Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα κάνω χοριακή αύριο αλλά είναι δεδομένο πια ότι θα πέσει..... Ξέρω από τώρα τί θα μου πει......Η ηλικία.... Εγώ το έχω αποδεχτεί απλά πιστεύω ότι ίσως κάποια στιγμή αλλάξει η τύχη μου και πετύχω το ένα το καλό.... Αφού κατάφερα να έχω ανταπόκριση και εμφύτευση πιστεύω ότι αξίζει να προσπαθήσω ακόμα μία φορά.... Κουράγιο δεν έχω και λεφτά. .. Μετά από 2 υστεροσκόπησεις, 3 εμβρυομεταφορές με δανεικά ωάρια, αμέτρητες εξετάσεις και επισκέψεις σε γιατρούς και νοσοκομεία, μία διέγερση με δικά μου ωάρια και μία εμβρυομεταφορά. Τι πήρα στο τέλος; 1 παλίνδρομη από φυσική σύλληψη, 2 Βιοχημικές κυήσεις από τη δότρια και άλλη μία βιοχημικη με δικά μου.... Πόση μαζεμένη ατυχία πια; 

 

Είμαι τόσο στεναχωρημένη για σένα...ειλικρινά. Δε  μπορεί ρε γαμώτο,κάτι θα φταίει! ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ!!

Αφού εμφυτεύονται!! Μήπως να ξανακάνεις χοριακή? Έχεις κάθε δίκιο να νιώθεις έτσι..

Σου στέλνω όση συμπαράσταση μπορώ, μια μεγάλη αγκαλιά και την αγάπη μου. Μακάρι κάτι να αλλάξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Πολύ συγκινητικό...μακάρι να το καταφέρετε κορίτσι μου γιατί και εκείνος αισθάνεται πολύ περίεργα να μην είναι εδώ!! Οτι μπορείς να κάνεις, να το κάνεις!!! 

Ότι μας επιτρέψουν κι ότι είναι δυνατό λόγω ίντερνετ... Αν είναι σε λιμάνι θα μαστε τυχεροί..αν όχι θα δούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Και εγώ τις τελευταίες 2 μέρες  και σήμερα και συχνοουρια και η αγωνία μου είναι στα ύψη 

Καλά συχνοουρια έχω αλλά δεν ξέρω γιατί πίνω και πολλά νερά και χυμούς.αλλα το κάψικο γιατί?λίγο έμεινε κούκλα μου και θα πάμε να δούμε τι κάναμε!εγώ σήμερα βγήκα 1 μέρα αν και έβρεχε πολύ ξεσκασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Takira είπε:

Καλά συχνοουρια έχω αλλά δεν ξέρω γιατί πίνω και πολλά νερά και χυμούς.αλλα το κάψικο γιατί?λίγο έμεινε κούκλα μου και θα πάμε να δούμε τι κάναμε!εγώ σήμερα βγήκα 1 μέρα αν και έβρεχε πολύ ξεσκασα.

εγω δεν εχω βγει καθολου ειπα αυτη τη φορα να κατσω ξαπλα να τα δοκιμασω ολα :P  ελα ντε το καψιμο και εγω δεν το εχω γενικα και ειναι και ενοχλητικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Και εγώ τις τελευταίες 2 μέρες  και σήμερα και συχνοουρια και η αγωνία μου είναι στα ύψη 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...Κ ΓΩ ΕΧΩ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...Κ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ ΦΟΥΛ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...Κ ΓΩ ΕΧΩ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...Κ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ ΦΟΥΛ...

@Anni94 καλησπέρα κοπέλα μου!καλά εγώ. Το σκέφτομαι αλλά αγωνία όχι τόσο πολύ είμαι ηρεμη πολύ τα έχω μαζί μου και είμαι σίγουρη όταν κοντεύουν οι μέρες για την χοριακη πάλι νυχτερίδα θα γίνω.ποτε πας εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

εγω δεν εχω βγει καθολου ειπα αυτη τη φορα να κατσω ξαπλα να τα δοκιμασω ολα :P  ελα ντε το καψιμο και εγω δεν το εχω γενικα και ειναι και ενοχλητικο 

@bebe2 και μόνο τουαλέτα πας τίποτα άλλο?εγώ εντάξει δεν έβγαινα αλλά καθομουν στο καναπέ στην πολυθρόνα γενικά στο σαλονι και περπατάω μέσα στο σπίτι χωρίς να κάνω όμως τίποτα.στο μυαλό μας είναι όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Takira είπε:

@bebe2 και μόνο τουαλέτα πας τίποτα άλλο?εγώ εντάξει δεν έβγαινα αλλά καθομουν στο καναπέ στην πολυθρόνα γενικά στο σαλονι και περπατάω μέσα στο σπίτι χωρίς να κάνω όμως τίποτα.στο μυαλό μας είναι όλα!

οχι ενταξει κινουμε μεσα στο σπιτι κανονικα εχω και ενα σκυλουμπι και δεν ειναι ευκολο να κατσω και στο κρεβατι τις αλλες φορες ειχα κατσει 2-3 μερες και μετα δουλεια και γενικα σχεδον ολα κανονικα βολτες σουπερ μονο δουλειες βαριες δεν εκανα τωρα ειπα να δοκιμασω να κατσω οσο πιο χαλαρα γινεται και βλεπουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσια τιποτα. Κανένα σύμπτωμα. Από σήμερα άρχισα να κυκλοφορώ με το αυτοκίνητο βέβαια λόγω βροχής  αλλά αύριο θα πάω τη βολτίτσα μου για νυχάκια και ψώνια.εννοειται προσεχω όχι βάρη και τέτοια αλλά μπαφιασα. Χειρότερα είμαι κλεισμένη μέσα στο σπίτι.Είμαι κουλ μέχρι στιγμής!!! Έχω φτάσει στα όρια αναισθησίας που λέει και ο άντρας μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Εγώ κοριτσια τιποτα. Κανένα σύμπτωμα. Από σήμερα άρχισα να κυκλοφορώ με το αυτοκίνητο βέβαια λόγω βροχής  αλλά αύριο θα πάω τη βολτίτσα μου για νυχάκια και ψώνια.εννοειται προσεχω όχι βάρη και τέτοια αλλά μπαφιασα. Χειρότερα είμαι κλεισμένη μέσα στο σπίτι.Είμαι κουλ μέχρι στιγμής!!! Έχω φτάσει στα όρια αναισθησίας που λέει και ο άντρας μου. 

Χαχαχαα κορίτσια ότι ήταν να γίνει έγινε!απλά περιμένουμε και προσέχουμε αυτό νομίζω ότι είναι καλύτερο για την ψυχολογία μας.εγω πονακια σήμερα δεν έχω ιδιαίτερα μόνο το κάψιμο στο στομάχι.και το στήθος μου ξεπριστηκε κάπως  και μόνο αν το πιάσω πονάω λίγο ενώ πριν με πέθανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

οχι ενταξει κινουμε μεσα στο σπιτι κανονικα εχω και ενα σκυλουμπι και δεν ειναι ευκολο να κατσω και στο κρεβατι τις αλλες φορες ειχα κατσει 2-3 μερες και μετα δουλεια και γενικα σχεδον ολα κανονικα βολτες σουπερ μονο δουλειες βαριες δεν εκανα τωρα ειπα να δοκιμασω να κατσω οσο πιο χαλαρα γινεται και βλεπουμε... 

Καθημερινές είναι λίγο καλύτερα έχει και καμιά σειρά να βλέπουμε το σ/κ δεν παλεύεται τίποτα δεν έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Takira είπε:

@Anni94 καλησπέρα κοπέλα μου!καλά εγώ. Το σκέφτομαι αλλά αγωνία όχι τόσο πολύ είμαι ηρεμη πολύ τα έχω μαζί μου και είμαι σίγουρη όταν κοντεύουν οι μέρες για την χοριακη πάλι νυχτερίδα θα γίνω.ποτε πας εσύ?

ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ....ΠΩ ΠΩ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Καθημερινές είναι λίγο καλύτερα έχει και καμιά σειρά να βλέπουμε το σ/κ δεν παλεύεται τίποτα δεν έχει.

ισχυει! εγω διαβαζω κιολας, καμια ταινια , υπνοοοοοος!!!!!!! γενικα προσπαθω να κανω πραγματα να μην σκεφτομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anni94 είπε:

ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ....ΠΩ ΠΩ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ...

Εγώ Παρασκευή!άντε με το καλό κουκλα μου τα ευχάριστα.ποσο χρονών είσαι ?πρώτη φορά κάνεις εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

ισχυει! εγω διαβαζω κιολας, καμια ταινια , υπνοοοοοος!!!!!!! γενικα προσπαθω να κανω πραγματα να μην σκεφτομαι! 

Και εγώ ξεκίνησα ένα ωραίο, μου έφερε ένα σωρό η μαμά μου για να διαβάσω αλλά επειδή είχα την ζάλη το παράτησα.ευτυχως έχουμε και το φόρουμ και μιλάμε και περνάει η μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Και εγώ ξεκίνησα ένα ωραίο, μου έφερε ένα σωρό η μαμά μου για να διαβάσω αλλά επειδή είχα την ζάλη το παράτησα.ευτυχως έχουμε και το φόρουμ και μιλάμε και περνάει η μέρα.

ναι βοηθαει πολυ το φορουμ γιατι εδω καταλαβαινουμε η μια την αλλη  καλυτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

ναι βοηθαει πολυ το φορουμ γιατι εδω καταλαβαινουμε η μια την αλλη  καλυτερα 

ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Εγώ Παρασκευή!άντε με το καλό κουκλα μου τα ευχάριστα.ποσο χρονών είσαι ?πρώτη φορά κάνεις εσύ?

Α ΤΕΛΕΙΑ...Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...35 ΕΙΜΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ Η  ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

εγω δεν εχω βγει καθολου ειπα αυτη τη φορα να κατσω ξαπλα να τα δοκιμασω ολα :P  ελα ντε το καψιμο και εγω δεν το εχω γενικα και ειναι και ενοχλητικο 

Ειχα απίστευτο καψιμο. Με πονουσε το στερνο, έτσι ένιωθα. Ρώτησα το γιατρο αν μπορώ να πάρω αντιοξινο και μου ειπε ναι. Δε βοήθησε τρελα αλλα ηρεμησα. Πιστεύω τα utrogestan μου το έκαναν. Αλλα ειχα θετική χοριακη, οποτε δε μπορώ να ξερω αν ηταν συμπτωμα εγκυμοσύνης. Πάντως υπέφερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Steli είπε:

Ειχα απίστευτο καψιμο. Με πονουσε το στερνο, έτσι ένιωθα. Ρώτησα το γιατρο αν μπορώ να πάρω αντιοξινο και μου ειπε ναι. Δε βοήθησε τρελα αλλα ηρεμησα. Πιστεύω τα utrogestan μου το έκαναν. Αλλα ειχα θετική χοριακη, οποτε δε μπορώ να ξερω αν ηταν συμπτωμα εγκυμοσύνης. Πάντως υπέφερα 

γενικα η καουρα νομιζω ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης δεν ξερω για τα utrοgestan αλλες φορες δεν ειχα παρει αλλα δεν νομιζω να ξανα ειχα καουρα γενικα στη ζωη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Ειχα απίστευτο καψιμο. Με πονουσε το στερνο, έτσι ένιωθα. Ρώτησα το γιατρο αν μπορώ να πάρω αντιοξινο και μου ειπε ναι. Δε βοήθησε τρελα αλλα ηρεμησα. Πιστεύω τα utrogestan μου το έκαναν. Αλλα ειχα θετική χοριακη, οποτε δε μπορώ να ξερω αν ηταν συμπτωμα εγκυμοσύνης. Πάντως υπέφερα 

Εμένα παλεύεται ακόμη τι να πω δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα πάντως ενοχλητικό είναι σιγουρα🙄και αίμα που έχουν κάποιες κοπέλες 6-7 μέρα εγώ δεν είδα τίποτα ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΗΝ vaslcor ΕΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΕΧΩ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΡΕΜΑΣ ΠΗΧΤΑ...ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΗΝ vaslcor ΕΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΕΧΩ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΡΕΜΑΣ ΠΗΧΤΑ...ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Α και εγώ την βάζω μην αγχώνεσαι και εμένα το ίδιο άσε που εχθές δεν μπορούσα να την βάλω κι όλας ζοριστηκα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Α και εγώ την βάζω μην αγχώνεσαι και εμένα το ίδιο άσε που εχθές δεν μπορούσα να την βάλω κι όλας ζοριστηκα πολύ.

Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΕΎΟΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...ΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟΡΡΟΦΙΟΤΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ Κ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΒΛΕΠΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...