Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Προσπάθησε να είσαι ηρεμη και είμαι σίγουρη ότι όλα πήγαν καλα!!!!

Μα δεν το θέλω εκεί που είμαι μια χαρά με πιανει μια μαυρίλα ! Το ελπίζω ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Takira είπε:

@bebe2 @koukou84 κούκλες μου τι κάνετε?

Babysitting στην ανηψια!! Με έκανε και ξέχασα χοριακες και μέρες!!! Από συμπτώματα κλασικά τιποτα😜! Εσυ πως είσαι;;;😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει υστεροσκοπηση σε δημόσιο νοσοκομείο να μου πει εμπειρία , διαδικασία κτλ αν θέλει ας μου στείλει και προσωπικό μήνυμα.θα το εκτιμούσα!!!

Έκανα εχθές αλλά στην κλινική. Σαν διαδικασία είναι πολύ απλή, με μέθη ξαι σε ένα 10λεπτο είχαμε τελειώσει. Εχθές είχα ελάχιστο αιματάκι και πόνους περιόδου. Σήμερα απολύτως τίποτα. Και σε νοσοκομείο το ίδιο είναι έκανε η μητέρα μου πέρυσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! Θα ήθελα να ρωτήσω όταν η μαμά σου έκανε υστεροσκοπηση σε δημόσιο συγχρόνως αφαιρέθηκε το όποιο εύρημα βρήκαν ή έκαναν μια διαγνωστική και μετά σε δεύτερο χρόνο επεμβατική.επισγς πως έκλεισε ραντεβού και σε ποιο νοσοκομείο την έκανε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Μα δεν το θέλω εκεί που είμαι μια χαρά με πιανει μια μαυρίλα ! Το ελπίζω ❤️❤️❤️

Μια χαρά θα είσαι έγκυος μαζί ξεκινήσαμε μαζί θα πάμε για γεννα♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@annie! Θα ήθελα να ρωτήσω όταν η μαμά σου έκανε υστεροσκοπηση σε δημόσιο συγχρόνως αφαιρέθηκε το όποιο εύρημα βρήκαν ή έκαναν μια διαγνωστική και μετά σε δεύτερο χρόνο επεμβατική.επισγς πως έκλεισε ραντεβού και σε ποιο νοσοκομείο την έκανε;

Έκανε διαγνωστική γιατί είχε αίμα, όντας ήδη 1.5 χρόνο εμμηνόπαυση, εν τέλη είχε ένα πολύποδα και τον αφαίρεσαν επιτόπου. Είχε κλείσει πρωινό ραντεβού στο νοσοκομείο με γυναικολόγο, του είπε τα συμπτώματα γιατί τότε δεν είχε αίμα και κλείσανε το χειρουργείο 1.5 μήνα μετά αν θυμάμαι καλά. Θεσσαλονίκη στον Άγιο Δημήτριο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@annie! Θα ήθελα να ρωτήσω όταν η μαμά σου έκανε υστεροσκοπηση σε δημόσιο συγχρόνως αφαιρέθηκε το όποιο εύρημα βρήκαν ή έκαναν μια διαγνωστική και μετά σε δεύτερο χρόνο επεμβατική.επισγς πως έκλεισε ραντεβού και σε ποιο νοσοκομείο την έκανε;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η koukou84 είπε:

Babysitting στην ανηψια!! Με έκανε και ξέχασα χοριακες και μέρες!!! Από συμπτώματα κλασικά τιποτα😜! Εσυ πως είσαι;;;😍

Α τέλεια είσαι μια χαρά με τέτοια παρέα!!!εγώ προσέχω συνεχίζω όπως πριν μέχρι να δούμε τις επόμενες χοριακες.ολα καλά θα πάνε για όλες το ξερω,♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα ! Μόλις είδα λίγο ροζουλι στο σκούπισμα έχω αγχωθει πολύ ! Αύριο έχω την χοριακη και με έχει πιάσει πανικός :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ! Μόλις είδα λίγο ροζουλι στο σκούπισμα έχω αγχωθει πολύ ! Αύριο έχω την χοριακη και με έχει πιάσει πανικός :(

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Δεν πρέπει να είναι κάτι μην αγχώνεσαι. Υπομονή λίγο έμεινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ! Μόλις είδα λίγο ροζουλι στο σκούπισμα έχω αγχωθει πολύ ! Αύριο έχω την χοριακη και με έχει πιάσει πανικός :(

Καλημέρα αγάπη δεν είναι τίποτα κάτσε ήρεμη στο κρεβατάκι σου μην κάνεις τίποτα σήμερα.ολα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Καλημέρα αγάπη δεν είναι τίποτα κάτσε ήρεμη στο κρεβατάκι σου μην κάνεις τίποτα σήμερα.ολα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι.

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Δεν πρέπει να είναι κάτι μην αγχώνεσαι. Υπομονή λίγο έμεινε. 

Παίζει να είναι εμφύτευση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσια μου την έκανα σήμερα την κουτσουκελα μου. Έκανα τεστ και έδειξε θετικό και η γραμμή έντονη!!! Αλλά φοβάμαι,εάν δεν δω νούμερο χοριακης δεν μπορώ να το πιστέψω. Γιατί και την προηγούμενη ήταν θετικό(άχνη γραμμή βέβαια και τη μέρα της χοριακης) και έφαγα χαστούκι με το οριακό νούμερο που κατέληξε σε βιοχημική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η koukou84 είπε:

Εγώ κοριτσια μου την έκανα σήμερα την κουτσουκελα μου. Έκανα τεστ και έδειξε θετικό και η γραμμή έντονη!!! Αλλά φοβάμαι,εάν δεν δω νούμερο χοριακης δεν μπορώ να το πιστέψω. Γιατί και την προηγούμενη ήταν θετικό(άχνη γραμμή βέβαια και τη μέρα της χοριακης) και έφαγα χαστούκι με το οριακό νούμερο που κατέληξε σε βιοχημική. 

Αγάπη μου όμορφη μπραβοοοο στο είπα τέλεια και αύριο το ίδιο καλά θα είναι!!!πολύ χαρηκα!!!!!και η @bebe2 το ίδιο θα ειναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Takira είπε:

Αγάπη μου όμορφη μπραβοοοο στο είπα τέλεια και αύριο το ίδιο καλά θα είναι!!!πολύ χαρηκα!!!!!και η @bebe2 το ίδιο θα ειναι!!!!!

Μακάρι αγάπη! Μακάρι να είναι ένα καλό νούμερο για αρχή!!!!!μακαρι όλες μας να έχουμε μόνο θετικά αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η koukou84 είπε:

Μακάρι αγάπη! Μακάρι να είναι ένα καλό νούμερο για αρχή!!!!!μακαρι όλες μας να έχουμε μόνο θετικά αποτελέσματα. 

Κοίτα και εγώ με 85 έκανα και τεστ μετά και ήταν έτσι!οπότε μια χαρά θα σου είναι αύριο η χοριακη!!!!

IMG-ed86401569f03655a1df3641bd8880a9-V.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κοίτα και εγώ με 85 έκανα και τεστ μετά και ήταν έτσι!οπότε μια χαρά θα σου είναι αύριο η χοριακη!!!!

IMG-ed86401569f03655a1df3641bd8880a9-V.jpg

Αχ μακάρι Παναγία μου! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Εγώ κοριτσια μου την έκανα σήμερα την κουτσουκελα μου. Έκανα τεστ και έδειξε θετικό και η γραμμή έντονη!!! Αλλά φοβάμαι,εάν δεν δω νούμερο χοριακης δεν μπορώ να το πιστέψω. Γιατί και την προηγούμενη ήταν θετικό(άχνη γραμμή βέβαια και τη μέρα της χοριακης) και έφαγα χαστούκι με το οριακό νούμερο που κατέληξε σε βιοχημική. 

Μπράβο μπράβο. Αύριο είναι για να κάνεις χοριακη?? Με το καλό να έχουμε πολλά θετικά!!!!😉👶👶👶💖💞 Ανέβασε κ εσύ το τεστακι να πάρουμε λίγη θετική ενέργεια!! Χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο μπράβο. Αύριο είναι για να κάνεις χοριακη?? Με το καλό να έχουμε πολλά θετικά!!!!😉👶👶👶💖💞

Μακάρι να επαληθευτεί με ένα καλό νούμερο για αρχή!!Κανονικά σήμερα ήταν! Αλλά λόγω Κυριακής μου είπε μια μέρα μετά όποτε ναι αύριο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η koukou84 είπε:

Μακάρι να επαληθευτεί με ένα καλό νούμερο για αρχή!!Κανονικά σήμερα ήταν! Αλλά λόγω Κυριακής μου είπε μια μέρα μετά όποτε ναι αύριο!! 

Μια χαρά αύριο θα είναι ακόμα πιο ανεβασμένη η χοριακουλα σου!! Για θύμισε μου έβαλες βλαστοκυστες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Εγώ κοριτσια μου την έκανα σήμερα την κουτσουκελα μου. Έκανα τεστ και έδειξε θετικό και η γραμμή έντονη!!! Αλλά φοβάμαι,εάν δεν δω νούμερο χοριακης δεν μπορώ να το πιστέψω. Γιατί και την προηγούμενη ήταν θετικό(άχνη γραμμή βέβαια και τη μέρα της χοριακης) και έφαγα χαστούκι με το οριακό νούμερο που κατέληξε σε βιοχημική. 

Όλα τέλεια θα είναι αυτή τη φορά θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Εγώ κοριτσια μου την έκανα σήμερα την κουτσουκελα μου. Έκανα τεστ και έδειξε θετικό και η γραμμή έντονη!!! Αλλά φοβάμαι,εάν δεν δω νούμερο χοριακης δεν μπορώ να το πιστέψω. Γιατί και την προηγούμενη ήταν θετικό(άχνη γραμμή βέβαια και τη μέρα της χοριακης) και έφαγα χαστούκι με το οριακό νούμερο που κατέληξε σε βιοχημική. 

Μπράβο κοπέλα μου!!Ελπίζω να δεις τριψήφιο αύριο! !

Λίγες νομίζω μπορούν να κρατηθούν ως τη χορακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μια χαρά αύριο θα είναι ακόμα πιο ανεβασμένη η χοριακουλα σου!! Για θύμισε μου έβαλες βλαστοκυστες??

Ναι Έβαλα 2 βλαστοκυστες στις 5/3. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όλα τέλεια θα είναι αυτή τη φορά θα δεις!!!

Μακάρι αγάπη μου! Αλλά έχω πει ότι και να γίνει κοιτάμε μπροστά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!Ελπίζω να δεις τριψήφιο αύριο! !

Λίγες νομίζω μπορούν να κρατηθούν ως τη χορακή. 

Και μέχρι σήμερα που κρατήθηκα ήταν για μένα περίεργο!!! Ήθελα να αρχίσω από 7η-8η μέρα τα τεστ αλλά κρατήθηκα. Τώρα περιμένουμε το αύριο λιγάκι πιο ήρεμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...