Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα πάω αυτή που έκανα στις αρχές του μήνα για την επιτροπή... χαχαχαχα

Πρέπει να έχει γίνει το πολύ 10 μέρες πριν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Με αφορμή το πιο πανω ποστ για τον Γολγοθά να αποκτήσεις ένα παιδί θέλω να πω μια ιστορία... 

Παρακαλώ να μην κριθεί η σχέση μου με την κοπελα που θα αναφέρω... 

Όλες ξέρετε την ιστορία μου με την εξωσωματικη που πέτυχε κ μάθαμε για την κυστική ινωση αφού ήμουν έγκυος κ έπρεπε να περίμενουμε μερικές βδομάδες αναμονή για να ελεγχθεί το μωρό... Όλο αυτό εμένα με κατέβαλε.. Σαν προσωπικη άποψη η εμπειρία της εξωσωματικης ήταν αστείο για μένα σε σχέση με αυτό που έζησα για σχεδόν 7 εβδομάδες! 

Πάμε στο "ψητο"... Τσικνοπέμπτη... Βλέπω ένα ποστ απ την κουμπάρα μου (τους έχουμε παντρέψει τον Σεπτέμβριο κ έμεινε έγκυος μια εβδομάδα πριν το γάμο μετά από 2 μήνες προσπαθειων το τονίζω) ότι τελικά στην Β επίπεδου βγήκε ότι το μωρό είναι κορίτσι.... Ενώ στην αυχενικη έλεγαν αγόρι... Έδειχνε απ τις απαντήσεις στο ποστ της ότι είχε ξενερώσει... 2.05 το μεσημέρι χτυπά το τηλ του άντρα μ... Ο κουμπάρος άρχισε να μας λέει τι έγινε κλπ κ μετά λέει πες στη Ντίνα να πάρει την Μ... γτ φοβάμαι θα πάθει κατάθλιψη έκλαιγε κ έλεγε ότι δεν το θέλει έξω απ το μαιευτήριο... Κλείνει το τηλ μ το λέει κ λέω Σοβαρά τώρα?? (να πω εδώ ότι δεν ήξερε τπτ για εμάς ούτε για την εγκυμοσύνη)... Εγώ δλδ με την ψυχολογία που είχα έπρεπε να πάρω να στήριξω για ποιο λόγο? Για το φυλο του κατά τ άλλα υγιέστατου κ γέρου μωρού??? Το θεώρησα αδικία κ κρίμα... 2.15 χτυπάει το τηλ μου κ μαθαίνω για τη μπέμπα μας... Υγιής απόλυτα! Απόγευμα αποφασίζω να μιλήσω με την κουμπάρα να ανακοινώσω την εγκυμοσύνη μας κ να μάθω κ για αυτή.... Αφού μ λεει πόσο απογοητευμένη ήταν κ προσπαθούσα να την πείσω ότι έπρεπε να χαίρεται που το μωρό της είναι καλά κ υγιές.... Της λέω για μας... Η ερώτηση τι συμπτώματα έχεις? Της είπα (εντελώς τα αντίθετα με εκείνη ήταν) Κ λέει κανόνισε να έχεις αγόρι να πεσω να πεθάνω.. Λέω δεν ξέρω δνε έχει φανεί, ενώ ήξερα κ εγώ απ την αυχενική ότι ήταν μάλλον αγόρι.. Εδώ κ 2 εβδομάδες λοιπόν ήταν απογοητευμένη μίλαγε για το μωρό σαν να μιλάει για κάτι περιττό... Μόλις της είπα ότι είναι κορίτσι κ εμάς άλλαξε αμέσως το δέχτηκε σαν να ένιωσε καλύτερα...

Κ θα πω εγώ... Η αδικία όταν κάτι σου έρχεται εύκολα δεν το εκτιμάς κ όλο κάτι φταίει... Όταν έχεις βασανιστει εκτιμάς κ το παραμικρό.... 

Πόσο με άγγιξε βρε κορίτσι μου αυτή η ιστορία που μας παρέθεσες. Ειλικρινά σε καταλαβαίνω πάρα πολύ. Κάτι αντίστοιχο έχω ζήσει με τη συνυφάδα μου η οποία είναι σε σχέση με το κουνιάδο μου έμεινε κατευθείαν έγκυος και έκανε μια αντίστοιχη ιστορία.  Επρεπε να ακουσουμε και να συμπαρασταθουμε(αν είναι δυνατόν) όλο αυτό ενω εμεις τραβαμε αυτό το γολγοθά.

Κι εμείς παλεύουμε για να αποκτήσουμε παιδί. Δεν έχουμε δει ποτέ δεύτερη γραμμή σε τεστ εγκυμοσύνης και ευχόμαστε απλά να τα καταφέρουμε έστω να κάνουμε ένα παιδί και προπαντώς να είναι ΥΓΙΕΣ!! Tι να πω, δεν ξέρω πια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δυστυχώς δεν έχω καλά νέα..... Η χοριακή έπεσε στο 81,8... πάει και αυτό παλινδρόμησε... Κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου.... έλεος πια... πόση ατυχία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς δεν έχω καλά νέα..... Η χοριακή έπεσε στο 81,8... πάει και αυτό παλινδρόμησε... Κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου.... έλεος πια... πόση ατυχία;

Ειλικρινά κορίτσι μου δεν ξέρω τι να σου πω για να σε παρηγορήσω που  συνέβη αυτό ξανά! Κρίμα, πολύ κρίμα γαμώτο! Πόνεσε η καρδιάμου όταν το διάβασα.. Το μόνο που μπορώ να σου στείλω μια σφιχτή αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Πόσο με άγγιξε βρε κορίτσι μου αυτή η ιστορία που μας παρέθεσες. Ειλικρινά σε καταλαβαίνω πάρα πολύ. Κάτι αντίστοιχο έχω ζήσει με τη συνυφάδα μου η οποία είναι σε σχέση με το κουνιάδο μου έμεινε κατευθείαν έγκυος και έκανε μια αντίστοιχη ιστορία.  Επρεπε να ακουσουμε και να συμπαρασταθουμε(αν είναι δυνατόν) όλο αυτό ενω εμεις τραβαμε αυτό το γολγοθά.

Κι εμείς παλεύουμε για να αποκτήσουμε παιδί. Δεν έχουμε δει ποτέ δεύτερη γραμμή σε τεστ εγκυμοσύνης και ευχόμαστε απλά να τα καταφέρουμε έστω να κάνουμε ένα παιδί και προπαντώς να είναι ΥΓΙΕΣ!! Tι να πω, δεν ξέρω πια! 

Εγώ πορευομαι με μια σκέψη στη ζωή μου... Ο Θεός είναι μεγάλος κ ξέρει... δίνει τις δυσκολίες σε συγκεκριμένους ανθρώπους για να τους δείξει πόσο δυνατοί είναι.... Έχει σχέδια για τον καθένα μας και κάνεις μα κανείς δε μπορεί να παρέμβει σε αυτά.... Η εγκυμοσύνη η δική μου δεν ήρθε φυσιολογικά, 3 χρόνια προσπαθειών, κανένα θετικό αποτέλεσμα! Η εξωσωματική ήταν απόφαση δική μας χωρίς να έχουμε κάποιο εμφανές πρόβλημα! Πέτυχε.... Έλεγα συνέχεια μέσα μου.... Δεν μπορεί να πέτυχε έτσι απλά με την πρώτη.... Ήρθε ο θεός να μας αποδείξει ότι μας έφερε τη μπέμπα εύκολα αλλά έπρεπε να περάσουμε έναν μικρό Γολγοθά ώστε να εκτιμήσουμε αυτή την επιτυχία.... Περάσαμε δια πυρός κ σιδήρου για πολλές εβδομάδες για να αποδειχθεί ότι η μικρή εκεί μέσα είναι υγιής ενώ κατά βάθος ο θεός και η φύση ήξερε ότι είναι υγιής... Ο θεός έχει σχέδια για όλους.. Το πίστεψα.... Και θα πορευθω με αυτό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς δεν έχω καλά νέα..... Η χοριακή έπεσε στο 81,8... πάει και αυτό παλινδρόμησε... Κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου.... έλεος πια... πόση ατυχία;

Ωχ ρε ματάκια μου..... 😢 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς δεν έχω καλά νέα..... Η χοριακή έπεσε στο 81,8... πάει και αυτό παλινδρόμησε... Κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου.... έλεος πια... πόση ατυχία;

κορίτσι μου δεν έχω λόγια... ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω. Σφίχτηκε η καρδιά μου κ μόνο που το διάβασα. Δεν καταλαβαίνω πια τι γίνεται ειλικρινά... Θέλω να γράψω κουράγιο και δε μου βγαίνει ούτε αυτό, πόσο πια...

Κ ειλικρινά πρέπει να πάρεις μια απάντηση πια. Άντε με τα δικά σου να πεις η ηλικία, με τη δότρια όμως που ήταν τόσο νέα;;; δε γίνεται να σου λένε τυχαίο συνεχώς. Τόσες φορές δεν είναι τυχαίο. 

Εύχομαι μόνο δύναμη, να μπορέσεις να το ξεπεράσεις... πολλά φιλιά από μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Εγώ πορευομαι με μια σκέψη στη ζωή μου... Ο Θεός είναι μεγάλος κ ξέρει... δίνει τις δυσκολίες σε συγκεκριμένους ανθρώπους για να τους δείξει πόσο δυνατοί είναι.... Έχει σχέδια για τον καθένα μας και κάνεις μα κανείς δε μπορεί να παρέμβει σε αυτά.... Η εγκυμοσύνη η δική μου δεν ήρθε φυσιολογικά, 3 χρόνια προσπαθειών, κανένα θετικό αποτέλεσμα! Η εξωσωματική ήταν απόφαση δική μας χωρίς να έχουμε κάποιο εμφανές πρόβλημα! Πέτυχε.... Έλεγα συνέχεια μέσα μου.... Δεν μπορεί να πέτυχε έτσι απλά με την πρώτη.... Ήρθε ο θεός να μας αποδείξει ότι μας έφερε τη μπέμπα εύκολα αλλά έπρεπε να περάσουμε έναν μικρό Γολγοθά ώστε να εκτιμήσουμε αυτή την επιτυχία.... Περάσαμε δια πυρός κ σιδήρου για πολλές εβδομάδες για να αποδειχθεί ότι η μικρή εκεί μέσα είναι υγιής ενώ κατά βάθος ο θεός και η φύση ήξερε ότι είναι υγιής... Ο θεός έχει σχέδια για όλους.. Το πίστεψα.... Και θα πορευθω με αυτό.... 

Κι εγώ πιστεύω αυτό ακριβώς. Είμαι σίγουρη ότι επειδή ο θεός μας βλέπει δυνατούς μας έχει δώσει αυτή τη δοκιμασία και σύντομα θα ανταμιφθούμε για την πίστη και την προσπάθεια μας. Είμαι της άποψης ''όλα για κάποιο λόγο γίνονται''.

Δεν έπαψα ποτέ να πιστεύω και να προσεύχομαι και είμαι σίγουρη ότι αργά  η γρήγορα θα περάσω κι εγώ στην άλλη πλευρά! Απλά ίσως πρέπει να έρθει την κατάλληλη στιγμή!

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι σου. Όλα θα πάνε καλά και σε λιγο καιρό θα την κρατάς αγκαλιά και δεν θα τη χορταίνεις! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς δεν έχω καλά νέα..... Η χοριακή έπεσε στο 81,8... πάει και αυτό παλινδρόμησε... Κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου.... έλεος πια... πόση ατυχία;

Μια σφιχτή αγκαλιά σου στέλνω. 😢❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κι εγώ πιστεύω αυτό ακριβώς. Είμαι σίγουρη ότι επειδή ο θεός μας βλέπει δυνατούς μας έχει δώσει αυτή τη δοκιμασία και σύντομα θα ανταμιφθούμε για την πίστη και την προσπάθεια μας. Είμαι της άποψης ''όλα για κάποιο λόγο γίνονται''.

Δεν έπαψα ποτέ να πιστεύω και να προσεύχομαι και είμαι σίγουρη ότι αργά  η γρήγορα θα περάσω κι εγώ στην άλλη πλευρά! Απλά ίσως πρέπει να έρθει την κατάλληλη στιγμή!

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι σου. Όλα θα πάνε καλά και σε λιγο καιρό θα την κρατάς αγκαλιά και δεν θα τη χορταίνεις! 

 

Σ ευχαριστω πολύ!!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι μου δεν έχω λόγια... ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω. Σφίχτηκε η καρδιά μου κ μόνο που το διάβασα. Δεν καταλαβαίνω πια τι γίνεται ειλικρινά... Θέλω να γράψω κουράγιο και δε μου βγαίνει ούτε αυτό, πόσο πια...

Κ ειλικρινά πρέπει να πάρεις μια απάντηση πια. Άντε με τα δικά σου να πεις η ηλικία, με τη δότρια όμως που ήταν τόσο νέα;;; δε γίνεται να σου λένε τυχαίο συνεχώς. Τόσες φορές δεν είναι τυχαίο. 

Εύχομαι μόνο δύναμη, να μπορέσεις να το ξεπεράσεις... πολλά φιλιά από μένα

Τί άλλο να ψάξω πια... ειλικρινά τα έχω εξαντλήσει όλα.... Μαζί και την υπομονή μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τί άλλο να ψάξω πια... ειλικρινά τα έχω εξαντλήσει όλα.... Μαζί και την υπομονή μου...

δεν ξέρω, δεν μπορώ να ξέρω... το μονο που μου υπαγορεύει η κοινή λογική μου είναι ότι 5-6 αποτυχίες στη σειρά (ενώ συλλαμβάνεις ακόμα κ μόνη σου) δεν είναι ατυχία. Υπάρχει αιτία. Αν δεν είχες τα δανεικά θα έλεγα ότι κάτι έχουν τα έμβρυα, όμως τόση σύμπτωση πια; ο γιατρός σου είπε κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς δεν έχω καλά νέα..... Η χοριακή έπεσε στο 81,8... πάει και αυτό παλινδρόμησε... Κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου.... έλεος πια... πόση ατυχία;

Ε! Όχι ρε... Γιατί;;;; Κοριτσάκι μου ότι και να πούμε είναι λίγο. Μήπως αν μείνεις ξάπλα, ξανά ανεβεί;;; Η λέω βλακείες!!!! Έχω γνωστή που για να τα κρατήσει τα έμβρυα έπερνε κάτι ορούς για κανένα 3μηνό και μόνο έτσι πετύχαινε εγκυμοσύνες. Τι να πω!!! Μακάρι να ήμουν εκεί.. σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris λυπάμαι πάααρα πολύ για την εξέλιξη..

Μίλα με το γιατρό μήπως χρησιμοποιήσετε ορο intralipids.. είναι αυτό που λεει η @sokola4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς δεν έχω καλά νέα..... Η χοριακή έπεσε στο 81,8... πάει και αυτό παλινδρόμησε... Κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου.... έλεος πια... πόση ατυχία;

Ποσο λυπάμαι κοριτσάκι μου. Σφίχτηκε η καρδια μου. Δεν μπορώ να φανταστω καν πως νιώθεις. Η σκέψη μας είναι μαζί σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

δεν ξέρω, δεν μπορώ να ξέρω... το μονο που μου υπαγορεύει η κοινή λογική μου είναι ότι 5-6 αποτυχίες στη σειρά (ενώ συλλαμβάνεις ακόμα κ μόνη σου) δεν είναι ατυχία. Υπάρχει αιτία. Αν δεν είχες τα δανεικά θα έλεγα ότι κάτι έχουν τα έμβρυα, όμως τόση σύμπτωση πια; ο γιατρός σου είπε κάτι;

Τον ρώτησα μήπως υπάρχει κάποια εξέταση να μας πει γτ συνέβη αυτό και μου είπε ότι πρέπει να υπάρχει σάκος για να δούμε τι έγινε όμως κακά τα ψέματα..... Πρέπει να ήμαστε ρεαλιστριες είμαι 44 ετών....το 80% των ωαρίων είναι χρωμοσωμικα ανώμαλα κορίτσια.... Πρέπει να έχεις πολύ τύχη να πετύχεις ένα και υγιές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ποσο λυπάμαι κοριτσάκι μου. Σφίχτηκε η καρδια μου. Δεν μπορώ να φανταστω καν πως νιώθεις. Η σκέψη μας είναι μαζί σου

Σαν χαμένη νιώθω..... Λέω γιατί τόση ατυχία πια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Taggeris λυπάμαι πάααρα πολύ για την εξέλιξη..

Μίλα με το γιατρό μήπως χρησιμοποιήσετε ορο intralipids.. είναι αυτό που λεει η @sokola4.

Πρέπει να ξανακάνω διέγερση..... Πάλι από την αρχή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι μου σε σκεφτόμουν. Κανονικά σήμερα δεν σου είχε πει ο γιατρός σου να κανεις χοριακη; Τι έγινε τελικά; Έκανες; 
@Taggeris ας δεχτούμε ότι τα δικά σου ωάρια δεν είναι κι τα καλύτερα με τα δανεικά; Ναι ξέρω ότι δεν είναι και αυτά ότι θα φέρουν σίγουρη επιτυχία. Και δεν είναι ότι δεν έχεις ψαχτεί από εξετασεισ. Άλλαξες και γιατρό εάν θυμάμαι καλά. Τι στα κομμάτια πια; Τι γίνεται στα εκεί μέσα μας;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Επιτροπή 🎫

@Hope19 --> 13/3

@ioannastr -->  27/3

@lactaki --> 3/4

Ωοληψια 🤗

@elena0212 --> ?

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@Papadakis --> ?

@ViKcy --> ?

@Katerinaki83 --> ?

@Steli --> ?

@Nefeliap --> ?

@Σταυρι --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Tokyo --> Μάρτιος

@peacock --> Μάρτιος

@Antelope --> Απρίλιος

@annie! --> Απρίλιος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> ?

Χοριακή 🤞

@Anni94 -->12/3

@Takira --> 13/3

@bebe2 --> 16/3

@koukou84 -->16/3

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

 

Είπα να ανανεώσω το πινακάκι μας για να βγάζουμε άκρη.. Αν έχω κάνει κάποιο λάθος ή έχω ξεχάσει καμμία πείτε μου να το διορθώσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Πρέπει να ξανακάνω διέγερση..... Πάλι από την αρχή....

Σε καταλαβαίνω...

Βαλε κατω με ψυχραιμία αφού ηρεμήσεις πως θα προχωρήσεις και μίλα με το γιατρό σου. 

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2020 at 1:02 ΜΜ, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσι μου κι εγώ από νησί και κατεβαινω Αθήνα... Είμαι στο Γενεσις. 

@Katerina32καλημερα! Εισαι ευχαριστημενη στο γενεσις; Ειναι η πρωτη σου φορα; Και με ποιον γιατρο; Απλα ρωταω διοτι απο το σαββατο που εκανα τη χοριακή και ηταν μηδεν ουτε που με πηραν τηλ να μου πουνε κατι.περιμενα μεχρι τις 14:30 και πηγα απο εκει κ βρηκα τυχαια μια συντονιστρια κ μου το ειπε.και μετα μου ειπε οτι κ καλά θα με παρει ο Παντος τηλ τη κυριακή.μεχρι στιγμής σιωπη! Και επισης ενω το δειγμα του συζυγου τη μερα της ωοληψιας δεν ηταν καλό και το ειχανε δει(δε μου το ειπανε βεβαια τοτε-το εμαθα το σαββατο απο τη συντονιστρια) που ειπανε να αποψυξουμε 5 που ειχα απο περυσι και εκανα το λαθος ειπα ναι οποτε χαθηκανε και αυτα!!δε με προσεξανε ,θεωρω οτι θα μπορουσανε να μου πουνε το δειγμα δεν ειναι καλό ελατε αυριο πχ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πρέπει να ξανακάνω διέγερση..... Πάλι από την αρχή....

Αχ κορίτσι μου δεν έχω λόγια, μόνο μια τεράστια αγκαλιά μπορώ να σου στείλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σε καταλαβαίνω...

Βαλε κατω με ψυχραιμία αφού ηρεμήσεις πως θα προχωρήσεις και μίλα με το γιατρό σου. 

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιά!

Σευχαριστω πολύ κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...