Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΕΎΟΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...ΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟΡΡΟΦΙΟΤΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ Κ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΒΛΕΠΩ...

ηθελα να το γραψω και λεω θα φανω υπερβολικη ακριβως λες και ειμαι και εγω πρησμενη αλλα αυτο φανταζομαι ειναι απο τα φαρμακα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Α και εγώ την βάζω μην αγχώνεσαι και εμένα το ίδιο άσε που εχθές δεν μπορούσα να την βάλω κι όλας ζοριστηκα 

ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ....ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ....ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΕΎΟΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...ΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟΡΡΟΦΙΟΤΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ Κ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΒΛΕΠΩ...

Και εγώ τα ίδια ακριβώς και την ένεση που κάνω με δυσκολία τριπιεμαι πλέον.λογικα όντως είναι από πρήξιμο αλλιώς δεν εξηγείται.να περπατάς με το που βάζεις την vasclor.μου το είπε ο γιατρός για να απορροφάται καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ....ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ....ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

16/3 ειμαι εγω 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Και εγώ τα ίδια ακριβώς και την ένεση που κάνω με δυσκολία τριπιεμαι πλέον.λογικα όντως είναι από πρήξιμο αλλιώς δεν εξηγείται.να περπατάς με το που βάζεις την vasclor.μου το είπε ο γιατρός για να απορροφάται καλύτερα.

αντιπηκτικές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΗΝ vaslcor ΕΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΕΧΩ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΡΕΜΑΣ ΠΗΧΤΑ...ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μην ανησυχείς είναι απ την κρέμα... Κατεβαίνει όσο πιο πολύ μαζεύεται εκεί μέσα.... Εμένα βγαινει κάθε πρωί όταν επισκέπτομαι την τουαλέτα (όχι για τσισακια) επειδή αφηνομαι πιο "ελεύθερη"... Είναι αηδιαστικό αλλά το θέμα είναι ότι η κρέμα μένει μέσα κ κάνει τη δουλειά της.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΗΝ vaslcor ΕΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΕΧΩ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΡΕΜΑΣ ΠΗΧΤΑ...ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μην ανησυχείς είναι απ την κρέμα... Κατεβαίνει όσο πιο πολύ μαζεύεται εκεί μέσα.... Εμένα βγαινει κάθε πρωί όταν επισκέπτομαι την τουαλέτα (όχι για τσισακια) επειδή αφηνομαι πιο "ελεύθερη"... Είναι αηδιαστικό αλλά το θέμα είναι ότι η κρέμα μένει μέσα κ κάνει τη δουλειά της.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki88 είπε:

Μην ανησυχείς είναι απ την κρέμα... Κατεβαίνει όσο πιο πολύ μαζεύεται εκεί μέσα.... Εμένα βγαινει κάθε πρωί όταν επισκέπτομαι την τουαλέτα (όχι για τσισακια) επειδή αφηνομαι πιο "ελεύθερη"... Είναι αηδιαστικό αλλά το θέμα είναι ότι η κρέμα μένει μέσα κ κάνει τη δουλειά της.... 

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΣΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Άντε ρε κορίτσια να πάρετε όλες θετικές χοριακές μπας και χαρούμε λίγο κι αλλάξει η ψυχολογία μας...

ΑΜΗΝ... ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΧΑΡΕΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anni94 είπε:

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΣΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...

Θα γίνει.... Πίστεψε το!!!!! Βέβαια πλέον είμαι της γνώμης ότι όταν δεν το περιμένεις κ δεν το πιστεύεις τοτε σκάει μύτη το κουτσουνι... Εμείς βλέπαμε το τεστ (προ χοριακης) ο άντρας μ να κλαίει, εγώ να λέω μπα...λάθος είναι! Κ στην πρώτη χοριακή πάλι είδα το 57  &  έλεγα μπα κάτι λάθος πάει είναι λίγο... Τελικά η "Κυρια" είχε τρυπωσει για τα καλά....!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Anni94 @bebe2 @Takira Καλή επιτυχία κοριτσάκια. Ανυπομονούμε για τα ευχαριστα. 
@Taggeris πως είσαι κοριτσάκι μου;Συνηλθες καθόλου; Απ την ώρα που το διάβασα σε έχω στο μυαλό μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki88 είπε:

Θα γίνει.... Πίστεψε το!!!!! Βέβαια πλέον είμαι της γνώμης ότι όταν δεν το περιμένεις κ δεν το πιστεύεις τοτε σκάει μύτη το κουτσουνι... Εμείς βλέπαμε το τεστ (προ χοριακης) ο άντρας μ να κλαίει, εγώ να λέω μπα...λάθος είναι! Κ στην πρώτη χοριακή πάλι είδα το 57  &  έλεγα μπα κάτι λάθος πάει είναι λίγο... Τελικά η "Κυρια" είχε τρυπωσει για τα καλά....!!!! 

ΕΧΩ  ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΩ Κ ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙ...ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΊΣΘΗΜΑ ΤΙ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anni94 είπε:

ΕΧΩ  ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΩ Κ ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙ...ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΊΣΘΗΜΑ ΤΙ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΗ....

Θετική σκέψη με ελεγχόμενη αισιοδοξία εγώ έτσι ήμουν.... Γενικά προσπαθώ να βλέπω πρώτα απ όλα το κακό ώστε αν έρθει καλό να χαρώ αν έρθει κακό να έχω προετοιμαστει.... Πάντα έτσι έκανα.... Σε όλες τις καταστάσεις στη ζωή μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki88 είπε:

Θετική σκέψη με ελεγχόμενη αισιοδοξία εγώ έτσι ήμουν.... Γενικά προσπαθώ να βλέπω πρώτα απ όλα το κακό ώστε αν έρθει καλό να χαρώ αν έρθει κακό να έχω προετοιμαστει.... Πάντα έτσι έκανα.... Σε όλες τις καταστάσεις στη 

ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΥΨΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ....ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 2 ΗΜΕΡΩΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ....ΕΑΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΟΧΙ...ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΗ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...Κ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΛΑΨΟΥΛΙΝΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Anni94 @bebe2 @Takira Καλή επιτυχία κοριτσάκια. Ανυπομονούμε για τα ευχαριστα. 
@Taggeris πως είσαι κοριτσάκι μου;Συνηλθες καθόλου; Απ την ώρα που το διάβασα σε έχω στο μυαλό μου. 

Σευχαριστω πολύ που με σκέφτεσαι.... Στεναχωρέθηκα πολύ δεν το κρύβω ....δεν θέλω να ακουστω κυνική κορίτσια και μη με παρεξηγησετε αλλά είμαι πλέον 44 χρονών και δεν έχω χρόνο ούτε να το κλάψω. ... Πρέπει να είμαι μόνο δυνατή δεν έχω περιθώρια για κάτι άλλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΥΨΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ....ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 2 ΗΜΕΡΩΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ....ΕΑΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΟΧΙ...ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΗ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...Κ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΛΑΨΟΥΛΙΝΙΑ...

Στο εύχομαι κούκλα μου... Να είναι εκεί μέσα κ να φωλιάσουν καλά καλά... Πότε έχεις χοριακη είπαμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2020 at 7:06 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ πάντως με την διέγερση έδωσα έξι τα 4 προχώρησαν μαι μπυ χάρισαν τον γιο μου ..... δεν έχει σημασια η ποσότητα αλλά η ποιότητα .... ένα θέλεις για να γίνει το θαύμα !! 
μετα που προσπαθώ για το δεύτερο παρά τις ορμόνες βγάζω δυο όποτε πάω με φυσικό γιατί δεν έχει κανένα νόημα 

Δεν ξέρεις πόση δύναμη μου δίνεις που δεν το βάζεις κάτω και προσπαθείς. ...επίσης κάθε φορά που γράφεις "το σπερνά είναι αστείο προβλημα" και ξέρω ότι το πιστεύεις είναι σαν να μου χτυπάς φιλικα την πλάτη και να μου λες προχωρά μη φοβάσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ που με σκέφτεσαι.... Στεναχωρέθηκα πολύ δεν το κρύβω ....δεν θέλω να ακουστω κυνική κορίτσια και μη με παρεξηγησετε αλλά είμαι πλέον 44 χρονών και δεν έχω χρόνο ούτε να το κλάψω. ... Πρέπει να είμαι μόνο δυνατή δεν έχω περιθώρια για κάτι άλλο... 

Αυτό να κανεις λοιπόν πατα πάλι γερά στα πόδια σου κ ξεκινα... 

6F794698-0833-4974-8C8D-652FB3620F6E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Αυτό να κανεις λοιπόν πατα πάλι γερά στα πόδια σου κ ξεκινα... 

6F794698-0833-4974-8C8D-652FB3620F6E.jpeg

Σήμερα θέλω να κλάψω πολύ.... Μόνο αυτό. Αύριο είναι μια καινούργια μέρα και θα τα αφήσω όλα πίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Στο εύχομαι κούκλα μου... Να είναι εκεί μέσα κ να φωλιάσουν καλά καλά... Πότε έχεις χοριακη είπαμε? 

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...12/3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ που με σκέφτεσαι.... Στεναχωρέθηκα πολύ δεν το κρύβω ....δεν θέλω να ακουστω κυνική κορίτσια και μη με παρεξηγησετε αλλά είμαι πλέον 44 χρονών και δεν έχω χρόνο ούτε να το κλάψω. ... Πρέπει να είμαι μόνο δυνατή δεν έχω περιθώρια για κάτι άλλο... 

Εγώ απλά θα σου πω χωρίς να το έχω βιώσει να είσαι δυνατή και είμαι σίγουρη ότι επόμενη φορά θα είναι η τυχερή.να σε ρωτήσω σε ανοσολογο έχεις πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

16/3 ειμαι εγω 

 

αντιπηκτικές;

Αντιπηκτική δεν κάνω εγώ δεν μου έδωσε κάνω μια ένεση προγεστερόνης και την vasclor.και τις βιταμίνες που παίρνω κάθε μέρα.εσυ utrogestan παίρνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Εγώ απλά θα σου πω χωρίς να το έχω βιώσει να είσαι δυνατή και είμαι σίγουρη ότι επόμενη φορά θα είναι η τυχερή.να σε ρωτήσω σε ανοσολογο έχεις πάει?

Έχω ψάξει ανοσολογικά στα πλαίσια του ελέγχου καθεξιν αποβολών αλλά δεν έχω επισκεφτεί ανοσολόγο. Έχεις κάποιον να προτείνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Δεν ξέρεις πόση δύναμη μου δίνεις που δεν το βάζεις κάτω και προσπαθείς. ...επίσης κάθε φορά που γράφεις "το σπερνά είναι αστείο προβλημα" και ξέρω ότι το πιστεύεις είναι σαν να μου χτυπάς φιλικα την πλάτη και να μου λες προχωρά μη φοβάσαι! 

αλήθεια είναι αστείο το σπερμα !!! Είναι ευλογία μα σου τύχει αυτό το πρόβλημα .... δυστυχώς των γυναικών Είναι τα δύσκολα ...

αλήθεια σου δίνω κουράγιο ;;; Πολύ χαίρομαι ...... φαντάσου ότι τώρα στον έκτη πια υστεροσκοπηση μόλις έκλεισα τα μάτια άκουσα τον μαντουδη να λέει : δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πείσμα για δεύτερο παιδί .....😂😂😂😂. Δεν ξέρω βέβαια ποσό ακόμα θα αντέξω .... έχω αρχίσει και πέφτω 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σήμερα θέλω να κλάψω πολύ.... Μόνο αυτό. Αύριο είναι μια καινούργια μέρα και θα τα αφήσω όλα πίσω


Κλάψε ξέσπασε μαι σήκω και προχωρά .... έγινε εμφύτευση όποτε θ πιάσεις ...... δεν ήταν αυτή θα είναι η επόμενη ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...