Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Takira είπε:

@ntinaki88 πως περασε ο καιρος και εισαι στον 5????τι καλα κοριτσι μου ολα καλα και ευλογημενα να σου πηγαινουν να ερθει το μωρακι σου με το καλο!!!!

Σ ευχαριστω πολύ γλυκούλα μου.... Ναι είμαι ουσιαστικά 4ων κ 3 ημερων σήμερα χιχιχιχ... Αλλά λεω είμαι μέσα στον 5ο μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap Εμένα ο άντρας μου πριν 3 μήνες είχε πρόβλημα στο σπέρμα. Με τις androferti, επιπλέον βιταμίνη C, αργινίνη και φυσικά καλή διατροφή είναι πολύ καλά τώρα! Ξεκινήσαμε και μας έλεγαν ότι ήταν απίθανο να μείνω έγκυος και τώρα είναι μια χαρά!

Κορίτσια εσείς δουλεύετε αυτό το διάστημα; Πώς περνάτε; Είναι ωραίο που ξεκουραζόμαστε, αλλά νομίζω ότι κουράστηκα να ξεκουράζομαι.. Δεν προχωράει και τίποτα στα θέματά μας.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Μια χαρά καλό αυτό να ηρεμήσεις και θα πέσει η χοριακη τώρα που αδιαθετησες.

Δεν έχω ακόμα αίμα κάτι καφέ έχω....και νιώθω χάλια σαν να λιποθυμήσω. Να φανταστείς έπεσα λίγο να ξαπλώσω το πρωί κατά τις 10 και ξύπνησα τώρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Κοριτσια μου!!!!2η χοριακη 2967!!!απο 600 τη Δευτέρα. Στις 30 του μήνα έχω ραντεβού για υπέρηχο! 

Όλα σούπερ..... μπραααβοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Κοριτσια μου!!!!2η χοριακη 2967!!!απο 600 τη Δευτέρα. Στις 30 του μήνα έχω ραντεβού για υπέρηχο! 

τι κάνετε βρε κοριτσια;;;;τι αυξησεις ειναι αυτες;;; τετοια ευχάριστα να ακούμε, να παίρνουμε θάρρος!!! Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όλα σούπερ..... μπραααβοοο!

Ευχομαι γρήγορα να ξεμπερδεύεις κι εσυ από όλη αυτήν ταλαιπωρία και να συνεχίσεις προς τον στόχο σου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η koukou84 είπε:

Κοριτσια μου!!!!2η χοριακη 2967!!!απο 600 τη Δευτέρα. Στις 30 του μήνα έχω ραντεβού για υπέρηχο! 

Πάμε για διδυμάκιαααααα!!!!! Τέλειααααα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

τι κάνετε βρε κοριτσια;;;;τι αυξησεις ειναι αυτες;;; τετοια ευχάριστα να ακούμε, να παίρνουμε θάρρος!!! Συγχαρητήρια!!!

Αυτό απορω και εγώ! Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!! Με το καλό να έρθει και σε σένα το ευχάριστο. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Δεν έχω ακόμα αίμα κάτι καφέ έχω....και νιώθω χάλια σαν να λιποθυμήσω. Να φανταστείς έπεσα λίγο να ξαπλώσω το πρωί κατά τις 10 και ξύπνησα τώρα!!!!!

Καλά έκανες ξεκουράσου το έχεις ανάγκη φαίνεται γι'αυτό!!!!και εγώ μια από τα ίδια μόνο ορθια που δεν κοιμάμαι πλέον.ο άντρας μου με μαζεύει από τους καναπέδες και με πάει κρεβάτι.😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Καλά έκανες ξεκουράσου το έχεις ανάγκη φαίνεται γι'αυτό!!!!και εγώ μια από τα ίδια μόνο ορθια που δεν κοιμάμαι πλέον.ο άντρας μου με μαζεύει από τους καναπέδες και με πάει κρεβάτι.😜

Ξεκουράσου τώρα όσο θέλεις..... Το δικαιούσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

@Nefeliap Εμένα ο άντρας μου πριν 3 μήνες είχε πρόβλημα στο σπέρμα. Με τις androferti, επιπλέον βιταμίνη C, αργινίνη και φυσικά καλή διατροφή είναι πολύ καλά τώρα! Ξεκινήσαμε και μας έλεγαν ότι ήταν απίθανο να μείνω έγκυος και τώρα είναι μια χαρά!

Κορίτσια εσείς δουλεύετε αυτό το διάστημα; Πώς περνάτε; Είναι ωραίο που ξεκουραζόμαστε, αλλά νομίζω ότι κουράστηκα να ξεκουράζομαι.. Δεν προχωράει και τίποτα στα θέματά μας.. :(

@JoyCat Μπραβο ! Θα δειξει αλλα κατι θα κανουν δεν μπορει! Πολλα λεφτα παντως 150 οι δικες μου ..Σπιτι εσωκλειστη κανονικα φαγητο απο κρεβατι καναπε νετφλιξ ,tv kai net..να τελειωσει το κακο να προχωρησουμε δε παλευεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap Έχεις δίκιο! Είναι όντως πολλά λεφτά, αλλά αν είναι για καλό σκοπό, το ξεχνάς. Τι να κάνουμε;

Η μητέρα μου, να σου πω την αλήθεια, είναι τσιγκούνα 🤭 Αλλά όταν τη ρώτησα για εξωσωματική και τα λοιπά έξοδα τι με συμβουλεύει να κάνω, μου είπε "Μην το σκέφτεσαι. Τα λεφτά τα ξαναβρίσκεις, έρχονται". 😯 Μου έκανε εντύπωση, λέω για να το λέει ακόμα κι η μητέρα μου, όντως αξίζει 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@TaggerisΕμενα κοριτσι μου με εξωμητριο η χοριακη εφτασε μεχρι 259! Ο γιατρος δεν εβλεπε τιποτα λογω τ οτι η χοριακη ηταν πολυ μικρη! Eιχα κοψει τα φαρμακα κ αυτη συνεχιζε να ανεβενει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Takira είπε:

Καλημερα αγαπη!!!εχω μια πολυ καλη φιλη φαρμακοποιο και οταν πηγα να παρω τις ενεσεις μου ,μου λεει να σου πω γιατι δεν παιρνει καμια βιταμινη ακομη ο αντρας σου να το δυναμωσουμε κι αλλο.λεω ναι οκ να παρουμε.το εψαξε πολυ και μου εδωσε τις profertil και το specchiasol nocist prevent  φυτοκαψουλες συμπληρωμα(ειναι φυτικο με κρανμπερι και βοηθα πολυ εμενα μου εδωσε το specchiasol intimate nocist 250ml για να πλενομαι εξωτερικα τελειο χρησιμοποιω μονο αυτο πλεον 3 μηνες) και pregnacare original βιταμινες επερνα εγω.ευχομαι απο την καρδια μου να βοηθησουν και να πανε ολα καλα που θα πανε ειμαι σιγουρη!!!!!

Αγαπημένη μου δεν σου ευχήθηκα κιόλας αλλά έχω χαθεί ..... δουλειά από το σπίτι και ο μικρός μαζί πολύ δύσκολα ...... ήμουν σίγουρα για σένα....... 

π άντρας σου είχε θέμα με Το σπερμα  και με τος βιταμίνες βελτιώθηκε και εάν ναι για πες μου τιμές των εξετάσεων να δω εάν Εζουμ είναι εμείς ελπίδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

@Nefeliap Έχεις δίκιο! Είναι όντως πολλά λεφτά, αλλά αν είναι για καλό σκοπό, το ξεχνάς. Τι να κάνουμε;

Η μητέρα μου, να σου πω την αλήθεια, είναι τσιγκούνα 🤭 Αλλά όταν τη ρώτησα για εξωσωματική και τα λοιπά έξοδα τι με συμβουλεύει να κάνω, μου είπε "Μην το σκέφτεσαι. Τα λεφτά τα ξαναβρίσκεις, έρχονται". 😯 Μου έκανε εντύπωση, λέω για να το λέει ακόμα κι η μητέρα μου, όντως αξίζει 😅

Κορίτσι όταν έλα είχε θέμα και έφτιαξε τι τιμές είχε στο σπερμοδοαγραμμα και μετά έφτιαξε ;;;;; Εμένα έχει 5 εκ ανά μλ από κίνηση καλά είμαστε αλλά από αριθμό χάλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

Ευχομαι γρήγορα να ξεμπερδεύεις κι εσυ από όλη αυτήν ταλαιπωρία και να συνεχίσεις προς τον στόχο σου! ❤️

Αχ κορίτσι μου γλυκό τέλεια !!!! Διδυμάκια μια και έξω να ξεμπερδεύεις στο εύχομαι ολόψυχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/3/2020 at 8:27 ΜΜ, ο/η Taggeris είπε:

Πολύ καλή σκέψη!!

Ρε αγαπημένη τώρα διαβάζω τι έπαθες !!!! Ποτέ ξαναπάς γαία χοριακη ;;;;;  Μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis Εμείς ήμασταν γύρω στα 15 εκ σύνολο, οριακά δηλαδή οκ και από κινητικότητα χάλια. Μέσα σε δυο ώρες είχαν πεθάνει.. Με την αγωγή όμως άλλαξαν όλα! Διπλασιάστηκε και η ποσότητα και η κινητικότητα έγινε φυσιολογική. Νομίζω αξίζει η προσπάθεια! Ακόμα και στο πλακάκι μας βοηθάνε πολύ τα συμπληρώματα να πάνε όλα καλύτερα με τα ωαριάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

Κοριτσια μου!!!!2η χοριακη 2967!!!απο 600 τη Δευτέρα. Στις 30 του μήνα έχω ραντεβού για υπέρηχο! 

Πολλά συγχαρητήρια!

Καλό υπέρηχο εύχομαι!

@Taggeris δεν έχει πέσει η χοριακη; Μήπως είσαι έγκυος; Τι σου είπε ο γιατρός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

@Papadakis Εμείς ήμασταν γύρω στα 15 εκ σύνολο, οριακά δηλαδή οκ και από κινητικότητα χάλια. Μέσα σε δυο ώρες είχαν πεθάνει.. Με την αγωγή όμως άλλαξαν όλα! Διπλασιάστηκε και η ποσότητα και η κινητικότητα έγινε φυσιολογική. Νομίζω αξίζει η προσπάθεια! Ακόμα και στο πλακάκι μας βοηθάνε πολύ τα συμπληρώματα να πάνε όλα καλύτερα με τα ωαριάκια μας.

Ολική και εμένα 15 εκατ έχει αλλά ανά μλ 5 εκ σκατα κοινώς ..... και έφτιαξε ρε κορίτσι ;;; Έχω άκουσει οι androfertil κάνουν θαύματα στους άντρες ....μακάρι τι να πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

@Papadakis Εμείς ήμασταν γύρω στα 15 εκ σύνολο, οριακά δηλαδή οκ και από κινητικότητα χάλια. Μέσα σε δυο ώρες είχαν πεθάνει.. Με την αγωγή όμως άλλαξαν όλα! Διπλασιάστηκε και η ποσότητα και η κινητικότητα έγινε φυσιολογική. Νομίζω αξίζει η προσπάθεια! Ακόμα και στο πλακάκι μας βοηθάνε πολύ τα συμπληρώματα να πάνε όλα καλύτερα με τα ωαριάκια μας.

Κάτσε sorry το ανά  μλ πρέπει να είναι πάνω από 20 εκ και το σύνολο πάνω από 60 εκ ...

οποτε μάλλον το ανά μλ είχατε 15 εκατ όποτε μια χαρά ήταν λίγο κάτω από το όριο το οποίο μάλιστα αύξησαν τα τελευταία χρόνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

@TaggerisΕμενα κοριτσι μου με εξωμητριο η χοριακη εφτασε μεχρι 259! Ο γιατρος δεν εβλεπε τιποτα λογω τ οτι η χοριακη ηταν πολυ μικρη! Eιχα κοψει τα φαρμακα κ αυτη συνεχιζε να ανεβενει. 

Κάτι θυμάμαι καραμελάκι μου γλυκό από σένα Για αυτό και ανησυχώ. Θύμισε μου στη δική σου περίπτωση Τι έκανε ο γιατρός τελικά; Εγώ πάω αύριο να κάνω επαναληπτική χοριακή να δούμε τι γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!

Καλό υπέρηχο εύχομαι!

@Taggeris δεν έχει πέσει η χοριακη; Μήπως είσαι έγκυος; Τι σου είπε ο γιατρός;

Κορίτσι μου ήμουν έγκυος και η χοριακή μου ανέβαινε. Μετά όμως άρχισε να πέφτει... Κάναμε και δεύτερη και έπεσε πάλι και ο γιατρός μου είπε να κόψω όλα τα φάρμακα. Με έστειλε μετά από 5-6 μέρες να κάνω άλλη μία να δούμε ότι μηδένισε Και αυτή είχε ανέβει αντί να πέσει. Άντε βγάλε άκρη τώρα εσύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...