Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ναι και εγώ για έναν μήνα άκουσα.. Ελπίζω γρήγορα να τελειώσει αυτό που ζούμε και να μπούμε σε ρυθμό.. Εγώ έμεινα έγκυος τον Νοέμβριο αλλά παλλινδρόμησε 10η εβδομάδα.. Ξανά με φυσικούς για να μαζεψω 2 εμβρυα να τα βάλω και έχουμε μέλλον.. Έβαλα ένα καταψυξη τον προηγούμενο μήνα..

Κατάλαβα, αυτές οι παλινδρομες να πάρει η ευχή!! Καλή δύναμη, όλα θα γίνουν με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Κατάλαβα, αυτές οι παλινδρομες να πάρει η ευχή!! Καλή δύναμη, όλα θα γίνουν με το καλο

Ευχαριστώ πολύ! και εσυ γρήγορα να βρεθεί η δοτρια!! Μετά όλα θα δρομολογηθούν γρήγορα..ήταν χρωμοσωμική σύμφωνα με τον γιατρό.. Ότι ειναι να γίνει θα γίνει, χαλάρωσα αρκετά,  όπως  και να έχει έχω ένα παιδάκι, να ειναι γερό αυτο εχει σημασία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως με τον γιατρό μου που μίλησα στο μητέρα, μου είπε μεν ότι κλείνουν επ'αόριστον, αλλά είπε και να ξαναμιλήσουμε σε δυο βδομάδες. Άρα κι εκείνος μάλλον ελπίζει ότι σε ένα μήνα θα τους επιτρέψουν να ξανανοίξουν και θα έχουμε νέα σύντομα!! Το εύχομαι κυρίως για σας κορίτσια που περιμένετε περισσότερο διάστημα από μένα!! Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σας! Κι εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλους με τον σκατοϊό!! Μας κούρασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια! Μακαρι να συνεχισει ετσι καλα!

@tokyo 429 ηταν 23/03...θα μιλησω το απογευμα με τον γιατρο, οποτε προς το παρον δεν ξερω αν θσ ξανακανω χοριακη.

Μπραβο!!!ολα να πανε καλα μεχρι να το/τα κρατησεις αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Takira είπε:

@peacock Στο είπα γλυκούλα μου!!!!!! ο Μάρτιος αν και για τα υπόλοιπα είναι κάπως για μας ήταν γουρλης!!!!τα καλύτερα εύχομαι ❤️

Απιστευτο μου μοιαζει! Τα καλυτερα σε ολες μας κοριτσακι μου!!!🤗😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Απιστευτο μου μοιαζει! Τα καλυτερα σε ολες μας κοριτσακι μου!!!🤗😊

@peacock κορίτσι μου συγχαρητήρια.. καιρος ν αλλάξεις πια αυτό το μαύρο φόντο..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@peacock κορίτσι μου συγχαρητήρια.. καιρος ν αλλάξεις πια αυτό το μαύρο φόντο..  

Σε ευχαριστω! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες εδώ! Χαίρετε και από μένα! Αν και διαβάζω καιρό τα ποστ και όταν ανησυχώ για κάτι μπαίνω εδώ να δω εμπειρίες άλλων κοριτσιών, δεν πήρα ποτέ το θάρρος να εγγραφώ. Τεσπα είμαι εδώ και κανά 4μηνο - 5μηνο στην διαδικασία της εξωσωματικής για πρώτη φορά έχουμε τελειώσει με όλες τις εξετάσεις και είναι όλα πολύ καλά (από την δική μου μεριά) ο σύζυγος έχει αζωοσπερμία (μάλλον αποφρακτική) θα ξέρουμε μετά το triplex αν θα κάνουμε και βιοψία. Τεσπα ο λόγος που μετά από τόσους μήνες πήρα το θάρρος να σας γράψω είναι γιατί έχουν σπάσει τα νεύρα μου.. την επόμενη εβδομάδα υποτίθεται θα πέρναγα επιτροπή.. έχω μαζέψει κάθε λογής βλακεία που ζητάνε όλα, με τις σφραγίδες και είμαι έτοιμη, παίρνω λοιπόν τηλέφωνο να ρωτήσω κάτι λεπτομέρειες σχετικά με τα βιβλιάρια υγείας και το τι ισχύει πλέον και μου λένε ότι έχουν αναβληθεί όλα τα ραντεβού για ένα μήνα λόγω του ιού.. Ε δεν μπορώ βρε κορίτσια θεωρώ που θεωρώ την όλη υπόθεση με το ΕΟΠΥΥ άδικη (για να μην πω κάτι χειρότερο) τώρα σταματάει και η όλη διαδικασία εξαιτίας τους.. Μαζεύαμε χρήματα 2χρονια για να κάνουμε την εξωσωματική + όσες εξετάσεις θα πρέπει να επαναλάβουμε για να είναι μέσα στο "χρονοδιάγραμμα" τους.. Κάποια άλλη κοπέλα που αναγκάζεται να "ανανεώσει" το ραντεβού με την επιτροπή υπάρχει; Δεν μπορεί να είμαι η μόνη που νοιώθει τρελή αδικία και νεύρα με το όλο θέμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

1648 κοριτσια! Πηρα μια ανασα! 🤗

 

Συγχαρητήρια!!Τι τέλειος αριθμός είναι αυτός!!Με το καλό να ακούσεις 2καρδουλες💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Συγχαρητήρια!!Τι τέλειος αριθμός είναι αυτός!!Με το καλό να ακούσεις 2καρδουλες💞💞

Ευχαριστω πολυ!!! 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Πόσο χαίρομαι!!!!🥰🥰 Άντε γρήγορα για υπέρηχο!!!😊

😉 σε ευχαριστω! 

Θελει ο γιατρος ξανα χοριακη την Δευτερα, θελει λεει να δει μια εβδομαδα μετα τη πρωτη μας χοριακη πως θα ειναι! Πολυ ψυχοφθορο αυτο με τις χοριακες, ελπιζω να ειναι η τελευταια την Δευτερα και μετα να δω κατι στον υπερηχο επιτελους! Fingers crossed! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! 🤗🤗

Μπράβο μπράβο!!! Με το καλό όλα να σου πάνε καλά!!! Πολυ χάρηκα!!

..💞👣👣💞🌺💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο μπράβο!!! Με το καλό όλα να σου πάνε καλά!!! Πολυ χάρηκα!!

..💞👣👣💞🌺💐

Σε ευχαριστώ πολύ!🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

😉 σε ευχαριστω! 

Θελει ο γιατρος ξανα χοριακη την Δευτερα, θελει λεει να δει μια εβδομαδα μετα τη πρωτη μας χοριακη πως θα ειναι! Πολυ ψυχοφθορο αυτο με τις χοριακες, ελπιζω να ειναι η τελευταια την Δευτερα και μετα να δω κατι στον υπερηχο επιτελους! Fingers crossed! 🤗

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου. Ποσο χάρηκα δεν ξέρεις!!! Άντε να ακούσεις την καρδούλα ή τις καρδούλες σύντομα...

εχουμε δλδ 3 εγκυουλες με διαφορα ημερών;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου. Ποσο χάρηκα δεν ξέρεις!!! Άντε να ακούσεις την καρδούλα ή τις καρδούλες σύντομα...

εχουνε δλδ 3 εγκυουλες με διαφορα ημερών;;;;

Eυχαριστώ πολύ! Αμήν Παναγία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! και εσυ γρήγορα να βρεθεί η δοτρια!! Μετά όλα θα δρομολογηθούν γρήγορα..ήταν χρωμοσωμική σύμφωνα με τον γιατρό.. Ότι ειναι να γίνει θα γίνει, χαλάρωσα αρκετά,  όπως  και να έχει έχω ένα παιδάκι, να ειναι γερό αυτο εχει σημασία..

Και εσυ για το δεύτερο προσπαθείς ;;;;και εγώ το ίδιο!!!!! Με το καλό σου εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! 🤗🤗

Ηρέμησε τώρα πάει μια χαρά !!!!! Καιρός πια να βάλεις κάτι άλλο φωτό .... σου αξίζει κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Ηρέμησε τώρα πάει μια χαρά !!!!! Καιρός πια να βάλεις κάτι άλλο φωτό .... σου αξίζει κορίτσι μου 

Σε όλες μας εδω αξίζει!!! 🤗 Ευχομαι όλες να τα καταφερουμε χωρίς αλλη ταλαιπωρία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!🙂🙂

Φίλη τέλεια! Τη Δευτέρα θα έχεις πια πάνω από 6000 κ μετά βουρ για υπέρηχο! Έχω μεγάλη περιέργεια πόσα εμβρυακια γατζωθηκαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Φίλη τέλεια! Τη Δευτέρα θα έχεις πια πάνω από 6000 κ μετά βουρ για υπέρηχο! Έχω μεγάλη περιέργεια πόσα εμβρυακια γατζωθηκαν! 

Αμήν να ξεμπερδεψω με χοριακές επιτελους και να πάω παρακάτω! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...