Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Takira είπε:

@peacock καλά αποτελέσματα σήμερα δίπλα εύχομαι κοπέλα μου❤️

Ευχαριστώ! Στειλε θετική μπεμπεδο-ενεργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστώ! Στειλε θετική μπεμπεδο-ενεργεια!

Τέλεια θα είναι παιδί μου καθόλου μην αγχώνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Άντε...ακόμα δεν έχουμε νέα;;; @peacock Ανυπομονούμε για τα καλά αποτελέσματα!!!

Οχι τιποτα ακομα...μου ειχαν πει πιο αργα...ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Οχι τιποτα ακομα...μου ειχαν πει πιο αργα...ουφ!

Το ώρα πηγες; εν τω μεταξύ δουλεύω κ κάθε μία ώρα ρίχνω μια ματιά. Φαντάζομαι τη δική σου αγωνία αφού εδώ εμείς κ ανυπομονουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

1648 κοριτσια! Πηρα μια ανασα! 🤗

 

Ωωωωωω πόσο όμορφα νέα!!! Τέλεια είναι. Με το καλό στον υπέρηχο τώρα να αποζημιωθεις και να ακούσεις 2 καρδούλες τικ τακ..... Πολύ χάρηκα! Δόξα τω Θεώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

1648 κοριτσια! Πηρα μια ανασα! 🤗

 

Τέλεια!!! Από 400κατι; καλά δε θυμάμαι;;;; τέλεια φίλη μου! Ουσιαστικά πηρε τιμή σαν να έκανες αύριο, υπερδιπλασιαστηκε δλδ!!! Καλά φίλη άλλη μια μέτρηση κ μετά καρδούλα; ή να λέμε καρδούλες; ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

1648 κοριτσια! Πηρα μια ανασα! 🤗

 

Πωωωωωω Αυτοι είναι αριθμοί!! Όλα πάνε όπως πρέπει!!!!! Σε λίγο και ο πρώτος υπέρηχος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια! Μακαρι να συνεχισει ετσι καλα!

@tokyo 429 ηταν 23/03...θα μιλησω το απογευμα με τον γιατρο, οποτε προς το παρον δεν ξερω αν θσ ξανακανω χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock Μπράβο!! Μπράβο!! Να είναι έτσι ευχάριστη όλη η εγκυμοσύνη σου!! 💞❤️ και στα δικά μας κορίτσια οι υπόλοιπες!!

Σήμερα μίλησα με τον γιατρό μου κορίτσια που είναι στο Μητέρα! Μου είπε: νεότερες οδηγίες: ακυρώνονται όλα επ'αόριστον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η peacock είπε:

1648 κοριτσια! Πηρα μια ανασα! 🤗

 

@peacockακι μου!!!!! Τι όμορφα νέα!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου.. πόσο συγκινήθηκα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η jazz είπε:

@peacockακι μου!!!!! Τι όμορφα νέα!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου.. πόσο συγκινήθηκα ❤️❤️❤️

Τι κάνεις εσύ @jazz μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2020 at 1:36 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

@JoyCat εμενα ειναι φιλαρακια μου τα intralipids! 😄 

 

Δύο φορές έχω ρωτήσει την Λευκού, με 4 αποτυχίες, και λέει δεν χρειάζεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η jazz είπε:

@peacockακι μου!!!!! Τι όμορφα νέα!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου.. πόσο συγκινήθηκα ❤️❤️❤️

Σε σκεφτομαι συχνά να ξερεις... 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η jazz είπε:

Δύο φορές έχω ρωτήσει την Λευκού, με 4 αποτυχίες, και λέει δεν χρειάζεται..

Ο γιατρός σου τι λεει γι΄αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lisaki 80 είπε:

Τι κάνεις εσύ Jazz μου?

@Lisaki 80, @peacock, εγώ περίμενα να βρεθεί δοτρια αλλά τώρα έχουν παγώσει όλα... Υποτίθεται Μάιο θα είχαμε νέα, μετά από 4-5 μήνες αναμονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Τι κάνεις εσύ @jazz μου?

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η peacock είπε:

1648 κοριτσια! Πηρα μια ανασα! 🤗

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η jazz είπε:

@Lisaki 80, @peacock, εγώ περίμενα να βρεθεί δοτρια αλλά τώρα έχουν παγώσει όλα... Υποτίθεται Μάιο θα είχαμε νέα, μετά από 4-5 μήνες αναμονή!

θέλει  τόσο πολύ ε? έχω ακούσει και για μικροτερη αναμονή.. Ναι εχουν παγώσει όλα.. ουφφφ μας πάει κι αλλο πίσω όλες μας αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ο γιατρός σου τι λεει γι΄αυτα;

Με τον  γιατρό που είμαι τώρα δεν το συζήτησα ακόμα.. θα δείξει.. ας βγούμε από όλον αυτό τον πανικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lisaki 80 είπε:

θέλει  τόσο πολύ ε? έχω ακούσει και για μικροτερη αναμονή.. Ναι εχουν παγώσει όλα.. ουφφφ μας πάει κι αλλο πίσω όλες μας αυτό...

Αναλόγως το κέντρο είναι, κάποιοι έχουν μόλις ένα μήνα έχω ακούσει.. αλλά φοβάμαι ότι "ξεζουμιζουν" τις δοτριες που έχουν σαν βάση δεδομένων.. εσύ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου; Σας έχω χάσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz μου δε ηξερα οτι ειναι τοσο μεγαλη η αναμονη οπως λεει και το @Lisaki 80...πφφφφ...

Αντε να τελειωσει ολο αυτό με τον χαζο-ιο να ξεκινησουν οι διαδικασίες για ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

@jazz μου δε ηξερα οτι ειναι τοσο μεγαλη η αναμονη οπως λεει και το @Lisaki 80...πφφφφ...

Αντε να τελειωσει ολο αυτό με τον χαζο-ιο να ξεκινησουν οι διαδικασίες για ολες!

Με το καλό να ακούσεις τον ομορφότερο ήχο της ζωής σου!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η jazz είπε:

Αναλόγως το κέντρο είναι, κάποιοι έχουν μόλις ένα μήνα έχω ακούσει.. αλλά φοβάμαι ότι "ξεζουμιζουν" τις δοτριες που έχουν σαν βάση δεδομένων.. εσύ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου; Σας έχω χάσει.. 

Ναι και εγώ για έναν μήνα άκουσα.. Ελπίζω γρήγορα να τελειώσει αυτό που ζούμε και να μπούμε σε ρυθμό.. Εγώ έμεινα έγκυος τον Νοέμβριο αλλά παλλινδρόμησε 10η εβδομάδα.. Ξανά με φυσικούς για να μαζεψω 2 εμβρυα να τα βάλω και έχουμε μέλλον.. Έβαλα ένα καταψυξη τον προηγούμενο μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ' ευχαριστώ για το γλυκό σου μήνυμα!!!😍
    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...