν είμαι και πολυ αισιόδοξη ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Θα είναι τέλεια θα δεις! ??????????

Σ ευχαριστώ παρά πολυ κορίτσι μου από το στόμα σου και στου θεού τ αυτί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Skiouros83 είπε:

Ελπιζω να μη χαλάσω το σερί αν και δεν είμαι και πολυ αισιόδοξη ... 

Ολα καλα θα πανε. Εδω ειμαστε να δινει δυναμη κ κουραγιο η μια στην αλλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Ελπιζω να μη χαλάσω το σερί αν και δεν είμαι και πολυ αισιόδοξη ... 

Αααα δεν θέλω τέτοια! Δεν θα σπάσει το σερί! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

Μπραβοοοοο συγχαρητήρια και σε σένα @anna5190...Όλα καλά θα πάνε!!! Τι ευχάριστα νέα...άντε και στα υπόλοιπα κορίτσια με πολλές επιτυχίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Μπραβοοοοο συγχαρητήρια και σε σένα @anna5190...Όλα καλά θα πάνε!!! Τι ευχάριστα νέα...άντε και στα υπόλοιπα κορίτσια με πολλές επιτυχίες!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Ναι σε ολες μας τα καλύτερα ευχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Ναι σε ολες μας τα καλύτερα ευχομαι. 

Κοριτσάκι η πρώτη σου δεν ήταν?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκι η πρώτη σου δεν ήταν?! 

Ναι ναι η πρωτη μου!!! Κ ελπιζω να ολοκληρωθει η προσπαθεια αισιως. Ενα βημα ακομα το καναμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

Τελειαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι ναι η πρωτη μου!!! Κ ελπιζω να ολοκληρωθει η προσπαθεια αισιως. Ενα βημα ακομα το καναμε. 

Θα πάνε όλα τέλεια! Το σημαντικότερο κομμάτι ολοκληρώθηκε επιτυχώς! Τώρα χαλαρώνεις και το απολαμβάνεις!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Θα πάνε όλα τέλεια! Το σημαντικότερο κομμάτι ολοκληρώθηκε επιτυχώς! Τώρα χαλαρώνεις και το απολαμβάνεις!!! ?????

Το ελπιζω κοριτσι μου! Μακαρι ολα να ειναι καλα απο εδω κ περα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χοριακη κ εγω θεωρω πως ηταν καλη!!! Ο γιατρος μ ειπε οτι πανω απο 100 θεωρειται πολυ καλη. εσεις τι λέτε? Αντε παλι να ερθει η Τριτη κ ελπιζω μην μου κανει κνν χουνέρι η μικροβιολογος παλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον❤️ η μητρα και ο τράχηλος είναι πεντακάθαρα! Ίσως η περίοδος να αργησει και να έρθει μέχρι και σε 50 μέρες και να μην ανησυχήσω! Μου έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και θρομβοφιλια τις έκανα και θα βγουν μέχρι την Τρίτη! Επίσης περιμενουμε να βγουν και οι καρυοτυποι (εμβρύου και οι δικοί μας) και μετά το πασχα έκλεισα ραντεβού να με δει και να συζητήσουμε τι θα βγάλουν οι εξετάσεις και έχει στο μυαλό του να μου δώσει κάποια αγωγη γτ έπεσαν λίγο και τα ανδρογονα μου και με βάση το ιστορικό μου και τος εξετάσεις να μου δώσει αγωγη! Επίσης μου είπε να μη τρώω κάποια τρόφιμα και να μη περνώ κάποιες βιταμίνες γτ πυροδοτούν τις ενδορφινες με αποτελεσμα να μη κάνω ποιοτικά ωάρια! Τελος μου είπε πως αφού θα λείπει ο σύντροφος το καλοκαιρι μπορούμε να καταψηξει ο σύντροφος σπερμα και να κάνω σπερματεγχυνση κάποια στιγμή το καλοκαιρι αφού παρω την αγωγη και μετά🙏
    • Ναι ακούγονται ενθαρρυντικά 🙏μου είπε θα το παλέψουμε μαζί και είμαι σίγουρος ότι το μωρακι θα έρθει🙏 δυστυχώς τις γιορτές δεν θα είναι ο σύντροφος εδώ όποτε θα τις περάσουμε μοναχικά! Θα πάω στα πεθερικά μου βέβαια αλλά όσο να ναι δεν είναι το ίδιο😢 ευτυχως μου το είπε και από μόνος του ότι αν λείπει ο σύντροφος θα κάνουμε μαζί την προσπάθεια 🙏 Ενδιαφέρεται πολύ γ αυτό και εγώ τον εμπιστεύομαι πολύ! Δεν με ξεπετάει και μας εξηγεί τα πάντα 🙏 Ναι ενοιωσα μια ανακούφιση γτ θέλει να το ψάξουμε λιγακι αλλά και μου δεν μας άφησε να προσπαθησουμε μόνοι μας και βλεπουμε! Από μονος του μας είπε ότι αν θελουμε να κάνουμε σπερματεγχυνση  να καταλήξουμε σπερμα και ας λείπει ο συζυγος θα το κάνουμε μαζί με τον γιατρό 🙏 Κορίτσι μου η διατροφή που ανέφερα προφανώς είναι για την δικιά μου περίπτωση με βάση το ιστορικό μου (ΣΠΩ, υψηλή αμη, χαμηλά ανδρογονα, υπερινσουλιναιμια κτλ) μη βάζεις κατά νου αυτά που είπα γτ κάθε περίπτωση είναι διαφορετική! Μου είπε να αποφεύγω αυτά καθώς πυροδοτούν τις ενδορφινες και κατά συνέπεια δεν βοηθούν σε ποιοτικά ωάρια! Μου είπε επακριβώς πως αν σας πηγαινα για εξωσωματικη θα σας έπαιρναν 4000-5000 και θα περνάμε τα τέτοια μας τώρα! Έτσι ακριβώς μου είπε🤪 θέλει λέει να το παλέψουμε ακόμη να βγουν και οι εξετάσεις και από εκεί και περα να δούμε πως θα προχωρήσουμε🙏 αχ κοριτσάκι μου τι έχεις περάσει και εσυ😩
    • ΄Άρα αυτά επιτρέπονται και βοηθάνε; Τότε ο γιατρός της @Mpourmpouloγιατί της είπε να τα ελαττώσει;
    • Γεια σας κορίτσια. Προσφατα πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης να πάρω το μηλαρακι και την ζώνη. Μου είπαν για 3ημερη νηστεία , αλλά την τρίτη μέρα εγώ έφαγα παγωτό το πρωί το ξέχασα και την4η μέρα έφαγα το μηλαρακι κανονικά. Δεν ξέρω τι έπαθα εκείνη την ημέρα και το ξέχασα τελειωσ ότι έκανα νηστεία ... Τώρα θεωρείτε άκυρο;  Να ξαναπάρω μηλαρακι να ξεκινήσω πάλι απ' την αρχή;  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημένη ... Προσπαθώ 3 χρόνια για μωράκι αλλά δεν έρχεται ..😔😔😔😔😥
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...